ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

koohe energy

عضو جدید
بچه ها به راهنماییتون احتیاج دارم.من تاالان فقط کنکور 78 رو شبیه سازی کردم و رفع اشکال کردم.3 روز ونیم طول کشید برا اینکه خیلی چیزا یادم رفته بود.:cry:.میانگین 17 درصد.:cry:نمیرسم همه کنکورها رو شبیه سازی کنم.میخوام 4تا کنکور آخر +4 تا جامع سنجش امسال و پارسال رو بزنم و مابقی وقتمو روی مباحث خاصی که ضعیفم بذارم جای اینکه 4 ساعت آزمونهای قدیمی رو شبیه سازی کنم.کنکورهای 79 تا 86 که نمیرسم بزنم رو چیکار کنم؟در ضمن سیالاتم هم به نسبت ضعیفه،جامداتی هستم.
????????????????????????????????????????????????
شماها میرسین همه کنکورها رو شبیه سازی کنین؟

koohe energy

عضو جدید
در مورد ظرفیتها و رتبه قبولی بعد کنکور هم میشه بحث کرد.الان همه تمرکزتون رو روی دوره بذارید.شما ها چجوری رفع اشکال میکنید کنکورها رو؟فقط پاسخ تشریحی رو نگاه میکنید یا کل مبحثو از رو کتاب مرور میکنید؟من فکر میکنم وسواسی هستم و وقت زیادی رو برا مرور میذارم ولی اگه فقط به پاسخ تشریحی هم بسنده کنیم،خوب نیستا.نظر شما چیه؟به نظرم روشی که همپا گفته خیلی عملی نیست!

ehsan-inventor

عضو جدید
????????????????????????????????????????????????
شماها میرسین همه کنکورها رو شبیه سازی کنین؟

من یکی که شبیه سازی رو گذاشتم برای 18ام به بعد...!!! هر روز یه آزمون تو کتابخونه تا روز کنکور و رهایی !
امروز زنگ زدم پارسه که تو آخرین آزمونش شرکت کنم پرسیدم هزینش چقدر میشه گفت 135 تومن ! یه بار دیگه هم زنگ زدم گفتم شاید اشتباه کرده ولی نه ! 135 تومن برای یه آزمون !!! ترجیح میدم کنکور قبول نشم ولی پول مفت به کسی ندم !
الان رو نقاط قوت باید تمرکز کرد،به نظر من پرسیدن این که کی چی کار کرده خیلی خوب نیست،استرسو دست پاچگی و عدم تمرکز به همراهش میاد...
شما ببین نقطه قوتت کجاست همونا رو مرور کن حالا می خواد به صورت تست زدن باشه یا خوندن خلاصه ها یا هردو که بهترین حالته
در آخر کنکور ارشد چیز مهمی نیست یعنی برای من که این طوریه،پس این قدر لازم نیست به خودتون استرس وارد کنینو اینا،بی خیال...کارشناسی گرفتیم چی شد ؟! اینم مثل همون...خیلی راهها برای موفقیت هست...منظورم اینه که اگه استرس این چیزاشو نداشته باشین با کیفیت بهتری می تونین سر جلسه کنکور حاضر شینو تست بزنین.
هر چی تلاش کردین قدر همون نتیجه شو می بینین
موفق باشید

shirin_902

عضو جدید
در مورد ظرفیتها و رتبه قبولی بعد کنکور هم میشه بحث کرد.الان همه تمرکزتون رو روی دوره بذارید.شما ها چجوری رفع اشکال میکنید کنکورها رو؟فقط پاسخ تشریحی رو نگاه میکنید یا کل مبحثو از رو کتاب مرور میکنید؟من فکر میکنم وسواسی هستم و وقت زیادی رو برا مرور میذارم ولی اگه فقط به پاسخ تشریحی هم بسنده کنیم،خوب نیستا.نظر شما چیه؟به نظرم روشی که همپا گفته خیلی عملی نیست!

من با روش همپا می رم ، و راضیم. اولین شبیه سازیم 2 روزو نصفی طول کشید ، اما دومیش کم تر طول کشید ، و امروز هم سال 83 رو زدم ، تا فردا شب هم چندتا درس رو دوره می کنم هم رفع اشکال.
اون سوالایی که نزدم یا غلط زدم ، با کمک خلاصه هام دوباره حا می کنم بعد جوایشو چک می کنم.

آخرین ویرایش:

mohammad.md

عضو جدید
من یکی که شبیه سازی رو گذاشتم برای 18ام به بعد...!!! هر روز یه آزمون تو کتابخونه تا روز کنکور و رهایی !
امروز زنگ زدم پارسه که تو آخرین آزمونش شرکت کنم پرسیدم هزینش چقدر میشه گفت 135 تومن ! یه بار دیگه هم زنگ زدم گفتم شاید اشتباه کرده ولی نه ! 135 تومن برای یه آزمون !!! ترجیح میدم کنکور قبول نشم ولی پول مفت به کسی ندم !
الان رو نقاط قوت باید تمرکز کرد،به نظر من پرسیدن این که کی چی کار کرده خیلی خوب نیست،استرسو دست پاچگی و عدم تمرکز به همراهش میاد...
شما ببین نقطه قوتت کجاست همونا رو مرور کن حالا می خواد به صورت تست زدن باشه یا خوندن خلاصه ها یا هردو که بهترین حالته
در آخر کنکور ارشد چیز مهمی نیست یعنی برای من که این طوریه،پس این قدر لازم نیست به خودتون استرس وارد کنینو اینا،بی خیال...کارشناسی گرفتیم چی شد ؟! اینم مثل همون...خیلی راهها برای موفقیت هست...منظورم اینه که اگه استرس این چیزاشو نداشته باشین با کیفیت بهتری می تونین سر جلسه کنکور حاضر شینو تست بزنین.
هر چی تلاش کردین قدر همون نتیجه شو می بینین
موفق باشید

حقت بود واسه این جوابه باهالت یه تشکر ازت بکنم.تشکرو واست زدم امتیازت بره بالا بازم نظر بدی.:gol:
دمت گرممممممممم;)

mohammad.md

عضو جدید
منم تاچهارشنبه خلاصه رو میخونم و پنج شنبه سال 85 رو شبیه سازی میکنم و رفع اشکال(من از سال 83 شروع کردم به شبیه سازی).جمعه ام که اخرین ازمون پارسه است.
بچه ها اینطوری که بوش میاد امتحانمون چهارشنبه 26 بیفته.
من امتحان پارسه رو دادم تا 26 شبیه سازی و کنکور 86 87 88 89 رو میکنم و بازم تستای کنکورو میزنم.تست های تالیفی زدنش الان دیگه فایده نداره.

سپهررادمهر

عضو جدید
سلام همون طور که میدونید ثبت نام ارشد دانشگاه ازاد شروع شده و انتخاب رشته دانشگاه ازاد همین اول کار و موقع ثبت نامه.
لطفا سریعا راهنماییم کنید تبدیل انرزی بهتره یا طراحی کاربردی
از نظر بازار کار و امکان ادامه تحصیل و سختی و اسانی و در کل تبدیل انرزی را پیشنهاد میدین یا طراحی کاربردی را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب نداشت؟:(

mohammad.md

عضو جدید

اقا این موضوع تو تاپیکای دیگه مکانیک کامل بحث شده .این تاپیک واسه ارشده فقط.;)
راستش برای بازار کار یه سر میگن طراحی بهتره یه سری میگن تبدیل من که اخرش نفهمیدم کدوم بهتره :confused:ولی اینو میدونم که اگه صنهت نفت بخوای بری تبدیل و اگه صنایع خودرو طراحی بهتره. البته به علاقه تم بستگی داره تو کدوم کار موفق تر باشی.
من که کارشناسی تبدیل بودم و ارشدم فقط تبدییل میزنم چون عاشق درساشم.یه سری از درساش بدشون میاد حالا نظر خودته.;):)

mohammad.md

عضو جدید
ازمون های جامع پارسه رو با ازمون های جمع دیگه اموزشگا ها عوض میکنم با حل تشریحی؟؟؟
بچه ها اگه هستین عوض کنیم ؟؟؟؟
دمتون گرم

hani mm

عضو جدید
با سلام بچه ها من دفترچه پارسه 91 و سال 89 رو دارم با جواب تشریحی . دنبال دفترچه های آزمون سنجش تکمیلی سازمان سنجش هستم البته فقط سوالات ساخت و تولید اگه کسی شرکت کرده با موبایلم عکس بگیره هر چقدرم هزینش باشه تقبل می کنم. ممنون می شم
09359111600
09118111173

majid195

عضو جدید
این فایلا اسکنش خیلی کیفیتش پایینه اگه میشه با کیفیت بالاتر اینجا بذار

mohammad.md

عضو جدید
کسایی که مایلن سوالای جامع پارسه با پاسخ تشریحی رو با دیگر اموزشگاها عوض میکنم پیام بدین...........

غلام90

عضو جدید
سلام
من اصفهانی هستم
از همشهری ها و یا کلا هر کی خواست اگه کسی سوالات امسال ازمونهای جامع پارسه را داره میتونیم با ازمونهای ماهان عوض کنیم من ماهان شرکت میکنم حتی اگه عوض هم نخواست بکنه میریم با هم هم زمان فتوکپی میگیریم.
حتی میتونم ازش بخرم.
با تشکر فراوان و ارزوی موفقیت همگی.
:gol:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
کسایی که مایلن سوالای جامع پارسه با پاسخ تشریحی رو با دیگر اموزشگاها عوض میکنم پیام بدین...........
امکانش نیست یه مردونگی بکنی این سوالات رو واسه همه قرار بردی که بتونن استفاده کنن؟؟البته همش میل خودتون.من آزموناس سازمان سجنش رو شرکت کردم.اینم ایمیلم اگه مایلید پاسخ بدید مرسی
eiman_masoumi@yahoo.com

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
با سلام بچه ها من دفترچه پارسه 91 و سال 89 رو دارم با جواب تشریحی . دنبال دفترچه های آزمون سنجش تکمیلی سازمان سنجش هستم البته فقط سوالات ساخت و تولید اگه کسی شرکت کرده با موبایلم عکس بگیره هر چقدرم هزینش باشه تقبل می کنم. ممنون می شم
09359111600
09118111173
سلام.من می تونم واست اسکن کنم بفرستم هردو آزمونای سنجشو شرکت کردم.شمام اگه لطف کنی بفرستی ممنون میشم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام
من اصفهانی هستم
از همشهری ها و یا کلا هر کی خواست اگه کسی سوالات امسال ازمونهای جامع پارسه را داره میتونیم با ازمونهای ماهان عوض کنیم من ماهان شرکت میکنم حتی اگه عوض هم نخواست بکنه میریم با هم هم زمان فتوکپی میگیریم.
حتی میتونم ازش بخرم.
با تشکر فراوان و ارزوی موفقیت همگی.
:gol:
.من آزموناس سازمان سجنش رو شرکت کردم.اینم ایمیلم اگه مایلید پاسخ بدید مرسی
eiman_masoumi@yahoo.com

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ازمون های جامع پارسه رو با ازمون های جمع دیگه اموزشگا ها عوض میکنم با حل تشریحی؟؟؟
بچه ها اگه هستین عوض کنیم ؟؟؟؟
دمتون گرم
سلام.من می تونم واست اسکن کنم بفرستم هردو آزمونای سنجشو شرکت کردم.شمام اگه لطف کنی بفرستی ممنون میشم
eiman_masoumi@yahoo.com

UmadaM

عضو جدید
سلام من ازمون ماهان شرکت میکنم نتایج ازمون 7 امروز اومد چقدر شباهت داره؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
امروز آزمون 85 رو شبیه سازی کردم نتیجه اش این شد
زبان 12.2
ریاضی 54.44
سیالات 53.55
دینامیک 25.5
جامدات 14.4
آقا واقعا لطف کردین خیلی درصداتون میگنن خوب شده من که ساختیم نمیدونم!!!!

مکاترونیک8282

عضو جدید
ای بابا!

ای بابا!

واااااااااااای خدایا نکنه با این بارون و برفی که داره میاد کنکور عقب بیافته...اصلللللا که تابلو نیست اگه عقب بیافته من به شخصه ذوقمرگ میشم! فقط 2 هفته! این جمعبندی لعنتی خیلی داره طول میکشه! قول میدم قشنگ جمعبندیم تموم بشه! ای خدا!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دمت گرم من بلد نیستم لینک بزارم اگه شما یاد بدی منم میزارم.
نمیدونم اینجام میشه مجزا لینک گذاشت یا نه ولی من تو 4shared آپلود می کنم لینکشو میذارم اینجا.شمام اگه زحمتی نیست واسم میلش کنید ممنون میشم
eiman_masoumi@yahoo.com

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دانلود آزمون آخر مسلط سازمان سنجش-به همراه پاسخ تشریحی.برای دانلود به آدرس زیر بروید
http://www.4shared.com/rar/vKGkFnqh/tasallot.html?
برای دریافت پاسخ تشریحی به آدرس زیر بروید
http://www.sanjeshserv.ir/fullstory.aspx?id=53
ا
ز دوستان میخام اگه موسسات دیگه آزمون دادن اینجا به اشتراک بذارن چیزی رو از دست نمیدن!!!!
موفق باشید بچه ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا