10 موردی که آقا پسرها آرزو می کنند دخترها بدانند!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث خيلي بي مورده/ چرا؟ بجاي تعصبي برخورد كردن منطقي رفتار كنيد/ به جايي نميرسيد/

masoomeh.bnv

عضو جدید
1- پسرها غیب گو نیستند به آنها واضح و روشن بگویید چه می خواهید.
2- پسرها عروسک خیمه شب بازی شما نیستند ؛ حسادت آنها را مقابل دوستان تان تحریک نکنید.

3- بدترین چیز برای پسرها این است که ببینند دخترها معتاد به سیگارند.

4- پسرها عاشق دخترهایی هستند که ورزشکارند و به اندام شان توجه می کنند.

5- دخترانی که نمی توانند به حققیت گوش کنند پس سئوالی نپرسند!

6- از پسرها انتظار نداشته باشید که هر چه در فیلم های رمانتیک و عاشقانه می بینید را برای شما تکرار کنند.

7- پسری که عاشق شماست ، دوست دارد تنها کسی باشد که با او حرف می زنید.

8- پسرها معمولا مهربانند و دوست دارند برای خوشحال کردن شما تلاش کنند. بهتر است این را بدانید.

9- پسرها هرکاری می کنند تا توجه دختری که دوستش دارند را به خود جذب کنند.

10- پسرها از مشاهده آشپزی دخترها به وجد می آیند!!
مرسی ،اما این خصوصیات پسرا وا3 5-6 قرن پیشه!!
الان اینطوری دیدین سلام مارو هم برسونید!!
ببخشید رک حرف میزنم!!!

neda angel

کاربر بیش فعال
همشو مي دونستم دقيقا درست بودند چیزای که گفتی و خودمم انجام می دادم و بعضیاشم می خواستم در آینده انجام بدم و به خیلی ها هم توصیه کرده بودمشون مرسی که تو هم اینکارو کردی!:smile::gol:

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
1- پسرها غیب گو نیستند به آنها واضح و روشن بگویید چه می خواهید.
2- پسرها عروسک خیمه شب بازی شما نیستند ؛ حسادت آنها را مقابل دوستان تان تحریک نکنید.

3- بدترین چیز برای پسرها این است که ببینند دخترها معتاد به سیگارند.

4- پسرها عاشق دخترهایی هستند که ورزشکارند و به اندام شان توجه می کنند.

5- دخترانی که نمی توانند به حققیت گوش کنند پس سئوالی نپرسند!

6- از پسرها انتظار نداشته باشید که هر چه در فیلم های رمانتیک و عاشقانه می بینید را برای شما تکرار کنند.

7- پسری که عاشق شماست ، دوست دارد تنها کسی باشد که با او حرف می زنید.

8- پسرها معمولا مهربانند و دوست دارند برای خوشحال کردن شما تلاش کنند. بهتر است این را بدانید.

9- پسرها هرکاری می کنند تا توجه دختری که دوستش دارند را به خود جذب کنند.

10- پسرها از مشاهده آشپزی دخترها به وجد می آیند!!

کاملا درسته و تأیید می شود:gol:

Atefeh86

عضو جدید
والا ما هر چی دیدیم بر عکس بوده دختره دنبال پسرا بودن.مگه ندیدی بست تو خونه میشنن منتظر یه خواستگار
نمی دونستم پسرا وقتی میرن تو خیابون دور دور می کننو خیابونارو متر می کنن واسه اینه که از دخترا بدشون میاد:w01:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونستم پسرا وقتی میرن تو خیابون دور دور می کننو خیابونارو متر می کنن واسه اینه که از دخترا بدشون میاد:w01:

مگه هر پسری میاد خیابون میاد دنبال دختر میاد قدم میزنه روحیش باز شه . تمدد اعصاب می کنه

legend.68

اخراجی موقت
مگه هر پسری میاد خیابون میاد دنبال دختر میاد قدم میزنه روحیش باز شه . تمدد اعصاب می کنه
گل گفتی، دخترایی که این تفکرو دارن واقعا ازخود راضین
اتفاقا تو این دوره زمونه دخترا میان دنباله پسرا
دخترم دخترای قدیم............

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل گفتی، دخترایی که این تفکرو دارن واقعا ازخود راضین
اتفاقا تو این دوره زمونه دخترا میان دنباله پسرا
دخترم دخترای قدیم............

اخه نمی دونم چرا بعضی ها دچار توهمن مثلا خانمی یا اقایی که نگاش به جنس مخالف می افته حالا طرف خندش می گیره
شروع می کنه پیش خودش تجزیه تحلیل که فلانی از من خوشش اومد بابا از توهم بیا بیرون شاید به قیافت خندش گرفته
:biggrin:
یه رفیق داشتم هر وقت می دیدمش تعریف می کرد که امروز خیابون بودم 5 تا خانم نگام کردن فکر می کرد خیلی خوشتیپه بهش می گفتم داداش من توهم زدی اونا به اون مدل موهای سیخ سیخی تخیلیت خندشون گرفته:biggrin:

حالا برخی دخترا فکر می کنن هر پسری میاد بیرون به خاطر خانمهاست نه ابجی این خبرا نیست

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخه نمی دونم چرا بعضی ها دچار توهمن مثلا خانمی یا اقایی که نگاش به جنس مخالف می افته حالا طرف خندش می گیره
شروع می کنه پیش خودش تجزیه تحلیل که فلانی از من خوشش اومد بابا از توهم بیا بیرون شاید به قیافت خندش گرفته
یه رفیق داشتم هر وقت می دیدمش تعریف می کرد که امروز خیابون بودم 5 تا خانم نگام کردن فکر می کرد خیلی خوشتیپه بهش می گفتم داداش من توهم زدی اونا به اون مدل موهای سیخ سیخی تخیلیت خندشون گرفته:biggrin:

حالا برخی دخترا فکر می کنن هر پسری میاد بیرون به خاطر خانمهاست نه ابجی این خبرا نیست
اونا زیاد تو خواب وآرزوان

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:biggrin::biggrin:

Atefeh86

عضو جدید

باشههههههه شما خوووووب;)

Naga Siren

عضو جدید
جانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا اعتماد به نفس کاذب زیاد یافت میشه!!!!!(پوزش به خاطر رک گویی!)
غیرت که لازمه براتون، اگه یه مرد باغیرت بالا سرتون نباشه چه طور میخواین ازخودتون دفاع کنید؟
بالاخره شما موجوداته ظریفی هستین

وضعیت
موضوع بسته شده است.