دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام است!

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اثباتش سخت نیست.
گفتم که فقط مشکل اینه نمیخوام برام دردسر ایجاد بشه.ولی حتما میگم.هر وقت یه یوزر ساختم از یه ای پی دیگه طوری که نشه ردگیری کرد اسمشو میذارم.
خوب اگه فتواست که اشکالی نداره بگی! فتوا یعنی پیغامی که برسد به گوش همه ی مسلمینی که مقلد این آقا هستن! پس شاید ما هم مقلدش باشیم . بگو تا بدونیم.

fatima25

عضو جدید
خوب من میگم.البته ببخشید مورد اخلاقی داره ولی فتوای یکی از بزرگانه.
رابطه با مادر زن در هنگام عذر شرعی همسر.نمیتونم اسم کسی رو که فتوا داده بنویسم وگرنه مینوشتم.پس اینقدر داد وهوار نکنید.
رو هوا حرف زدن خیلی آسون لطفا مدرک بیار!

fatima25

عضو جدید
شما تشریف ببر رساله هارو بخون بعد نظر بده.
چند پست قب لتر نوشت چند وقت دیگه اسمشو مینویسم.

خیلی درد اوره.واقعا.اخ اخ.واقعیت رو باید گفت.
من رساله فردی و میخونم که شرایطی که یک مرجع تقلید باید داشته باشه دارا باشه نه هر کسی که ادعای مرجعیت کرد !

fatima25

عضو جدید
اتفاقا از مراجع به نامه.وخیلی ها هم قبولش داشتن ودارن.
باشه تا چند روز دیگه، ولی خداییش یه چیزی گفتی خودتم توش موندی!
مراجع باید مورد تایید حوزه علمیه باشن که فکر نمی کنم برای شما جزو اونا
باشه اینم آدرسش:
http://www.jameehmodarresin.org/index.php?option=com_content&task=view&id=599

محسن جعفر

عضو جدید
ولي اگر يه روز يه يوزر ناشناس تو يه شب سرد و تاريك اونم تو صفحه مشخصات من با پيام خصوصي اسم اون اقا رو بگه مطمئنم كه اقاي (شاهزاده ايرانه):biggrin:

شاهزاده ایران

اخراجی موقت
یه راهنمایی دیگه.یه فتوا دیگه میذارم بلکه خودتون متوجه بشوید
اگر از کسی دزدی بشود ( ادیان اسمانی غیر از اسلام و حتی اهل تسنن )مال دزدیده شده بر فرد سارق حلال می باشد.اینم یکی دیگه.

محسن جعفر

عضو جدید
اقاي شاهزاده ايران بخدا نام بردنش مشكلي ايجاد نميكنه ميخواي از اقاي پيرجو برات استعلام بگيرم.

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه راهنمایی دیگه.یه فتوا دیگه میذارم بلکه خودتون متوجه بشوید
اگر از کسی دزدی بشود ( ادیان اسمانی غیر از اسلام و حتی اهل تسنن )مال دزدیده شده بر فرد سارق حلال می باشد.اینم یکی دیگه.

فکــــــــــــر کـــن!

خوب مال من که نیس!:surprised::D

ولی جدا از منبع مطمئنید؟!

یکی از یکی داغون تر

شاهزاده ایران

اخراجی موقت
فکــــــــــــر کـــن!

خوب مال من که نیس!:surprised::D

ولی جدا از منبع مطمئنید؟!

یکی از یکی داغون تر

به خدا.کاش الان کتابش پیشم بود اسکنشو میذاشتم براتون.مگه من مریضم دروغ ببندم به دیگران.من اصلا نمیخواستم اینارو بنویسم ولی بعضی ها کاری میکنند که انسان مجبور میشه.

maryam_a

عضو جدید
چه قوانینی منظورته ؟!
قانون اساسی ما بر اساس قرآنه ! یعنی قرآن مزخرفه ؟!
قوانین وهابیون که نیازی به فکر کردن نداره . مثلا اون فتوایی که من گفتم یه نظرت چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟!

پ.ن : اخم نکن ! :redface:

ببین در هر دانشگاهی رو یه فاطی کماندو گذاشتن که به دخترا گیر میده اونم واسه چی ؟؟؟؟؟
واسه اینکه رنگ مانتو و لباست روشنه..................!!!!!!
اینقد احمقن!!!!!
جلو در دانشگاهم اعلامیه چسبوندن که مانتو رنگ مشکی سورمه ای و قهوه ای باید باشه؛ به نظرت کی این قانونو صادر کرده!!!!
خنده دار نیس به نظرت...
ای کاش قوانین بر پایه قرآن بود اونوقت ایران بهشت بود نه دزدخونه...

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اينكه فقط بايد با اسب و الاغ سفر كرد سوار شدن بر مركبهاي مكانيكي حرام است.
انرژي هسته اي را يك يهودي كشف كرده پس برويم به جنگ اين علم .........
خيار و موز هم كه براي زنان حرام است..........
دشداشه واجب است.............
يك ضربه شمشير ثوابش برابري ميكند با هزاران شليك سلاح گرم.
عمليات هلي برن حرام است چون شايد يكي از سربازها ي درون هليكوپتر از بالا خانه هاي مسلمين را ديد بزند.
جليقه ضد گلوله مردود شناخته شده و سربازان مي توانند زره به تن كنند .
جليقه نجات حرام است چون پيامبر ورزش شنا را سفارش كرده و كسي كه شنا نداند مسلمان نيست و همان بهتر كه در اب غرق شود.
اناناس براي مردان حرام است چون شكلش شبيه كله بي حجاب است.
در خانه اي كه دختر مجرد وجود دارد نگه داشتن خروس حرام است .
عروسك براي كودكان پسر كراهت شديد دارد .
گرفتن شماره 118 اگر به قصد اين باشد كه( پاسخگو به شماره فلان) نامحرم از در بيايد حتي اگر هم نبود پيگرد قانوني دارد.
شعار پسرا با پسرا دخترا با دخترا شعاري اسلامي بوده و از هر گونه فساد در ميان كودكان جلوگيري ميكند.
بازي هايي مانند خاله بازي كه باعث بلوغ زودرس ميشود منع شرعي دارد.
توالت فرنگي حتي براي سالمندان نيز توصيه نميشود و در اين مورد توالت عربي اصيل بهتر جواب ميدهد.

و ...................

:w15::w15::w15:

علّامه

عضو جدید
پس قوانین وهابیونم از نظر خودشون مزخرف نیس که مسخره شون میکنی...

از نظر من خیلی مزخرفه:mad:
ببخشین دوستان
باید یه مطلبی رو عرض کنم و اون اینکه این شیوه نقد اصلا درست نیست. هر چند وهابیها مشکل زیاد دارن اما نباید اینطور نقدشون کرد. چون این روش نقد درست نیست. یعنی اگه قراری دین یا مکتبی نقد بشه باید اصول اون دین نقد بشه نه فروع یا همون احکام شرعیش چون حکم شرعی با عقل محک نمیخوره و نمیشه درستی و نادرستیشو از راه عقل فهمید.
مثلا ما برای نقد مسیحیت نمیایم بگیم که اونا مثلا میان یه تیکه نون میخورن و میگن این گوشت حضرت مسیحه یا شراب میخورن و میگن خون ایشونه. بلکه نقد ما به اونا به اصل توحیدشون برمیگرده که میگیم اونا در واقع به تثلیث قائلن نه توحید.
از همه اینا بگذریم همونطور که بعضی از دوستان کم لطفی کردنو یه سری حرفا زدن که خب خیلی درست نبود هر چند بعضیاشون به خاطر مصلحت یا ... نگفتن. این نوع نقد غیر منصفانه در مورد اسلام در غرب صورت میگیره و خیلی از احکام ما هم برای اونا بی معنی میرسه. مهم اینه که برای این عبادات یه دلیل و منطق عقلی داشته باشی که مو لا درزش نره که ما اون دلیلو داریم.
یا علی

محسن جعفر

عضو جدید
ببخشین دوستان
باید یه مطلبی رو عرض کنم و اون اینکه این شیوه نقد اصلا درست نیست. هر چند وهابیها مشکل زیاد دارن اما نباید اینطور نقدشون کرد. چون این روش نقد درست نیست. یعنی اگه قراری دین یا مکتبی نقد بشه باید اصول اون دین نقد بشه نه فروع یا همون احکام شرعیش چون حکم شرعی با عقل محک نمیخوره و نمیشه درستی و نادرستیشو از راه عقل فهمید.
مثلا ما برای نقد مسیحیت نمیایم بگیم که اونا مثلا میان یه تیکه نون میخورن و میگن این گوشت حضرت مسیحه یا شراب میخورن و میگن خون ایشونه. بلکه نقد ما به اونا به اصل توحیدشون برمیگرده که میگیم اونا در واقع به تثلیث قائلن نه توحید.
از همه اینا بگذریم همونطور که بعضی از دوستان کم لطفی کردنو یه سری حرفا زدن که خب خیلی درست نبود هر چند بعضیاشون به خاطر مصلحت یا ... نگفتن. این نوع نقد غیر منصفانه در مورد اسلام در غرب صورت میگیره و خیلی از احکام ما هم برای اونا بی معنی میرسه. مهم اینه که برای این عبادات یه دلیل و منطق عقلی داشته باشی که مو لا درزش نره که ما اون دلیلو داریم.
یا علی
بنده در همين جا قسمتهايي از تايپيك رو پس ميگيرم.چون اقاي علامه رو قبول دارم.............

آخرین ویرایش:

علّامه

عضو جدید
بنده در همين جا قسمتهايي از تايپيك رو پس ميگيرم.چون اقاي علامه رو قبول دارم.............
ممنون دوست عزیز
چون واقعا این طور مسخره کردن دور از انصافه از اینم بگذریم خودمونو هم اگه اینطور نقد کنن بهمون بر می خوره

بالا