ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
راستی بچه ها من کنکور 80 رو واسه روز اول شبیه سازی امحان کردم درصدام این شد
زبان 21
ریاضی 44
جامدات 36
ساخت و تولید 35
میانگین 40
چطوره؟؟؟؟

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام آقا کسی ارشد آزاد ثبت نام کرده؟تو قسمت کد نظام وظیفه بین کد3 و8 من باید کدومو انتخاب کنم در حالی که شهریور91 فارغ التحصیل میشم (و الان معافیتم فقط برای تحصیله-)؟؟؟؟؟ لطفا اگر کسی میدونه بگه (ممنون)

koohe energy

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی میدونه برا قبولی طراحی کاربردی آزاد کرج چه ترازی لازمه؟آخه تهران جنوب ظرفیتش کمه.آزاد کرج احتمال قبولیش بیشتر نیست؟؟؟

koohe energy

عضو جدید
سلام آقا کسی ارشد آزاد ثبت نام کرده؟تو قسمت کد نظام وظیفه بین کد3 و8 من باید کدومو انتخاب کنم در حالی که شهریور91 فارغ التحصیل میشم (و الان معافیتم فقط برای تحصیله-)؟؟؟؟؟ لطفا اگر کسی میدونه بگه (ممنون)
کد 8 میشه.

مکاترونیک8282

عضو جدید
هار هار هار!

هار هار هار!

صبح کنکور 87 رو از خودم گرفتم و به این نتیجه درخشان رسیدم که بنده فوقش لیسانسم!

ریاضیش همچین زد تو ذوقم که ول کردم!
:surprised:

مکاترونیک8282

عضو جدید
راستی بچه ها من کنکور 80 رو واسه روز اول شبیه سازی امحان کردم درصدام این شد
زبان 21
ریاضی 44
جامدات 36
ساخت و تولید 35
میانگین 40
چطوره؟؟؟؟

معنی این 4 تا علامت سوال اینه که خودت متوجه نشدی واقعا خوبه یا نه؟!
عالی زدی بابا

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
کد8

mohammad.md

عضو جدید
گزینه 3 میشه رفیق !!!
ماکس تنش برشی تو مقطع مربع با ضریبه 4/3 تو مقطع دایره 3/2 لوزی 9/8 حلقه 2 هس
اثباتشم با در نظر گرفتن جریان برش بالای محور خنثی و بدس اوردن ممان اول سطح پارته بالای محور خنثی در Y(بار)
تو نایی اثباتش هس!!!!!!!!!!!:biggrin:

اقا گزینه ای یک میشه .اقا همینطوریه که یه تستو بلدی و اشتباه میزنی منم اولین بار حلش کردم سه رو زدم.

اقا یک میشه چون ضخامتشو باید 2t برازی تو فرمول تنش برشی اخر سر.
خیلی اسونه;)

mohammad.md

عضو جدید
اقا بعضی منابع سوالات مقاومتو اشتباه حل میکنن حتما برای حل سوالات کنکور 90 از کتاب پوران کمک بگیرین.

مخصوصا سالاهای فرد چند سال اخیر کنکور ارشد که اشتباه توش زیاده و سخته.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
معنی این 4 تا علامت سوال اینه که خودت متوجه نشدی واقعا خوبه یا نه؟!
عالی زدی بابا
آقایون شماها کنکور 80 رو امتحان کردید.خدایش خیلی گلابیه کنکورش زیاد به ایم درصدام اعتمادی نیس نحوه طرح سوالات فرق کرده.اگه میتونین شمام تست کنید دصد بدین.مرسی

mohammad.md

عضو جدید
آقایون شماها کنکور 80 رو امتحان کردید.خدایش خیلی گلابیه کنکورش زیاد به ایم درصدام اعتمادی نیس نحوه طرح سوالات فرق کرده.اگه میتونین شمام تست کنید دصد بدین.مرسی

اقا کاملا حق با توا و این موضوع کاملا مشهودم هست چرا؟ حالا دلیلشو بهت میگم

شما یه کاری کن منم این کارو با درسای شاخه منه کردم که شامل ریاضی- سیالات-جامدات و دینامیک وارتعاشاته

سال های قبل اگه مجموع درصدات 150 میشد مثلا(ریاضی 40 سالات 40 جامدات 40 و دینامیک 30)
رتبه ات حدود500 یا 600 میشد ولی اگه سال 88 89 90 و نگاه کنی پسره مجموع درصداش 125 شده و رتبه ی جامداتش شده 500 و مجموع 145 رتبه اش شده 300 اینا دقیقا رتبه های سال 90 ان.البته بین اینا رتبه بهترین گروهشو کفتم.

یعنی 25 درصد کمتر یعنی هر درسی تقریبا 6.5 درصد.

بعد یه چیز دیگه ام هست.ظرفیتا به طور بسیار صعودی رفته بالا یعنی چی:
دانشگاه گیلان که تا همین چند سال پیش با رتبه ای 750 800 تبدیل روزانه شو نمیتونستی قبول بشی الان تا 1000 ام میگیره
صنعتی اصفهان 1100 جامددات شبانه داده همین سال پیش

آخرین ویرایش:

mohammad.md

عضو جدید
بچه ها تا کنکور دیگه دو هفته مونده .
تستای تالیفی دیگه ممنوع

من دارم تست های کنکور سال پیش هر بخشو که زده بودم و دوباره میزنم امروزم مقاومت بخش پیچش- تغییر مکان محوری رو تستای سال قبل 86 رو که قبلا زده بودم دوباره زدم خیلی مفید فایده بود.
فردام کنکور 85 رو دارم شبیه سازی میکنم.
اقا من اینقد با اعتماد به نفس مینویسم دلیل بر خوردن کتابام نیست.
دلیل بر انکه تا حالا هر چیو خوندیم و نخوندیم دیگه گذشته .دیگه بدون هیچ فکری باید این دو هفته رو مثل ..... درس
بخونیم.

koohe energy

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی میدونه برا قبولی طراحی کاربردی آزاد کرج چه ترازی لازمه؟آخه تهران جنوب ظرفیتش کمه.آزاد کرج احتمال قبولیش بیشتر نیست؟؟؟
بچه ها این سوال واقعا برام مهمه،کار از محکم کاری عیب نمیکنه.آزاد کرج احتمال قبولیش بیشتره یا تهران جنوب؟(طراحی کاربردی)،بعضیا میگن آزاد تهران رو راحت تر میشه قبول شد تا شهرستانها.شما چی میگید؟خودم فکر میکنم آزاد کرج احتمال قبولیش بیشتره

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این سوال واقعا برام مهمه،کار از محکم کاری عیب نمیکنه.آزاد کرج احتمال قبولیش بیشتره یا تهران جنوب؟(طراحی کاربردی)،بعضیا میگن آزاد تهران رو راحت تر میشه قبول شد تا شهرستانها.شما چی میگید؟خودم فکر میکنم آزاد کرج احتمال قبولیش بیشتره
قطعا کرج ترازش پایینتره.از کجا میدونی تهران جنوب ظرفیتش کمتره؟هزار ماشاالله آزاد بیشتر دانشگاه ها با تکمیل 60 تا میگیرن(چه بسا بیشتر).بزنی کرج شانست بیشتره.

mohammad.md

عضو جدید
بچه ها میدونید شب کنکور چه شبی هست؟بگم؟بگم؟آخه اگه بگم که جیگرتون خون میشه! باشه میگم فقط قول بدین خودتونو کنترل میکنید:
شب ولنتاینه ه ه ه
:cry::cry::cry::cry: خیلی ستمه

اقا این ولنتایین که میگی چی هست؟؟؟:que:
شما تهرونیا این مناسبتا رو از کجا پیدا میکنین؟؟؟;)

تهرن جنوب بهترین دانشگاه ازاده -مخصوصا رشته های مهندسیش من چندا تا فامیلام اونجان بجز اونا از کسای دیگه هم شنیده بودم واسه انتخاب ازاد چه کارشناسی چه ارشد مهندسی اونجا میزدن.دیگه دانشگاهی که خوبه حتما زورتر پر میشه دیگه...

آخرین ویرایش:

mohammad.md

عضو جدید
پارسه به سلامتی تموم شده.دیگه از الان تا روز کنکور هر روز شبیه سازی کنکور میکنم -روزی یه دونه کنکور همراه رفع اشکالش.؟:)

نظرتون چیه ؟؟شما برنامه ی بهتری ندارین؟؟

vanta

عضو جدید
آزمون 86 رو شبيه سازي كردم اين شد
نتيجه اش خيلي غلط داشتم سيالات شش تا، رياضي چهارتا، ديناميك يكي
زبان 15.55
رياضي 58.88
سيالات 58.62
جامدات 13.33
ديناميك 15.55
آزمون پارسه هم امروز رياضي و ارتعاشاتش سخت بود :(

zed_vr

عضو جدید
آزمون های پارسه هم بالاخره تموم شد.
این آزمون آخری ریاضیش سخت بود،
جامداتم بی دقتی زیاد کردم.
این آزمونو چطوری ارزیابی میکنید؟
راستی آزمون مکانیک چند شنبه برگزار میشه؟
هوافضا چطور؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا