خبر : کتاب گینس در انتظار هواداران تراکتور فوری فوری فوری

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر اختصاصی :

به گزارش سایت Traxtorchi.ir نمایندگان ثبت رکورد گینس برای ثبت رکورد پر هوادارترین تیم و پرتماشاگرترین دیدار به درخواست باشگاه تراکتورسازی در تبریز حضور یافتند، لذا از تمامی هواداران انتظار می رود با اطلاع رسانی دو دویی ( بدین صورت که هر کس به دونفر از نزدیکترین افراد خود اطلاع دهد و از انها بخواهد که به دونفر دیگر نیز اطلاع دهند ) بتوانیم اطلاع رسانی حداکثری داشته تا با حضور 150 هزار نفری رکوردی جدید را ثبت نماییم

به گزارش سانا مکاتبات بسیاری دراین زمینه انجام یافت تا اینکه در پی فراخوان گسترده ملت آزربایجان برای حضور میلیونی در روز دوشنبه 1/6/1389 با ترجمه و ارسال تمامی این فراخوان‌ها و اسناد دیگر بالاخره موسسه گینس موافقت اولیه خود را برای ارسال نماینده به ایران جهت حضور در بازی روز دوشنبه اعلام کرد.
ملت آذربایجان نیز با حضور پرشور و گسترده در استادیوم سهند و تپه‌های اطراف آن ضمن خلق حماسه‌ای دیگر، نام تراختور را جهانی خواهند ساخت.
منبع:Traxtorchi.ir

به امید ثبت این رکورد

لطفا تاپیک سیاسی نشود;)

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خبر اختصاصی :

به گزارش سایت Traxtorchi.ir نمایندگان ثبت رکورد گینس برای ثبت رکورد پر هوادارترین تیم و پرتماشاگرترین دیدار به درخواست باشگاه تراکتورسازی در تبریز حضور یافتند، لذا از تمامی هواداران انتظار می رود با اطلاع رسانی دو دویی ( بدین صورت که هر کس به دونفر از نزدیکترین افراد خود اطلاع دهد و از انها بخواهد که به دونفر دیگر نیز اطلاع دهند ) بتوانیم اطلاع رسانی حداکثری داشته تا با حضور 150 هزار نفری رکوردی جدید را ثبت نماییم

به گزارش سانا مکاتبات بسیاری دراین زمینه انجام یافت تا اینکه در پی فراخوان گسترده ملت آزربایجان برای حضور میلیونی در روز دوشنبه 1/6/1389 با ترجمه و ارسال تمامی این فراخوان‌ها و اسناد دیگر بالاخره موسسه گینس موافقت اولیه خود را برای ارسال نماینده به ایران جهت حضور در بازی روز دوشنبه اعلام کرد.
ملت آزربایجان نیز با حضور پرشور و گسترده در استادیوم سهند و تپه‌های اطراف آن ضمن خلق حماسه‌ای دیگر، نام تراختور را جهانی خواهند ساخت.
منبع:Traxtorchi.ir

به امید ثبت این رکورد

لطفا تاپیک سیاسی نشود;)

ملت آزربایجان نیز با حضور پرشور و گسترده در استادیوم سهند و تپه‌های اطراف آن ضمن خلق حماسه‌ای دیگر، نام تراختور را جهانی خواهند ساخت.;)

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
راستي اين 150 هزار نفر يا بيشتر از كجا فوتبال رو تماشا مي كنن
آخه ورزشگاه ها اينقدر جا نداره متاسفانه!

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینجا هم بحث قومیتی راه میندازین؟؟؟
اگه واقعا این مساله اتفاق بیوفته واسه همه ی ایران خوبه چون تیم تراکتورسازی یکی از تیمهای فوتبال ایرانه.
به نظر من برای اینکه واقعا این اتفاق بیوفته نه فقط ترک ها که به نظر من لازمه از همه جای ایران بریم استادیوم. که وقتی نمایندگان گینس ببینن شاخ در بیارن. این مساله واقعا برای ایران و مخصوصا فوتبال ایران باید مهم باشه. نه فقط مردم شهر های ترک زبان.
به امید همدلی و اتحاد بیشتر:w27:

Sarp

مدیر بازنشسته
چرا اینجا هم بحث قومیتی راه میندازین؟؟؟
اگه واقعا این مساله اتفاق بیوفته واسه همه ی ایران خوبه چون تیم تراکتورسازی یکی از تیمهای فوتبال ایرانه.
به نظر من برای اینکه واقعا این اتفاق بیوفته نه فقط ترک ها که به نظر من لازمه از همه جای ایران بریم استادیوم. که وقتی نمایندگان گینس ببینن شاخ در بیارن. این مساله واقعا برای ایران و مخصوصا فوتبال ایران باید مهم باشه. نه فقط مردم شهر های ترک زبان.
به امید همدلی و اتحاد بیشتر:w27:
اونقده از رسانه ملی افکار شووینزم تزریق کردند تو مخ این بچه ها که . . . . . .

متاسفم

Sarp

مدیر بازنشسته
من مگه حرف بدی زدم بابک جان؟؟؟:w05:
من هم با تو نبودم که:surprised:
:surprised: باباته

تراکتور هم ماله ایرانه:smile:

خیلی ربط داشت:biggrin:

انتظاری هم نداشتم ازتون البته:redface:
بله بابامه

ولی مثل اینکه شماها با تراختور مشکل دارین :surprised:

واسه تو این هم زیاد بود . مربوط یا نامربوط:w12:
یعنی جدی میلیونی میخواین برین ورزشگاه؟ :surprised:
به نظرت جا میشین؟
میتونی ؟

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
یعنی با 150 هزار نفر میشه پرطرفدار ترین تیم دنیا؟
ا

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
پر تماشاگرترین

یعنی اونایی که بیرون ورزشگاه هستن هم میشمارن
اگه این جوری باشه که تیم های دیگه چندین برابر طرفدار دارن که، همون برزیل برن یه همچین چیزی بگن می دونی چند نفر میریزن تو ورزشگاه؟؟؟؟؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
یعنی با 150 هزار نفر میشه پرطرفدار ترین تیم دنیا؟
ا
پرتماشاگر
یعنی اونایی که بیرون ورزشگاه هستن هم میشمارن
اگه این جوری باشه که تیم های دیگه چندین برابر طرفدار دارن که، همون برزیل برن یه همچین چیزی بگن می دونی چند نفر میریزن تو ورزشگاه؟؟؟؟؟؟؟
مهم اینه که قبل این حرفا 120 هزار نفر حضور داشته اند .
هرجای دنیا چنین رکوردی دیدی بیا بگو

Sarp

مدیر بازنشسته
فراخوان حضور 150 هزار نفري
و خداوند سرنوشت هيچ گروهي را دگرگون نخواهد كرد، مگر آنكه خود آنان بخواهند. (رعد/11)
امروز با گذشت بيش از يكسال از حضور نماينده ي محبوب آذربايجان در سطح اول فوتبال حرفه اي ايران و تجاربي كه هواداران در اين مدت كم در فضاي آلوده و آشفته ي ورزش كشور كسب كرده اند و با تمام وجود دريافتند كه در مقابل معاندان تنها و تنهايند، لازم است با حضوري گسترده در استاديوم سهند در روز 31 مرداد فقط با حضورمان جوابي قاطع به همگان بدهيم.
هواداران عاشق آذربايجاني به لطف سياست ها و خواست هاي مزموم برخي در گوشه كنار فوتبال و سياست پس از گذشت شش هفته از ليگ دهم هنوز نتوانسته اند تراكتورشان را ميزباني كنند، اين افراد اراده كرده اند تا آذربايجان را براي هميشه از تيم هايش جدا و فرياد هاي مدني مردم را در سينه هايشان خفه كنند، اينك با ثابت شدن عشق وصف ناپذير مردم آذربايجان به تيم هايشان علي الخصوص تراكتور و شكست ناپذيري اين تيم ها تا زماني كه پشتيباني چون آذربايجانيان دارند، كور دلان و سنگ دلان با طرح حربه اي جديد براي ترور و تخريب هواداران و دلسوزان واقعي تيم توسط عده اي اجير شده و محول كردن وظايفي چون استفاده از الفاظ دور از شان مردم آذربايجان و پرتاب اشيا به داخل زمين و در نتيجه فراري دادن كودكان و پدران از استاديوم سهند و براندازي و حذف آذربايجان از صحنه ي ورزش در بلند مدت بر اين هدف شوم خود جامه ي عمل بپوشانند، تا جاييكه هر دو تيم حاضر در ليگ برتر از ديدارهاي خانگي خود محروم شدند، نا گفته پيداست كه اين موج آغاز شده نه فقط براي تراكتور و شهرداري بلكه براي تمامي تيم هاي آذربايجاني است؛ پس ما هواداران تراكتور، شهرداري، ماشين سازي، گسترش و پترو و در بياني خوشتر و با معنا تر حاميان آذربايجان، متحدتر از هميشه بار ديگر هم پيمان مي شويم تا صف دشمنان پنهان شده در لباس دوست را در هم شكنيم، بدون شك چشمان تمامي هموطنان ايراني در شمال و جنوب يكشنبه 31 مرداد به سهند آذربايجان خواهد بود، جاييكه كه هواداران با دوري از هرگونه حاشيه و اسم بازي با شعار غالب "آذربايجان اوياخدي، اوز تيمينه داياخدي" با ديگر خواهند گفت كه ما عاشقيم، نه فقط عاشق تيم هايمان بلكه عاشق آذربايجانمان، تا عوض كنيم سرنوشتي را بدخواهان برايمان نوشته اند

mfmechanics

کاربر بیش فعال
اینکه بیش از 100000 نفر اونم همگی مذکر بیان استادیوم برای تماشای فوتبال واقعا یه رکورده فوق العاده ای هست.

farda1369

عضو جدید
این کار شدنی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتت
اگه باشه مال پرسپولیسه

مهرا

عضو جدید
خیلی عالی میشه
واقعا از همه میخوام برن من خودم متاسفانه نزدیک نیستم اگر هم بودم نمیزاشتن که برم
امیدوارم همونی بشه که منتظرشیم

ولی یه جای کار ایراد داره اطلاع رسانی ضعیف نبود؟؟
یه روز بیشتر نمونده .....

Sarp

مدیر بازنشسته
خیلی عالی میشه
واقعا از همه میخوام برن من خودم متاسفانه نزدیک نیستم اگر هم بودم نمیزاشتن که برم
امیدوارم همونی بشه که منتظرشیم

ولی یه جای کار ایراد داره اطلاع رسانی ضعیف نبود؟؟
یه روز بیشتر نمونده .....
اینجا اطلاع رسانی کمه
وگرنه تو سطح شهرها و بین مردم تبلیغ هست

farnaztoopchi

عضو جدید
ايول از همه مرداي آذربايجان انتظار داريم آگه مي ذاشتن دخترام برا اين كار هممون جمع مي شديم و مي رفتيم تا بازم شهر قشنگمون اول بشه
:thumbsup2::w11:فقط تراختوررررررررررررررررررررررررررر:w17::w32::w33::w14:تراختور:w14:تراختور:w14:تراختور:w14:

Sarp

مدیر بازنشسته
نه
منظورم بد هستش
اخه با اين وضعيت ورزشگاه ها هر كي بياد فرار ميكنه
همه ميدونم چه وضعيتي داره ورزشگاه هامون
ورزشگاه توي تبريز VIP أاره ؟
مدتی پیش که رئیس فدراسیون میگفت نماینده afc تایید کرده یادگار رو

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سال دارم.
چقدر موثق هست حظور یک نفر از گینس.
یعنی فکر کن الان من ادعا یک کار رکوردی بکنم.تا با گینس تماس بگیرم.برایم نماینده میفرسته؟؟؟؟
چقدر این خبر گینس معتبر هست.؟؟؟

حتی اگر هم معتبر نباشه باز به شما مربوط نمیشه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايول از همه مرداي آذربايجان انتظار داريم آگه مي ذاشتن دخترام برا اين كار هممون جمع مي شديم و مي رفتيم تا بازم شهر قشنگمون اول بشه
:thumbsup2::w11:فقط تراختوررررررررررررررررررررررررررر:w17::w32::w33::w14:تراختور:w14:تراختور:w14:تراختور:w14:
خواهر من شما میتونید تو اطلاع رسانی کمک کنید که از حضور شما بهتر است;)

Sarp

مدیر بازنشسته
مشکل اینجاس که اگه الان برم یه تایپیک بزنم همشون میریزن تو تایپیک و میگن که آذربایجان ماله ایرانه و فلان و بهمان .

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
برزیل باشگاه 200 هزار نفری داره ایران که بیشتر از 100 هزار نفری شو نداره اما شده 150 هزار نفر تو باشگاه سهند ریخته باشن

این یک حماسه است و بالای 250 هزار نفر میریزن اونجا;)
خب میان چیرو ثبت کنن؟؟؟؟؟
رکورد مال اوناست
اینم یه شایعه بیشتر نیست

باور کن دارن احساساتتون رو به بازی میگیرن!!!

• Like
واکنش ها: IMDB
بالا