گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان
چطورمیتونم جزوات پارسه یامدرسان شریف روگیربیارم یا حتی آزمون های آزمایشی سالهای قبلشونو(برای خودم نمیخوام برای خواهرم که رشتش کامپیوتره)
مرسی

soniasa

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
چطورمیتونم جزوات پارسه یامدرسان شریف روگیربیارم یا حتی آزمون های آزمایشی سالهای قبلشونو(برای خودم نمیخوام برای خواهرم که رشتش کامپیوتره)
مرسی

تشریف ببیرید پارسه یا دفاتر نمایندگی هاش از اونجا می تونید خرید کنید

hoseng

کاربر بیش فعال
نه والا ..فک کنم یادش رفت منبعشو ذکر کنه;)
حالا اشکال نداره بخشش از بزرگانه

استاد یوسفی وقتی داشت می گفت، نگفت که منبع مناسب برای گسسته چیه؟!:D
اگه میگفت جسارت به من بود گفت خودت بهتر میدونی

سلام به همه ی دوستان
مرسی
از داخل درون اینترنت هم میتونی جزوات اسکن شده رو پیدا کنی

khodadadiehsan

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان . منم بعد از چند سال هوس ارشد کردم . دو تا سوال :
1 - فایلهای جزوات پارسه سال 1386 چقدر عوض شده . به نظرتون خوندنش از دست دادن وقت نیست ؟
2 - کسی جزوه زبان تخصصی پارسه دکتر مظفری رو نداره ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
از داخل درون اینترنت هم میتونی جزوات اسکن شده رو پیدا کنی[/QUOTE]
آره ولی گفتم شاید بچه های کامپیوتر جزوه ی مطمئن تری برای فروش داشته باشند
دیروز یک پستی هم بود که حذفش کردن به خاطر تبلیغ
اگه کسی جزوه ی خوب داره خریدارم......البته توی پ خ اطلاع بده....چون دلم نمیخواد اخراجمون کنن....
مرسی

آخرین ویرایش:

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام
منم به جمع شما پیوستم انشالله امسال بتونیم خوب باشیم
سلام خوش تشریف آوردین

من آزمون های ماهان رو دارم یکی یکی دانلود میزارم
خوشحال میشیم مرسی

سلام به همه ی دوستان . منم بعد از چند سال هوس ارشد کردم . دو تا سوال :
1 - فایلهای جزوات پارسه سال 1386 چقدر عوض شده . به نظرتون خوندنش از دست دادن وقت نیست ؟
2 - کسی جزوه زبان تخصصی پارسه دکتر مظفری رو نداره ؟
سلام خوش اومدین شما هم
من خودم که یکی دو تا درس رو دارم از رو همون پارسه 86 میخونم

آره ولی گفتم شاید بچه های کامپیوتر جزوه ی مطمئن تری برای فروش داشته باشند
دیروز یک پستی هم بود که حذفش کردن به خاطر تبلیغ
اگه کسی جزوه ی خوب داره خریدارم......البته توی پ خ اطلاع بده....چون دلم نمیخواد اخراجمون کنن....
مرسی
به نظرم بهتره شما پولتو بزاری جیبتو یه سر بری انقلاب و منابع هر درس رو برای آبجی خانمتون تهیه کنید
اسم اون سایت هم itkonkor بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم بهتره شما پولتو بزاری جیبتو یه سر بری انقلاب و منابع هر درس رو برای آبجی خانمتون تهیه کنید
اسم اون سایت هم itkonkor بود[/QUOTE]
یعنی برم انقلاب میتونم جزوه های بچه هایی که رفتن کلاسای پارسه روگیربیارم؟چه خوب
بعدازکجای انقلاب باید بگیرم؟خودکتاب فروشیا دارن یعنی؟

hoseng

کاربر بیش فعال
یعنی برم انقلاب میتونم جزوه های بچه هایی که رفتن کلاسای پارسه روگیربیارم؟چه خوببعدازکجای انقلاب باید بگیرم؟خودکتاب فروشیا دارن یعنی؟
آره شما میری انقلای وامیسی هرکی رد شد میپرسی ازش که شما آوزشگاه پارسه رفتین اگه گفت آره و رشتش هم کامپیوتر بود بهش میگی میتونم جزوه هاتونو داشته باشم و باز اگه گفت آره دیگه شما به هدفت رسیدیانقلابو دست کم نگیر

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره شما میری انقلای وامیسی هرکی رد شد میپرسی ازش که شما آوزشگاه پارسه رفتین اگه گفت آره و رشتش هم کامپیوتر بود بهش میگی میتونم جزوه هاتونو داشته باشم و باز اگه گفت آره دیگه شما به هدفت رسیدیانقلابو دست کم نگیر
واااااااااااااااا
من مگه مسخره ام همچین کاری بکنم
دستتون درد نکنه

hoseng

کاربر بیش فعال
نه اکشالی نداره
بالاخره مشکل من چجوری حل میشه؟کجای انقلاب برم خووووووووووووووووووووووووو
شما جزوه اونایی که ارشد دادن رو میخواین من نمیدونم از کجا باید پیدا کنید

downloader

عضو جدید
میگم ماشااله ماشااله این تاپیک با چه سرعتی داره پیش میره:smile:
یه روز نبودما!
یعنی واقعا گسسته راحته؟!
ریاضی مهندسی چی؟
در مورد اون نظری ندارین؟

iri.amir

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
می خواستم اگر بشه با توجه به این ویژگی ها یه راهنمایی کنید...ممنون می شم...ثواب هم داره
یه ینده خدا هست که می خواد کنکور ارشد کامپیوتر بده....پایه ضعیف...ریاضی رو هم بی خیال...فقط تخصصی ها
چقدر باید درس بخونه؟ چه چیزهایی رو بیشتر سرمایه گذاری کنه؟
با شرایط فوق و اینکه در حال دانشگاه رفتن هم هست...آیا امیدی به قبولی هست؟ با توجه به زمان باقی مانده...
ممنون می شم به صورت خصوصی جوب بدین

hoseng

کاربر بیش فعال
میگم ماشااله ماشااله این تاپیک با چه سرعتی داره پیش میره:smile:
یه روز نبودما!
یعنی واقعا گسسته راحته؟!
ریاضی مهندسی چی؟
در مورد اون نظری ندارین؟
والا گسسته هم خیلی راحت نیست اما چون ملموسه و ذهن آدم سریع میگیرتش آسون به نظر میاد
در مورد ریاضی مهندسی هم اگه به ریاضی علاقه داری و ریاضیت خوب هم هست برو سراغش در غیر اینصورت به نظرم ولش کنی بهتره

شما هم باش خوش اومدی

با سلام خدمت تمامی دوستان
می خواستم اگر بشه با توجه به این ویژگی ها یه راهنمایی کنید...ممنون می شم...ثواب هم داره
یه ینده خدا هست که می خواد کنکور ارشد کامپیوتر بده....پایه ضعیف...ریاضی رو هم بی خیال...فقط تخصصی ها
چقدر باید درس بخونه؟ چه چیزهایی رو بیشتر سرمایه گذاری کنه؟
با شرایط فوق و اینکه در حال دانشگاه رفتن هم هست...آیا امیدی به قبولی هست؟ با توجه به زمان باقی مانده...
ممنون می شم به صورت خصوصی جوب بدین
سلام
توی ارشد کامپیوتر مهمترین درس ها دروس مشترک هستن و درصد بالا تو این دروس میتونه شانس قبولی رو بالا ببره و در درجه دوم دروس تخصصی هر گرایش از اهمیت برخورداره و زدن درصد بالا تو این دروس قبولی رو تضمین میکنه
در رده آخر هم ریاضی و زبان قرار دارن که جنبه رقابت رو دارن و تا حدی میتونن درصد پایین تو دو قسمت دیگه رو کمی جبران کنن
و در آخر باید بگم آره اگه شروع کنه میتونه موفق باشه

downloader

عضو جدید
والا گسسته هم خیلی راحت نیست اما چون ملموسه و ذهن آدم سریع میگیرتش آسون به نظر میاد
در مورد ریاضی مهندسی هم اگه به ریاضی علاقه داری و ریاضیت خوب هم هست برو سراغش در غیر اینصورت به نظرم ولش کنی بهتره

بله موافقم. ریاضی مهندسی رو باید بیخیال شد. در مورد گسسته هم موافقم. من کلا میخواستم بیخیالش شم ولی به نظرم حق با شماست، میشه روش حساب کرد.:smile:
سلام
توی ارشد کامپیوتر مهمترین درس ها دروس مشترک هستن و درصد بالا تو این دروس میتونه شانس قبولی رو بالا ببره و در درجه دوم دروس تخصصی هر گرایش از اهمیت برخورداره و زدن درصد بالا تو این دروس قبولی رو تضمین میکنه
در رده آخر هم ریاضی و زبان قرار دارن که جنبه رقابت رو دارن و تا حدی میتونن درصد پایین تو دو قسمت دیگه رو کمی جبران کنن
و در آخر باید بگم آره اگه شروع کنه میتونه موفق باشه
البته به نظر من همه اینا با ترکیب هم خوب جواب میده!
سال 90 من تخصصی رو 44 زدم و چون ریاضیام شد - 5 رتبم 800 شد! سال قبلترش، ریاضی رو زده بودم 22، تخصصی ها رو زده بودم 19 رتبم شد 700

s_vorojack

عضو جدید
سلام به همه مهندسین
به نظرتون تو گرایش نر م افزار بهترین انتخاب کدومه؟منم تموم شدم احتمالا میخوام ادامه بدم
چه منابعی رو باید بخونم؟

hoseng

کاربر بیش فعال
بله موافقم. ریاضی مهندسی رو باید بیخیال شد. در مورد گسسته هم موافقم. من کلا میخواستم بیخیالش شم ولی به نظرم حق با شماست، میشه روش حساب کرد.:smile:

البته به نظر من همه اینا با ترکیب هم خوب جواب میده!
سال 90 من تخصصی رو 44 زدم و چون ریاضیام شد - 5 رتبم 800 شد! سال قبلترش، ریاضی رو زده بودم 22، تخصصی ها رو زده بودم 19 رتبم شد 700
خب شما که تجربه عملی داری حرفت سنده مرسی از اصلاحتون ایشالا رتبه ای که میخواین کسب کنین

hibye90

عضو جدید
نه اکشالی نداره
بالاخره مشکل من چجوری حل میشه؟کجای انقلاب برم خووووووووووووووووووووووووو

سلام
خود اموزشگاه پارسه برید توی خیابان توانیر هست..کتابها رو ازشون بخرید!البته همه رو نداره اما ریاضی مهندسی ..امار..زبان تخصصی..سیستم عامل و.. رو میتونید بخرید

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
خود اموزشگاه پارسه برید توی خیابان توانیر هست..کتابها رو ازشون بخرید!البته همه رو نداره اما ریاضی مهندسی ..امار..زبان تخصصی..سیستم عامل و.. رو میتونید بخرید
ببخشید وسط بحث تون نظر میدم ولی خواستم بگم من تو شهر خودم به نمایندگی پارسه رفتم گفتن کتاب ها رو تکی نمی فروشیم فکر کنم باید برین از کتاب فروشی ماله بچه های سال قبل رو بگیرین

hibye90

عضو جدید
ببخشید وسط بحث تون نظر میدم ولی خواستم بگم من تو شهر خودم به نمایندگی پارسه رفتم گفتن کتاب ها رو تکی نمی فروشیم فکر کنم باید برین از کتاب فروشی ماله بچه های سال قبل رو بگیرین

سلام
تهران فرق داره عزیزم..من خودم دو سه هفته پیش رفتم و خریدم از خود اموزشگاه!

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان یکی از بچه ها که کنکور قبلیو شرکت کرده بود قرار بود بیاد از تجربیاتش بگه
اسمش faey بود
وقت ندارم پست های قبلی رو بیبینم
اگه گفته برم ببینم اگه نگفته که هیچی
گفت یا نگفت؟
با تشکر

hibye90

عضو جدید
سلام دوستان یکی از بچه ها که کنکور قبلیو شرکت کرده بود قرار بود بیاد از تجربیاتش بگه
اسمش faey بود
وقت ندارم پست های قبلی رو بیبینم
اگه گفته برم ببینم اگه نگفته که هیچی
گفت یا نگفت؟
با تشکر

سلام

نه هیچی نگفت!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا