4shared.com دوباره قابل دسترسی است

waffen

اخراجی موقت
همونطور که شاید بیشترتون بدونید امروز سایت مشهور 4shared.com از سیستم *****ینگ مخابرات حذف شد و الآن دوباره به صورت آزاد در دسترس هست.
بنده که بسی خوشحال شدم.
همین:surprised:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بسیار عجیبه...
دلیلش واسه فیِلتر چی بود؟
اصلا الان چه اتفاقی افتاده که دوباره رفع فیِلتر شده؟:surprised:

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازادی بیان در کشور ما نزدیک به مطلق است!

یه جوکی بود یه وقتی (ترکی نبود ) از یه قومی از اقوام ایران (لر هم نبود) میپرسن تو که روزه نگرفتی چرا افطار میکنی؟ (اصفهانی هم نبود)

میگه (لحجه اش رو برای حفظ هویت حذف میکنم) خوب نماز که نمیخونیم! روزه هم که نمیگیریم! سحری و افطار هم نخوریم که دیگه کافر مطلقیم!

این مطلق حکایت اون مطلق نیست! ولی حکایت مملکت ما هست!

روزنامه نگار در بند! وکلای مدافع در بند! دانشجو در بند! معترض در بند! سنگ پران روی سکوی اعدام! فمینیست در زندان! اگه 4shared رو هم ازاد نمیکردند که کافر (اِ ببخشید ......... ) مطلق بودند.

waffen

اخراجی موقت
ازادی بیان در کشور ما نزدیک به مطلق است!

یه جوکی بود یه وقتی (ترکی نبود ) از یه قومی از اقوام ایران (لر هم نبود) میپرسن تو که روزه نگرفتی چرا افطار میکنی؟ (اصفهانی هم نبود)

میگه (لحجه اش رو برای حفظ هویت حذف میکنم) خوب نماز که نمیخونیم! روزه هم که نمیگیریم! سحری و افطار هم نخوریم که دیگه کافر مطلقیم!

این مطلق حکایت اون مطلق نیست! ولی حکایت مملکت ما هست!

روزنامه نگار در بند! وکلای مدافع در بند! دانشجو در بند! معترض در بند! سنگ پران روی سکوی اعدام! فمینیست در زندان! اگه 4shared رو هم ازاد نمیکردند که کافر (اِ ببخشید ......... ) مطلق بودند.
:biggrin::biggrin::biggrin:
خیلی جالب گفتی.

waffen

اخراجی موقت
بسیار عجیبه...
دلیلش واسه فیِلتر چی بود؟
اصلا الان چه اتفاقی افتاده که دوباره رفع فیِلتر شده؟:surprised:
حقیقتش من از خیلی از کارهای اینها در عجبم. اینم مثل اونها.
من فکر میکنم اینها malfunction هایی هستند که در bot های سیستم *****ین مخابرات وجود داره. اشتباهی سایت ها رو ***** میکنه. بعد هم با سیلی از ایمیل ها و اعتراضات رو به رو میشند و دوباره رفع اشکال میکنند. چند وقت پیش (سه ماه پیش بود) thepiratebay.com رو هم ***** کرده بودند و بعد از دو سه روز دوباره بازش کردند.
این کارها نمیتونه ربطی به مسائل سیاسی داشته باشه چون دو سه روز بستن یک سایت تاثیری در مسائل نداره.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
خب فکر کنم علتش تخصص ناب مسئولین مربوطه است...همون یه چیزی تو مایه های 128 کیلوبیت برای همه کافیه!

mrp69

عضو جدید
خدا رو شکر که رفع ***** شد.

ولی متاسفانه هنوز سایت xs.to که یکی از بهترین سایتهای آپلود عکس بود هم ***** شده. من که عاشق این سایت بودم :(

هر کس میتونست ثبت نام کنه و یه پروفایل بهت میداد که میتونستی عکسایی که آپلود میکنی رو همه رو با لینکش نگه داری و حتی میتونستی واسه خودت آلبوم درست کنی با حجم نامحدود.:w16:

:wallbash::w19::wallbash: