دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
13

13

سلام به مدیران این باشگاه
الاخصوص به مهندس پیرجو

امروز این اخطار رو دریافت کردم که همراه امتیاز منفی بود

اخطار به این مضمون هست
شما مرتكب يك تخلف در باشگاه مهندسان ایران شده ايد.
Alborz Rad عزيز،

دليل: عدم ذکر منبع در مطلب ارسالي
-------
شما در باشگاه مهندسان مرتکب تخلف شده اید.
-------

این تخلف 1 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.

پست اصلی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4182221
طیبه مروت در وبلاگ خود نوشته است:

سه شنبه و چهارشنبه ای كه گذشت در شهر ما- مشهد- دو مراسم شكرانه برگزار شد.

اولین شكرانه را آستان قدس رضوی برپا كرد تا اعلام رسمی داشته باشد بر ختم جشن های دهه میلاد امام رضا(ع) و البته تقدیر از فعالان و زحمت كشان آستان قدس در نهادها و ادارات تابعه.

یكی از زیباییهای هنری این مراسم كه در تالار همایشها و نمایشگاههای آستان قدس رضوی واقع در طبقه زیرین باب الجواد برگزار شد، حضور مجید اخشابی خواننده و نوازنده كشورمان بود.

او دو قطعه برای امام رضا اجرا كرد، كه در مراسم شكرانه دوم كه اعلام پایان جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) بود، تكرار شد.

اما چند نكته در اجرای آقای اخشابی وجود داشت كه برایم جالب و قابل توجه بود.

اولین نكته ارادت این خواننده جوان به حضرت رضا بود كه شاید بفرمایید این كه نكته جالبی نیست! اما وقتی خواننده ای قرار است برای امام هشتم بخواند و قبل از اجرا بگوید هیچ نامی بهتر خود امام رضا برای اثر هنری ام نمی یابم، كمی قابل توجه می شود. چرا؟

عرض می كنم.این پازل وقتی كامل شد كه ترانه بی موسیقی اخشابی اجرا شد. متن این سرود چنان با عرض ادب و احترام به ساحت مقدس ثامن الحجج(ع) بیان می شد كه گویی اكنون خواننده از نهایت عشق و ادب برای آقا قالب تهی می كند. مثلا در این ترانه از ضمیر مفرد استفاده نشده بود. یا اینكه همه افعال جمع بكار برده شده بود و نهایت اینكه جملات این سرود با نهایت ادب به ساحت قدسی آقای رئوفمان بیان شد، آنقدر كه مادرم كه خیلی با موسیقی - البته جز استاد شجریان- میانه ای ندارند، به آقای اخشابی احسنت گفتند.

"...شما امام رضایی..."

اما یك ای كاش در این ماجرا باید تقدیم كنم به برخی از آقایان مداحی كه برای اهل بیت می خوانند و به قول بزرگی در خیمه ۶۳ امام حسین هستند اما در مداحی ها و مولودی خوانی هایشان، گاهی بوی بی ادبی به مقام شامخ اهل بیت پیامبر به گوش می رسد. این مساله چند سال پیش چنان نمود و ظهور و بروز پیدا كرد كه مقام معظم رهبری نسبت به آن واكنش نشان داده و به مداحان گوشزد نمودند.

لطفا قوانين سايت را رعايت فرماييد.
موفق باشيد.
باشگاه مهندسان ایران

حالا این سوالو ازتون دارم جناب پیرجو که شما چطور به تاپیکی که منبع داره انگ بی منبعی میزنید و متعاقبش به من اخطار میدید!؟!

باور کن تاپیک منبع داره به این واضحی منبعش و ذکر کردم حتی لینک منبع رو هم گذاشتم !
تعجب کردم یک همچین اخطار و امتیاز منفی دادین !

اگر به تاپیک دلیل اخطار دیگه ای میدانین با کمال میل می پذیرفتم اما این کارتون نمیدونم چی بگم خودتون قضاوت کنین !!!!

دليل: عدم ذکر منبع در مطلب ارسالي
جایی که نوشته «طیبه مروت در وبلاگ خود نوشته است» روی کلمه وبلاگ موستونو بذارید و کلیک کنید مطمئن باشید منبع تاپیک و براتون نشون میده که بنده مطلبو از اونجا برداشتم. اگر بازم مجاب نشدید میتونم لینک سایت خبری که این مطلب و توی سایتش گذاشته بود رو هم واستون بذارم تا شبهه ای از بی منبعی نباشه !

اما در هر حال موفق باشید!

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام به مدیران این باشگاه
الاخصوص به مهندس پیرجو

امروز این اخطار رو دریافت کردم که همراه امتیاز منفی بود

اخطار به این مضمون هست

حالا این سوالو ازتون دارم جناب پیرجو که شما چطور به تاپیکی که منبع داره انگ بی منبعی میزنید و متعاقبش به من اخطار میدید!؟!

باور کن تاپیک منبع داره به این واضحی منبعش و ذکر کردم حتی لینک منبع رو هم گذاشتم !
تعجب کردم یک همچین اخطار و امتیاز منفی دادین !

اگر به تاپیک دلیل اخطار دیگه ای میدانین با کمال میل می پذیرفتم اما این کارتون نمیدونم چی بگم خودتون قضاوت کنین !!!!

جایی که نوشته «طیبه مروت در وبلاگ خود نوشته است» روی کلمه وبلاگ موستونو بذارید و کلیک کنید مطمئن باشید منبع تاپیک و براتون نشون میده که بنده مطلبو از اونجا برداشتم. اگر بازم مجاب نشدید میتونم لینک سایت خبری که این مطلب و توی سایتش گذاشته بود رو هم واستون بذارم تا شبهه ای از بی منبعی نباشه !

اما در هر حال موفق باشید!

سلام، از کی تا حالا وبلاگ شده، پایگاه خبری یا منبع موسق؟
منبع باید شرایط منبع بودن رو داشته باشه، قبلا هم گفته بودم پایگاه خبری که مورد تایید همه جا باشه.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، از کی تا حالا وبلاگ شده، پایگاه خبری یا منبع موسق؟
منبع باید شرایط منبع بودن رو داشته باشه، قبلا هم گفته بودم پایگاه خبری که مورد تایید همه جا باشه.

چه کنم شما مدیری و زور ما بهت نمیرسه !!!

برادر من مطلب خاصی که نیاز به منبع موثق خبری باشه توی این مطلب نبوده(از نظر من البته!) چون این نویسنده و روزنامه نگار یک تجربه شخصی خودشونو ذکر کرده از یک مراسم مذهبی توی آستان قدس یاد کرده (آیا بنده باید از حضور آقای اخشابی توی این مراسم منبع موثق می آوردم!؟!! یا از میزان ارادت ایشون نسبت به اجراشون بایستی منبع میاوردم؟!)و در کنارش هم تلویحا به برخی معایب مداحان اشاره کرده و درآخر هم از برخورد و واکنش رهبری نسبت به مداحان اشاره کرده (حالا من موندم برای کدوم بخش از این حوادث باید از یک منبع خاص خبری واستون منبع بیارم اما اگر راضی میشین مطلبی از رهبر انقلاب در باره مداحان و گوشزدهایی که به گروه کرده رو واستون میزارم چون تنها جایی که به نظر بنده حقیر نیاز به منبع هست همون جاست ! سخنان و توصیه های رهبری به مداحان)

چون منم میتونم به مانند خیلی از تاپیکهایی که توی این باشگاه زده میشه حوادثی که برای خودم اتفاق افتاده رو تاپیک کنم ! که اگر سری به تاپیکهای باشگاه بزنی الاماشاءالله از این تاپیکهایی که تجربه شخصی افراد هست میتونید مشاهده بکنید

در ثانی وبلاگ ایشون وبلاگ بی درو پیکری نبوده که سر سری بخان ازش رد بشیم(گرچه قبول میکنم یک منبع شخصی فردی هست!) ایشون نویسنده و روزنامه نگار هستند

نکته بعدی اینکه این مطلب توی سایت خبری آینده تیتر شده بود لینک این مطلب توی اون سایت و میزارم (با علم به اینکه غیرقابل قبوله از نظر شما چون این سایت چند ماه قبل فیل تر شد!) اما برای خالی نبودن عریضه میذارمش
http://www.ayandenews.com/news/38419/
درآخر کاش لااقل مطلب و با دقت میخوندید

اما یه سوال اگر من همین مطلب و به مانند خیلی از دوستان به عنوان یک تجربه شخصی میگذاشتم باز هم بایستی بهم اخطار میدادید!؟(یادمه یه تاپیک زده بودید توش یه درد دلایی کرده بودین الان گشتم پیداش نکردم اما در کل موفق باشید بازم همون حرف اولم شما مدیری و زور ما که نمیرسه بهتون!)

آخرین ویرایش:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز

برادر من مطلب خاصی که نیاز به منبع موثق خبری باشه توی این مطلب نبوده(از نظر من البته!) چون این نویسنده و روزنامه نگار یک تجربه شخصی خودشونو ذکر کرده از یک مراسم مذهبی توی آستان قدس یاد کرده (آیا بنده باید از حضور آقای اخشابی توی این مراسم منبع موثق می آوردم!؟!! یا از میزان ارادت ایشون نسبت به اجراشون بایستی منبع میاوردم؟!)و در کنارش هم تلویحا به برخی معایب مداحان اشاره کرده و درآخر هم از برخورد و واکنش رهبری نسبت به مداحان اشاره کرده (حالا من موندم برای کدوم بخش از این حوادث باید از یک منبع خاص خبری واستون منبع بیارم اما اگر راضی میشین مطلبی از رهبر انقلاب در باره مداحان و گوشزدهایی که به گروه کرده رو واستون میزارم چون تنها جایی که به نظر بنده حقیر نیاز به منبع هست همون جاست ! سخنان و توصیه های رهبری به مداحان)

چون منم میتونم به مانند خیلی از تاپیکهایی که توی این باشگاه زده میشه حوادثی که برای خودم اتفاق افتاده رو تاپیک کنم ! که اگر سری به تاپیکهای باشگاه بزنی الاماشاءالله از این تاپیکهایی که تجربه شخصی افراد هست میتونید مشاهده بکنید

در ثانی وبلاگ ایشون وبلاگ بی درو پیکری نبوده که سر سری بخان ازش رد بشیم(گرچه قبول میکنم یک منبع شخصی فردی هست!) ایشون نویسنده و روزنامه نگار هستند

نکته بعدی اینکه این مطلب توی سایت خبری آینده تیتر شده بود لینک این مطلب توی اون سایت و میزارم (با علم به اینکه غیرقابل قبوله از نظر شما چون این سایت چند ماه قبل فیل تر شد!) اما برای خالی نبودن عریضه میذارمش

اما یه سوال اگر من همین مطلب و به مانند خیلی از دوستان به عنوان یک تجربه شخصی میگذاشتم باز هم بایستی بهم اخطار میدادید!؟(یادمه یه تاپیک زده بودید توش یه درد دلایی کرده بودین الان گشتم پیداش نکردم اما در کل موفق باشید بازم همون حرف اولم شما مدیری و زور ما که نمیرسه بهتون!)
شما خودتو زیاد ناراحت نکن ما هم همیه این حرفها رو زدیم و هیچ جوابی نگرفتیم سواش یواش عادت میکنی آقا زاده مستقیم بهت توهین میکنه هیچی تو پیام خصوصی هم میاد هر چی دلش میخواد میگه اینم هیچی تو تایپیک های دیگه هم اسم حیوان ها رو بهت نسبت میده بعد میان چهره حق به جانب هم میگیرن شما خودتو نراحت نکن منم زیاد منبع زدم و اخطار گرفتم به نظر من سایت خبری تابناک اگه بزرگترین نباشه یکی از بزرگترین سایت های خبری کشوره که من ازش خبر زدم با منبع که هم پاک شد هم اخطار گرفته نه یه بار نه 2 بار

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

بله بعضی از اخبار هستن که نیازی به منبع ندارن مثلا ی خبر علمی درج میشه، اما دیگه این نوع خبر کاملا مشخصه، که حتما باید یک منبع داشته باشه نه اینکه منبعش یک وبلاگ باشه. لازم نیست زورتون برسه، فقط کافیه قوانین رو رعایت کنید، چیزی زیادی ازتون نخواستم، شک دارید؟ فقط کافیه درباره تاپیک ارسالی با یک مدیر مشورت کنید، که آیا این رو ارسال کنم ایرادی پیش میاد؟ کجا ارسالش کنم؟ منبع داشته باشه؟
تجزیه طلب کیا هستن؟ میشه بفرمایید؟ منظورتون رو واضح تر بگید. اگر منظورتون پیروان راه حق هستش؟ که دو تاش رو دیروز اخراج کردم. اصلا هم برام مهم نبوده که چه تعداد پست و تاپیک در باشگاه ارائه دادند، چون نقض قوانین انجام شده.

شما خودتو زیاد ناراحت نکن ما هم همیه این حرفها رو زدیم و هیچ جوابی نگرفتیم سواش یواش عادت میکنی آقا زاده مستقیم بهت توهین میکنه هیچی تو پیام خصوصی هم میاد هر چی دلش میخواد میگه اینم هیچی تو تایپیک های دیگه هم اسم حیوان ها رو بهت نسبت میده بعد میان چهره حق به جانب هم میگیرن شما خودتو نراحت نکن منم زیاد منبع زدم و اخطار گرفتم به نظر من سایت خبری تابناک اگه بزرگترین نباشه یکی از بزرگترین سایت های خبری کشوره که من ازش خبر زدم با منبع که هم پاک شد هم اخطار گرفته نه یه بار نه 2 بار

شما هر جایی که اخطار میگیرد سوال کنید پاسخ میدم، این پست هم اسپم هستش. بعدش نگید چرا اخطار دریافت می کنم.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله بعضی از اخبار هستن که نیازی به منبع ندارن مثلا ی خبر علمی درج میشه، اما دیگه این نوع خبر کاملا مشخصه، که حتما باید یک منبع داشته باشه نه اینکه منبعش یک وبلاگ باشه. لازم نیست زورتون برسه، فقط کافیه قوانین رو رعایت کنید، چیزی زیادی ازتون نخواستم، شک دارید؟ فقط کافیه درباره تاپیک ارسالی با یک مدیر مشورت کنید، که آیا این رو ارسال کنم ایرادی پیش میاد؟ کجا ارسالش کنم؟ منبع داشته باشه؟
تجزیه طلب کیا هستن؟ میشه بفرمایید؟ منظورتون رو واضح تر بگید. اگر منظورتون پیروان راه حق هستش؟ که دو تاش رو دیروز اخراج کردم. اصلا هم برام مهم نبوده که چه تعداد پست و تاپیک در باشگاه ارائه دادند، چون نقض قوانین انجام شده.

شما هر جایی که اخطار میگیرد سوال کنید پاسخ میدم، این پست هم اسپم هستش. بعدش نگید چرا اخطار دریافت می کنم.
از پاسخگویتون سپاسگزارم
دوست من
مدیر ارجمند
متن و با دقت بیشتری بخونید این مطلب نه علمی بود نه سیاسی! خانم مروت یک تجربه شخصی خودشونو (ایشون روزنامه نگار هستندو بنده هم لینک مطلب رو که توی سایتی خبری اومده رو هم گذاشتم پس مطلب بی شناسنامه نبوده) ذکر کردن حالا من فقط یک سوال کردم اگر من همین مطلب رو به عنوان تجربه شخصی خودم میگذاشتم باز هم به من اخطار می دادید و تقاضای منبع می کردید!؟
آیا این مطلبی که شما براش منبع می خواهید مطلب خاصی بود که نیاز به منبع موثق خبری باشه!؟0متن و با دقت بخونید) اگر برای حضور آقای اخشابی توی آستان قدس منبع میخاد توی پست بالا گذاشتم منبعش رو اگربرای سخنان رهبری به مداحان منبع میخاست او نو هم گذاشتم اگر برای اصل مطلب که از چه کسی هست هم منبع گذاشتم (وبلاگ و سایت خبری فیل تر شده). به نظرتون بینی بین الله این مطلب خاصی بود که نیاز به منبع خاص خبری باشه !؟ یعنی خیلی از مطالب سایتتون دارای منابع موثق هستند یا تجربه های شخصی افراد هستند!
لااقل اگه می خواین اخطار بدید یه دلیل بهتر رو دلیل اخطار می کردید!
تجزیه طلب کیا هستن؟ میشه بفرمایید؟
بنده حرفی از تجزیه طلب زدم!؟والا تا جایی که من میبینم بنده حرفی از تجزیه و تجزیه طلبی نزدم که این سوال و می کنید!

حالا که بحث قوانین رو مطرح کردید ازتون یه سوال دیگه دارم ایا قوانین این باشگاه وحی منزل هست و برای همه بطور یکسان اجرا میشه !؟شما فرمودین
فقط کافیه قوانین رو رعایت کنید، چیزی زیادی ازتون نخواستم، شک دارید؟
بنده یکی از بندهای قوانین سایتتون رو براتون میذارم(بند پنجم قوانینتون9
5 . تالار گفتگوی آزاد مختص موضوعاتیست که تالار و بخش خاصی برای آنها مد نظر گرفته نشده است، ارسال موضوعاتی نظیر موراد زیر در بخش تالار گفتگوی آزاد ممنوع است.
تایپیکهای داستان،حکایت و شعر فارسی که تالار مخصوص خود را دارند.
حالا ازتون میخام یه نگاهی به تاپیکهای داغ توی همین تالار بیاندازید یکی از مدیرانتون تاپیکی با مضمون داستان و حکایات زده که خوشبختانه بازدید فراوان داشته و بعنوان تاپ تاپیک انتخاب شده !
حالا ازتون سوال دارم آیا این نقض همون قوانینی که شما منو به اجرای اون ترغیب می کنید نیست!؟
یکی دیگه از مدیران شما توی همین صفحه نخست تالار ازاد تاپیکی با مضمون یک ایمیل گذاشته ایا تاپیک بنده که از وبلاگ شخصی یک روزنامه نگار و داغ شده در یک سایت خبری هست نامعتبر هست اما از نظر شما اون تاپیک که یک ایمیل منبعش هست معتبر هست!؟

متاسفانه بنده حافظه بدی برای یادآوری اتفاقات بد دارم ! شمایی که منو به قوانین سایت تشویق می کنید ، یادمه چند ماه قبل اخطاری به دلیل سیاسی بودن امضام دادین و بنده هم متعاقبا تاپیکی زدم که ایا امضای آقای پیرجو هم سیاسی هست یا نه که مسلما سیاسی بود امضای شما که متعاقبش اون امضا روو عوض کردین ! اما سوال من اینه که شما اخطار دادی به من آیا کسی بود که به امضای سیاسی شما هم اخطار بده !؟(بزرگان در تعریف عدالت گفته اند:
هرگاه حق هر صاحب حقي به او داده شود مي گويند عدالت رعايت شده است.) حالا شما نگاه کنید ببینید کجای کارید برادر! حالام شمایی که میگید
لازم نیست زورتون برسه، فقط کافیه قوانین رو رعایت کنید
همون قوانین رو نسبت به خودتون هم رعایت کنید ! نه اینکه قوانین رو به مانند چماقی بدانید برای سایرین و وسیله ای برای دور زدن خودتون !

در اخر یکی دیگه از تاپیکامو قفل زدید به این دلیل که :
در ارسال خبر تحریف صورت گرفته، این نقض قوانین هستش، بعدش که اخطار رد میشه، میاد جنجال درست می کنید که چرا اخطار رد شده، ما که منبع گذاشتیم. خبر باید دقیقا همون خبری باشه که در لینک منبع درج شده است. بدون کم و کاستی.
اسپم هایی که کاربران گرامی لطف می کنند و مداوم در تاپیک ارسال می کنند هم بکنار.
هر دم از این باغ می رسد ندایی.
برادر من
ایا سوال کردن از دلیل حذف تاپیک اسمش جنجال آفرینی هست!؟
اگر این چنین هست میشه بفرمائید فلسفه ایجاد دفتر مدیریت چیه و چه وجه تسمیه ای داره !؟ پس بهتر نیست به جای دفتر مدیریت بگیم جنجال کده سایت !؟!
از قدیم میگن هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری میرسد !!
چه تحریفی بنده ابتدا تمام بندهای اون مطلب طنز رو گذاشتم که بعد از چند دقیقه ویرایش کردمش و اون بند رو حذف کردم چون ترس از این داشتم که چون شما اونو به عنوان مطلب سیاسی برداشت کنید (چون دیدم به خاطر یک مطلب ساده که منبع داشته به من اخطار دادید حالا که سخنی از رئیس جمهور اومده حتما منو اخراج می کنید برای همین اون بند رو حذف کردم اگه دقت کنید نشانه های اون حذف توی تاپیک وجود دارد)
تعریف واژه تحریف این میشه 1 - گردانیدن . 2 - تغییر دادن اصل کلام .

حالا میپرسم ایا من در اصل کلام تغییری دادم و یا اون مطلب رو تلخیص کردم!؟
ایا با حذف بندی که شائبه سیاسی بودن تاپیک رو میداد اصل کلام تغییر کرد!؟آیا من مطلب رو گردانیدم !؟
به زعم شما من اونو تحریف کردم بنده هم اگر به نظر شما احترام بذارم و تلویحا می پذیرم اما آیا ذیل مطلب ننوشتم تکمیلی در ...... اگر تحریفی بوده چرا نوشتم تکمیلی!؟
حالا اون بندی که حذف کردم رو میزارم اما ازتون سوال میکنم شمایی که به خاطر تاپیکی که منبع داشته اخطار میدید آیا به خاطر این مطلب اخطار چند امتیازی میدادید!؟
يك عدد ليست مهم و گره‌گشاي انتخاباتي حاوي اسامي «مفسدان اقتصادي» كه در جيب كاپشن رئيس جمهور بوده، گم شده. از يابنده تقاضا مي‌شود تا پيش از انتخابات مهم مجلس آن را بياورد و مژدگاني كلان دريافت كند.
(صادق محصولي؛ سرمايه‌گذار و عضو شوراي مركزي جبهه پايداري)
در آخر از اینکه فقط تاپیک و قفل کردین و اخطار ندادید واقعا سپاسگزارم !!

آخرین ویرایش:

magnet

عضو جدید

سلام.
تایپیکی تحت عنوان " بزرگداشت کورش (یا تولد ! ) به سبک ایرانی " زده بودم. الان می بینم نیست .
تعجب می کنم از کج سلیقگی دوستان !
در حالی که بیش از شش تایپیک در مورد تولد و بزرگداشت کورش زده شده بود ، من فقط در یک تایپیک اشاره کردم که آآآآآهای مهندسان فرهیخته ! ، تولد نیست ، یزرگداشته !
بعدشم که خواستیم برای جملات حکیمانه ای که نقل می کنند منبع ! (طبق قوانین باشگاه ) بیارن . ضمن اینکه بیان و بگن که چرا و چگونه و توسط چه کسی این روز نامگذاری شد. همین .
نه تایپیک به جنجال کشیده شد ، نه به شخصیت کورش توهینی شد و نه سیاسی بود .
تمام مواردی هم که آوردم با ذکر منبع موثق بود و تک به تک لینک دادم.

متأسفم.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

سلام.
تایپیکی تحت عنوان " بزرگداشت کورش (یا تولد ! ) به سبک ایرانی " زده بودم. الان می بینم نیست .
تعجب می کنم از کج سلیقگی دوستان !
در حالی که بیش از شش تایپیک در مورد تولد و بزرگداشت کورش زده شده بود ، من فقط در یک تایپیک اشاره کردم که آآآآآهای مهندسان فرهیخته ! ، تولد نیست ، یزرگداشته !
بعدشم که خواستیم برای جملات حکیمانه ای که نقل می کنند منبع ! (طبق قوانین باشگاه ) بیارن . ضمن اینکه بیان و بگن که چرا و چگونه و توسط چه کسی این روز نامگذاری شد. همین .
نه تایپیک به جنجال کشیده شد ، نه به شخصیت کورش توهینی شد و نه سیاسی بود .
تمام مواردی هم که آوردم با ذکر منبع موثق بود و تک به تک لینک دادم.

متأسفم.
سلام
پستی که دادین اینه؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...د-کوروش-کبیر?p=4194581&viewfull=1#post4194581
اگه این هست تاپیک شما با تاپیک دیگه که مشابه بودن ترکیب شدن
یعنی فقط باید ترکیب شده باشه صورت دیگه ای نداره

legend.68

اخراجی موقت
سلام من یه تاپیک زدم که اونو به زنگ تفریح انتقال دادن
بچه که بودین دوسداشتین چیکاه بشین؟..............
اصلا ربطی به زنگ تفریح نداره،ازتون میخوام که برش گردونین به گفتوگوی ازاد
تاپیک هرکی سوتی داده تعریف کنه که بیشتر به زنگ تفریح میخوره تا تاپیک من

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام من یه تاپیک زدم که اونو به زنگ تفریح انتقال دادن
بچه که بودین دوسداشتین چیکاه بشین؟..............
اصلا ربطی به زنگ تفریح نداره،ازتون میخوام که برش گردونین به گفتوگوی ازاد
تاپیک هرکی سوتی داده تعریف کنه که بیشتر به زنگ تفریح میخوره تا تاپیک من
علیک سلام
تاپیک شما با صلاحدید مدیران منتقل شده است
و اگر تشخیص میدهید که تاپیکی مناسب این تالار نیست میتونید از دکمه گزارش تخلف استفاده کنید تا مدئیران در مورد تاپیک گزارش شده تصمیم گیری بکنند

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه یه نفر به من بگه چرا تاپیک من رو پاک کردین و یه اخطار هم بهم دادین؟؟؟؟؟؟
کجایه این تاپیک نا مربوط بود؟؟؟
بهتر از اون تاپیک شیث رضایی نیست که تو زنگ تفریح گذاشتن؟؟؟
در ضمن بعد از 2 روز متوجه میشیدددددددد؟؟؟؟

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من ازتون خواهش کردم تاپکمویه چند روزی منتقل نکنین ولی شما این کارو کردین.................میخوام بدونم عید غدیر از چشن تولد بعضی ها مهمتره که تو تالار کشاورزی ایجاد کردین؟
مسخره اس

afsoon6282

مدیر تالار
من ازتون خواهش کردم تاپکمویه چند روزی منتقل نکنین ولی شما این کارو کردین.................میخوام بدونم عید غدیر از چشن تولد بعضی ها مهمتره که تو تالار کشاورزی ایجاد کردین؟
مسخره اس
سلام
بازم در مورد اون تاپیک تولد براتون گفته بودم چون مختص بچه های کشاورزی بود اونجا زده شد ولی تاپیک عید شما یه تاپیک تبریک کلی بود که باید تو بخش مناسبت ها زده بشه.کسی بخواد سراغ مناسبت هارو بگیره میره اونجا کاری به خود تالار آزاد نداره
وقتی تاپیک تو تالار آزاد باشه بحث به بیراهه کشیده میشه همون جور که دیدین این چنین شد و چند پستش حذف شد ولی اگه تو بخش مربوطه باشه کسی نیماد پست الکی بده توش
موفق باشین

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
بازم در مورد اون تاپیک تولد براتون گفته بودم چون مختص بچه های کشاورزی بود اونجا زده شد ولی تاپیک عید شما یه تاپیک تبریک کلی بود که باید تو بخش مناسبت ها زده بشه.کسی بخواد سراغ مناسبت هارو بگیره میره اونجا کاری به خود تالار آزاد نداره
وقتی تاپیک تو تالار آزاد باشه بحث به بیراهه کشیده میشه همون جور که دیدین این چنین شد و چند پستش حذف شد ولی اگه تو بخش مربوطه باشه کسی نیماد پست الکی بده توش
موفق باشین

اگه قرار باشه تاپیکی به بیراهه کشیده بشه هر جا باشه اون اتفاق واسش می افته
شما هم که زحمت دیلیت کردنشو میکشین.........خواهشا این تاپیک رو برگردونید

afsoon6282

مدیر تالار
اگه قرار باشه تاپیکی به بیراهه کشیده بشه هر جا باشه اون اتفاق واسش می افته
شما هم که زحمت دیلیت کردنشو میکشین.........خواهشا این تاپیک رو برگردونید
هیچ وقت تو بخش مناسبت ها از این موارد دیده نشده
بعدشم تاپیک شما سر جاشه حذف نشده که
اینم لینکش هست
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ترنم-غدیر............................بیاین-تو

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هیچ وقت تو بخش مناسبت ها از این موارد دیده نشده
بعدشم تاپیک شما سر جاشه حذف نشده که
اینم لینکش هست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/319778-جشن-بزرگ-ترنم-غدیر............................بیاین-تو

من نگفتم حذف شده منظورم اینه که به تالار گفتگوی آزاد برش گردونین...............منطورم از حذف حذف پستای تامربوطه...........

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نه شکایت دارم نه چیز دیگه ولی یه سوال دارم
حکم زدن تاپیک دز جای نا مربوط چیست؟
ممنون میشم این استفتاء(املاش درسته؟)من پاسخ داده بشه
بدرود

Sarp

مدیر بازنشسته
من نه شکایت دارم نه چیز دیگه ولی یه سوال دارم
حکم زدن تاپیک دز جای نا مربوط چیست؟
ممنون میشم این استفتاء(املاش درسته؟)من پاسخ داده بشه
بدرود
تو بالاخره هم سلام یاد نگرفتی با اون چشمات

طبق قوانین سایت و همچنین تالارها ، حکم تاپیک نامربوط تذکر و اخطار هست
غیر این تخفیف حساب میشه (حذف و انتقال تاپیک بدون تذکر و اخطار)

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو بالاخره هم سلام یاد نگرفتی با اون چشمات

طبق قوانین سایت و همچنین تالارها ، حکم تاپیک نامربوط تذکر و اخطار هست
غیر این تخفیف حساب میشه (حذف و انتقال تاپیک بدون تذکر و اخطار)
میدونم که اخطار داره دادا بابک ....منظورم رنگ کارت بود زرد یا قرمز...
راستی ....سلام

Sarp

مدیر بازنشسته
میدونم که اخطار داره دادا بابک ....منظورم رنگ کارت بود زرد یا قرمز...
راستی ....سلام
اول تذکر
در صورت تکرار اخطار

ولی وقتی بعد دو ماه بی قانونی و زیرنظر داشتن رفتار کاربران قوانین این تالار رو نوشتم ، مبنا رو گذاشتم به برخورد کمی تا قسمتی شدید
ولی با این وجود باز هم طبق قانون برخورد نمیشه
از طرف هیچکدوم مدیران
مثلا من 5 - 6 تا تاپیک آرتا رو بدون هیچگونه تذکر و اخطاری پاک میکنم
دیگه وقتی میبینم آرتا از مرحله پرته مجبور میشم تو هفتمین تاپیک بیموردش تذکر یا اخطار بدم :دی

اگر برای هر بی قانونی تذکر یا اخطار داده بشه ، تعداد اخطارها سر به فلک میزنه
ولی کاربر همیشه اعتراض داره و فکر میکنند مدیر با کاربر پدرکشتگی داره

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
يكي به من بگه چرا يه دفعه اين قابليت تشكر كردن واسه من از بين ميره؟
قانون خاصي داره ؟
مرسي

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال : تا چند هفته ی گذشته آقای بابک مدیر این تالار بودن,الان عنوانش عوض شده! می خوام بدونم مسئول تالار کفت و کوی آزاد در حال حاضر کیه؟

ضمنا,بر چه اساسی یکی مدیر می شه؟

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
قانون خاصي داره ؟
مرسي

سلام مهندس
هر کاربر در هر روز به تعداد مشخصی قابلیت تشکر داره..... بعد از اتمامشون باید 24 ساعت صبر کنی، پس الکی تشکراتون رو استفاده نکنین....در ضمن پستهای قدیمی هم قابلیت تشکر ازشون برداشته میشه....
سوالتو در بخش مربوطه بپرسین خیلی زودتر به جواب میرسین..

یه سوال : تا چند هفته ی گذشته آقای بابک مدیر این تالار بودن,الان عنوانش عوض شده! می خوام بدونم مسئول تالار کفت و کوی آزاد در حال حاضر کیه؟

ضمنا,بر چه اساسی یکی مدیر می شه؟

سلام
ساعت خواب:surprised:....

آقا بابک الان چند وقته مدیر راهنمای سایت شدن....
فعلا این بخش مدیر نداره و توسط مدیرای ارشد و ادمین سایت کنترل میشه....
سوال بعدیت خیلی تخصصی هست... بلد نیستم:D

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
قانون خاصي داره ؟
مرسي
شاید تشکراتون تموم میشه.تعداد تشکرا 30 تا در یک روزه.
تالار زنگ تفریح و بخش همشهریها هم تشکر نداره.
مدیران گرامی ببخشید تو کارتون دخالت کردم.

afsoon6282

مدیر تالار
سلام اگه دو نفر بایه ipوارد باشگاه بشن تخلفه؟
سلام
اگه یک نفر باشن بله تخلف هست
اینکه میگم اگه یه نفر چون ممکنه برخی مواقع آی پی چند نفر که هیچ کاری هم به هم ندارن مشابه باشن

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله پیرجو http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png

عرض کنم خدمتتون که اگه روی عکس راست کلیک کنید،به شرط آنکه مروگرتان فایر فاکس باشد گزینه اول آن ویو ایمیج است،اگر آنرا بفشارید سایت اصلی که عکس از آن برداشته شده است مشخص می شود:

http://www.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_KhabarVarzeshi-1390-08-23.jpg

دقیق ترش را بخواهید به سایت مجله ی خبر ورزشی مراجعه کنید و از بایگانی نشر دوشنبه 23 آبان ماه سال 1390 مصادف با Monday, November 14, 2011 و برابر با هفدهم ذی الحجه سال 1432
به شماره نشر 4191 12 صفحه ی اول رنگی قیمت 400 تومان معادل 4000 ریال

دوم هم اینکه حرف هایی که شما زدید دست کمی از من نویسنده نبود(قسمت های بلود شده)،البته با کمال احترامات غلظتش بیشتر بود برای همین من علاوه بلود کردن سایزش را هم بزرگتر کردم.
در صورت هرگونه اعتراض و یا ناخوشایند بودن صحبت های من می توانید اخطار دهید.هم رأی شما همان کاربری ست که زیر پست شما امضا زده است.

هم رأی های من کاربرانی ست که از پست به قول شما احمقانه ی من تشکر کرده اند.

البته در مملکتی که ملیاردها تومان یک شبه گم می شود و مردم حق ندارند در مورد چرایی و چگونگی آن سؤالی بپرسند معلوم است چه کسی به یک عکس اهمیت می دهد.
به هر صورت مزاحم کاسبی دوستان نمی شویم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نوشته اصلي بوسيله پیرجو http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png

عرض کنم خدمتتون که اگه روی عکس راست کلیک کنید،به شرط آنکه مروگرتان فایر فاکس باشد گزینه اول آن ویو ایمیج است،اگر آنرا بفشارید سایت اصلی که عکس از آن برداشته شده است مشخص می شود:

http://www.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_KhabarVarzeshi-1390-08-23.jpg

دقیق ترش را بخواهید به سایت مجله ی خبر ورزشی مراجعه کنید و از بایگانی نشر دوشنبه 23 آبان ماه سال 1390 مصادف با Monday, November 14, 2011 و برابر با هفدهم ذی الحجه سال 1432
به شماره نشر 4191 12 صفحه ی اول رنگی قیمت 400 تومان معادل 4000 ریال

دوم هم اینکه حرف هایی که شما زدید دست کمی از من نویسنده نبود(قسمت های بلود شده)،البته با کمال احترامات غلظتش بیشتر بود برای همین من علاوه بلود کردن سایزش را هم بزرگتر کردم.
در صورت هرگونه اعتراض و یا ناخوشایند بودن صحبت های من می توانید اخطار دهید.هم رأی شما همان کاربری ست که زیر پست شما امضا زده است.

هم رأی های من کاربرانی ست که از پست به قول شما احمقانه ی من تشکر کرده اند.

البته در مملکتی که ملیاردها تومان یک شبه گم می شود و مردم حق ندارند در مورد چرایی و چگونگی آن سؤالی بپرسند معلوم است چه کسی به یک عکس اهمیت می دهد.
به هر صورت مزاحم کاسبی دوستان نمی شویم.

مدیران موظف نیستن بگردن آدرس منبع رو پیدا کنن، شما باید اون رو میذاشتید. میتونم بپرسم کجا اعلام کردم پست شما احمقانه هستش؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
اگه یک نفر باشن بله تخلف هست
اینکه میگم اگه یه نفر چون ممکنه برخی مواقع آی پی چند نفر که هیچ کاری هم به هم ندارن مشابه باشن

ممنون .......بعد شما از کجا تشخیص میدین که یه نفره یا چند نفر؟