24 قانون بدست آوردن قدرت

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام همه ی ما انسان ها یه جورایی تشنه ی قدرت هستیم این رو جنگ هایی که در تاریخ رخ داده ثابت می کنه ..... و ضرورت یادگیری راه های کسب قدرت به خصوص برای مهندسین فناوری و اطلاعات که می خوان در آینده مدیران موفقی باشن بر هیچ کس پوشیده نیست به هر حال دونستن این قوانین برای تمام کسانیکه به دنبال پیشرفت هستن توصیه میشه:cool:
آموزش بیرحمانه..بیاموزید که چگونه دیگران رو از سر راهتون کنار بزنید و نیروی دشمنان رو در راستای اهدافتون بکار ببرید اگه خدا بخواد هر شب یک قانون نوشته میشه تا نظرات همدیگرو راجع به کسب قدرت بدونیم و ازونا استفاده کنیم:gol:
1.هرگز برجسته تر از مافوق خود نباشید
در محیط کار به افراد بالاتر از خود اجازه بدید خود را همیشه بالاتر از شما احساس کنن یعنی به قول خودمون با پستشون حال کنن..:razz:(نگران نباشید با قوانینی که در ادامه میگم به وقتش....)اگر می خواهید برای اون ها خوشایند باشد هرگز سعی نکنید توانایی هاتون رو به رخشون بکشید در غیر این صورت نتیجه ی عکس میگیریدو در آن ها احساس نا امنی می کنندافراد مافوق خودتونو بالاتر و برتر جلوه بدین تا به اوج قدرت برسید....

آخرین ویرایش:

بيتاب

عضو جدید
سلام همه ی ما انسان ها یه جورایی تشنه ی قدرت هستیم این رو جنگ هایی که در تاریخ رخ داده ثابت می کنه ..... و ضرورت یادگیری راه های کسب قدرت به خصوص برای مهندسین فناوری و اطلاعات که می خوان در آینده مدیران موفقی باشن بر هیچ کس پوشیده نیست به هر حال دونستن این قوانین برای تمام کسانیکه به دنبال پیشرفت هستن توصیه میشه:cool:
در محیط کار به افراد بالاتر از خود اجازه بدید خود را همیشه بالاتر از شما احساس کنن یعنی به قول خودمون با پستشون حال کنن..:razz:(نگران نباشید با قوانینی که در ادامه میگم به وقتش....)اگر می خواهید برای اون ها خوشایند باشد هرگز سعی نکنید توانایی هاتون رو به رخشون بکشید در غیر این صورت نتیجه ی عکس میگیریدو در آن ها احساس نا امنی می کنندافراد مافوق خودتونو بالاتر و برتر جلوه بدین تا به اوج قدرت برسید....

اگرمافوق من از قدرتش در راه استثمار واستحمار من سوء استفاده كرد چه كنم؟

JUMONG360

سلام من فکر می کنم اینطوری یعنی (عکس العمل زود هنگام) فقط خودتونو از میدون بدر می کنه صبر کنید قدم به قدم فقط به هدفتون فکر کنید:cool:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . افراد مافوق به اندازه ی کافی اعتماد بنفس دارند و با این پستشون همیشه احساس سروری میکنند . بنظر من دیگه نیازی نیست که افراد دیگه ،همین حس رو تو وجود اونا تقویت کنند . اون موقع فکر میکنم به افراد مافوق غرور زیادی دست میده و خودشون رو گم میکنند !!!!!

zeost

عضو جدید
شاید منظورتون اینه که جلویه کسی که از ما بالاتر یا فکر می کنه که بهتره (قدرت برتر شدن از ما رو داره)اظهار نظر نکنیم، به این معنی که افکار ما رو ندونه و در واقع نفهمه که ما می فهمیم.این استدلال من هم خوبه و هم بد.خوب ،چون عملیه و یک حس رقابت برای پیشرفت از اطرافیان رو در ما ایجاد می کنه.بد ،شاید بشه گفت یک روش غیر انسانیه.
در هر صورت تاپیک جالبیه! زودتر بریم سر روش دوم.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
ديدگاه فوق ديدگاهي است كه من در بيشتر كتابهاي رشته مديريت مربوط به نويسنگان غربي ديده ام، ديدگاهي كه با آموزه هاي شرقي هم خواني نداره...
هرچند شايد بشه گفت علت بيشتر درجا زدن ها و پسرفتها در محيطهاي كاري اينجا همين رعايت نكرده اصل بالا باشه! اما اكثر كساني كه دچار اينگونه پسرفت ميشن هرگز از كرده خودشون(ايستادگي دربرابر مافوق) ناراحت نيستند...

CooL i3oY

عضو جدید
آموزش بیرحمانه..بیاموزید که چگونه دیگران رو از سر راهتون کنار بزنید و نیروی دشمنان رو در راستای اهدافتون بکار ببرید اگه خدا بخواد هر شب یک قانون نوشته میشه تا نظرات همدیگرو راجع به کسب قدرت بدونیم و ازونا استفاده کنیم:gol:

در شرکت ما من چند بار از روی بی تجربگی خلاف این رو عمل کردم و یه سری توانایی رو از خودم نشون دادم و یا تظاهر به دونستن کردم تو زمینه هایی که نباید این کارو میکردم(مثلا تو زمینه ای غیر از وظیفم که دوستان به مشکل بر خورده بودن اظهار دانایی کردم) با اینکه تو اون زمینه اون مشکل و برطرف کردم و به ظاهر دیگران از رفع شدن اون مشکل خوشحال شدن، ولی تو برخوردهای بعدیشون، آنچنان برخوردهایی با من کردن که از کارم پشیمون شدم، و دیگه شد تجربم که تا چیزیو ازم نخواستن اظهار دانایی نکنم!
شما فکر کنید، یه نفر یه سوال هوش مطرح کرد، من و مافوقم روش فکر کردیم، من سریع به اون سوال جواب دادم و مافوقم احساس کمبود کرد، با من برخوردهایی کرد که در دفعات بعدی من با اینکه جواب سوالو بدست آورده بودم، نگفتم و به مافوقم کمک کردم تا ایشون مسئلرو حل کنه، این کار باعث بالا رفتن رتبه ی من شد!
ببینید شرایط چجوریه.......
من این قانون رو اینطوری بیان میکنم:
هیچ وقت جلوی مافوقت پاتو از گلیمت درازتر نکن!

CooL i3oY

عضو جدید
سلام
ديدگاه فوق ديدگاهي است كه من در بيشتر كتابهاي رشته مديريت مربوط به نويسنگان غربي ديده ام، ديدگاهي كه با آموزه هاي شرقي هم خواني نداره...
هرچند شايد بشه گفت علت بيشتر درجا زدن ها و پسرفتها در محيطهاي كاري اينجا همين رعايت نكرده اصل بالا باشه! اما اكثر كساني كه دچار اينگونه پسرفت ميشن هرگز از كرده خودشون(ايستادگي دربرابر مافوق) ناراحت نيستند...

بحث ایستادگی در برابر مافوق نیست!
مافوق با اینکه میدونه شما چقدر توانایی دارید، اصلان دوست نداره که شما بیشتر از اونچه که اون در محیط کار نیاز داره شما از تواناییتون استفاده کنید!
مافوق من یک بسیجی معتقد و یک انسان واقعا خوب هستش و من واقعا به ایشون علاقه ی شدید دارم، ولی ایشون با رفتاراشون دقیقا جمله بالارو به من فهموندن!

mahyafa

عضو جدید
به نظر من...

به نظر من...

من تازگيا يه نتيجه بي رحمانه گرفتم!!! اين كه بجز خانواده دوستاي خيلي خيلي خيلي كمي (اينم به خاطر اينكه بالاخره صفر نيست!) پيدا مي شن كه از پيشرفت تو خوشحال بشن (نيستا!!!!) هميشه برتري تو براشون آزار دهنده است، حسودي بي داد مي كنه ، من اينو خودم با تمام وجودم لمس كردم. ما فوق هم يكي از همين آدما، اونا همينطوري از برتري تو ناراحت ميشن در حالي كه مافوق بيچاره تو پاي منافعش در ميونه (اگه تو بهتري بايد جاي اون باشي)، پس به خاطر خودت!!!!!;) بذار اون با موقعيتش حال كنه و مزاحم تو نشه;)

JUMONG360

درود بر شما مهندسین خوش آتیه فکر کنم هممون یه جورایی با هم موافق بودیم...قبل از بیان قانون دوم یه تصویر برای درک بهتر روش اول میدم
از درخشیدن بیش از حد مافوق بپرهیزید همه ی برتری جویی ها نفرت انگیزند اما برتری رعیت نسبت به شاه نه تنها ابلهانه بلکه مرگبار است این درسی است که ستارگان آسمان به ما می آموزند آنها نور خود را از خورشید می گیرند و گاهی به اندازه ی خورشید درخشانند اما هرگز با خورشید ظاهر نمی شوند.
بالتازار گراسیان:gol:

JUMONG360

اما قانون دوم هر چند که قانون اول جای بحث بیشتری رو داشت
2.به دوستانت بیش از حد اعتماد نکن و استفاده از دشمنان را بیاموز.
مراقب دوستانتون باشید.ممکنه خیلی زود به شما خیانت کنن!زیرا حسادت اون ها زودتر از بقیه برانگیخته میشه.همچنین اون ها در مواقعی .. فساد پذیر تر از دشمنان فعلی شما هستن در صورتی که اگر چیزی به دشمنان قبلی داده بشه وفادارتر از یک دوست خواهند شد زیرا سعی در جبران محبت شما خواهند کرد و این یعنی کم شدن خطر دشمنان و مصونیت از ضربه ی دوستان..در حقیقت باید از دوستانتون بیشتر بترسید تا از دشمنان:gol:

CooL i3oY

عضو جدید
اما قانون دوم هر چند که قانون اول جای بحث بیشتری رو داشت
2.به دوستانت بیش از حد اعتماد نکن و استفاده از دشمنان را بیاموز.
مراقب دوستانتون باشید.ممکنه خیلی زود به شما خیانت کنن!زیرا حسادت اون ها زودتر از بقیه برانگیخته میشه.همچنین اون ها در مواقعی .. فساد پذیر تر از دشمنان فعلی شما هستن در صورتی که اگر چیزی به دشمنان قبلی داده بشه وفادارتر از یک دوست خواهند شد زیرا سعی در جبران محبت شما خواهند کرد و این یعنی کم شدن خطر دشمنان و مصونیت از ضربه ی دوستان..در حقیقت باید از دوستانتون بیشتر بترسید تا از دشمنان:gol:

مرسی;)

mahyafa

عضو جدید
عاليه!

عاليه!

وااااي، حرق نداره، خيلي قشنگ گفتي جومونگ جان ، اين 2 تا كه حرف دل من بود.
دوستان لطف كنين نظرتونو راجع به اين قوانين بگين و در مودش بحث كنيم تا بهتر جا بيفته.
عاليه!!!!!!;)

mahyafa

عضو جدید
خوب چه جوري مراقب دوستانمون باشيم كه حسادتشون برانگيخته نشه؟ در حالي با كوچكترين برتري دارن از حسادت ميميرن؟! چه كار كنيم كه بي خطر بشن؟;)

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چه جوري مراقب دوستانمون باشيم كه حسادتشون برانگيخته نشه؟ در حالي با كوچكترين برتري دارن از حسادت ميميرن؟! چه كار كنيم كه بي خطر بشن؟;)[/ quote
سلام دوست عزیز. به نظر من هیچوقت از خودت تعریف نکن و اگه دیدی از تو تعریف میکنند ، سریع به خودت نگیر چون احتمال اینکه ازت خطا سرزده زیاده . بله بحث حسودی که جای خود ولی اگه تو جواب بدی طرف رو با خوبی بدی ،اونم از کار خودش خجالت میکشه . به نظر من هر چقدر سمت ادم میره بالا ، مسئولیتشم به همون اندازه میره بالا . وقتی میتونیم از سمت بالای خودمون لذت ببریم که دست زیردستان خودمون رو هم به گرمی بفشاریم و همه جا از حق خودمون و دوستانمون دفاع کنیم مخصوصا آدمایی که به قول شما از حسادت میمیرن . من مخاطبم کلی بود . خطاب تو مربوط به همه ی ماست . موفق باشید:gol:
ممنون دوست عزیز بحث جالبی راه انداختی

JUMONG360

خوب چه جوري مراقب دوستانمون باشيم كه حسادتشون برانگيخته نشه؟ در حالي با كوچكترين برتري دارن از حسادت ميميرن؟! چه كار كنيم كه بي خطر بشن؟;)
مشکل اینه که ما دوستامونو خوب نمیشناسیم اغلب دوستان با انچه شما می گویید موافقت می کنن تا از جرو بحث با شما بپرهیزن!دوستان ارای مخالف خود رو پنهان می کنن تا از هم ناراحت نشن.اونا با صدای بلند به شوخی های هم می خندن...بدین علت که صداقت به ندرت موجب تحکیم دوستی میشه ممکنه هیچوقت نفهمید دوستان نسبت به شما چه احساسی دارن.ممکنه دوستاتون از شما تعریف کنن با شوخی هاتون بخندن یا...ممکنه بعضیشون راست بگن اما اغلب اینطوری نیست!!در دراز مدت می تونید خصوصیات اونو کشف کنید...
دوست عزیز می تونی با زدن دکمه ی تشکر ...تشکر کنی نیازی به پست نیس:redface:

JUMONG360

خوب چه جوري مراقب دوستانمون باشيم كه حسادتشون برانگيخته نشه؟ در حالي با كوچكترين برتري دارن از حسادت ميميرن؟! چه كار كنيم كه بي خطر بشن؟;)[/ quote
سلام دوست عزیز. به نظر من هیچوقت از خودت تعریف نکن و اگه دیدی از تو تعریف میکنند ، سریع به خودت نگیر چون احتمال اینکه ازت خطا سرزده زیاده . بله بحث حسودی که جای خود ولی اگه تو جواب بدی طرف رو با خوبی بدی ،اونم از کار خودش خجالت میکشه . به نظر من هر چقدر سمت ادم میره بالا ، مسئولیتشم به همون اندازه میره بالا . وقتی میتونیم از سمت بالای خودمون لذت ببریم که دست زیردستان خودمون رو هم به گرمی بفشاریم و همه جا از حق خودمون و دوستانمون دفاع کنیم مخصوصا آدمایی که به قول شما از حسادت میمیرن . من مخاطبم کلی بود . خطاب تو مربوط به همه ی ماست . موفق باشید:gol:
ممنون دوست عزیز بحث جالبی راه انداختی
خواهش می کنم.اما یه نکته ی جالب اینه که مهربانی ما گاهی همه چیزو به هم میریزه!!!اطرافیان احساس می کنن شایسته ی همه چیز از جمله محبت بیشتر شانس و...هستن.گاهی هم مورد توجه قرار گرفتن و یا مورد توجه قرار دادن باید محدود باشه چون واسه همه جواب نمی ده....:gol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اینه که ما دوستامونو خوب نمیشناسیم اغلب دوستان با انچه شما می گویید موافقت می کنن تا از جرو بحث با شما بپرهیزن!دوستان ارای مخالف خود رو پنهان می کنن تا از هم ناراحت نشن.اونا با صدای بلند به شوخی های هم می خندن...بدین علت که صداقت به ندرت موجب تحکیم دوستی میشه ممکنه هیچوقت نفهمید دوستان نسبت به شما چه احساسی دارن.ممکنه دوستاتون از شما تعریف کنن با شوخی هاتون بخندن یا...ممکنه بعضیشون راست بگن اما اغلب اینطوری نیست!!در دراز مدت می تونید خصوصیات اونو کشف کنید...
دوست عزیز می تونی با زدن دکمه ی تشکر ...تشکر کنی نیازی به پست نیس:redface:
منم کاملا با نظر شما موافقم . واقعا تو خیلی از شرایط دوستان صداقت رو پنهان میکنند تا باعث کدورت یا بحث نشه . منم خودم گاهی اوقات این کار رو میکنم نه برای فرار از بحث ، بلکه بیشتر بخاطر بوجود نیومدن کدورت .آخه به نظر من گاهی گفتن صداقت هم درست نیست ;)

خواهش می کنم.اما یه نکته ی جالب اینه که مهربانی ما گاهی همه چیزو به هم میریزه!!!اطرافیان احساس می کنن شایسته ی همه چیز از جمله محبت بیشتر شانس و...هستن.گاهی هم مورد توجه قرار گرفتن و یا مورد توجه قرار دادن باید محدود باشه چون واسه همه جواب نمی ده....:gol:
نه میدونید اگه زیادی محبت کنی ، اولین فکری که به ذهن طرف میاد اینه :" حتما ازم میخواد واسش کاری انجام بدم که اینهمه مهربونی میکنه" ولی تو خیلی از شرایط محبت کردن لازمه . (گاهی اوقات یه حسی تو وجود هر شخص بوجود میاد که دوست داره همون لحظه به یکی ابراز علاقه کنه ) . از قدیم گفتن نه افراط و نه تفریط :) قبوله!!!!:D

کربلایی

مدیر بازنشسته
بحث ایستادگی در برابر مافوق نیست!
مافوق با اینکه میدونه شما چقدر توانایی دارید، اصلان دوست نداره که شما بیشتر از اونچه که اون در محیط کار نیاز داره شما از تواناییتون استفاده کنید!
مافوق من یک بسیجی معتقد و یک انسان واقعا خوب هستش و من واقعا به ایشون علاقه ی شدید دارم، ولی ایشون با رفتاراشون دقیقا جمله بالارو به من فهموندن!

سلام
يه جورايي منم شرايط شما رو در محل كارم دارم
اينجا به اين شرايط ميگن سياست گل شبدر
ديدي كه گلهاي شبدر رو (اونايي كه زيادي رشد كرده اند) ميچينند تا همه باهم در يه سطح باشن! اينجا هم هر كي زيادي رشد كنه، قيچيش ميكنن تا همه باهم در يك سطح باشن...

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
يه جورايي منم شرايط شما رو در محل كارم دارم
اينجا به اين شرايط ميگن سياست گل شبدر
ديدي كه گلهاي شبدر رو (اونايي كه زيادي رشد كرده اند) ميچينند تا همه باهم در يه سطح باشن! اينجا هم هر كي زيادي رشد كنه، قيچيش ميكنن تا همه باهم در يك سطح باشن...
سلام . چه اصطلاحات جالبی :biggrin: ولی به نظر من این درست نیست . کسی که کاربلدباشه ، چرا باید به آتیش دیگران بسوزه :razz:

JUMONG360

سلام ظاهرا جز خانم رضایی و تعداد معدودی از دوستان کسی نظری در رابطه با روش های کسب قدرت نداره....پس شما ها نمی خواین افراد قدرتمندی در آینده بشین:que::smile:
قبل از بیان قانون سوم تصویری از قانون قبل واستون می ذارم
دندان های ناسپاس
می دونی اگر انگشتتو(زیاد خشنش نکردم...)توی دهان شیر بزاری چه اتفاقی می افته کنایه از این که شما میدونید دشمن از کجا به شما ضربه میزنه اما...تصور کنید اگه اون شیر دوست شما باشه با ناسپاسی تمام انگشت شما رو می بلعه...

JUMONG360

قانون سوم

قانون سوم

3.مقاصد خود را پنهان کنید
با مخفی نگه داشتن نیت هایی که در پشت اعمالتون نهفته است دیگران رو در تاریکی و ابهام(به قول خودمون خماری)بگزارید اگر اون ها به مقاصد شما پی نبرن توانایی آماده شدن برای رویارویی با شما رو ندارن...خلاصه بگم سر نخ دستشون ندید!بلکه اون ها رو به بیراهه بکشید و در ابهام قرار بدیدچون اگر به اهدافتون پی ببرن دیگه خیلی دیر شده....

zeost

عضو جدید
سلام ظاهرا جز خانم رضایی و تعداد معدودی از دوستان کسی نظری در رابطه با روش های کسب قدرت نداره....پس شما ها نمی خواین افراد قدرتمندی در آینده بشین:que::smile:
قبل از بیان قانون سوم تصویری از قانون قبل واستون می ذارم
دندان های ناسپاس
می دونی اگر انگشتتو(زیاد خشنش نکردم...)توی دهان شیر بزاری چه اتفاقی می افته کنایه از این که شما میدونید دشمن از کجا به شما ضربه میزنه اما...تصور کنید اگه اون شیر دوست شما باشه با ناسپاسی تمام انگشت شما رو می بلعه...
سلام و خسته نباشید.
یکمی آروم تر تا منم برسم.
در مورد قانون دوم حرفت کاملا درسته.من روزای اولی که رفته بودم دانشگاه ضربه های بدی خوردم از بچه ها به ظاهر دوست.یکی از مهم ترین راه حل ها به نظر من اینه که کم حرف بزنیم.حالا هر جا چون همین دوستا از توی حرف های خودمون برامون مشکل درست می کنن.
این حدیث فکر کنم از امام علی (ع) :
به دوستان خود تا می توانید محبت کنید ولی اعتماد نکنید.
این اعتماد از حرف زدن به وجود می یاد البته به نظر من.
حالا یه نفر به من یاد بده تا کم حرف بزنم.

zeost

عضو جدید
3.مقاصد خود را پنهان کنید
با مخفی نگه داشتن نیت هایی که در پشت اعمالتون نهفته است دیگران رو در تاریکی و ابهام(به قول خودمون خماری)بگزارید اگر اون ها به مقاصد شما پی نبرن توانایی آماده شدن برای رویارویی با شما رو ندارن...خلاصه بگم سر نخ دستشون ندید!بلکه اون ها رو به بیراهه بکشید و در ابهام قرار بدیدچون اگر به اهدافتون پی ببرن دیگه خیلی دیر شده....
وای حرفات عالیه.
یکی دیگه از خوبی های این قانون اینه که اگه مقاصدت رو به دیگران بگی باعث میشه انگیزه آدم کم بشه یا انگیزت رو از بین ببرن.
بازم کم حرف زدن یا به موقع حرف زدن یکی از راه حل های اجرایی کردن این قانون.
مرسی

JUMONG360

قبل از نوشتن قانون 4 تصویری از اون براتون بازگو می کنم
تصویر:پوست گوسفند.گوسفند هرگز دزدی نمی کندو هرگز فریب نمی دهد.یک گوسفند به طرزی با شکوه گنگ و رام است.روباهی که پوست گوسفند بر تن کرده باشدمی تواند خود را به اشیانه ی مرغ ها برساند
اما تصویر دوم
آیا تا به حال شنیدید که یک جنرال متفکر که می خواد یه قلعه رو محاصره کنه اهداف و نقشه هاش رو لو بده؟مقاصد خود رو پنهان کنید و پیشرفت خودتونو مخفی نگه دارین....طرح ها رو رو نکنید مگه اینکه نتونید دفاع کنید و...در پایان نبرد.پیش از شروع جنگ باید اونو رو به نفع خود پایان دهید و در یک کلام از افرادی پیروی کنید که طرح های اون ها جز در میدانی که در اون می جنگن مشخص نیست
منبع این تصویر2(Nimomn-dei endos )

JUMONG360

قانون 4

قانون 4

واما چهارمین قانون:
4.بیشتر از آنچه که ضروری است صحبت نکنید!
هر چه بیشتر سخن بگید عادی تر به نظر می رسیدو افراد کمتری تحت کنترل شما در خواهند اومد.حتی اگر سخن پیش پا افتاده ای رو تثبیت نشده و راز آمیز بکار ببرید اصولی به نظر می رسه..هیچ وقت فراموش نکنید که افراد قدرتمند دیگران رو با کم گویی شون تحت تاثیر قرار میدن!و البته می ترسونن.(آدمای کم حرف بیشتر بقیه رو می ترسونن.و در آخر هر چه بیشتر بگید احتمال گفتن سخن ابلهانه هم بیشتر میشه...
پیروز باشید..;)

zeost

عضو جدید
واما چهارمین قانون:
4.بیشتر از آنچه که ضروری است صحبت نکنید!
هر چه بیشتر سخن بگید عادی تر به نظر می رسیدو افراد کمتری تحت کنترل شما در خواهند اومد.حتی اگر سخن پیش پا افتاده ای رو تثبیت نشده و راز آمیز بکار ببرید اصولی به نظر می رسه..هیچ وقت فراموش نکنید که افراد قدرتمند دیگران رو با کم گویی شون تحت تاثیر قرار میدن!و البته می ترسونن.(آدمای کم حرف بیشتر بقیه رو می ترسونن.و در آخر هر چه بیشتر بگید احتمال گفتن سخن ابلهانه هم بیشتر میشه...
پیروز باشید..;)
وای عالیه.من همین رو می خوام.به نظر من حرف هایی اضافه هستند که در صورت نزدن اون حرف ها اتفاقی نمی یفته.ولی عملی کردن این قانون از قانون های دیگه سخت تره.حداقل برای من.راستش رو بخواین من یکی دو سال هست که می خوام این حرف رو به عمل تبدیل کنم ولی هنوز موفق نشدم.
در کل تاپیک توپی زدین...
حالا منبع این حرف ها از کدوم کتاب اومده؟:whistle:(فکر می کنید این قوانین می ذارن که جواب سوال من رو بدین؟!):surprised:

JUMONG360

وای عالیه.من همین رو می خوام.به نظر من حرف هایی اضافه هستند که در صورت نزدن اون حرف ها اتفاقی نمی یفته.ولی عملی کردن این قانون از قانون های دیگه سخت تره.حداقل برای من.راستش رو بخواین من یکی دو سال هست که می خوام این حرف رو به عمل تبدیل کنم ولی هنوز موفق نشدم.
در کل تاپیک توپی زدین...
حالا منبع این حرف ها از کدوم کتاب اومده؟:whistle:(فکر می کنید این قوانین می ذارن که جواب سوال من رو بدین؟!):surprised:
خوب اگه به این سادگی ها بود که نمی گفتن کم حرفی یه هنره که هر کسی نمی تونه اونو داشته باشه.اینو هم دین گفته و هم علم ...منم عین شما هستم و ما اینجاییم تا راه های رسیدن به این قوانینو یاد بگیریم نه خودشونو...راجع به منبع هم مدت ها پیش کتابی از آقای رابرت گرین خوندم دوست دانشجوی من در رشته ی فلسفه بهم معرفی کرد من این قوانین رو توی اتاقم نوشتم و سعی کردم هر روز مطالب جدیدتری ازشون پیدا کنم:smile:

JUMONG360

سلام به همگی
راجع به کم حرفی یه تصویر زیبا براتون میزارم
هنگامی که ماه کامل باشد دهان صدف بطور کامل باز میشود و هنگامی که خرچنگ دهان باز صدف را میبیند دانه ای شن در آن می اندازد صدف دیگر نمی تواند دهانش را ببندد و خوراک خر چنگ می شود.سرنوشت کسی که دهانش را بیش از حد باز کند و خود را در معرض ترحم شنونده قرار دهد جز این نیست.
داوینچی
پس ما هم باید مثل صدف اول با بسته نگه داشتن زبانمون درون خودمونو مثل یک مروارید زیبا نگه داریم.:heart: