سانسور فحاشی هواداران پرسپولیس در صداو سیما

احمد مولا

عضو جدید
کسانی که امشب بازی پرسپولیس- تراکتورسازی رو از شبکه سه و رادیو ورزش دیدند و شنیدند با اتفاقی تاسف بار روبرو شدند و ان هم فحاشی و الفاظ رکیک طرفداران پرسپولیس بود که با کمال تعجب میکروفون های صدا و سیما تا 15 دقیقه با تمام قدرت پخش میکردند

البته پس از این 15 دقیقه صدا قطع شد و جالبتر اینکه مجری برنامه اشکال رو از صدا میدونست:confused::mad:
ولی در دقیقه 90 فهمید چه سوتی داده و همه فهمیدن و از مردم به خاطر پخش فحاشی ها عذر خواهی کرد
اما سوال اینجاست که ایا بهتر نیست منشور اخلاقی به جای مربیان از سکو ها و تماشاچیان اغاز شود؟

ashkyurdi

عضو جدید
کسانی که امشب بازی پرسپولیس- تراکتورسازی رو از شبکه سه و رادیو ورزش دیدند و شنیدند با اتفاقی تاسف بار روبرو شدند و ان هم فحاشی و الفاظ رکیک طرفداران پرسپولیس بود که با کمال تعجب میکروفون های صدا و سیما تا 15 دقیقه با تمام قدرت پخش میکردند

البته پس از این 15 دقیقه صدا قطع شد و جالبتر اینکه مجری برنامه اشکال رو از صدا میدونست:confused::mad:
ولی در دقیقه 90 فهمید چه سوتی داده و همه فهمیدن و از مردم به خاطر پخش فحاشی ها عذر خواهی کرد
اما سوال اینجاست که ایا بهتر نیست منشور اخلاقی به جای مربیان از سکو ها و تماشاچیان اغاز شود؟
واقعا متاسفم.دیگه انتظار اتحاد رو نداشته باشین نشون دادین فرهنگتون چیه؟وای بر شما وای بر صداسیمای به اصطلاح ملی
یاشاسین تورک میللتی

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که بازی رو ندیدم
ولی باید تیم جریمه بشه

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم.دیگه انتظار اتحاد رو نداشته باشین نشون دادین فرهنگتون چیه؟وای بر شما وای بر صداسیمای به اصطلاح ملی
یاشاسین اورک میللتی

تو امضات طرحی که درست کردی
پایین سمت چپ یکیش اضافیه

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

تماشاگرای تبریزیم کم نذاشتن!!!داشتن ورزشگاهو آتیش میزدن!!!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تماشاگرای تبریزیم کم نذاشتن!!!داشتن ورزشگاهو آتیش میزدن!!!

حالا شما تا صب بگو
بدبختی این بود که محل اسکان گزارشگر در ضلعیه که طرفدارایه پرسپولیس هستن و متاسفانه توهین های تیم مهمان شنیده نمیشد وگرنه مرض که ندارن همینجور فحش بدن
ولی در کل جفتشون سوراخن فقط اس اس:D

ashkyurdi

عضو جدید
حالا شما تا صب بگو
بدبختی این بود که محل اسکان گزارشگر در ضلعیه که طرفدارایه پرسپولیس هستن و متاسفانه توهین های تیم مهمان شنیده نمیشد وگرنه مرض که ندارن همینجور فحش بدن
ولی در کل جفتشون سوراخن فقط اس اس:D
مرض دارن بدجورم مرض دارن ای آقایی که ادعای فرهنگ می کردی فرهنگتونو دیدین.وای بر شما وای بر شعورتان وای بر فرهنگتان

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرض دارن بدجورم مرض دارن ای آقایی که ادعای فرهنگ می کردی فرهنگتونو دیدین.وای بر شما وای بر شعورتان وای بر فرهنگتان

اولا پیاده شو با هم بریم، منو با اوناییکه تو ورزشگاه بیراه میگفتن یکی نکن
دوما : این صد بار متاسفانه جایگاه تماشاچیایه پرسپولیس زیر محل اسکان گزارشگره که براحتی شعاراشون شنیده میشه، ناسلامتی استادیوم ازادی زیره گوشمونه ها، هواداراتونم کم توهین نکردن، پرسپولیس محبوب افغانستانو چه میدونم فارس فلا فلان شده هو، تو که n کیلومتر اونورتری که نمیشنوی... هر عملی یه عکس العملی داره حالا شما دوس داری هر چی دلتون میخواد بگین بقیه جوابتونو ندن یه بحث دیگه ست. تو اصن لیدر میدونی چیه؟ قلچماقای لبه خطو میکنن لیدر اونوقت فک میکنی وای میسته هر چی دری وری خواستین بگین
در ضمن این موضوع چه ربطی به من داره، چن تا ترک نفهم میخوای واست بیارم اینجا، از اونور چن تا فارس نفهم تر میخوای معرفی کنم، مگه قراره چوب نمیدونم کاریه یکی دیگه رو من بدم
وای بر درکت که موضوع به این کوچیکی رو متوجه نمیشی

ashkyurdi

عضو جدید
دوما : این صد بار متاسفانه جایگاه تماشاچیایه پرسپولیس زیر محل اسکان گزارشگره که براحتی شعاراشون شنیده میشه، ناسلامتی استادیوم ازادی زیره گوشمونه ها، هواداراتونم کم توهین نکردن، پرسپولیس محبوب افغانستانو چه میدونم فارس فلا فلان شده هو، تو که n کیلومتر اونورتری که نمیشنوی... هر عملی یه عکس العملی داره حالا شما دوس داری هر چی دلتون میخواد بگین بقیه جوابتونو ندن یه بحث دیگه ست. تو اصن لیدر میدونی چیه؟ قلچماقای لبه خطو میکنن لیدر اونوقت فک میکنی وای میسته هر چی دری وری خواستین بگین
در ضمن این موضوع چه ربطی به من داره، چن تا ترک نفهم میخوای واست بیارم اینجا، از اونور چن تا فارس نفهم تر میخوای معرفی کنم، مگه قراره چوب نمیدونم کاریه یکی دیگه رو من بدم
وای بر تو که هیچی ندونسته ادعای منطق می کنی.اگه می خوای قاطی نشی تو با اون فارسای.......... هیچی نگو اگه بگی جوابتو میشنوی کل ایران دیدن چطور به تورک ها توهین کردن.پس نمیتونی ازاونا طرفداری کنی .اگه هم گفتیم محبوب افغانستان حقیقتو گفتیم.
اینم جواب اون تماشاگرای باشعور پرسپولیس
تبریز باکی آنکارا--------------------بیز هارا فارسلار هارا

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی به تماشاچی ها بگن برید دسته یک!!!!!!!!!
...

قرار نیست برن دسته یک، من خودم عاشقه ملوانم (تیمه شهرم)، ملوانم که میومد کم توهین نمیشد (کلا جو استادیومهای کل کشور همینجوریه، ازادی از همه جا بیشتر)، حالا تیمه تراکتور پارتیش کلفته که صدا رو قطع کردن وگرنه واسه تیمایه دیگه که قطع نمیشد
ولی بهتره این سخت گیریها بیشتر بشه، باید تماشچیا محروم بشن از دیدن چن بازی، حالا هر کی مقصره

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:surprised::surprised::surprised:

چی باشگاهو گرفتین سرتون بابا مگر نشنیدیید جاودانی میگفت تماشاگر ها تازه از بدن سازی اومده بودن اماده نبودن :w18:

انشالله از بازی های بد :d

• Like
واکنش ها: IMDB

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بر تو که هیچی ندونسته ادعای منطق می کنی.اگه می خوای قاطی نشی تو با اون فارسای.......... هیچی نگو اگه بگی جوابتو میشنوی کل ایران دیدن چطور به تورک ها توهین کردن.پس نمیتونی ازاونا طرفداری کنی .اگه هم گفتیم محبوب افغانستان حقیقتو گفتیم.

اینجا قرار نیست تو تعیین تکلیف کنی، هر وقت دلم خواست پست میزنم
من نمیدونم یا تو؟
کی گفت من پرسپولیسیم
خودتم میگی محبوبه افغانستان، اینارو گفتین جوابتونم شنفتین افتاد الاااان، به من چه اصن بزنین همدیگه رو لتو پار کنین
شعار مینویسه واسه من

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised:

چی باشگاهو گرفتین سرتون بابا مگر نشنیدیید جاودانی میگفت تماشاگر ها تازه از بدن سازی اومده بودن اماده نبودن :w18:

انشالله از بازی های بد :d

بابا من چه میدونم، قاطی کردن اینا
به من چه اخه، دستشون به یکی دیگه نمیرسه ما رو انداختن وسط

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یکی این رو از برق بکشه :w29: :w29: :w29:

خیلی قاطیه :neutral: :neutral: :neutral:

ashkyurdi

عضو جدید
اینجا قرار نیست تو تعیین تکلیف کنی، هر وقت دلم خواست پست میزنم
من نمیدونم یا تو؟
کی گفت من پرسپولیسیم
خودتم میگی محبوبه افغانستان، اینارو گفتین جوابتونم شنفتین افتاد الاااان، به من چه اصن بزنین همدیگه رو لتو پار کنین
شعار مینویسه واسه من
اونم به تو ربط نداره.جوابتونو تو تبریز می گیرین.حقشونه اهل لت و پار کردن نیستیم اگه بودیم با پرسپولیسیا فرقی نداشتیم

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا من چه میدونم، قاطی کردن اینا
به من چه اخه، دستشون به یکی دیگه نمیرسه ما رو انداختن وسط

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

تا میتونی جاخالی بده نگیرنت وگرنه میبرنت افغانستان

اما خداییش این جاودانی هم خیلی ......................

بابا انقدر شعورش نمیرسید که بفهمه تا صر و صدای ورزشگاه بلند میشد صدا قطع میشد اون وقت میگفت اشکال فنیه:w04:

• Like

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بس کن ...... بس کن ........چرا داغ کردی؟؟؟؟ از برق بکشمت؟؟؟؟؟؟؟

ashkyurdi

عضو جدید

بابا انقدر شعورش نمیرسید که بفهمه تا صر و صدای ورزشگاه بلند میشد صدا قطع میشد اون وقت میگفت اشکال فنیه:w04:
پیمان یوسفی بودااااااااا

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونم به تو ربط نداره.جوابتونو تو تبریز می گیرین.حقشونه اهل لت و پار کردن نیستیم اگه بودیم با پرسپولیسیا فرقی نداشتیم

حالا می خواهییید چی کار کنید:w00:

میگی که اهل لت و پار کردن نیستییید پس می خواهیید چی کار کنید:w12:

اونجا که کل ورزشگاه تراکتویه می خواهییید به کی فحش بدییید :d

فوقش صدا و سیما میگه مشکل تو صدای ارسالی پیش اومده و........:whistle:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا ما با سیم رابط ربطش میدیم، بابا یکی اینو بگیره فشارش رفته رو 30

بابا دیگه چن تا جا خالی اخه، ما یه پستی زدیم اینام ریختن رو سره مون ، ای waper خدا بگم چیکارت کنه که این نونو گذاشتی تو سفره مون:D
یوسفی خواست ملتو غافلگیر کنه، دیگه این کلکا کهنه شده

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی جاودانی نبودا ....... یوسفی بود.

ashkyurdi

عضو جدید
حالا می خواهییید چی کار کنید:w00:

میگی که اهل لت و پار کردن نیستییید پس می خواهیید چی کار کنید:w12:

اونجا که کل ورزشگاه تراکتویه می خواهییید به کی فحش بدییید :d

فوقش صدا و سیما میگه مشکل تو صدای ارسالی پیش اومده و........:whistle:
ما اگه بخوایم حتی اگه صداهامونو ببندن صدای اعتراضمونو به گوش همه می رسونیم.بچه ها همه قبول کنین یکی از اهداف فیفا مبارزه با نژادپرستیه

• Like
بالا