گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sanaz5

عضو جدید
من که کلا بیخیال شدم..امیدورم همه کاربرایی که میان این تاپیک قبول بشن انشاالله:cool:
سلام بچه ها اشتباه پارسال منو نکنید نمیخواد همه فصل ها رو تو وقت باقی بخونید مدار منطقی کارنو و مدارات ترتیبی خیلی مهمن و ترکیبی معماری حافظه ها رو بخونید و پردازش موازی ساختمان داده پیچیدگی و درخت بقیهم نمودنم

sanaz5

عضو جدید
چون کمکی برای سال اینده تمام سعیتون کنید مجاز بشید من نمیگم میشه ولی بعضی وقت ها هم شده که بعضی ها تونستن تو وقت باقی قبول شن راستی نظریه هم دی اف ای و منظم ها خیلی مهمه تو کنکور

sanaz5

عضو جدید
چون کمکی برای سال اینده تمام سعیتون کنید مجاز بشید من نمیگم میشه ولی بعضی وقت ها هم شده که بعضی ها تونستن تو وقت باقی قبول شن راستی نظریه هم دی اف ای و منظم ها خیلی مهمه تو کنکور

من هی تیکه تیکه یادم میاد به نظرم محاسبات عددی هم بخنید ریاضی مهندی و اما واقعیتش جواب نمیده مگه واقعا عالی باشید فقط بخواهید دوره کنید ولی محاسبات جواب میده

shaparak_7

عضو جدید
من هی تیکه تیکه یادم میاد به نظرم محاسبات عددی هم بخنید ریاضی مهندی و اما واقعیتش جواب نمیده مگه واقعا عالی باشید فقط بخواهید دوره کنید ولی محاسبات جواب میده

ممنون از شما ..بدرد من یکی که خورد صحبتتون

mostafaalipour

عضو جدید
برای درس مدار منطقی چه برای کنکور ارشد 92 و چه برای امتحانات دانشگاه نیاز به کمکی داشتید یا سوالی داشتیم میتونم کمکتون کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lordesiah

عضو جدید
ما که واسه سراسری نخوندیم ... به فنا رفت
حالا از دوساتان خواهشمندیم لیست منبع آزاد مهندسی نرم افزار رو بدن اگه دارن منتظرم سریع لطفا

shaparak_7

عضو جدید
:( خوش بحال اونا که امسال خوندنو قبول میشن. دو روز دیگه راحت میشین .کاش منم خونده بودم:cry:

mina_2013

عضو جدید
سلام اینجا برای آزاد 92 هم برنامه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی بخونیم ؟دیر نشده ؟؟؟؟؟؟؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان

ببخشید میخاستم بدونم واسه ارشد میشه منکه میخام کامپیوتر امتحان بدم آی تی هم امتحان بدم؟؟؟دوتا رو باهم میشه؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان

ببخشید میخاستم بدونم واسه ارشد میشه منکه میخام کامپیوتر امتحان بدم آی تی هم امتحان بدم؟؟؟دوتا رو باهم میشه؟

برای ارشد تنها یک گرایش می تونین امتحان بدین

mina_2013

عضو جدید
شما منابع رو داری؟؟

دقت کرده باشید من هم سوال کردم چی بخونیم؟!
من تا به حال برای ارشد اقدام نکردم 2 سالی هم هست که از جو درس و دانشگاه دور هستم ، حالا موندم از الان میشه برای آراد خوند یا نه ؟ اصلا هم نمیدونم چی باید بخونم و از کجا شروع کنم کسی می تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقت کرده باشید من هم سوال کردم چی بخونیم؟!
من تا به حال برای ارشد اقدام نکردم 2 سالی هم هست که از جو درس و دانشگاه دور هستم ، حالا موندم از الان میشه برای آراد خوند یا نه ؟ اصلا هم نمیدونم چی باید بخونم و از کجا شروع کنم کسی می تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
زمان کنکور ازاد 92/03/09 هستش که فک کنم اگه از الان بکوب بخونین بتونین موفق باشین
چ گرایشی می خواین امتحان بدین؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای ارشد تنها یک گرایش می تونین امتحان بدین

با اجازه من دفترچه رو الان خوندم فهمیدم میشه!!
هر داوطلب میتونه دو تا رشته رو یکی به عنوان رشته ی اصلی و یکی به عنوان رشته ی شناور انتخاب کنه!!ولی رشته های شناور یک سری رشته هایی هستن ک تو جدول در دفترچه درج شده!!که آِی تی جزئشه!!ولی مهندسی کامپیوتر نیس!

پس داوطلب طبق شرایط میتونه کامپیوتر را بهوعنوان رشته ی اصلی و آی تی رو به عنوان رشته ی شناور انتخاب کنه!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اجازه من دفترچه رو الان خوندم فهمیدم میشه!!
هر داوطلب میتونه دو تا رشته رو یکی به عنوان رشته ی اصلی و یکی به عنوان رشته ی شناور انتخاب کنه!!ولی رشته های شناور یک سری رشته هایی هستن ک تو جدول در دفترچه درج شده!!که آِی تی جزئشه!!ولی مهندسی کامپیوتر نیس!

پس داوطلب طبق شرایط میتونه کامپیوتر را بهوعنوان رشته ی اصلی و آی تی رو به عنوان رشته ی شناور انتخاب کنه!

ئه!
خب بالاخره ازاده دیگه!!!!
هر روز یه چیزی.....

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ئه!
خب بالاخره ازاده دیگه!!!!
هر روز یه چیزی.....
ازاد چیه سراسری!!!

آخرین ویرایش:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان

سلام بله آی‌ای رشته‌ی شناور حساب می‌شه و هر کس در ارشد می‌تونه یک رشته‌ی شناور (مثل آی‌تی، علوم کامپیوتر، بعضی گرایش‌های صنایع، مدیریت، MBA و ...) و یک رشته‌‌ی ثابت مثل کامپیوتر امتحان بده.

پی‌نوشت: حواسم نبود خودتون پیدا کردید جوابتون رو

manidf

عضو جدید
سلام به همگی خواهر من لیسانس it داره ولی می خواد ارشد کامپیوتر نرم افزار امتحان بده و سر کار می ره , و حتما هم می خواد امسال ارشد ازاد قبول بشه چه درس هایی را بخونه و از چه جزوه هایی استفاده کنه که فقط قبول بشه

ompr

عضو جدید
سلام به همگی خواهر من لیسانس it داره ولی می خواد ارشد کامپیوتر نرم افزار امتحان بده و سر کار می ره , و حتما هم می خواد امسال ارشد ازاد قبول بشه چه درس هایی را بخونه و از چه جزوه هایی
استفاده کنه که فقط قبول بشه
برای قبولی ارشد در دانشگاه آزاد تلاش زیادی نیاز نیست. معمولا هر سال تعدادی سوال تکراری از سالهای قبل می یاد.خواندن سوالات کنکور سالهای قبل می تواند به خواهرتون کمک کنه. ضمنا برای درس های دیگه هم اگر از کتاب های کنکور موجود در بازار مثل کتاب های مقسمی استفاده کنه حتما قبول میشه. برای درس ساختمان داده و سیستم عامل کتاب های مقسمی بهتر هستند.
در این چند سال اخیر متاسفانه در صد زیادی از افرادی که در کنکور آزاد ثبت نام می کنند پذیرش می شوند!

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها یه سوال دارم
کتاب سیلبرشاتس و ... خیلی بزرگن؛ این جوز کتابا رو چطور میخونین؟ از نظر نوشتن هم بعضیاش خوندش و فهنیدنش سخته واقعا. البته شاید برای من ک اطلاعاتم کمه سخت تر باشن ولی خب چطور نکات رو از این جور کتابا استخراج میکنین.... این واقعا مشکل منه :-(

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
من میخوام ارشد نرم افزار برم، آیا تست های درس هوش مصنوعی هم بزنم ؟ و تاثیر مثبتی تو قبولیم داره؟

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من میخوام ارشد نرم افزار برم، آیا تست های درس هوش مصنوعی هم بزنم ؟ و تاثیر مثبتی تو قبولیم داره؟

طبق دفترچه سازمان سنجش ضریب این درس برای گرایش نرم افزار صفر ، پس تاثیری نداره

4-15-2013 9-01-17 PM.jpg

masssiii

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز
من رشتم نرم افزار بوده و کتابای آمادگی کارشناسی ارشد رو تهیه کردم تو امتحاناتشم شرکت کردم اما مشکلی پیش اومد که نتونستم سر امتحان برم
یک پک کامل از کتابهی ماهان رو دارم واس رشته نرم افزار+کتاب شبکه ، می خوام ردشون کنم چون خاطره خوبی ازشون ندارم.
من واس همشون500 خرج کردم هرکی بخوادجزوات+سوالات امتحانی با جواب 80 تومن می دم.کتابا اصلاً دست نخوردن اینجور بگم نو هستن.
آدرس ایمیلم: ............
هرکس می خواد بهم ایمیل بزنه .
ایشالا همتون موفق باشین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
دوستان معدل کارشناسی تو کنکور ارشد تاثیر داره؟ آیا مطمنید؟کسایی ک میخوان ارشد شرکت کنن لطفا بگن برنامه ریزیشون ب چه صورت هست؟ من هنوز هیچ برنامه ریزی ای نکردم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان معدل کارشناسی تو کنکور ارشد تاثیر داره؟ آیا مطمنید؟کسایی ک میخوان ارشد شرکت کنن لطفا بگن برنامه ریزیشون ب چه صورت هست؟ من هنوز هیچ برنامه ریزی ای نکردم

توصیه میکنم به جای اینکه سوالات اسپم تو تاپیک تخصصی ارسال کنید . ابتدا برین دفترچه کنکور ارشد از سات سنجش (www.sanjesh.org) رو دانلود کنید و با دقت مطالعه فرمایید .
با تشکر.

taniyel

عضو جدید
سلام

سلام

ظاهرا بچه ها هنوز ددارن همون تاپیک 91 رو ادامه میدن!!
لطفا به دوستان بگید بیان اینجا!:)
سلام خوبين ؟منم امسال واسه ارشد92 شركت كردم خردادماه كنكور ميدم كدوم كتابهاي كنكور خوبه بخونم ممنون ميشم كمكم كنيد:gol:

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
منم الان ترم ششم میخوام حتما امسال قبول شم کی تجربه داره ؟
هرکی داره اعلام کنه من میخوام چندتا سوال ازش بپرسم
من نمیدونم با جزوه های اموزشگاهها شروع کنم یا کتاب بخونم؟کدوم موسسه رو پیشنهاد میکنید؟

سلام از کتاب شروع کنی بهتره و از کتاب ها و آزمون های ماهان استفاده کنی به نظر من بهتره در کنار این کتابها اگه بتونی تست های ارشد سالهای قبل همراه با پاسخ تشریحی رو هم بخونی و بخشهای مهمتر رو از کتابهای اصلی استفاده کنی به نظرم بیشتر بهت کمک میکنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا