یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
The phrase Law of Attraction, used widely by New Thought writers, refers to the idea that thoughts influence chance. The Law of Attraction argues that thoughts (both conscious and unconscious) can affect things outside the head, not just through motivation, but by other means. Essentially, "if you really want something and truly believe it's possible, you'll get it", but putting a lot of attention and thought onto something you don't want means you'll probably get that too​

I like it:Essentially, "if you really want something and truly believe it's possible, you'll get it"

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اکنون براي تحقق مراد دلم تدارک ميبينم تا به خدا نشان دهم که ايمان دارم او به وعده خود عمل خواهد کردhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

اين جمله تاثير عجيبي داره فقط کافيه باورش کني

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيز:gol:
مژده مژده;)

سمينار RMS (برنامه ريزي ذهن خلاق)

آخرين تكنولوژي تغيير نظام فكري و باورهاي انساني براي اولين بار در ايران
تاثير پذيري زندگي انسان از قوانين فيزيك كوانتوم
استفاده از IGS يا هدايت گر دروني

تكنيك هاي فليپ سوييچ براي تحول دروني
شناسايي موانع ذهني در برابر روياها و اهداف
يازده باور منفي كه مانع پيشرفت انسان مي شود پنجشنبه 17 ديماه ساعت 16 تا 18
رايگان
ميدان وليعصر، ابتداي بلوار كشاورز، بعد از تقاطع فلسطين، خيابان كبكانيان، نبش كوچه دهم، تالار تفاهم تلفن رزرو :22853341:gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اميدوارم كه خوب و خوش وسلامت باشيد مثل من:smile:
دوستان در ارتباط با سمينار برگزار شده امروز تالار تفاهم توسط مهندس جعفري :
سمينار از نظر بار علمي حرفهاي زيادي داشت و به تشريح دوره اي كه قرار از 22 دي ماه برگزار كنند پرداخت و چند مطلب در مورد قوانين جذب گفتند.

از نظر علمي مهمترين موانع ترس، نگراني، شك هستند.
در كل به نظر عالي بود.

جاي همگي خالي :D

کیوان.م

عضو جدید
سلام دوست گرامي
عاليم شكر خداي رحمان:smile:
دوست گلم منظورت نرسيدن به خواسته هامونه؟
خب به نظرم پيامش چيزي ديگه بوده و منظور حضرت علي(ع) اين بوده كه تفاوتهايي و تغييراتي نسبت به قبل داشتيم و ديگه اون انسان سابق نيستم.
يا با زباني ديگه فرمودن رفتن، رسيدن است ;)

آقا نميدونم تقدير رو شما چطوري كشف كردي:biggrin:
راستي:gol::gol:
سلام
شرمنده دیر جواب دادم درس اجازه نمیده
راستش همین که احساس میکنم همه چیز داره خوب پیش میره حالم گرفته می شه
نمیدونم تقدیر اینه یا...
صبرم کم شده البته فشار درس کم نیست روم
و فرق بین اشتباه خودم و چیزی که کنترل روش ندارم رو متوجه نمیشم که واقعا من نباید ناراحت بشم و صبر کنم یا این که باید واکنش نشون بدم:redface: و چرا این که همیشه من باید از خواسته هام بگذرم:(
واقعا آدم تحت فشار باشه از چند جهت میتونه تمرکز کنه واسه جذب:que:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شرمنده دیر جواب دادم درس اجازه نمیده
نمیدونم تقدیر اینه یا...
صبرم کم شده البته فشار درس کم نیست روم
و فرق بین اشتباه خودم و چیزی که کنترل روش ندارم رو متوجه نمیشم که واقعا من نباید ناراحت بشم و صبر کنم یا این که باید واکنش نشون بدم:redface: و چرا این که همیشه من باید از خواسته هام بگذرم:(
واقعا آدم تحت فشار باشه از چند جهت میتونه تمرکز کنه واسه جذب:que:

سلام
دوست گرامي اميدوارم كه هميشه موفق باشي :smile:
كيوان خان
نمیدونم تقدیر اینه یا...
:surprised::surprised::surprised:
دوست گلم تقدير يعني چي:mad: واقعا به بودن تقدير معتقدي؟؟؟؟
كيوان جان تقدير يعني توجيه و پذيرفتن و سكون بودن اين معنيشه خوب پس شما!!!!
اما بابت صبرت كه ميگي كم شده پسر خوب كسي رو سراغ داري كه ازش تا به حال اين حرفو نشنيده باشي!!!
قوانين براي همه يكسانه شما تاحالا شده بگي من از طبقه 5 يه ساختمان ميخوام از قانون خلا استفاده كنم نه قانون جاذبه و به آسمون برم!!!
ببين كيوان جان خط آخر شما يعني خيلي چيزها رو ناديده گرفتن:"اشتباه خودم"،"چیزی که کنترل روش ندارم"،"صبر کنم"،"واکنش نشون"و اين حرف اخرتم كه شاهكارته"چرا این که همیشه من باید از خواسته هام بگذرم:("

كيوان جان مديريت افكار يعني فشار نباشه يا خيلي كم باشه. اما نبودنش باعث فشار ميشه.

هميشه ما به يه استپ نياز داريم يه نگاه به عقب بندازيم خوباشو جدا كنيم و بقيه رو آتش بزنيم:D مثل همون ري كاوري بعد از عمل فقط تا دو روز درد رو داريم بعد همه چي به روال اصلي برميگرده.
خب يعني به همين راحتي وا دادي پسر خوب!!!
به قول دوستي وجدانن كه اصلا قابل قبول نيست.

چه دعايي بهتر از اين خنده ات از ته دل گريه ات از سر شوق.:gol::gol::gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
I like it:Essentially, "if you really want something and truly believe it's possible, you'll get it"

به به!این چن وقته که من نبودم چه خبرا شده.زدید تو کار انگلیش.:w30:
I really miss you all.
در ضمن فشفشه جان آواتارت خیلییییییییییییییییی قشنگه.پر انرژی و با مزه.تبریک میگم.:w40:
:w27:

نخستین گام در راه پیروزی:
آموختن ادب است و نکو داشتن دیگران
:victory:

Setayesh

مدیر تالار
به آنچه که باور داشته باشید و در ذهن مجسم کنید می توانید برسید.:w40:
(وینسنت پیل)

چرا باید افسوس کارهایی را که ساده بودند ولی انجامشان ندادید،بخورید؟
"بلیوو"

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:

بله كه هست خوبش هم هست :cool:
اين رو بدون كه اين يكي از قوانيني كه خدا برا ما وضع كرده....

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
به آنچه که باور داشته باشید و در ذهن مجسم کنید می توانید برسید.:w40:
(وینسنت پیل)

چرا باید افسوس کارهایی را که ساده بودند ولی انجامشان ندادید،بخورید؟
"بلیوو"

کسانی که دنیا را تکان داده اند در استعدادهای طبیعی نابغه نبوده اند ، بلکه بر عکس قوای عقلی آنان از حد معمول و متوسط تجاوز نمی کرده است ولی به یک صفت ممتاز بوده اند : ثبات و استقامت . دیسرائیلی

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]دكتر جو ويتال[FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]نكته‌ اي كه افراد، ‌سخت مايلند درباره‌ آن بدانند، اين است كه چقدر طول مي‌كشد تا خواسته‌هايشان مانند پول، اتومبيل، ‌روابط خوب و... آشكار شود. من دستورالعملي براي اين‌كار كه آشكارا بگويد سي‌دقيقه يا سه‌روز يا سي‌روز زمان لازم است، ندارم. اين ‌بستگي دارد به آن‌كه شما تا چه‌ حد در هماهنگي با نظام آفرينش قرارگرفته‌ايد و نکته‌ها و موضوع‌های مربوط به آن را مورد توجه قرارداده‌اید.[FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]طبق گفته‌ی «انيشتین»، «زمان، ‌يك خيال باطل است و همه‌ي چيزها هم‌زمان اتفاق مي‌افتد.» اگر شما تصور كنيد كه زمان وجود ندارد، آن‌گاه مي‌بينيد هر آن‌چه در آينده مي‌خواهيد، هم‌اكنون وجود دارد. جهان براي آن‌چه شما مي‌خواهيد، وقت صرف نمي‌كند. هر تأخير زماني كه شما تجربه مي‌كنيد، ‌ناشي از تأخير شما نسبت به ‌باور و احساسي است كه داريد. اين شما هستيد كه خود را در موج آن‌چه مي‌بينيد، قرارمي‌دهيد. وقتي در آن موج قرارگرفتيد، ‌آن‌چه مي‌خواهيد، ظاهر مي‌شود.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

کیوان.م

عضو جدید
سلام
دوست گرامي اميدوارم كه هميشه موفق باشي :smile:
كيوان خان
نمیدونم تقدیر اینه یا...
:surprised::surprised::surprised:
دوست گلم تقدير يعني چي:mad: واقعا به بودن تقدير معتقدي؟؟؟؟
كيوان جان تقدير يعني توجيه و پذيرفتن و سكون بودن اين معنيشه خوب پس شما!!!!
اما بابت صبرت كه ميگي كم شده پسر خوب كسي رو سراغ داري كه ازش تا به حال اين حرفو نشنيده باشي!!!
قوانين براي همه يكسانه شما تاحالا شده بگي من از طبقه 5 يه ساختمان ميخوام از قانون خلا استفاده كنم نه قانون جاذبه و به آسمون برم!!!
ببين كيوان جان خط آخر شما يعني خيلي چيزها رو ناديده گرفتن:"اشتباه خودم"،"چیزی که کنترل روش ندارم"،"صبر کنم"،"واکنش نشون"و اين حرف اخرتم كه شاهكارته"چرا این که همیشه من باید از خواسته هام بگذرم:("

كيوان جان مديريت افكار يعني فشار نباشه يا خيلي كم باشه. اما نبودنش باعث فشار ميشه.

هميشه ما به يه استپ نياز داريم يه نگاه به عقب بندازيم خوباشو جدا كنيم و بقيه رو آتش بزنيم:D مثل همون ري كاوري بعد از عمل فقط تا دو روز درد رو داريم بعد همه چي به روال اصلي برميگرده.
خب يعني به همين راحتي وا دادي پسر خوب!!!
به قول دوستي وجدانن كه اصلا قابل قبول نيست.

چه دعايي بهتر از اين خنده ات از ته دل گريه ات از سر شوق.:gol::gol::gol:
:smile:سلام
خدا رو شکر که آدم رو امیدوار میکنه بلاخره

جا نزدم رسول جان:smile:
تقدیر از نظر من چیزیه که باید اتفاق بیفته جدا از خواست ما هر چند که تمام زندگی ما تحت تاثیرش نیست ولی نمیدونم چند درصد تحت تاثیرشه:que:
مرسی از این که جواب دادی
سعی می کنم مثبت فکر کنم و عاقلانه رفتار
به منم انرژی بدید
مرسی:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به!این چن وقته که من نبودم چه خبرا شده.زدید تو کار انگلیش.:w30:
I really miss you all.
در ضمن فشفشه جان آواتارت خیلییییییییییییییییی قشنگه.پر انرژی و با مزه.تبریک میگم.:w40:
:w27:

نخستین گام در راه پیروزی:
آموختن ادب است و نکو داشتن دیگران

سلام
:w40:

به مدير گرامي :D
جاتون خيلي خاليه كاشكي بيشتر بيايد به همون سربزنيد:smile:
مرسي بابت لطفي كه بهم داشتيد بله آواتارم خيلي قشنگه:D

براي پيشرفت مدام بايد به پيش رفت;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسانی که دنیا را تکان داده اند در استعدادهای طبیعی نابغه نبوده اند ، بلکه بر عکس قوای عقلی آنان از حد معمول و متوسط تجاوز نمی کرده است ولی به یک صفت ممتاز بوده اند : ثبات و استقامت . دیسرائیلی

سلام
دوست گرامي خيلي ممنون از انرژي بسيار زيادت.
اميدوارم كه شما رو بيشتر ببينيم:smile:

شايد هدف از زندگي ما در اين دنيا اين نباشد كه خدا را بپرستيم، بلكه اين باشد كه او را خلق كنيم(سرآرتورسي كلارك)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوست گرامي خيلي ممنون از انرژي بسيار زيادت.
اميدوارم كه شما رو بيشتر ببينيم:smile:

شايد هدف از زندگي ما در اين دنيا اين نباشد كه خدا را بپرستيم، بلكه اين باشد كه او را خلق كنيم(سرآرتورسي كلارك)

سلام مرسي عزيز من هم اميدوارم شما رو بيشتر ببينم:gol::gol::razz:
شو کينگ : ميان دانستن و دريافت کردن فاصله زيادي است. دانستن دشوار نيست اما دريافت کردن دشوار است.

cordelia

عضو جدید
خب قانون جاذبه که شکی درش نیست حتماً جواب میده ولی معمولاً نباید در مورد چیزی که میخوای به دیگران بگی چون نظرات منفی اونها گاهی قویتر از خواسته ی خودته و اونها نرسیدن به هدفت رو برات جذب می کنند و اگر اینطور باشه به هدفت نمی رسی!:w10:

این چیزی هستش که من تو چند تا کتاب خوندم راجع بهش ، اولش جاذبه آسون به نظر میرسه ولی عمل بهش تمرین میخواد دوستم!:w34:

اه راس میگی ها.........:surprised::surprised::surprised:نباید گفته بشه.نمیدونستم واقعیت داره.مرسی :gol:

sarajo0oniii

عضو جدید
من باز هم امتحانش كردم ... قانون رو ميگم.. يه زماني رو براي محقق شدن اون چيزي كه ميخاستم تعيين كردم و كاملا هم روش تمركز كردم همونطور كه بچه ها اينجا گفته بودند و جالب اينه كه اون اتفاق افتاد دقيقا تو همون زمان!!! ولي يكم با اون چيزي كه ميخاستم فرق داشت ولي خيلي جالب بود برام

Setayesh

مدیر تالار
اشتباه را تصحیح نکردن، خود اشتباه دیگری است.
"کنفوسیوس"

برای یافتن یک ایده ی طلایی اول باید صدها ایده معمولی را مورد ارزیابی قرار داد.

هیچ چیز محترم تر از یک قلب شاکر و سپاسگزار نیست
.

"سنکا"

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]آدمي[/FONT] [FONT=&quot]ساخته[/FONT] [FONT=&quot]افكار[/FONT] [FONT=&quot]خويش[/FONT] [FONT=&quot]است،[/FONT] [FONT=&quot]فردا[/FONT] [FONT=&quot]همان[/FONT] [FONT=&quot]خواهد[/FONT] [FONT=&quot]شد[/FONT] [FONT=&quot]كه[/FONT] [FONT=&quot]امروز[/FONT] [FONT=&quot]مي[/FONT] [FONT=&quot]انديشيده[/FONT] [FONT=&quot]است[/FONT].
(( [FONT=&quot]مترلينگ[/FONT]

[FONT=&quot]مصمم[/FONT] [FONT=&quot]شويد[/FONT] [FONT=&quot]كه[/FONT] [FONT=&quot]كارى[/FONT] [FONT=&quot]بايد[/FONT] [FONT=&quot]صورت[/FONT] [FONT=&quot]گيرد،[/FONT] [FONT=&quot]سپس[/FONT] [FONT=&quot]راه[/FONT] [FONT=&quot]انجام[/FONT] [FONT=&quot]آن[/FONT] [FONT=&quot]را[/FONT] [FONT=&quot]خواهيد[/FONT] [FONT=&quot]يافت[/FONT] .
[FONT=&quot]آبراهام[/FONT] [FONT=&quot]لينكلن[/FONT]

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]يكي[/FONT] [FONT=&quot]از[/FONT] [FONT=&quot]راههاي[/FONT] [FONT=&quot]خوشبختي[/FONT] [FONT=&quot]اين[/FONT] [FONT=&quot]است[/FONT] [FONT=&quot]كه[/FONT] [FONT=&quot]نسبت[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]به[/FONT] [FONT=&quot]كوچكترين[/FONT] [FONT=&quot]نعمت[/FONT] [FONT=&quot]ها[/FONT] [FONT=&quot]شكرگزار[/FONT] [FONT=&quot]باشيم[/FONT] .

[FONT=&quot]هرشل[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

يك انسان ناسپاس خوشبخت نشان بده .

زيگ زيگلر

[FONT=&quot][/FONT]