خداحافظی از باشگاه مهندسان ایران به روایت تصویر

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما متین اما من یه پیشنهاد می کنم، شما بیا یه سایت بزن فقط و فقط هم بحث سیاسی راه بنداز داخلش، کلی هم هزینه کن، ببینم ظرف چند روز ضرر می کنی از بسته شدن سایت. اون وقت بیا اینجا و این مطالب رو بیان کن، من و سایر مدیران هم قشری از جامعه هستیم. از اوضاع و احوال باخبریم.

اخه وقتی یک کاربر میبینه که وقتی یک تاپیک بر علیه دیدگاه های سیاسی خودش در سایت زده میشه و کسی باهاش کاری نداره.خوب طبیعی هست که نمیتونه مقابل مثل نکنه.
همین باشگاه نواندیشان.
از نظر سیاسی باشگاه منهدسان خیلی بهتر هست.
ولی یک فرق عمده داره که اونجا قوانین برای همه یکی هست.شما نه تاپیک بر علیه دولت میبینی و نه بر علیه سبز ها
مثلا همین امروز من یک تاپیک زدم که اسم کسی را نیاوردم ولی 20 دقیقه ای حذف شد.
ولی یک تاپیک اسم موسوی در ان بود چندین ساعت حذف نشد.
یا مثلا همین تاپیک ها که اجازه زدنشون داده میشه که سیاسی هستند.
برنامه هسته‌اي ايران " واحد درسي دانشگاه آمريكا
مادر بي گناه ما را آزاد كنيد؛ در اين سن به او احتياج داريم (دموکراسی آریکایی)
وقتی دایی جان سارکوزی مهربانتر از مادر می شود...
"برنامه هسته‌اي ايران " واحد درسي دانشگاه آمريكا
من میگم اگر سیاسی نباید باشه.این ها هم نباشه.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتون قضاوت کنید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...استیل-اذین-در-استانه-ی-انحلال-کامل-قرار-گرفت-...
و

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219366-تصاویر-چاقوکشی-در-ديدار-استقلال-و-نفت
هر دو مربوط به تالار ورزشی هستن.
یک کاربر با این سابقه فعالیت..تاپیکی رو در تالاری غیر مرتبط ارسال کردن...حالا در اینجا من قبلا گفته بودم که ارسال نکنید.
اگر اخطار بدم به کاربر بر می خوره... فردا خداحافظی می کنه و میره...بعدش میگید مدیریت دیکتاتوره....بعدش میگید اینا نه به خاطر سیاسی بودن نرفتن به خاطر مدیریت اشتباه شما رفتن...

نمونه های دیگرش...
تالار حقوق
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219313-حکمت-نصف-بودن-دیه-زنان
تالار زنگ تفریح
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219296-حدس-میزنید-نفر-قبلی-چند-سالشه؟
اخبار پزشکی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219227-حجامت-هيچ-محدوديت-سني-ندارد
تالار عکس (تکراری)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219267-%D8%B9%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D9%88%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%AF%D9%86(%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%A8%D9%87%D9%85-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%86%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%AF)
تالار اینترنت و وبگردی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219224-جايزه-گوگل-براي-كشف-ايراد-برنامه‌هاي-اينترنتي
اسلام و قرآن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/218374-آيا-اسلام-اجازه-کتک-زدن-زن-را-به-شوهر-ميدهد؟
تالار عکس
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/216021-تبلیغ-جالب-ریش-تراش-براون
.
.
.
.
.
.
.

خب تيم مديريت تونو بزرگ تر كنيد ، چرا بايد كل سايت بيفته دست 4 تا مدير كه سليقه هاي شخصيشونو اعمال ميكنن ؟ چرا از اينكه كاربراي بيشتري رو توي مديريت سايت شريك كنيد ميترسيد ؟ چرا مديرايي كه بازدهي ندارنو عوض نميكنيد؟ اينجا مثلا" يه مديري 8 تا تالار دستشه بعد هر 6 ماه يه دفعه مياد سر ميزنه هيچ كار مفيدي هم انجام نميده ولي از جاش تكون نميخوره كسي هم بهش اعتراض ميكنه ميگه هميني كه هست انگار ارث باباشه !
اگه مديرايي كه ميذاريد رو خود كاربرها انتخاب كرده باشن هر تصميمي هم كه بگيره كاربرها خيلي راحت تر ميپذيرن !

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب تيم مديريت تونو بزرگ تر كنيد ، چرا بايد كل سايت بيفته دست 4 تا مدير كه سليقه هاي شخصيشونو اعمال ميكنن ؟ چرا از اينكه كاربراي بيشتري رو توي مديريت سايت شريك كنيد ميترسيد ؟ چرا مديرايي كه بازدهي ندارنو عوض نميكنيد؟ اينجا مثلا" يه مديري 8 تا تالار دستشه بعد هر 6 ماه يه دفعه مياد سر ميزنه هيچ كار مفيدي هم انجام نميده ولي از جاش تكون نميخوره كسي هم بهش اعتراض ميكنه ميگه هميني كه هست انگار ارث باباشه !
اگه مديرايي كه ميذاريد رو خود كاربرها انتخاب كرده باشن هر تصميمي هم كه بگيره كاربرها خيلي راحت تر ميپذيرن !
راستش شادمهر خان ما قبلا يه تاپيك زديم و گفتيم بد نيس سنديكاي كاربران درست كنيم ولي استقبال نشد:cry::cry::cry:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/199700-سنديكاي-كاربران

civil.7

عضو جدید
حرف شما متین اما من یه پیشنهاد می کنم، شما بیا یه سایت بزن فقط و فقط هم بحث سیاسی راه بنداز داخلش، کلی هم هزینه کن، ببینم ظرف چند روز ضرر می کنی از بسته شدن سایت. اون وقت بیا اینجا و این مطالب رو بیان کن، من و سایر مدیران هم قشری از جامعه هستیم. از اوضاع و احوال باخبریم.

پس حداقل کاری که میشه کرد رعایت عدالته......
ما همیشه از حذف تاپیکهامون و پابرجا موندن سایر تاپیکها (با گرایش سیاسی موافق نظام) در عجبیم
نگین نمیدونم و خبر ندارم ...

آیا شرایط برای همه یکسان هست یا نه ؟؟؟!!!!!!!!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه وقتی یک کاربر میبینه که وقتی یک تاپیک بر علیه دیدگاه های سیاسی خودش در سایت زده میشه و کسی باهاش کاری نداره.خوب طبیعی هست که نمیتونه مقابل مثل نکنه.
همین باشگاه نواندیشان.
از نظر سیاسی باشگاه منهدسان خیلی بهتر هست.
ولی یک فرق عمده داره که اونجا قوانین برای همه یکی هست.شما نه تاپیک بر علیه دولت میبینی و نه بر علیه سبز ها
مثلا همین امروز من یک تاپیک زدم که اسم کسی را نیاوردم ولی 20 دقیقه ای حذف شد.
ولی یک تاپیک اسم موسوی در ان بود چندین ساعت حذف نشد.
یا مثلا همین تاپیک ها که اجازه زدنشون داده میشه که سیاسی هستند.
برنامه هسته‌اي ايران " واحد درسي دانشگاه آمريكا
مادر بي گناه ما را آزاد كنيد؛ در اين سن به او احتياج داريم (دموکراسی آریکایی)
وقتی دایی جان سارکوزی مهربانتر از مادر می شود...
"برنامه هسته‌اي ايران " واحد درسي دانشگاه آمريكا
من میگم اگر سیاسی نباید باشه.این ها هم نباشه.

ما همیشه از حذف تاپیکهامون و پابرجا موندن سایر تاپیکها (با گرایش سیاسی موافق نظام) در عجبیم

منم دو روزه دارم همین و میگم ولی همه حرفای من و جواب میده غیر ازین تیکشو! که اگه قرار به حذفه چرا همه حذف نمیشن؟
یکی میاد میزنه دیکتاتوریه مطلقه ادمین تاپیکش حذف میشه!اون یکی سه روزه تاپیکه سیاسیش درمورد سران مملکت هنوز بالاست!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

الان هر تالاری مدیر جدا داره و هر مدیری هم برای خودش یه همکار داره داره. تازه بعضس تالار دوتا همکار دارن.
یه مدیر فرهنگی داریم که تالارهای فرهنگی رو داره و یه مدیر ارشد داریم و یه مدیر سایت.
دیگه چقدر مدیر میشه گذاشت؟ خدارو شکر کمبود مدیر نداریم نداریم. فقط بعضی تالارا هستند که چون زیاد فعال نیستند مدیر ندارند. اونا هم اگه فعال بشن براش مدیر میذارن.

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خیلی خوبه که از احوال هم با خبر باشیم اما شماها هنوز منظور من رو متوجه نشدید...منظور من برای اون کاربرهایی هستش که دوباره اکانت میسازن و میان، به شخص خاصی کاری ندارم میگم با همون اکانت قبلیت بیا نمی خواد تاپیک خداحافظی بزنی و بری منظور من همه کاربره نبود. بعضی از مدیرهای ما تاپیک خداحافظی میزنن و میرن خیلی هایی دیگه هم بوده، یه کاربر داشتیم بنام پست مدرن این کاربر نمونه بود. یک مرتبه غیبش زد. همه ناراحت شدیم. بله اینجور چیزها هم هست، من هم آدم هستم مثل شما.
شش ماه توی سایت نبودم دیدم سایت چی شد. اون هم دو بار...سه سال توی سایت بودم هیچ اتفاقی نیفتاد.

پیر جو جان...شما 800 بار هی می گید شما منظور منو متوجه نمی شید، شماها نمی فهمید....خب پس بدون که مشکل تو طرز بیان شماست.
لطفا" واضح تر بگید که همه متوجه بشن.
ممنون.

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا میان درباره حلالیت طلبیدن...توی این مدت بماند که دهن مدیریت و کاربر و ربات و هر چی که بوده سرویس شده....با یه جمله ..دیگه اگه خوبی یا بدی دیدید حلال کنید..حالا این جمله رو وقتی یه نفر واسه دو سه روز میره مهمانی خونه عزیزش میگه نه اینکه 2 سال دهن سرویس کنه و بعدش هم...خب بگذریم..حلال..تو برو مال از شیر مادر هم حلال ترش می کنیم...

آخر آخر تاپیک هم اسم یه سایت رو میذارن که من اونجا هستم 24 ساعت...خدا به داد مدیرای اون سایت برسه که قرار دهنشون مثل دهن ما بشه.

این جاش خیلی مهمه آواتار که مدت ها عکس سیاسی بود، عکس مورد دار بوده که با کلی خواهش و التماس مدیریت که آخرش هم عوضش نکرده...بر میداره و این عکس ها رو میذارن...

]

.......اما....
ملت رو کلا خر فرض کردن....
.......................

چی شد؟ فکر کردید من می خوام برم؟ حالا بخند...

اصلنم خنده دار نبود
لفظ حرف زدنتون گریه هم داشت.

...

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با ادمین درست صحبت کنید ! :cool:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بالاخره پیش میاد دیگه؟ چیه ؟ چشاتون داره برق شادی میزنه!! بخندید بخندید...
بعضی وقتا که صفحه اول سایت بالا می آمد تاپیک هایی در تالارهای متفاوت فنی مهندسی و بیشتر در تالارهای اول باشگاه جهت جلب توجه و خلاصه گفتگوی آزاد زده می شد که عنوان کاملا واضحی داشت خداحافظی از باشگاه ...وقتی وارد تاپیک می شدم نوشته های جالبی به چشم می خورد...

اولش شرحی ( ناگفته نماند که بعضی ها خوش سلیقه بازی در میارن و شعری از خودشون تراوش می کنن یا از یه بدبختی میزارن) با نحوه آشنایی با سایت گفته می شد که در همشون برای کسب علم وارد باشگاه توسط موتورهای جستجوگر شده اند. دقیقا اسم مقاله ای که دانلود کردن و چه بوده و چه ساعتی و چه روزی و چه سالی...
بعدش شرحی درباره اینکه چه تاپیک هایی داشتم که باعث کدورت شده، و اینجاشه که خیلی مهمه....
یک طوری صحبت می کنن که همه اه و ناله و اشک از گوشه چشم خوانندگان جاری می شود.

حالا میان درباره حلالیت طلبیدن...توی این مدت بماند که دهن مدیریت و کاربر و ربات و هر چی که بوده سرویس شده....با یه جمله ..دیگه اگه خوبی یا بدی دیدید حلال کنید..حالا این جمله رو وقتی یه نفر واسه دو سه روز میره مهمانی خونه عزیزش میگه نه اینکه 2 سال دهن سرویس کنه و بعدش هم...خب بگذریم..حلال..تو برو مال از شیر مادر هم حلال ترش می کنیم...

در آخرش هم اسم کلیه کاربرای باشگاه رو میذاره که دوستم بودن و یادشون هستم...معمولا این آدرس رو میذارن..اینه...خود خودشه

هنوز تمام نشده ها..تازه اولشه....

بعدش طبع شاعریشون گل می کنه و علی یارت دیگه بنویس ...شعر رمانتیک..شعر سر مزار...شعر عارفانه...خلاصه هر شعر جان سوزی که باشه میذارن...

آخر آخر تاپیک هم اسم یه سایت رو میذارن که من اونجا هستم 24 ساعت...خدا به داد مدیرای اون سایت برسه که قرار دهنشون مثل دهن ما بشه.

این جاش خیلی مهمه آواتار که مدت ها عکس سیاسی بود، عکس مورد دار بوده که با کلی خواهش و التماس مدیریت که آخرش هم عوضش نکرده...بر میداره و این عکس ها رو میذارن...

و غیره که خودتون متخصصش هستید....
.......اما....
.......................
اکانت دوم رو از یک ماه قبل ساختن...علی یارت...بیا تو...
=====================================

یه مشت اراجیف, خب هر کاری رسم و رسومی داره دیه, اون کارایی که گفتی رسم و رسوم خداحافظی هست که بین بچه های باشگاه جا افتاده, همچین عجیب نیست, تو زندگی پر هست از این کارایی که کلیشه شده و دلیل خاصی واسه انجامش نیس.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاچه خوار ادمین بزرگ وارد میشود:confused::confused:

منظورم از ادمین پیرجو بود ، ملعون :razz:

بابا مگه چشه ، نمیدونم چرا هیشکی از این بشر خوشش نمیاد :surprised:

اون ادمین که هر وقت با خانومش دعواش میشد ،حریف اون نمیشد ، میومد به من اخطار میداد :razz:،

یه روز حالشو گرفتم ، تا الان دیگه طرف من نمیاد :w15:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم از ادمین پیرجو بود ، ملعون :razz:

بابا مگه چشه ، نمیدونم چرا هیشکی از این بشر خوشش نمیاد :surprised:

اون ادمین که هر وقت با خانومش دعواش میشد ،حریف اون نمیشد ، میومد به من اخطار میداد :razz:،

یه روز حالشو گرفتم ، تا الان دیگه طرف من نمیاد :w15:
خودمم فهمیدم منظورتو:razz:کی گفت خوشمون نیاد:surprised:فقط زیادی گیر میده:confused:
اون بیچاره که خیلی بی آزار بود اصن وجودش حس نمیشد:redface:
ما که هیچوقت باهم دعوا نکردیم تاحالا:smile:اینقذه مهلبونه:love::biggrin:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودمم فهمیدم منظورتو:razz:کی گفت خوشمون نیاد:surprised:فقط زیادی گیر میده:confused:
اون بیچاره که خیلی بی آزار بود اصن وجودش حس نمیشد:redface:
ما که هیچوقت باهم دعوا نکردیم تاحالا:smile:اینقذه مهلبونه:love::biggrin:

تو باز لاو ترکوندی با این ادمین ...:w15:

بابا زن داره ، بدبختش نکن !

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که اینقد بهش اعتماد دارم حرفای تورو دیگه باور نمیکنم:cool:
(حالا بگو ببینم خوشکلتره:cry:)
به درک اعتماد نکن :cool:

سوال سختیه ، اگه بگم اون خوشکل تره ، تو ناراحت میشی ، اگه بگم تو قشنگ تری ، ادمین اخراجم میکنه :D

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

مطمئنید می خواهید همچین قانونی انجام بشه، حذف هر نوع خبر سیاسی؟ اگر این رو می خواهید اشکال نداره. اعمال می کنم ولی اون وقت نیایید اعتراض کنیدا...

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان هر تالاری مدیر جدا داره و هر مدیری هم برای خودش یه همکار داره داره. تازه بعضس تالار دوتا همکار دارن.
یه مدیر فرهنگی داریم که تالارهای فرهنگی رو داره و یه مدیر ارشد داریم و یه مدیر سایت.

سرمد جان چرا خودتو گول ميزني؟!
خودت ميدوني كه بعضيا فقط اسم مدير روشونه عملا" هيچ كاري نميكنن ، همين تالار آزاد كه حساسترين بخش باشگاهه نزديك يه سال بدون مدير بود هرچند كه اون زير الكي اسم يه مدير ديده ميشد! همين الانشم اون اسمايي كه زير تالاره فقط واسه خالي نبودن عريضه ست!

اين فلسفه ي مدير فرهنگي چيه اصلا" ؟!

10-12 تا تالار كه هيچ ربطي به هم ندارنو بهش برچسب فرهنگي يا عمومي زدين دادين دست يه نفر كه چي بشه ؟! يعني توي فروم به اين بزرگي چند تا دونه كاربر درست حسابي پيدا نميشن كه از پس مديريت هر كدوم از اون تالارها بر بيان ؟!

دیگه چقدر مدیر میشه گذاشت؟ خدارو شکر کمبود مدیر نداریم نداریم.

شايد كمبود مدير نداشته باشيد ولي كمبود "مدير به درد بخور" داريد ! مديري كه سال تا سال سر نميزنه يا سر ميزنه قوانينو هر جور كه عشقش بكشه اعمال ميكنه مدير به در بخوري نيست پس بهتره يه آدم كاربلد ديگه جايگزينش بشه !

ممد امین 06

عضو جدید

ربطی به تاپیک نداره ولی یاد خودت افتادم
یادته دم عید پارسال تاپیک زده بودی حلالیت میخواستی؟:D
همینو من بهت گفتم
یکی مثلا جلوی جمع میاد میزنه تو گوش یکی خوار و ذلیلش میکنه
2 سال بعدش میاد میگه حلال کن
فایده ای نداره دیگه

خواستم یاد آوری کنم فقط...حرفی که میزنی خودت هم بهش عمل کنی
شاد باشید
:confused:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرمد جان چرا خودتو گول ميزني؟!
خودت ميدوني كه بعضيا فقط اسم مدير روشونه عملا" هيچ كاري نميكنن ، همين تالار آزاد كه حساسترين بخش باشگاهه نزديك يه سال بدون مدير بود هرچند كه اون زير الكي اسم يه مدير ديده ميشد! همين الانشم اون اسمايي كه زير تالاره فقط واسه خالي نبودن عريضه ست!

اين فلسفه ي مدير فرهنگي چيه اصلا" ؟!
10-12 تا تالار كه هيچ ربطي به هم ندارنو بهش برچسب فرهنگي يا عمومي زدين دادين دست يه نفر كه چي بشه ؟! يعني توي فروم به اين بزرگي چند تا دونه كاربر درست حسابي پيدا نميشن كه از پس مديريت هر كدوم از اون تالارها بر بيان ؟!

شايد كمبود مدير نداشته باشيد ولي كمبود "مدير به درد بخور" داريد ! مديري كه سال تا سال سر نميزنه يا سر ميزنه قوانينو هر جور كه عشقش بكشه اعمال ميكنه مدير به در بخوري نيست پس بهتره يه آدم كاربلد ديگه جايگزينش بشه !
بابا نباشن که خیلی بهتره میان فقط حال کاربرارو میگیرن:confused::confused:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خب بالاخره پیش میاد دیگه؟ چیه ؟ چشاتون داره برق شادی میزنه!! بخندید بخندید...
بعضی وقتا که صفحه اول سایت بالا می آمد تاپیک هایی در تالارهای متفاوت فنی مهندسی و بیشتر در تالارهای اول باشگاه جهت جلب توجه و خلاصه گفتگوی آزاد زده می شد که عنوان کاملا واضحی داشت خداحافظی از باشگاه ...وقتی وارد تاپیک می شدم نوشته های جالبی به چشم می خورد...

اولش شرحی ( ناگفته نماند که بعضی ها خوش سلیقه بازی در میارن و شعری از خودشون تراوش می کنن یا از یه بدبختی میزارن) با نحوه آشنایی با سایت گفته می شد که در همشون برای کسب علم وارد باشگاه توسط موتورهای جستجوگر شده اند. دقیقا اسم مقاله ای که دانلود کردن و چه بوده و چه ساعتی و چه روزی و چه سالی...
بعدش شرحی درباره اینکه چه تاپیک هایی داشتم که باعث کدورت شده، و اینجاشه که خیلی مهمه....
یک طوری صحبت می کنن که همه اه و ناله و اشک از گوشه چشم خوانندگان جاری می شود.

در آخرش هم اسم کلیه کاربرای باشگاه رو میذاره که دوستم بودن و یادشون هستم...معمولا این آدرس رو میذارن..اینه...خود خودشه

هنوز تمام نشده ها..تازه اولشه....

بعدش طبع شاعریشون گل می کنه و علی یارت دیگه بنویس ...شعر رمانتیک..شعر سر مزار...شعر عارفانه...خلاصه هر شعر جان سوزی که باشه میذارن...

و غیره که خودتون متخصصش هستید....
.......اما....
.......................
اکانت دوم رو از یک ماه قبل ساختن...علی یارت...بیا تو...
=====================================

خودمانیم ولی عمو پیر جو تاحالا تاپیکی به این قشنگی ندیده بودم :biggrin:

خیلی با حال بود راستی امضاتون جالبتره