درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

معتمدد

عضو جدید
ترمو از روی ون نس و پوران.مکانیک و از روی مک کیب و راهیان.جرم تریبال و راهیان
تو چی از چه کتاب های میخونی؟؟؟؟؟؟
راستی مکانیک استریتر خوبه یا مک کیب؟؟؟؟؟؟
خوب استارت زدیا!!!امیدوارم یه جای خیلی خوب قبول بشی
من از رو همون کتابایی که گفتم میخونم
خب استریتر که مرجع اصلی که باید حتما بخونی ولی قسمت سیالات مک کیب حجم زیادی نداره اگه هم بخونی خیلی خوب

ramram87030

عضو جدید
سلام خب هر کس تو یه شرایطیه که برنامه مخصوص به خودشو داره ولی فعلا سمت تست و این جور چیزا نرو
سعی کن سیالات هم بخونی چون یه جورایی به حرارت کمک میکنه
منظوره من یک برنامه کلی بود مثلا توی فلان بازه زمانی فلان درسا خونده بشن تا فلان مباحث یا کدوم درسا بهتره اول خونده بشن
در مورد سیالات هم بگم، اصلا نمیتونم برم سمتش خیلی بدم میاد ازش نمیدونم چکارش کنم واسه من واقعا درس نچسبیه:cry:

معتمدد

عضو جدید
منظوره من یک برنامه کلی بود مثلا توی فلان بازه زمانی فلان درسا خونده بشن تا فلان مباحث یا کدوم درسا بهتره اول خونده بشن
در مورد سیالات هم بگم، اصلا نمیتونم برم سمتش خیلی بدم میاد ازش نمیدونم چکارش کنم واسه من واقعا درس نچسبیه:cry:
خب از درسایی شروع کن که خوندنش برات راحت تر از بقیه درساس تا بیخودی خسته نشی نظر من اینه که تا حدود 3ماه به کنکور درسارو بخونیم بعدش هم تست
"چشمها را باید شست جور دیگر باید دید"سیالات ضریب 2داره هر چند امسال سوالاش مشکل بوده ولی خوندنش ضرر نداره
خلاصهههههه یه جور باهاش کنار بیا

king_off

عضو جدید
اره اما چون دانشگاه میرم فک نمیکنم تا اخر هم به همبن خوبی پیش برم
مرسی ایشالله شما تو هم شریف قبول شی

king_off

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من حتی یک درس رو هم از قلم ننداز الان وقت زیاد داری یک تست هم از سیالات بزنی احتمال قبولیت بالاتر میره

mojtaba_za64

عضو جدید
سلام
لطفا اگر امکان داره این مقالات را دانلود کنید.
با تشکر
1.
pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/jf0606407

Extraction of Lycopene from Tomato Skin with Supercritical Carbon Dioxide: Effect of Operating Conditions and Solubility Analysis
Ummihan Topal,[SUP]†[/SUP] Mitsuru Sasaki,[SUP]†[/SUP] Motonobu Goto,*[SUP]†[/SUP] and Kiro Hayakawa[SUP]‡[/SUP]
Department of Applied Chemistry and Biochemistry, Kumamoto University, 2-39-1 Kurokami, Kumamoto 860-8555, Japan, and Technology Research & Development Department, Kagome Co., Ltd., 17 Nishitomiyama, Nishinasuno-Machi, Nasu-gun, Tochigi, 329-2762, Japan
J. Agric. Food Chem., 2006, 54 (15), pp 5604–5610
DOI: 10.1021/jf0606407
Publication Date (Web): June 29, 2006
Copyright © 2006 American Chemical Society

2.
pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/jf0202842
Supercritical Fluid Extraction of all-trans-Lycopene from Tomato
M. Salud Gómez-Prieto, M. Mar Caja, Marta Herraiz,* and Guillermo Santa-María
Instituto de Fermentaciones Industriales, CSIC. c/ Juan de la Cierva 3, 28006 Madrid, Spain
J. Agric. Food Chem., 2003, 51 (1), pp 3–7
DOI: 10.1021/jf0202842
Publication Date (Web): December 7, 2002
Copyright © 2003 American Chemical Society

3.
pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/jf011001t
Supercritical Fluid Extraction of Lycopene from Tomato Processing Byproducts
N. L. Rozzi,[SUP]†[/SUP] R. K. Singh,[SUP]‡[/SUP] R. A. Vierling,[SUP]§[/SUP] and B. A. Watkins*[SUP]†[/SUP]
Center for Enhancing Foods to Protect Health, Department of Food Science, and Department of Agronomy, Purdue University, West Lafayette, Indiana 47907
J. Agric. Food Chem., 2002, 50 (9), pp 2638–2643
DOI: 10.1021/jf011001t
Publication Date (Web): March 26, 2002
Copyright © 2002 American Chemical Society

4.
pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/jf011001t
Lycopene and β-Carotene Extraction from Tomato Processing Waste Using Supercritical CO[SUB]2[/SUB]
E. Sabio,[SUP]†[/SUP] M. Lozano,[SUP]‡[/SUP] V. Montero de Espinosa,[SUP]‡[/SUP] R. L. Mendes,[SUP]§[/SUP] A. P. Pereira,[SUP]‖[/SUP] A. F. Palavra,[SUP]‖[/SUP] and J. A. Coelho*[SUP]‖[/SUP][SUP]file:///C:/Users/ZARE/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/SUP]
Escuela Ingenierías Industriales, Universidad de Extremadura, Avenida Elvas s/n, 06071 Badajoz, Spain, Instituto Tecnológico Agroalimentario, Junta de Extremadura, Apartado 20107, 06071 Badajoz, Spain, Complexo I, CQE, Instituto Superior Técnico, Avenida Rovisco Pais, 1096 Lisboa Codex, Portugal, Departamento de Engenharia Química, ISEL, Rua Conselheiro Emídio Navarro, 1949-014 Lisboa, Portugal, and Departamento de Energias Renováveis, INETI, Estrada do Paço do Lumiar, 1649−038 Lisboa, Portugal
Ind. Eng. Chem. Res., 2003, 42 (25), pp 6641–6646
DOI: 10.1021/ie0301233
Publication Date (Web): November 6, 2003
Copyright © 2003 American Chemical Society

ramram87030

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من حتی یک درس رو هم از قلم ننداز الان وقت زیاد داری یک تست هم از سیالات بزنی احتمال قبولیت بالاتر میره
نه نه ،، از قلم که نمیندازمش ولی خیلی بدم میاد ازش یعنی حاضرم 10 ساعت جرم بخونم ولی 10 دقیقه سیالات نخونم...! اما دارم سعی میکنم باهاش کنار بیام ..
در جواب دوست خوبم معتمدد باید بگم که شما نمیخوای تست بزنی تا 3 ماه قبل کنکوررر؟؟؟؟ به نظر من که باید تست زد که درسو تثبیت کنی واسه خودت.

chem engineer

عضو جدید
سلام.کسی میتونه توی نصب نرم افزار aspen 11.1 روی ویندوز 32،7 بیتی بهم کمک کنه؟ممنون میشم

TohidBorhani

عضو جدید
سوال در مورد اجرای یک برنامه مدل سازی در MATLAB

سوال در مورد اجرای یک برنامه مدل سازی در MATLAB

دوستان گرامی با سلام

من قصد دارم مدل یک برج جذب رو با استفاده از نرم افزار MATLAB حل کنم ولی متاسفانه راهشو پیدا نکردم در واقع من قصد دارم مدلی رو که در یکی از مقالات آورده شده رو حل کنم مقاله هم با این تاپیک می فرستم اگر دوستان اطلاعی در مورد نحوه اجرای مدل سازی این مقاله به وسیله نرم افزار MATLAB دارند لطفا به من اطلاع بدن

با سپاس فراوان

Tohid.n.borhani@gmail.comمشاهده پیوست 93195مشاهده پیوست RATE-BASED MODELLING OF REACTIVE ABSORPTION OF MDEA.pdf

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.کسی میتونه توی نصب نرم افزار aspen 11.1 روی ویندوز 32،7 بیتی بهم کمک کنه؟ممنون میشم

سلام
حالا چرا این ورژن
من که نصب نکردم
اما نصب اکثر برنامه ها به این شکل هست که باید توی ویندوز 7 با ادمین ران شود
پس با این کار ممکنه نصب بشه
اگه جای خاصی خطا میده بگو بررسی کنند دوستان

sashash

عضو جدید
اطلاعات اقتصادی در رابطه با وینیل استات

اطلاعات اقتصادی در رابطه با وینیل استات

سلام
من واسه پروژه طرح و اقتصاد احتیاج به اطلاعات اقتصادی از قبیل پتروشیمی های تولید کننده،میزان تولید،کشور های تولید کننده،...دارم.اگه کسی داره یه لطفی کنه واسم بذاره.متشکرم

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرامی با سلام

من قصد دارم مدل یک برج جذب رو با استفاده از نرم افزار MATLAB حل کنم ولی متاسفانه راهشو پیدا نکردم در واقع من قصد دارم مدلی رو که در یکی از مقالات آورده شده رو حل کنم مقاله هم با این تاپیک می فرستم اگر دوستان اطلاعی در مورد نحوه اجرای مدل سازی این مقاله به وسیله نرم افزار MATLAB دارند لطفا به من اطلاع بدن

l

با سپاس فراوان

Tohid.n.borhani@gmail.comمشاهده پیوست 93195مشاهده پیوست 93204

معمولا با Hysys یا همون طور که تو مقاله گفته با aspen plus شبیه سازی شده ,ولی اگه بخوای با matlab شبیه سازی کنی باید از simulink استفاده کنی که تو درس کنترل 2 بهتون یاد می دن.

dac_ali

عضو جدید
توسعه فرايند مناسب جهت حذف مركاپتانهاي موجود از گازهاي نفتي (LPG,NGL)
شبیه سازی واحد LPG پالایشگاه گازی جم عسلویه با Aspen Plus
سلام
آقای پیرجو این فایل ها رو دارید هنوز؟
ممنون میشم اگه دوباره آپ کنید

ihih_jimbo

عضو جدید
سلام به بروبچ مهندس..........
یه گزارش کار عملیات واحد ( آزمایش تبخیر کننده )میخوام ...........اگه کسی از بچه ها داره واسم بزاره
ممنون میشم;)

معتمدد

عضو جدید
نه نه ،، از قلم که نمیندازمش ولی خیلی بدم میاد ازش یعنی حاضرم 10 ساعت جرم بخونم ولی 10 دقیقه سیالات نخونم...! اما دارم سعی میکنم باهاش کنار بیام ..
در جواب دوست خوبم معتمدد باید بگم که شما نمیخوای تست بزنی تا 3 ماه قبل کنکوررر؟؟؟؟ به نظر من که باید تست زد که درسو تثبیت کنی واسه خودت.
سلام راستش تا اونجایی که من شنیدم میگن اول بخونید بعد تست بزنید تا مطالب خود به خود دوره میشه و هم متوجه میشید مشکلاتون کدوم قسمتاس تا در کل تست زدن براتون بیشترین بازدهی داشته باشه

ramram87030

عضو جدید
سلام راستش تا اونجایی که من شنیدم میگن اول بخونید بعد تست بزنید تا مطالب خود به خود دوره میشه و هم متوجه میشید مشکلاتون کدوم قسمتاس تا در کل تست زدن براتون بیشترین بازدهی داشته باشه
منم که نمیگم فقط تست زد میگم بعد از خوندن هر فصل تست های طبقه بندی شده همون فصل رو بزن تا هم با نحوه تست ها آشنا بشی هم درس رو واسه خودت مرور کرده باشی

معتمدد

عضو جدید
منم که نمیگم فقط تست زد میگم بعد از خوندن هر فصل تست های طبقه بندی شده همون فصل رو بزن تا هم با نحوه تست ها آشنا بشی هم درس رو واسه خودت مرور کرده باشی
بله میدونستم منظورت چیه مثلا مثل کتابهای راهیان که بعد از درسنامش تست هم داره-ولی در هر صورت تا این ترم تموم نشه نمیتونم چون هم واحد دارم و هم اگه بخوام تست بزنم از خود خوندن میمونم حالا اگه اونجوری باید صبر کنم تا تابستون
**ممنون از راهنمایت**

lakistan

عضو جدید
بله میدونستم منظورت چیه مثلا مثل کتابهای راهیان که بعد از درسنامش تست هم داره-ولی در هر صورت تا این ترم تموم نشه نمیتونم چون هم واحد دارم و هم اگه بخوام تست بزنم از خود خوندن میمونم حالا اگه اونجوری باید صبر کنم تا تابستون
**ممنون از راهنمایت**
خوش به حالتون!من این ترم 15 واحد دارم.تابستون پروژه و بعد 6 واحد دیگه:((

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

می خواستم تو بخش مقالات سوالمو بپرسم گفتم اینجا بیشتر بادید کننده داره همین جا پرسیدم شرمنده

چند تا مقاله در مورد نانو لوله های نیتروژنی می خواستم

لاتین و فارسی باشه ممنون

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

می خواستم تو بخش مقالات سوالمو بپرسم گفتم اینجا بیشتر بادید کننده داره همین جا پرسیدم شرمنده

چند تا مقاله در مورد نانو لوله های نیتروژنی می خواستم

لاتین و فارسی باشه ممنون

http://www.anorg.chem.uu.nl/BitterPDF/vandommele.pdf
http://www.etcmd.org/conference-docs/presentations/manning-polymeric-nitrogen.pdf

http://ewels.info/science/publications/papers/2007.NitrogenChapter.pdf

http://ewels.info/science/publications/papers/2007.NitrogenChapter.pdf

Oliver Hayden, "Molecular- and Nano-Tubes"
http://depositfiles.com/files/1i3c1sbin

Handbook of Carbon Nano Materials, Volume 1: Syntheses and Supramolecular Systems
http://depositfiles.com/files/9p3gddm8y/98143502069_814327816Materials.pdf

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای نصب aspen 7.3.2 کدوم ویندوز بهتره؟رو چه ویندوزهایی نصب میشه؟؟؟روش کرک چه جوریه ؟؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اینا کسی چیزی بلده

1-رسم کامل تنش کرنش برای مواد پیزو الکتریک
2- رسم کامل تنش کرنش نانو لوله ای کربنی
3- رسم کامل تنش کرنش نانو لوله های نیتروژنی

ramram87030

عضو جدید
**ممنون از راهنمایت**
منم دقیفا منظورم همینه،، آره راست میگی شما منم واحد دارم الان درسارو مفهومی میخونم بعد از اول تابستون شروع میکنم به تست زنی،،،، آره اینجور بهتره
مرسی که گوشزد کردی بهم

بالا