ls dyna

aka32

عضو جدید
با سلام
من میخوام یک تیر بتنی(با ارماتور) در ls dyna مدل کنم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم بعضی ها میگن چون این نرم افزار در ساخت مدل ضعیفه باید از نرم افزارهای دیگه مدل سازی نظیر truegrid و hyperworks استفاده کنم مدلو تو این نرم افزارها ایجاد کنم بعد ببرم تو ls dyna .اولیشو از اینترنت گرفتم ولی محیط بسیار نا اشنایی داره در مورد دومی هیچی نمیدونم اگه ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایید
با تشکر

parand mir

عضو جدید
با سلام کار من با همین نرم افزاره و هیچ آشنایی باهاش ندارم.میشه به من منابعی برای آشنایی با این نرم افزار مغرفی کنین؟ کار من بررسی انفجار در ساختمان فولادیه

A H M A D

عضو جدید
نرم افزار LS-DYNA

نرم افزار LS-DYNA

یكي از حلگر هاي بسيار قدرتمندي كه در حال حاضر براي شبيه سازي پديده هاي ديناميكي پيچيده مورد استفاده قرار مي گيرد، حلگر LS-DYNA است.
اين حلگر علاوه بر تحليل هاي ديناميكي قادر به حل مسائل گوناگون در حوزه هاي مختلف فيزيكي از جمله مكانيك جامدات، انتقال حرارت، ديناميك سيال و همچنين به صورت مستقل يا كوپل شده با ديگر پديده هاي فيزيكي قادر به حل مسائل تنش حرارتي و بر هم كنشي سيالات مي باشد. اين نرم افزار در حال حاضر بصورت فعال توسط LSTC در حال گسترش و به‌روزرساني مي باشد.

انیمیشن نمونه هایی را از توانمندی نرم افزار LS-DYNA در شبیه سازی پدیده های دینامیکی در صنایع مختلف می توانید از وبلاگ بنده دانلود کنید

اگر سوالی هم در مورد یادگیری این نرم افزار قدرتمند دینامیکی المان محدود داشتید در خدمتم

railway-iust.blogfa.com

ahmadrahmati15@yahoo.com

Drilling Simulation using Smooth Particle Hydrodynamics and FE.
2Projectile Penetration.
3Chips rise through drill bit flutes.

دانلود نرم افزار LS-DYNA

دانلود کل فایل های انیمیشن

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ahmad Rahmati

School of Rail Way Engineering
Iran University of Science and Technology

Tehran, I. R. Iran
ahmadrahmati15@yahoo.com

A H M A D

عضو جدید
کتاب فارسی نرم افزار LS-DYNA

کتاب آنالیز دینامیک غیرخطی به کمک نرم افزار LS-DYNA

عنوان کتاب: آنالیز دینامیک غیرخطی به کمک نرم افزار LS-DYNA
مولفان: دکتر مجید شهروی، مهندس احمد رحمتی علایی
ناشر: فدک ایساتیس
سایت:
[url]www.a-rahmati.ir[/URL]​
یکی از حلگرهای اجزا محدود بسیار قدرتمند که در حال حاضر برای شبیه‌سازی پدیده‌های دینامیکی پیچیده مورد استفاده قرار می‌گیرد، حلگر LS-DYNA است. این حلگر علاوه بر تحلیل‌های دینامیکی قادر به حل مسایل گوناگون در حوزه‌های مختلف فیزیکی از جمله مکانیک جامدات، انتقال حرارت، دینامیک سیالات و… می‌باشد. این نرم‌افزار در حال حاضر به صورت فعال توسط شرکت LSTC در حال گسترش و بروزرسانی است.
کتاب حاضر ضمن معرفی مبانی نرم‌افزار LS-DYNA، کاربردهای صنعتی و نظامی آن را در پدیده‌های برخورد، نفوذ و انفجار بررسی می‌نماید و مورد استفاده مهندسـان مـکانیک، خودرو، راه‌آهـن، هـوافـضا، معدن و عـمران (سازه، سازه‌های دریایی، زلزله، ژئوتکنیک) خواهد بود.
مولفان:

دکتر مجید شهروی
مهندس احمد رحمتی علایی

انتشارات فدک ایساتیس

فروش:

09127313658

021-66481096

پیوست ها

• book-ls-dyna-rahmatialaei.jpg
    book-ls-dyna-rahmatialaei.jpg
    47.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0