مشاوره، پرسش و پاسخ و درخواستهای بخش باغبانی

alestromeria

عضو جدید
منم با گلخونه موافق نیستم.
1جاهایی شو دردمون مشترکه، اونم جوونیو آس وپاسیه.
اگه این زمین برای من بود، بدون درنگ نهالستان احداث میکردم.

alestromeria

عضو جدید
سلام.
من میخوام پایان ناممو روی تاثیر هورمون ها در جوانه زنی بذر گل کار کنم، دوستان اگه گل هایی را می شناسن که از نظر جوانه زنی بذر مشکل دارن یا نظری در انتخاب نوع گل دارن، لطف کنن بگن.;):):gol::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

dorddaye

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من تو شمال میدونم که از پایه پانسیروس برای پاکوتاهی ارقام مرکبات استفاده میشه ان شا ا... بعد عید که بچه های جنوبی کلاسمون برگشتن ذانشگاه برات میپرسم و مینیسم سال نوت پیشاپیش مبارک

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز
با این موضوعی که شما ارائه دادی یا استادت شما رو سرکار گذاشته یا شما ما رو سرکار گذاشتی معمولا اساتید دانشکاه برا تحقیق موضوعات عمومی ارائه نمیدن که شما اینجا عنوان کردی بنابراین فکر کنم ......
حالا که این موضوع داده شده و منم مجبورم برای اینکه نمره یه درس 4 واحدی و یه درس3 واحدی رو بگیرم راجع بهش تحقیق کنم. پس من شما رو سرکار نذاشتم. خیلی معذرت می خوام که این طوری حرف می زنم ولی گفتم هر کس می تونه کمک کنه بیاد.

شارمین

عضو جدید
سلام دوستان من تازه عضو باشگاه شدم و یه سوال داشتم لطفا کمک کنید....
در مورد کاربرد نانو سیلور در ماندگاری گل های شاخه بریده مطلب می خواستم....

shfr

عضو جدید
یک سوال

یک سوال

با سلام من تازه امروز ثبت نام کردم.ظاهرا این سایت خیلی مفیده منتها من یه سوال دارم:اگه بخوام یه مقاله از science directدریافت کنم از کجا باید درخواست کنم؟قبلا از اینکه منو راهنمایی میکنید متشکرم:D

ghasemfalamarzi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من تو شمال میدونم که از پایه پانسیروس برای پاکوتاهی ارقام مرکبات استفاده میشه ان شا ا... بعد عید که بچه های جنوبی کلاسمون برگشتن ذانشگاه برات میپرسم و مینیسم سال نوت پیشاپیش مبارک

سلام..
ممنونم، ولي اين پايه جنوب كشور جواب نمي ده..
سال نو شما هم مبارك دوست عزيز..:gol:

والا من جنوبم اما ندیدم
البته جنوب منطقه جیرفت و جهرم خیلی از نظر مرکبات کاری فعاله تو بوشهر من ندیدم

سلام ..
من خودم جهرم دانشجو هستم، ولي مث كه فقط اسم مركز تحقيقات مركبات رو دارن و كار خاصي انجام ندادن..:(

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..
ممنونم، ولي اين پايه جنوب كشور جواب نمي ده..
سال نو شما هم مبارك دوست عزيز..:gol:

سلام ..
من خودم جهرم دانشجو هستم، ولي مث كه فقط اسم مركز تحقيقات مركبات رو دارن و كار خاصي انجام ندادن..:(
والا منم ندیدم فقط شنیده بودم....

سایه سار

عضو جدید
سلام دوست عزیز برای مقاله خاصی می خواید؟؟؟..... اگه خیلی ضروریه عنوانشو بگید من براتون بگیرم.... از طریق سایت دانشگاه تهران، منابع علمی.چون خودم دانشجوی دانشگاه تهرانم راحت گیر میاد....

alestromeria

عضو جدید
سلام دوست عزیز برای مقاله خاصی می خواید؟؟؟..... اگه خیلی ضروریه عنوانشو بگید من براتون بگیرم.... از طریق سایت دانشگاه تهران، منابع علمی.چون خودم دانشجوی دانشگاه تهرانم راحت گیر میاد....
سلام درمورد تغذیه آلوئه ورا اگه مقاله ای پیدا کردین، به منم بدین.;)

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
زینبم کاشکی اگر میتونی براشون گیر بیاری تو یه تایپک جدا میذاشتی تا ما هم استفاده کنیم

ممنونم از تو جهت عزیزم

870010051

عضو جدید
سلام
من جيرفتي هستم سهرما يكي ازبزرگترين توليدكننده هاي نهال وميوه مركبات در كل ايرانه اينجا از"بكرايي ونارنج "عموما براي پايه استفاده ميكنند اصلا چيزي بعنوان پايه پاكوتاه كننده مركبات در اينجاوجود ندارد.:surprised:
اگه سوالي داشتي بهم ايميل بزن
moslemb24@yahoo.com

آخرین ویرایش:

870010051

عضو جدید
پايه مركبات

پايه مركبات

سلام
من جيرفتي هستم سهرما يكي ازبزرگترين توليدكننده هاي نهال وميوه مركبات در كل ايرانه اينجا از بكرايي ونارنج عموما براي پايه استفاده ميكنند اصلا چيزي بعنوان پايه پاكوتاه كننده مركبات در اينجاوجود ندارد.

sps_119

عضو جدید
دوستان یه سوال
برای این که زبانم (تخصصی_عمومی)خوب بشه چکار باید انجام بدم ________اسم کتاب را هم بگید ممنون

آخرین ویرایش:

آوا.

عضو جدید
سلام ممنون از شما واسه سايت خوبي كه دارين من تازه عضو شدم و يه سري اطلاعات خيلي خيلي جامع راجبه ازدياد توت فرنگي و ايجاد نهالستان ميخوام. موفق باشين

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال
برای این که زبانم (تخصصی_عمومی)خوب بشه چکار باید انجام بدم ________اسم کتاب را هم بگید ممنون
ببین عزیزم یادگیری زبان باغبانی که کتاب نمیخاد شما هر کتاب تخصصی اصطلاحاتشو یاد بگیر بعداز یه مدت میبینی به راحتی یه مقاله رو ترجمه میکنی.....

آوا.

عضو جدید
ممنونم از راهنماييت عزيزم . بيشتر راجبه احداث نهالستان توت فرنگي ميخوام بدونم و نحوه ي ازديادش. اگه ميتوني ممنون ميشم منو در جريانش بذاري.

water.87

کاربر بیش فعال
احداث باغ به روش پرچین

احداث باغ به روش پرچین

سلام خدمت بچه های گل علوم باغ
من این ترم باغ گرفتم می خواستم در مورد احداث باغ به روش پرچین یه پاورپوینت تهیه کنم . اگه کسی سلیتی سراغ داره که بتونم توش مطلب پیدا کنم یا مطلبی ممنون میشم برام بذاره.:gol::gol::gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت بچه های گل علوم باغ
من این ترم باغ گرفتم می خواستم در مورد احداث باغ به روش پرچین یه پاورپوینت تهیه کنم . اگه کسی سلیتی سراغ داره که بتونم توش مطلب پیدا کنم یا مطلبی ممنون میشم برام بذاره.:gol::gol::gol:
گرایشت چیه مگه دوست گلم؟؟؟

water.87

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز
گرایشم اب هست.خیلی از لینکایی که گذاشتین ممنونم. خودمم توی گوگل سرچ کردم ولی بیشتر اگهی بود.اخه می خوام پاورپوینتشو ارائه بدم.بازم ممنون از لطفتون.:gol::gol::gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
گرایشم اب هست.خیلی از لینکایی که گذاشتین ممنونم. خودمم توی گوگل سرچ کردم ولی بیشتر اگهی بود.اخه می خوام پاورپوینتشو ارائه بدم.بازم ممنون از لطفتون.:gol::gol::gol:
راحته که ...
به انگلیسی سرچ کن عکسای توپی پیدا میکنی
با توضیحاتی که کم هم نیت تو پاورت بزار

موفق باشی