تاپیک هواداران باشگاه مهندسان همیشه ایرانی

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
با سلام به دوستان عزیز...

دوستان عزیز این باشگاه برای مطالعات و اطلاعات بیشتر و حتی تجربه ای آفرین نام طراحی شده است... دوستان عزیز ما باید به مدیران،کارکنان و همه ی زحمتکشان این سایت بزرگنام تشکر کنیم...دوستان برای درک زحمات ما باید حرمت این سایت رو نگه داریم... خواهش میکنم نذارید سایت مخرب شه،چطور باورمون شه سایتی به این همه عظمتی به ف ی ل ترینگ بکشند... اما خواهشمندم:
از عکسای ضداخلاقی جدا خودداری فرمایید
از مبحث های سیاسی دوری کنید و درصورت مشاهده فورا به مدیران اطلاع دهید
از تبلیغات های لازمین استفاده نمایید
از امضاهای سیاسی،ضداخلاقی،ضد اسلام و اسلامگرایی استفاده نکنین
از نامهای غیراخلاقی بپرهیزید
از توهین به امامان و مقامان خودداری نمایید
و از همه مهمتر از قوانین جمهوری اسلامی ایران پیروی کنین

رعایت کنین بازم خواهشمندم...

با تشکر... جن.آرک

آخرین ویرایش:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزیز...دوستان عزیز این باشگاه برای مطالعات و اطلاعات بیشتر و حتی تجربه ای آفرین نام طراحی شده است... دوستان عزیز ما باید به مدیران،کارکنان و همه ی زحمتکشان این سایت بزرگنام تشکر کنیم...دوستان برای درک زحمات ما باید حرمت این سایت رو نگه داریم... خواهش میکنم نذارید سایت مخرب شه،چطور باورمون شه سایتی به این همه عظمتی به ف ی ل ترینگ بکشند... اما خواهشمندم:
از عکسای ضداخلاقی جدا خودداری فرماییداز مبحث های سیاسی دوری کنید و درصورت مشاهده فورا به مدیران اطلاع دهیداز تبلیغات های لازمین استفاده نماییداز امضاهای سیاسی،ضداخلاقی،ضد اسلام و اسلامگرایی استفاده نکنیناز نامهای غیراخلاقی بپرهیزیداز توهین به امامان و مقامان خودداری نمایید و از همه مهمتر از قوانین جمهوری اسلامی ایران پیروی کنین
رعایت کنین بازم خواهشمندم...با تشکر... جن.آرک
DISLIKEاصلا دوست نداشتم مطلبتو دوست عزیزشما خودت وضعیت جمهوری اسلامی رو میدونی دیگه حتما ، یعنی اگه ندونی جای تعجب داره ، اونوقت میای جامعه دانشجویی و مهندسی رو میخوای در قید و بند قوانین این کشور ناقص محدود کنی؟؟؟چنین جایی که میخواد زیر منگنه باشه همون بهتر که ***** بشه

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اینا حق دارن باشگاه رو ف ی ل ت ر کنن. حالا یه عکسایی پبدا کردم که بعدا لینکشونو واستون میذارم. اون وقت قضاوت کنین که مدیران توجه کافی رو به تاپیکا دارن یا نه! از باشگاهی که اسم مهندسان ایرانو یدک می کشه واقعا بعضی چیزا بعیده. منتظر لینکای داغی که واستون میذارم باشین.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به همه دوستان عزیزم در باشگاه مهندسان

همانطور که مدیریت باشگاه در بالای سایت ذکر کردن

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران انجمن
متاسفانه سایت باشگاه به اشتباه و بر خلاف قوانین فیلــتر شده است و ما در حال پیگیری موضوع هستیم. ان شاء ا.. مشکل در اولین روز کاری (شنبه) رفع خواهد شد. تا آن زمان از تمامی کاربران عزیز باشگاه تقاضا می شود برای دسترسی به سایت از حالت امن یا https سایت استفاده نمایند.
https://www.www.www.iran-eng.ir
با احترام، مدیریت باشگاه

البته که قوانین باشگاه لازم اجرا هست
ولی با پیگیری های صورت گرفته همانطور که اشاره شده باشگاه به اشتباه مسدود شده و متاسفانه چون با تعطیلات آخر هفته همزمان شده این مشکل مدت بیشتری طول کشیده
پس بهتر این هست که یکدیگر رو به این دلایل متهم نکنیم و برای اینکه کدورتی پیش نیاد لطفا طبق قوانین در صورت مشاهده نقض آشکار قوانین مثل گذشته از سیستم گزارشات استفاده بفرمائید

سپاسگزارم

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیزم در باشگاه مهندسان همانطور که مدیریت باشگاه در بالای سایت ذکر کردن البته که قوانین باشگاه لازم اجرا هست ولی با پیگیری های صورت گرفته همانطور که اشاره شده باشگاه به اشتباه مسدود شده و متاسفانه چون با تعطیلات آخر هفته همزمان شده این مشکل مدت بیشتری طول کشیده پس بهتر این هست که یکدیگر رو به این دلایل متهم نکنیم و برای اینکه کدورتی پیش نیاد لطفا طبق قوانین در صورت مشاهده نقض آشکار قوانین مثل گذشته از سیستم گزارشات استفاده بفرمائید سپاسگزارم
آقا صدیق عزیز من هدفم این نیس که کسی رو متهم کنم در مورد اخلاق و خصوصیات شما باید بگم واقعا قابل تحسینه ولی متاسفانه بعضی از مدیران توجه کافی رو نسبت به تاپیکا و محتوای اونا ندارن.چنتا عکس پیدا کردم که الان دقیقا 3 ساله تو یکی از تاپیکا داره خاک میخوره بدون اینکه کسی گزارش تخلف بده یا مدیریت تاپیک مربوطه در مورد حذف اونا اقدامی کنه. وقتی من اونا رو تو لینک بذارم خودتون متوجه عمق مطلب میشین دوست من. ولی در کل هدفم این نیس که کسی تو این زمینه متهم شه.بلکه دوست دارم نظارت بیشتری داشته باشن

DDDIQ

مدیر ارشد
آقا صدیق عزیز من هدفم این نیس که کسی رو متهم کنم در مورد اخلاق و خصوصیات شما باید بگم واقعا قابل تحسینه ولی متاسفانه بعضی از مدیران توجه کافی رو نسبت به تاپیکا و محتوای اونا ندارن.چنتا عکس پیدا کردم که الان دقیقا 3 ساله تو یکی از تاپیکا داره خاک میخوره بدون اینکه کسی گزارش تخلف بده یا مدیریت تاپیک مربوطه در مورد حذف اونا اقدامی کنه. وقتی من اونا رو تو لینک بذارم خودتون متوجه عمق مطلب میشین دوست من. ولی در کل هدفم این نیس که کسی تو این زمینه متهم شه.بلکه دوست دارم نظارت بیشتری داشته باشن

سپاسگزارم از توجه تون دوست خوبم
ولی عرائض بنده به صورت کلی بود , درسته متوجه فرمایش شما هستم ولی همانطور که عرض کردم دلیل مسدود شدن سایت ارسال عکس نامناسب و یا از این دست مطالب نبوده و اشتباها صورت گرفته و طبق قوانین ابتدا باید اطلاع داده بشه...
در مورد لینکهایی که میفرمائید عرض کردم خدمتتون طبق قوانین اعضا باید از تذکر مستقیم به یکدیگر خودداری کنند و قرار دادن علنی لینک هم به نوعی همین مساله هست و تمامی اعضا تنها باید از سیستم گزارش تخلفات استفاده کنند ؛
ولی توضیحی که میتونم در این مورد میتونم عرض کنم ببینید دوست خوبم اگر پست ها در آن زمان رسیدگی نشده شاید به این دلیل بوده که به مرور محدودیت های بیشتری لازم شده و این مساله ارتباطی به کم کاری مدیران و یا نادیده گرفتن قوانین باشگاه نداشته و مسلما همه ما به عنوان یک نمونه از جامعه دیدگاه متفاوتی هم ممکنه داشته باشیم ولی همگی به قوانین باشگاه احترام میگذاریم و رعایت میکنیم
اگر هم میفرمائید چرا بعدا رسیدگی نشده ( تمامی پست های تخلف در صورت مشاهده رسیدگی میشوند) به دلیل حجم خیلی بالای ارسالهای جدید هست و خب اگر با دید منصفانه تری بخوایم نگاه کنیم رسیدگی به همه پست های ارسال شده چند سال گذشته با هر بار اضافه شدن موارد تخلف زیاد امکان پذیر نیست آن هم با حجم اطلاعاتی که اضافه میشه و بر همین اساس فرض به رسیدگی تمامی مطالب گذشته هست که فکر میکنم هم رسیدگی شده همیشه ولی اگر مواردی مشاهده کردین که نیاز به رسیدگی هست از طریق سیستم گزارش تخلف به مدیران , گزارش بفرمائید مدیران مربوط به اون قسمت رسیدگی خواهند کرد

سپاس از توجه شما

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
آیا این باشگاه که قوانین رو انداخته یکی هست قوانینا رو رعایت کرده باشه؟ این باشگاه ماله فرهنگ و تمدن "ایرانیه" فرهنگ و تمدنش قوانین میخواد... پس باید بهش گوش بدیم... نه اینکه زیر پا بذاریم.

آخرین ویرایش:

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
دوستان و همکاران عزیز، خواهش دارم ،خواهشم اینه قصد ندارم تاپیکی بذارم که خوشتون نیاد،بلکه برای اینه از ف ی ل ترینگ سایت حمایت کنیم، نه اینکه از تاپیکام نظرخواهی یا انتقاد بدین!!! بعدشم یه سوال دارم، اگه این سایت نباشه شماها چیکار؟؟؟ اینهمه تحقیقات و پروژه ها رو کجا گیر میاوردین؟از همکلاسی خوبتون؟از استادای بارحمتون؟ یکی هست که بهتون بده؟؟؟؟ توو این زمونه "پول" برای آدما شده مادر (درسته سایت نقش نگار یا پرشین کد هست) اما اونا همین مطلب های سایت باشگاس که برمیدارن، منظورم اینه درک سایت خیلی خیلی خیلی مهمه، اولش همیشه درک باید کرد.

آخرین ویرایش:

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
از امضاهای تبلیغاتی مثبت استفاده نمیکنن... بعضیا امضایی گذاشتن "جادو" نوشته بود مهره مار فقط به شماره زیر تماس بگیرید! بعضیا امضایی میذارن که مربوط به دوران تظاهرات سال 88 و همینا

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

فقط اومدم بگم الان وقتش نیست که بشینم و همدیگروزیر سوال ببریم و نقد کنیم.

مدیران ( حداقل به جرات می تونم بگم اکثریتشون ) دارن همه سعی و تلاششون رو میکنن تا انجمن ها شون رو با مطالب و منابع علمی اپ کنن ، نظم رو حفظ کنن ، به درخواست کاربران رسیدگی کنن و .......... اینا زندگی شخصی و هزار مسئولیت دیگه هم دارن که باید اونا رو هم انجام بدن . برای کاری که اینجا انجام میدن و وقت میذارن هم توقع مادی یا چشمداشتی ندارن.

کاربران هم همینطور . هر کسی به سهم خودش و مطابق با اهداف شخصی و علمی خودش تو سایت وقت میذاره و سهم داره .حالا یکی مثه دوستانی که سرگرم رسیدگی به درخواست های کتاب و مقاله و مطالب علمی هستن خیلی خیلی بیشتر ، یکی مثه من که هر از گاهی توی گفتگوی ازاد شرکت میکنم خیلی کمتر .

ولی این دلیل نمیشه تو این شرایط ما همدیگرو نقد کنیم . اینجا سایتیه با هزاران کاربر و هزاران ایده و سلیقه و نگرش متفاوت . باید سعی کنیم حداقل در این موقعیت همدیگرو بیشتر درک کنیم. :gol:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپيكا معمولا مطابق با قوانين زده ميشه و درصده كمي از تاپيكا بر خلافه قوانينه كه اونا هم بلافاصله حذف ميشه
بيشتر تو پست ها كار به جاهاي ديگه ميكشه و حرفايي زده ميشه كه نبايد بشه
اما امكان نداره بحث به حاشيه كشيده نشه
اينجا بيشتر دانشجو هستن...با طرزه فك و عقايد مختلف....نميشه كه همه موافق باشن تا جايگاهي تو اين سايت داشته باشن
بايد مخالف باشه....تا بحث بشه...بايد يه جايي باشه....شخص بتونه راحت تر اونجا حرفشو بزنه.....تو كشوره ما متاسفانه نيست همچين جايي
تو اين باشگاه هم اين مسائل پيش مياد....

مثلا..يه تاپيكي زده ميشه...با منبع و طبق قانونه باشگاه....مثلا فلان طرحي ميخاد تو كشور اجرا بشه
به نظرتون اگه بيان همه اين طرح و موافقش باشن...كاره ما به كجا ميكشه؟
همه بايد موافقش باشيم تا سايت بسته نشه؟؟
نميشه كه اينجوري...يه عده موافقن يه عده مخالف...بحث سر ميگيره و بعضا حرفاي نامربوط هم زده ميشه

اينكه بخايم قوانينو به كسي تحميل كنيم...اين كاره درستي نيست...قوانينو نوشتن سر دره سايت...درسته؟؟
مديرا بيان نظارتو بيشتر كنن....الان خيليا دارن ميرن...علتش چيه؟؟با قوانين مشكل دارن؟؟
طرزه برخورد هم شرطه....با خيليا برخورده درست صورت نميگيره
و چون سايتهايي هست كه مطابق با خواسته هاشونه....اينجا را ول ميكنن و ميرن
شما برين 2 سال پيشه باشگه را با الان مقايسه كنين...ببينين چقدر فرق كرده...چقدر از رونق افتاده

تالاري مثله تالار گفتگوي آزاد....بيشترين حساسيت را داره...و اگه *****ينگي متوجه سايت ميشه...اول از همه منشاش ميتونه اين تالار باشه
اما مدير نداره....نه اينكه يكي بالاسرش باشه....بلكه دو سه نفر بايد باشه...و نظارت كنه
من شده ديدم پستي برخلافه قانونه...تخلف زدم....با 5 ساعت تاخير حذف كردن پستو
مديريت بايد نظارتشو بيشتر كنه

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
b_xxxxxxeman کاملا موافقم، ممنون بابت پستی که گذاشتین، اما چه لحاظ اینکه مدیران کموقت حضور دارن،تعداد مدیران هم کمن! بازم ممنون از پست قشنگتون

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
منم با نظرات zeus83 و b_xxxxxxxeman کاملا موافقم. بالاخره یه قوانینی باید باشه. خود ما نمیرسیم همه تاپیکای فقط این تالارو بخونیم چه طور توقع داریم مدیرها بتونن با این حجم زیاد کار؟
در هر حال من عاشق این باشگاهم چون محیطی پاک و دوستانه هست همه بچه ها دور هم هستن بدون هیچ چشم داشتی.