یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

غضنفرخان

عضو جدید
ممنون غضنفر جان!
همين چند روز پيش تجربش كردم..
براتون تعريف كنم؟:redface:
دو ماه پيش در يك دوره 6ماهه مديريت بازاريابي ثبت نام كردم بدون اينكه اضطرار خاصي داشته باشه يا به شغلم مربوط باشه و چند روز پيش يه شركت توليد نرم افزار جهت فعاليت تو بخش بازاريابيش بهم يه پيشنهاد توپول داد:D

خیلی خوشحال میشم می بینم دوستان به موفقیت می رسند. این اصل نیروی اندیشه است. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم....

سعی کن در جا نزنی ....باز هم به بالاتر فکر کن.به مدارج بالاتر....;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه!!!
اونوقت ميگن چرا جنگ راه ميندازيد!!!!
گول سيما رو خوردن اين ميشه ديگه!!!!
از همين الان اعلان جنگ!!!!
:D
خوبه خودت میترسی دیگه لازم نیست من چیزی بگم.
آقا کوچولو بذار بزرگ بشی بعد بیا اینجا گرد و خاک کن.
هههههههههههههییییییییییییییییییی که باز من و تو به هم می رسیم .

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون غضنفر جان!
همين چند روز پيش تجربش كردم..
براتون تعريف كنم؟:redface:
دو ماه پيش در يك دوره 6ماهه مديريت بازاريابي ثبت نام كردم بدون اينكه اضطرار خاصي داشته باشه يا به شغلم مربوط باشه و چند روز پيش يه شركت توليد نرم افزار جهت فعاليت تو بخش بازاريابيش بهم يه پيشنهاد توپول داد:D

سلام
دوست گرامي ممنون كه يكي از تجربيات جذبيتون رو تعريف كرديد.
با ساخته شدن افكار و چارچوب بندي مثبت نتيجه رو خواهيم ديد.
تبريك و شاد باش.
;):gol::gol:;)

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

سلام

من فيلم ايراني اصلا دوست ندارم براي همين فيلم رازو نديدم:eek:

خانم معلم تازشم من 18 ميشم چون ننوشته بودم فرافكني، درسته؟:surprised:

اما بابت توصيه ام در گير شدن با موضوع جذب و اثراتشه باور كنيد درگيري هميشه هم بد نيست:D

:surprised:
تو ندیدی رازو؟؟؟
10 میدم بهت چون علاوه بر فرافکنی،بدآموزی هم داشتی.:D:D
بازم نفهمیدم توصیه با جذب و درگیری چی بودند؟:w05:

باشه!!!
اونوقت ميگن چرا جنگ راه ميندازيد!!!!
گول سيما رو خوردن اين ميشه ديگه!!!!
از همين الان اعلان جنگ!!!!
اخ اخ حرف سياسي ممنون:D

:w01:
به مادرجان من چپ نیگا کردی نکردیا...:w43:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دو مرد خبيث و بد سرشت كه شنيده بودن حضرت مسيح شفابخش شهر به شهر سفر كرده تا نويد بخش باشند.
از پشت لباس آن حضرت را لمس كردند.

آن حضرت فرمودند: چون شما با ايمان به سراغم امديد نتيجه ان را دريافت كرديد.

كتاب مقدس انجيل

:gol:توكل به خدا :gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ندیدی رازو؟؟؟

سلام خب مگه همون نيست كه مرده مياد .... نه نديدم:smile:

راستش خانم مدير ميدونيد از بزرگي يادگرفتم كه اگه بتونيم تو مثبتها خودمون رو درگير كنيم يقينا نتيجه ان نيز مثبت است و نيروي انرژي بخش ما هميشه مثبت است پس به نظرم درگير بشيم با جذب و مفاهيمش جايي رو براي - ها نخواهيم گذاشت.;):gol::gol:;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ندیدی رازو؟؟؟

مرسی عزیزم. منم بهش 9.75 میدم. خودشو بکشه هم 10 نمیدم. حتی اگه گواهی فوت خودش رو (زبونم لال) بیاره. حالا هی بره جذب و secret اینا بزنه. هیچ فایده ای نداره. طلسم من از اون قوی تره.

یادش به خیر یه استادی داشتیم می گفت تو امتحان میانترم غیبت موجه نیست مگر اینکه گواهی فوتتون رو بیارید.

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید
من بار اولیه که تو این تاپیک میام میخوام بگم من هم شدیدا به قانون جاذبه ارادت دارم و همه اتفاقات را در این قانون جای میدهم از خالق کاینات تشکر میکنم که به من انرژی میده و من را در این راه جذب کمک میکند من یکی از چیز های که جذب کردم میگم چون حالا در امتحانات قرار داریم این جریان میگم من اون ترم از شروع ترم با قانون جاذبه پیشرفتم و هر شب به این فکر بودم که امتحاناتم بالای 17 بشه همش این طور شد به جز 2 امتحان که با یک استاد داشتم و اونم مطمئنم که بالای 17 میشدم ولی استاد از خودش نمره داده بود و فکر نکنم به برگها توجه کرده باشه این یک موج مثبت بود که من به خودم دادم من باز هم سپاس وتشکر میکنم از خالق کاینات و از او میخواهم که ما را در تمام امور یاری و به هدف مان برساندم موفق و پیروز باشید ;)

غضنفرخان

عضو جدید
یه خاطره دارم که خیلی جالبه ...

چند سال پیش واسه یه کاری با دو تا از دوستا اومدیم تهران...دو شب تو دفر یکی از دوستا بودیم. شب اول بعد از شرکت تو یه سمینار حول و حوش ساعت 12 بود برگشتیم به دفتر.
خوابمون نمی برد. ساعت نزدیک های 3 صبح می شد از رفیقم درخواست سیگار کردم .. گفت ندارم تموم کردم.(بدآموزی داره ؟)
گفتم پاشو بریم بخریم...
گفت بگیر بخواب بابا این وقت شب کجا بازه که به تو سیگار بده ...
گفتم من الان بدجوری تو کف یه نخ سیگارم .. باید پیدا کنم..... بالاخره هرجور بود راضیش کردم بریم ..

از ساختمون رفتیم بیرون... اسم منطقش یادم نمی اد یه کاج داشت .. ولی دقیقا نمی دونم کجا بود.
به هر طرف که نگاه کردیم اصلا مغازه ای ندیدیم . چه برسه که باز باشه .. به سمت بالای خیابون حرکت کردیم... انگار نه انگار ... مورچه پر نمی زد. هیچ خبری از مغازه نبود... به دوستم گفتم اینجا که مغازه ای نیست پس اهالی اینجا از کجا خرید می کنن... 10 دقیقه ای به سمت بالا رفتیم دیدم خبری نیست .. گفتم برگرد. این سری به سمت پایین میریم.
اون هم همش بهونه می اورد که برگردیم دفتر...
من هم پامو تو یه کفش کرده بودم که من سیگار می خوام و از هر جاشده پیداش می کنم...
خلاصه به سمت پایین خیابون حرکت کردیم .. از محل اولیه هم گذشتیم... پایین تر دیدم یه جا چراغهاش روشنه ... خوشحال شدم گفتم پیداش کردم... ولی یک کم که نزدیک تر شدم دیدم داروخانه شبانه روزیه ... (ضد حال)... ولی روبروی داروخانه یه آقایی وایستاده بود داشت سیگار می کشید... گفتم میرم از اون میگیرم...

هنوز چند قدمی جلوتر نرفته بودم یه ماشین با 2 تا جوون جلو پامون ترمز زدند و از ما آتیش خواستند... گفتم من اتیش دارم ولی سیگار ندارم... اون هم نامردی نکرد و 5 نخ سیگار بهم داد... من هم بهش اتیش دادم.

آره خواستم بهش رسیدم... هر چند چیز خوبی نبود ولی اصل ماجرا مهمه....
این خاطره هیچ وقت از ذهن من پاک نمیشه..

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

از خلاقيتتون بسيار ممنونيم اما قبلا تاپيك معرفي كتاب داشتيم اما از اونجايي كه خيلي وقته كه فعاليتي نشده متاسفانه مدفون شده.
كتابهاي موفقيت رو يه سري بزنيد.;):gol::gol:;)
مرسی.من تا حالا فقط اين دوتا تاپيک راز و جملات اسکاول شين را تقريباً خوندم بقيه تالار را نديده بودم پس تا قرن متوفی محترم نرسيده(قرن=زمانی که جسد از بين ميره)من نبش قبر ميکنم!:D
اين کتاب راز را ميذارم اونجا که فقط بياد بالا

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب........................ مستحق بودم و اينها به زکاتم دادند[/FONT]
[FONT=&quot]هاتف آن روز به من مژده اين دولت داد ....................... که بر آن جورو جفا صبر و ثباتم دادند [/FONT]
[FONT=&quot]اين همه شهد و شکر کز سخنم ميريزد ..........................اجر صبريست کزان شاخ نباتم دادند[/FONT]
[FONT=&quot]همت حافظ و انفاس سحرخيزان بود................................ که ز بند غم ايام نجاتم دادند[/FONT]​

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرتون درباره اين جمله چيه؟
من برای شادمانی به دنيا نيامده ام من آمده ام کارهای بزرگ انجام دهم
بتهوون

سلام

به نظر كنايه داره چون ديد اشخاص زندگي سازشونه.
اما همه انسانها براي خلق دستاورد هاي بزرگ به عرصه گيتي پا ميگذارند با زمان بنديهاي كاملا متفاوت.
هستند انسانهايي كه لذتهاي لحظه اي رو بهش ميپردازند و دلمشغولياتشان باعث از بين رفتن رسالت اصلي كه فتبارك الله احسن الخالقين هست ميشه.;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان امروز اين مطلب رو خوندم به نظر خيلي جالب بود.
لطفا بخونيد و خواهشا نظراتتون رو اعلام كنيد و هر كدام از عزيزان لطفا يه قسمت كليدي رو كه به نظرشون تاثير و بار مقاله رو با خود داشته رو عنوان كنند:

غلبه بر هراس‌هاي بيهوده

همه ما در زندگي ترس‌هايي داريم؛ ترس از تصميم‌گيري، ترس از اشتباه كردن، تغيير شغل، تنهايي، پيري و...
شايد شما هم با بعضي از اين ترس‌ها درگير هستيد و شايد هم از چيزهاي ديگر مي‌ترسيد كه ديگران آن را تجربه نكرده‌اند ولي بدانيد كه شما تنها نيستيد؛ ترس در وجود همه ماست.
در واقع به نظر مي‌رسد در جامعه امروز ما ترس، بيماري واگيرداري است كه همه ما گرفتارش مي‌شويم؛ ما هم از شروع مي‌ترسيم و هم از پايان بيم داريم. هم از تغيير مي‌ترسيم و هم از راكدماندن. هم از موفقيت مي‌ترسيم و هم از شكست. هم از زندگي مي‌ترسيم و هم از مرگ!
ولي ترس شما از هرچه باشد بايد بيشتر با‌آن آشنا شويد تا بتوانيد بر توانايي‌هايتان بيفزاييد و از پس هر موقعيت به خوبي برآييد.
شايد تعجب كنيد اگر بدانيد كه ناتواني روبه‌رو شدن با هراس ممكن است مسئله‌اي رواني محسوب شود اما در اغلب موارد ابدا اينطور نيست. در واقع موضوع بيشتر مسئله‌اي آموزشي است و شما با آموزش دادن دوباره ذهن خود مي‌توانيد ترس را به عنوان حقيقتي در زندگي بپذيريد و آن را مانعي پيش روي موفقيت خود ندانيد.
........... بقيه مطلب به لينك اصلي كه در پايين امده رجوع شود.
http://www.hamshahrionline.ir/News/?id=106108

غضنفرخان

عضو جدید
خلق و ایجاد نوآوری در زندگی

خلق و ایجاد نوآوری در زندگی

آیا به یاد می آورید که چقدر طول کشید که دوچرخه سواری و یا رانندگی را فرا بگیرد؟ پیش از اینکه بتوانید مهارتی را بیاموزید، چند بار مرتکب اشتباه می شوید؟ این امر در مورد نوآوری نیز صدق می کند. ایجاد خلاقیت و نوآوری مستلزم تمرین و ممارست و صبر و حوصله می باشد. این مقاله قصد دارد تا به شما کمک کند که خیلی سریع نوآوری و خلاقیت را وارد زندگی خود کنید.

۱- دنبال اهداف شخصیتان بروید

اگر از افراد نامتعارف تقاضای کمک کنید، فقط خودتان را هر چه بیشتر از مسیر اصلی دور می کنید. اگر یک ایده ناب را در ذهن می پرورانید، هیچ لزومی ندارد که حتماً آنرا با دیگران نیز در میان بگذارید. این امکان وجود دارد که آنها از درک عمیق تفکر شما ناتوان باشند و به همین دلیل پشت شما را خالی کرده و موجب تضعیف روحیه تان گردند. اگر تمام نوابغ می خواستند به حرف های اطرافیانشان گوش بدهند، الان ما باید در قرون وسطی زندگی می کردیم.

۲- برای گسترش تفکرات خلاقانه، وقت صرف کنید

هر چقدر بر روی این مطلب تاکید کنم، باز هم کافی نیست. البته منظور من این نیست که یک روز کامل کاری را به این امر اختصاص دهید؛ بسیاری از افراد هستند که این امر را در کنار مشغله های کاری فراوان انجام میدهند، پس مطمئن باشید که شما نیز از عهده آن بر می آیید.

۳- خود را سرگرم نرمش کنید

پیاده روی کنید. مسیری به طول یک کیلومتر را بدوید. اندروفین را به داخل رگ های خود بفرستید. نرمش و ورزش موجب پاکسازی ذهن، و ایجاد آرامش در آن می شوند. این کار به ذهن شما کمک می کند که در مقابل افکار خلاق از خود آمادگی بیشتری نشان دهد.

۴- خواب هایتان را ثبت کنید

شاید خواب هایی ببیند که قسمت هوشیار ذهنتان هیچ گاه به آنها فکر نکرده باشد. این رویاها نمایانگر قدرت خلاقیت شما هستند. سعی کنید خواب هایتان را یادداشت کنید چرا که ممکن است مرز شروع نوآوری ها از همین نقطه آغاز شود.

۵- به روش شخصی خود عمل کنید

“ون گوک” با نقاشی هایش معروف شد، قدرت “همینگ وی” در انتخاب واژگان بی نظیر است. شما هم باید شیوه مخصوص به خودتان را بیابید. مردم برای چیزهایی که بی همتا، خالص و سودمند هستند، ارزش بسیار زیادی قائل بوده و از آنها قدردانی میکنند.

۶- خودتان را به ابزار و وسایل درجه یک محدود نکنید

برای اینکه در هنر نقاشی، یک شاهکار بوجود بیاورید، حتماً لازم نیست که از بهترین قلمو و رنگ استفاده کنید. برای نوشتن پرفروش ترین کتاب، هیچ نیازی به بهترین قلم ها و گرانترین کاغذ ها نیست.

بد نیست بدانید که “جی کی رولینگ” اولین جلد از کتاب های هری پاتر را بر روی تکه های دستمال کاغذی نوشت. اگر شما عکاسی بلد نباشید، بهترین دوربین را که هم در اختیار شما قرار دهند، باز هم نمی توانید عکس های زیبایی بگیرید. اگر نوشتن بلد نباشید حتی اگر آخرین مدل لپ تاپ را هم در اختیارتان قرار بدهند، باز هم قادر نخواهید بود چیزی بنویسید. یک فرد هنرمند سعی می کند از حواشی دور شده و بیشتر بر روی اصل کار تمرکز کند.

۷- با علاقه کار کنید

چه چیز سبب می شود تا شما صبح ها از تخت خواب بیرون بپرید. چه چیز شعله ها را همچنان سوزان نگه می دارد؟ کاری را که بیش از همه ترجیح می دهید انجام دهید، چیست؟

گاهی اوقات افراد که سرشار از اشتیاق و آرزو هستند به راحتی می توانند جای افرادی که دارای استعداد های ذاتی هستند را بگیرند. “الن دی جنرس” در سخنانش به این نکته اشاره کرده است که اگر شما تمایلی به انجام کاری که می کنید، ندارید پس لزومی ندارد که به انجام آن ادامه دهید. گاهی اوقات چیزی را از اعماق وجود خود میخواهید و هیچ چیز نمی تواند جلوی شما را بگیرد. شور و اشتیاق سبب می شود شما بتوانید راه خود را ادامه دهید.

نگران الهام و کمک نباشید. گاهی اوقات کمک های بیرونی زمانی به برخی از افراد میرسد که کمترین انتظار دریافت کردن آنها را هم ندارند. برای چنین لحظه هایی خودتان را از پیش آماده کنید. ممکن است زمانیکه در مترو نشستید یکی از آن افکار ناب به ذهنتان خطور کند و ممکن است در آن لحظه هیچ گونه برگه یادداشتی نداشته باشید که آنرا یادداشت نماید و جهان را به واسطه آن تغییر دهید. سعی کنید تا جایی که می توانید از بروز یک چنین فجایعی جلوگیری نمایید. یک قلم و کاغذ در جیب خود داشته باشید که هر وقت اراده کردید در دسترستان باشد.

امیدروارم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بتوانید از خلاقیت و نوآوری بیشتری در زندگی خود بهره بگیرید. فقط در آخر می توانم بگویم که شما تمام این امور را برای ایجاد رضایت شخصی انجام می دهید نه به دلیل جلب رضایت دیگران. شروع کنید؛ هر یک از این نکات را در زندگی خود استفاده کنید تا ببینید که وجود نوآوری در زندگی چه تغییرات شگرفی را ایجاد مینماید.
منبع : سایت کاریزما

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

به نظر كنايه داره چون ديد اشخاص زندگي سازشونه.
اما همه انسانها براي خلق دستاورد هاي بزرگ به عرصه گيتي پا ميگذارند با زمان بنديهاي كاملا متفاوت.
هستند انسانهايي كه لذتهاي لحظه اي رو بهش ميپردازند و دلمشغولياتشان باعث از بين رفتن رسالت اصلي كه فتبارك الله احسن الخالقين هست ميشه.;):gol::gol:;)
[FONT=&quot]سلام،مرسی که نظر دادين.[/FONT]
[FONT=&quot]من فکر ميکنم وقتی کسی کار بزرگی انجام بده حتماً ميخواسته و اين موضوع اونو ارضا ميکرده که رفته دنبالش پس اين يه جور خوشحاليه!شادی و شور و نشاط هم لازمه انجام کاره!انرژيه مثبت داره.[/FONT]
[FONT=&quot]يه جورايی pآنگاه q و بلعکسه![/FONT]

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان امروز اين مطلب رو خوندم به نظر خيلي جالب بود.
لطفا بخونيد و خواهشا نظراتتون رو اعلام كنيد و هر كدام از عزيزان لطفا يه قسمت كليدي رو كه به نظرشون تاثير و بار مقاله رو با خود داشته رو عنوان كنند:

http://www.hamshahrionline.ir/News/?id=106108
بسياري از كلمات نيز قدرت عمل را از شما سلب مي‌كنند و در عوض باعث ترس بيشتر‌تان مي‌شوند. يكي از اين كلمات «نمي‌توانم» است. نمي‌توانم اين مفهوم را مي‌رساند كه اختياري در زندگي خود نداريد.
اين قسمتش بيشتر از همه قسمتاش.چون تجربشو دارم.اون تجربه جذبی که گفتم همين نميتونم بود.در کمال تعجب همه و حتی خودم واقعاً نتونستم
بزرگترين مشكلي كه ممكن است پيش روي شما قرار بگيرد، كم طاقتي و بي‌صبري است
شما بايد فكر كنيد كه هميشه مانند دانشجويي هستيد كه بايد چيزهايي را بياموزيد.
«هر اتفاقي بيفتد من شكست نمي‌خورم. دنيا پر از فرصت‌هاي مطلوب است من براي يادگرفتن و آموزش بيشتر به دنبال فرصت‌هاي مطلوب هستم.»
عامل مهم در تصميم‌گيري درست، فكر كردن به نتايج و فرصت‌هاست

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز

آنتونی رابینز : احساس قدرشناسی و سپاس رادر خود تقویت کنید. این عواطف از معنوی ترین احساسات ما هستندو بیش از هر چیز، زندگی ما را پر بار می سازند. با احساس شکر گزاری زندگی [FONT=&quot]کنید

[/FONT]
[FONT=&quot]شکر[/FONT] [FONT=&quot]گزاری[/FONT] [FONT=&quot]نه[/FONT] [FONT=&quot]تنها[/FONT] [FONT=&quot]بزرگترین[/FONT] [FONT=&quot]فضیلت[/FONT] [FONT=&quot]است[/FONT] [FONT=&quot]،[/FONT] [FONT=&quot]بلکه[/FONT] [FONT=&quot]منشاء[/FONT] [FONT=&quot]سایر[/FONT] [FONT=&quot]نیکی[/FONT] [FONT=&quot]ها[/FONT] [FONT=&quot]نیز[/FONT] [FONT=&quot]هست[/FONT]. [FONT=&quot]سیسرو[/FONT]

آخرین ویرایش:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسياري از كلمات نيز قدرت عمل را از شما سلب مي‌كنند و در عوض باعث ترس بيشتر‌تان مي‌شوند. يكي از اين كلمات «نمي‌توانم» است. نمي‌توانم
عامل مهم در تصميم‌گيري درست، فكر كردن به نتايج و فرصت‌هاست

دوست گرامي سلام
خيلي ازتون ممنونم اميدوارم كه هميشه موفق و پيروز باشيد.
براتون دعا ميكنم و شما هم لطف كنيد برام دعا كنيد.

زندگي هنر ضد ضربه شدنه;):gol::gol:;)

غضنفرخان

عضو جدید
secret

secret

سیاری از سخنرانان موفق به خصوص در حوزه قانون جذب نظیر ایسترهیکس نظریه جالبی دارند. آنها میگویند اگر انسان بتواند فقط 18 ثانیه روی چیزی که واقعا میخواهد تمرکز کند یک زنگ بزرگ در کاینات به صدا در می آید که توجه کل هستی را به سمت این شخص جلب میکند.
قانون جاذبه همه جا پیرامون شما وجود دارد. تنها باید آن را بشناسید .

در واقع بیشتر آن چیزی که شما تجربه می کنید به خاطر وجود این قانون قدرتمنده .

فیزیک کوانتوم کم کم به این یافته می رسد که :

شما نمی توانید جهانی را داشته باشید ؛ بدون اینکه ذهن را با آن تلفیق کنید و این که در واقع ذهن است که هر چیزی را که ما می بینیم به آن شکل می دهد .

حالا اگر شما این را درک نمی کنید به این معنی نیست که حتما باید ردش کنید . ( عدم الوجدان لا یدل علی عدم الوجود )

بیشتر مواقع وقتی مردم این راز بزرگ را درک می کنند ، به خاطر افکار منفی که دارند ، وحشت وجودشان را فرا می گیرد .

دو چیز هست که این افراد باید از آن مطلع باشند .

*امروزه به صورت علمی ثابت شده که یک فکر مثبت صد ها بار قوی تر از یک فکر منفی است .پس همین تا حدودی می تواند آن نگرانی را برطرف سازد .

*شما در دنیایی زندگی می کنید که یک فاصله ی زمانی در آن حکم فرماست و این واقعا به نفع شماست . شما واقعا نمی خواهید در محیطی باشید که افکارتان سریعا پدیدار بشوند.

خب پس باید سعی کنید که از افکارتان آگاهی داشته باشید . باید افکارتان را به دقت انتخاب کنید و باید از این کار لذت ببرید.

برای این که شما شاهکار زندگی خودتان هستید . مجسمه ای که شما دارید می سازید خودتان هستید . و این کار را با افکارتان انجام می دهید .

رهبران و روسایی که در گذشه این راز را می دانستند ، می خواستند قدرت را حفظ کنند و آن را تقسیم ننمایند . به همین خاطر مردم را بی اطلاع از این راز نگه می داشتند . مردم سر کارشان می رفتند و کارشان را انجام می دادند و به خانه می آمدند.

ما در جهانی زندگی می کنیم که پر از قانون هاست مانند قانون گرانش زمین . اگر شما از یک ساختمان بلند بیفتید ، اصلا مهم نیست که شما آدم خوبی هستید یا نه.. حتما می خورید زمین.

تمام چیز هایی که الآن در زندگی شما قرار گرفته و حتی چیز هایی که از آن ها شکایت دارید ؛ خودتان به وجود آورده اید .

در اولین برخورد شما خواهید گفت : من آن تصادف اوتوموبیل را جذب نکردم . من این مشتری خاص را جذب نکردم . من هرگز این بدهکاری را جذب نکردم. در واقع تمام چیز هایی که شما از آن شکایت دارید خواهید گفت که شما جذب نکردید.

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست گرامي سلام
خيلي ازتون ممنونم اميدوارم كه هميشه موفق و پيروز باشيد.
براتون دعا ميكنم و شما هم لطف كنيد برام دعا كنيد.

زندگي هنر ضد ضربه شدنه;):gol::gol:;)

سلام،خواهش ميکنم همچنين.

مرسی.چشم حتماً
فکر کنم دارم ميشم
:D

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز

[FONT=&quot]کارتان[/FONT] [FONT=&quot]را[/FONT] [FONT=&quot]با[/FONT] [FONT=&quot]عشق[/FONT] [FONT=&quot]انجام[/FONT] [FONT=&quot]دهید[/FONT] [FONT=&quot]با[/FONT] [FONT=&quot]شکر[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]قدردانی[/FONT] [FONT=&quot]تمام[/FONT] [FONT=&quot]به[/FONT] [FONT=&quot]سر[/FONT] [FONT=&quot]کار[/FONT] [FONT=&quot]بروید[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]با[/FONT] [FONT=&quot]عشق[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]شور[/FONT] [FONT=&quot]تمام[/FONT] [FONT=&quot]به[/FONT] [FONT=&quot]آن[/FONT] [FONT=&quot]دل[/FONT] [FONT=&quot]بدهید[/FONT] . [FONT=&quot]این[/FONT] [FONT=&quot]یگانه[/FONT] [FONT=&quot]شغل[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]تنها[/FONT] [FONT=&quot]وظیفه[/FONT] [FONT=&quot]اصلی[/FONT] [FONT=&quot]شما[/FONT] [FONT=&quot]بر[/FONT] [FONT=&quot]روی[/FONT] [FONT=&quot]زمین[/FONT] [FONT=&quot]است[/FONT] . [FONT=&quot]اینکه[/FONT] [FONT=&quot]عشق[/FONT] [FONT=&quot]بورزید[/FONT] . [FONT=&quot]می[/FONT] [FONT=&quot]توانید[/FONT] [FONT=&quot]آن[/FONT] [FONT=&quot]را[/FONT] [FONT=&quot]هر[/FONT] [FONT=&quot]زمان[/FONT] [FONT=&quot]یا[/FONT] [FONT=&quot]در[/FONT] [FONT=&quot]هر[/FONT] [FONT=&quot]کجا[/FONT] [FONT=&quot]نیز[/FONT] [FONT=&quot]انجام[/FONT] [FONT=&quot]دهید[/FONT]. [FONT=&quot]هرگاه[/FONT] [FONT=&quot]خود[/FONT] [FONT=&quot]را[/FONT] [FONT=&quot]با[/FONT] [FONT=&quot]تمامی[/FONT] [FONT=&quot]وجود[/FONT] [FONT=&quot]وقف[/FONT] [FONT=&quot]لحظه[/FONT] [FONT=&quot]لحظه[/FONT] [FONT=&quot]ی[/FONT] [FONT=&quot]شغل[/FONT] [FONT=&quot]،[/FONT] [FONT=&quot]کار[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]نیز[/FONT] [FONT=&quot]زندگی[/FONT] [FONT=&quot]تان[/FONT] [FONT=&quot]کنید[/FONT] [FONT=&quot]آن[/FONT] [FONT=&quot]گاه[/FONT] [FONT=&quot]موفقیت[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]دستیابی[/FONT] [FONT=&quot]واقعی[/FONT] [FONT=&quot]را[/FONT] [FONT=&quot]تجربه[/FONT] [FONT=&quot]خواهید[/FONT] [FONT=&quot]کرد[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]رضایت[/FONT] [FONT=&quot]و[/FONT] [FONT=&quot]حقیقی[/FONT] [FONT=&quot]را[/FONT] [FONT=&quot]احساس[/FONT] [FONT=&quot]خواهید[/FONT] [FONT=&quot]نمود[/FONT] .

[FONT=&quot]باربارا[/FONT] [FONT=&quot]دی[/FONT] [FONT=&quot]آنجلیس[/FONT]

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]برای[/FONT] [FONT=&quot]آن[/FONT] [FONT=&quot]کس[/FONT] [FONT=&quot]که[/FONT] [FONT=&quot]ایمان[/FONT] [FONT=&quot]د[/FONT][FONT=&quot]ا[/FONT][FONT=&quot]رد[/FONT] [FONT=&quot]،[/FONT] [FONT=&quot]نا[/FONT] [FONT=&quot]ممکن[/FONT] [FONT=&quot]وجود[/FONT] [FONT=&quot]ندارد[/FONT]. [FONT=&quot]رابینز[/FONT]​

غضنفرخان

عضو جدید
تئوری 30دقیقه‌ای

تئوری 30دقیقه‌ای

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مردان، جهان را در جست‌وجوی نیازهای خود می‌گردند و سرانجام آن را در خانه می‌یابند. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]" جورج مور"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در یکی از کتاب‌هایم با عنوان «ماهیت موفقیت»، گفته‌ام که چگونه یکی از دوستان من‌ «جیم کتکارت»‌ با اجرای تئوری «ارل نایتینگل» که می‌گوید: «هر روز یک‌ساعت را اختصاص دهید تا به‌دنبال هدف خود بروید»، به یکی از بهترین سخنوران شهر مبدل شد. نایتینگل می‌گوید: «اگر شما این‌کار را انجام دهید، ظرف مدت 5 سال می‌توانید به یکی از متخصصان ملی تبدیل شوید.» «جیم» که هیچ تجربه‌ای در امر سخنرانی نداشت، دلیلی بر صدق این حرف است. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گاهی‌‌وقت‌ها ما قبل از راه‌رفتن، باید سینه‌خیز برویم. من از شما می‌خواهم که فقط 30دقیقه در روز صرف کنید. این نبرد آسانی می‌باشد. برای خود، هدفی که برای‌تان مهم است را معلوم کنید. شاید آرزو داشته باشید تا تجارتی را برای خود آغاز کنید و یا دوست داشته باشید که مهارت خود را در شغل فعلی‌تان، بالا‌ببرید. این آرزو می‌تواند بسیار شخصی‌تر باشد، مانند‌ همسر و یا شریک بهتری بودن و یا بالابردن معنویات در زندگی. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در شرایطی آسان‌تر، هر روز 30دقیقه صرف کنید تا به ‌روشنی به دانش هدفی که انتخاب کرده‌اید، پی‌ببرید. دوم، فهمیدن این‌که دانش و روشنی، قدرت است و کمک می‌کند تا به هدف خود در زندگی دست‌یابید. اگر بتوانید تصور درستی از هر چیزی داشته باشید، اعتمادبه‌نفس و نگرش در شما افزایش می‌یابد و در نتیجه، شانس موفقیت در شما نیز بالا می‌رود. اگر شما این مطلب را خوانده باشید، من به‌طور کامل مطمئنم که برخی از شما با تعجب می‌گویید: «من کجا می‌توانم 30دقیقه فرصت پیدا کنم؟» آنانی که به‌سرعت، تئوری 30دقیقه‌ای را کنار می‌گذارند، باید به چند نصیحت از فیلسوفان یونان گوش فرا دهند: [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مرد جوانی پیش حکیمی رفت و گفت: «من برای کسب دانش پیش تو آمده‌ام.» فیلسوف سری تکان داد، دست مرد جوان را گرفت‌ و به کنار رود برد. آن‌ دو با هم به درون جریان آب رفتند. مرشد نگاهی به مرد جوان انداخت و گفت: «دست مرا بگیر.» سپس سر مرد طالبِ دانش را زیر آب کرد و در حدود 20ثانیه نگه‌داشت. وقتی مرد جوان به روی آب آمد، مرشد از او پرسید: «برای چه به این‌جا آمدی؟» مرد جوان تکرار کرد: «برای کسب‌ دانش.» فیلسوف دوباره سر او را به زیر آب برد و برای مدت طولانی‌تری نگه‌داشت. وقتی جوان به روی آب آمد، حکیم دوباره از او پرسید: «چه می‌خواهی؟» مرد، نفس‌زنان گفت: «به من هوا بده! به من هوا بده!» سپس فیلسوف گفت: «هر زمان که دانش را بیش‌تر از هوا خواستی، آن‌وقت آن را به‌دست خواهی آورد.» [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حال که این حکیم، یکی از ظریف‌ترین دیدگاه‌های خود را در اختیار شما قرارداده، شاید دوست داشته باشید درباره‌ی 30دقیقه‌ای که باید صرف پیشرفت فردی خود نمایید، دوباره فکر کنید. اگر شما درواقع بخواهید، می‌توانید صبح‌ها نیم‌ساعت زودتر از خواب بیدار شوید و یا شب‌ها نیم‌ساعت از زمان تلویزیون خود را به‌خاطر آن، قربانی کنید. ضرب‌المثلی است که می‌گوید: «هیچ‌گاه چیزی را که تا به‌حال نداشته‌ای، به‌دست نخواهی آورد مگر این‌که بخواهی ‌کاری را انجام دهی که تا به‌حال انجام نداده‌ای.» احساس مسؤولیت و انضباط، کلید دست‌یابی به هرچیز ارزشمندی در زندگی شماست. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای نمونه، اگر هدف شما شروع فعالیت جدیدی در زندگی است، در این‌جا چند توصیه‌ی عملی برای شما وجود دارد: [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قبل از حرفه‌‌ای‌شدن، آماتور باشید. 30دقیقه در روز، صرف مطالعه‌ی چیزهایی کنید که برای شروع سفر خود به آن‌ها نیاز دارید و درباره‌ی آن فکر کنید. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من به شما توصیه می‌کنم که اول از سرگذشت سرمایه‌گذاران بزرگ در زمان خود شروع کنید، افرادی مانند «سم والتون» (وال مارت)‌، «استیو جابز» (شرکت اپل)، «فرد اسمیت» (پست فدرال)، «رای کروک» (مک دونالد)، «هوارد شولتز» (استارباکز) و دیگران. نظریه‌های آنان در مورد انتخاب‌هایی که انجام‌دادند، ارزش‌های آنان، تعهد آنان نسبت به استخدامِ بهترین افراد، صبرشان برای خدمت‌رسانی به مشتریان و مبارزه‌ی آنان برای رویارویی با گرفتاری‌ها، ممکن است به شما در تأسیس یک تجارت و سرمایه‌گذاری موفق کمک نماید. [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به‌خاطر داشته باشید که دانش، قدرت است. این نکته، اعتمادبه‌نفس کافی برای گرفتن تصمیم‌های سخت و حفظ روحیه‌ی مثبت در زمان بروز گرفتاری‌ها را به شما می‌دهد. [/FONT]