❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم.خوبین؟بچه ایی که رتبه های خوبی آوردین از صمیم قلبم بهتون تبریک میگم:gol::gol:.دوستانی که از رتبشون راضی نیستن خودتون رو ناراحت نکنین البته خب مسلما موقعیت سختیه ولی ناراحت بودن دردی رو دوا نمیکنه:smile:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام به همه
خسته نباشید به همه
پر امید باشید به کنکوریای سال بعد
پر انرژی باشید به اسکیسیا
خدا بزرگه به اونایی که جز دسته های بالا نیستند

من نمیدونم چی بگم
فقط اینکه این نیز بگذرد.

anahitashiraz

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم
مگه میشه کسی یه هفته بخونه رتبه ش 100 بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه برا خنده بره سره جلسه کنکور مجاز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا من که 3 ماه خونده بودم غیر مجاز شدم
البته فقط پکیچ یکی از موسساتو خونده بودم.
علتش چی میتونه باشه؟

عزیزم علتش در عدم صداقته دوستانه. خیلی ها میخوان بگن ما باهوشیمو فلان. ولی نمیدونم که تو اون مکتبی که درس خوندم ما خشتاشو چیدیم :دی. ببین من خودم از ابان شروع کردم و الان سال اول رتبم 1600. و خودم به عنوان یه نیمه بازنده اشکال خودم رو این میدونم که منابع اصلی و زیادی خوندم. در حالی که خیلی وقتا با یه جزوه کار راه میفته. ولی من فک میکردم منابع اصلی بهتره و این که احساس میکنم سر جلسه خوب عمل نکردم یه مقدار به خودم مغرور شدم و این کار دستم داد و صد البته که زبان رو خیلی دیر شروع کردم. و درک منو کشت واقعا امسال. من از زبان و درک امسال افتادم.

samane122

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم
مگه میشه کسی یه هفته بخونه رتبه ش 100 بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه برا خنده بره سره جلسه کنکور مجاز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا من که 3 ماه خونده بودم غیر مجاز شدم
البته فقط پکیچ یکی از موسساتو خونده بودم.
علتش چی میتونه باشه؟

عزیزم علتش در عدم صداقته دوستانه. خیلی ها میخوان بگن ما باهوشیمو فلان. ولی نمیدونم که تو اون مکتبی که درس خوندم ما خشتاشو چیدیم :دی. ببین من خودم از ابان شروع کردم و الان سال اول رتبم 1600. و خودم به عنوان یه نیمه بازنده اشکال خودم رو این میدونم که منابع اصلی و زیادی خوندم. در حالی که خیلی وقتا با یه جزوه کار راه میفته. ولی من فک میکردم منابع اصلی بهتره و این که احساس میکنم سر جلسه خوب عمل نکردم یه مقدار به خودم مغرور شدم و این کار دستم داد و صد البته که زبان رو خیلی دیر شروع کردم. و درک منو کشت واقعا امسال. من از زبان و درک امسال افتادم.
کاملا موافقم.

:thumbsup:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها در مورد این قضیه (نخوندن و 100 آوردن ) یه چیزی بگم؟البته شاید کلی باشه...ببینین من همکلاسیم مجاز شده با یه همچین رتبه هایی زبان 0 تاریخ 30 درک عمومی 5 منظر 20 حالا بقیشم اینطوری به فرض. ببینین این اگه بگه نخوندم (که گفت نخوندم) نباید درصد تاریخش میشد 30، قبول دارین اینو؟تاریخ یه چیزی نیس که نخونی بری 30 بزنی، یا شما به فرض تو دوره دانشجویییتون کتابای تاریخ رو خوب خوندی یا تو بازه زمانی خاصی وقت گذاشتی روش. این غیر ممکنه حتی اگه بخوای شانسی بزنی که دیگه واویلا.معلومه این دانشجو توی دو ماه به فرض رو تاریخش کار کرده که با شناختی که من ازش دارم دقیقا اینطوریه ویا مثلا از زبان بدش میاد و بیخیال شده.امیدوارم منظورمو رسونده باشم. من خودم به شخصه تا یه جایی خوندم و بعد بیخیال شدم و انقد این درس خوندن با وجود سختیای بیشمارش برام شیرین بود که اگه یکی بگه من نخوندم فلان رتبه رو آوردم ککم نمیگزه.ینی بیشتر برا اونایی نهایت احترام و ارزشمندی رو قائلم که میگن خوندیم و قبول نشدیم.(البته احترام نه به معنای بی حرمتی زبونم لال).کسی که میگه من تا اونجایی که میشد و یا می تونستم تلاش کردم ولی رتبم خوب نشده، من اینطوری یاد زحمتایی که خودم کشیدم میفتم و احساس همدردی و ستایش نسبت به اون فرد دارم......:)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کاملا درسته، امسال ظرفیتا رو خیلی کم کردن، واقعا کار این سنجش حساب و کتاب نداره، بچه ها نمیگم کلاس اسکیس نرید ، ولی دوستان من که خودشون کار میکردن خیلی بهتر جواب گرفتن، سال 91 دوست من با رتبه 200با کلاس یکی از اساتید که خودشون رتبه 1 اسکیس بودن غیر انتفاعی نوشهر قبول شدن ، سال بعد با رتبه 400 خودشان تمرین کردن و روزانه تبریز قبول شدن، بچه ها به خودتان ایمان داشته باشید تلا ش کنید و از همه مهمتر بقیه رو به خدا بسپارید، و ذهنتان را در گیر این کلاسا نکنید. براتان آرزوی موفقیت دارم.

من حتما توصیه می‌کنم کلاس برید مخصوصا ورکشاپ هایی که گذاشته می‌شه... اونجا کار بقیه رو هم می‌بینید و با خودتون مقایسه می‌کنید و این خیلی‌ مهمه... فقط مشکل بعضیا که می‌رن کلاس و موفق نمی‌شن یکی‌ اینه که جو گیر میشن و درگیره حواشی میشن و دو اینکه از دیدن بهتر از خودشون نا امید میشن و خودشونو میبازن...

در صورتی‌ که دنبال پیشرفت و اصلاح خودتون باشید و سعی‌ کنین از اونایی که تشویق میشن یاد بگیرید که چی‌ باعث می‌شه اسکیسشون تشویق بشه من کاملا کلاس رو پیشنهاد می‌کنم...

گفتن یک نکته هم خیلی‌ ضروریه من خودم اسکیس منظری رو ۷۰ زدم که شاید دو سه تا اسکیس منظر تاحالا نزده بودم و کلاسیم نرفتم به اون شکلی‌ که برای معماری رفتم... اما همون تکنیک‌های که سر معماری یاد گرفتم برای منظر استفاده کردم ولی‌ با ایده ی مربوط به منظر...

تو معماری با اینکه خودمو کشته بودم و شایدn تا اسکیس کشیده بودم انقد استرس داشتم و نمیدونستم کدوم ایده رو انتخاب کنم خیلی‌ خوب ظاهر نشدم ولی‌ منظر یه ایده بلد بودم و شانس من مساله طوری اومد که تونستم با اون ایده حلش کنم. اینجا کمی‌ شانس دخیله

آخرین ویرایش:

tina92

عضو جدید
عزیزم علتش در عدم صداقته دوستانه. خیلی ها میخوان بگن ما باهوشیمو فلان. ولی نمیدونم که تو اون مکتبی که درس خوندم ما خشتاشو چیدیم :دی. ببین من خودم از ابان شروع کردم و الان سال اول رتبم 1600. و خودم به عنوان یه نیمه بازنده اشکال خودم رو این میدونم که منابع اصلی و زیادی خوندم. در حالی که خیلی وقتا با یه جزوه کار راه میفته. ولی من فک میکردم منابع اصلی بهتره و این که احساس میکنم سر جلسه خوب عمل نکردم یه مقدار به خودم مغرور شدم و این کار دستم داد و صد البته که زبان رو خیلی دیر شروع کردم. و درک منو کشت واقعا امسال. من از زبان و درک امسال افتادم.[/QUOTE]

همونطوری که فرزانه جان گفتن. بعد از کنکور سوالاتو بررسی کردم
اگه جزوه های که من خوندمو فول هم که باشی فقط میتونستم 20درصدشو جواب بدم که همون 20درصد سوالاتو هم جواب دادم بجز زبان که سفید زدم
درسته که امسال شکست خوردم ولی تجربه ی خوبی بود که اول از همه باید دنبال منابع خوبی باشم تا سال بعد بتونم موفق بشم

anom

عضو جدید
دوستان کسی در مورد دانشگاه پیام نور تهران شرق اطلاعی داره؟

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی میدونه ااسکیس چه روزیه

mas6969

عضو جدید
سلام از دوستان درخواست دارم برای اعتراض به تفکیک که امسال برای روزانه وشبانه ایجاد شده وبرای کمک به دوستانتان که به نا به دلایلی نتونستن امتحان تئوری رو خوب بدن در بخش ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب ارشد 94 و شاخه عممومی و شاخه مسایل مربوط به انتخاب رشته بنویسید،ممنون میشم.این یه متن نمونه هست لطفا به کسایی که در آزمون شرکت کردن بگید بفرستن تا شاید فرجی بشه،ممنون:cry:

presentness

عضو جدید
چقدر درک ُ خوب زدید ... درک چیا خونده بودید ؟ کلاس هم رفته بودید ؟

ممنون_ درک اول تسلط رو بدیهیات رو لازم داره.مثل سایه و نور و انعکاسو پلان و نما و برش و اینا
بعدم تقویت قوه استدلال و منطق
منبع خاصی نخوندم و کلا کلاس نرفتم
کتاب عسگری کنکاش رو با تستای آزمونهای آزمایشی کفایت میکنه

sahar mlk

عضو جدید
سلام بچه ها من رتبه ام 4000 شده ، خیلی ناراحتم به نظرتون میتونم با یه اسکیس بالای 60% شبانه قبول شم ، اصلا اعصاب یه سال موندنو ندارم...
راهنماییم کنین ممنون میشم.

dreaamlaand

عضو جدید
سلام
اگه امکان دارد در مورد انتخاب دانشگاه هم راهنمایی و صحبت بکنین:que:

sahar mlk

عضو جدید
دانشگاه هم که تهران میدونم نمیشه، اگه هنر تبریز باشه چه بهتر، بهدشم زنجان و قزوین اینارو میزنم.

z.d.h

عضو جدید
سلام بچه ها. اطلاعاتی در مورد خوب بودن دانشگاه ها دارین؟اینکه کدوما از لحاظ علمی بالاتر هستن.منظورم شهرستان ها هست.مثلا زنجان.تبریز.اردبیل.شاهرود.مشهد.بابلسر.همدان .کاشان.گرگان!این چیزارو از کجا باید فهمید!!!!!!!!!!!

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سلام پیام نور برای معماری دانشگاه خوبی نیست. هرکسی رفته پشیمونه دوباره از اول خونده یا رفته آزاد
ممنون از راهنمایی شما :gol: ولی به نظر من اصلا این طور نیست که بشه با همچین جمله ای یه نسخه کلی برای همه پیچید، مثال نقض حرف تون همینجا عارفه هست که پارسال پیام نور تهران قبول شد که خیلی هم راضی بوده انگار. می تونی این پستا رو ببینی: #141 #142 یعنی دو دانشجوی مختلف با دو نظر کاملا متفاوت هر دو از دانشگاهاشون راضی، محققو دوستمون به خاطر آن تایم بودن استادش و ... می پسنده در حالیکه یکی دیگه از دانشجوهای ارشدش دقیقا از همین موضوعش و اینکه استاد مث بچه های دوره کارشناسی روی حضور منظم تو کلاس سخت گیری می کنه ناراضی بود و می گفت این استاد "همه" رو دیوونه کرده و حالا می بینیم که این طورام نیست و همه دیوونه نشدن!
مهم ترین مسئله تو انتخاب دانشگاه اینه که دقیقا خودتو بشناسی و جایی رو انتخاب کنی که برات خوب و راضی کننده باشه... چه وقتی که دارین برای خودتون تحقیق می کنید و چه وقتی که دیگرانو راهنمایی می کنید همیشه فقط واقعیت موجود تو دانشگاه رو درنظر بگیرید/توصیف کنید، قضاوت نهایی باید با خودتون/انتخاب کننده باشه، هیچ وقت به خاطر اینکه کسی به طور کلی بهتون می گه دانشگاه X خوب نیست از انتخاباتون حذفش نکنید و به کسی هم همچین توصیه ای نکنید...

haleh22

عضو جدید
سلام دوست عزیز تبریک به خاطر رتبه خوبتون. من اولین سالی بود که کنکور دادم اما رتبه ام خوب نشد. میشه یه سوالی ازتون بپرسم؟
شما برای درس تاریخ و ایستایی چه منابعی مطالعه کردین؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین:)

haleh22

عضو جدید
اول از همه خدا رو شکر.
سلام به همگی. و اما چند نکته
من که سال دومم بود پارسال شدم 947 و امسال 157
1)درک جزء اون درساییه که سال به سالش با هم خیلی فرق داره و کلا خیلی سلیقه ای سوال میدن(و من خیلی دوست دارم طراح سوالای درک امسال رو از نزدیک ملاقات کنم!!!:mad:پارسال درک رو 56 زده بودم)
2)پارسال تا رتبه ی3001 روزانه و تا رتبه4855 غیرانتفاعی مجاز میشدند که امسال به ترتیب شده1640 و 6109 که نشون میده از روی روزانه برداشتند گذاشتند روی شبانه(مثل اینکه کفگیر به ته دیگ خورده)این هم شاه کار دوم امسال بود(با توجه به افزایش ظرفیت شبانه ها از 4855 به 6109 بچه هایی که روزانه مجاز نشدند اصلا نا امید نشن که ظرفیت شبانه ها رو افزایش دادن)
این هم کارنامه من؛اگه بدردتون خورد واسم دعا کنین اسکیس خوب بدم
مشاهده پیوست 239945
سلام دوست عزیز تبریک به خاطر رتبه خوبتون. من اولین سالی بود که کنکور دادم اما رتبه ام خوب نشد. میشه یه سوالی ازتون بپرسم؟
شما برای درس تاریخ و ایستایی چه منابعی مطالعه کردین؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه تحلیل کوچیک کردم ظرفیت هارو امیدوارم مفی باشه براتون

ظرفیت گرایش معماری معماری برای کنکور ارشد 94

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی
پردیس خودگردان
پیام نور
جمع سطر
استان تهران
71
34
60
41
20
226
استان البرز
7
-
20
22
-
49
استان قزوین
8
-
40
-
-
48
دیگر استان ها
193
67
700
77
65
1102
جمع ستون
279
101
820
140
85
1425

ظرفیت گرایش معماری منظر برای کنکور ارشد 94

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی
پردیس خودگردان
جمع سطر
استان تهران
25
7
-
18
50
استان قزوین
8
4
-
-
12
دیگر استان ها
-
-
60
-
60
جمع ستون
33
11
60
18
112

ظرفیت گرایش معماری اسلامی برای کنکور ارشد 94

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی
جمع سطر
استان تهران
-
-
20
20
استان البرز
-
-
20
20
دیگر استان ها
8
8
20
36
جمع ستون
8
8
60
76

ظرفیت گرایش مطالعات معماری ایران برای کنکور ارشد 94

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی
جمع سطر
استان تهران
16
6
-
22
استان البرز
-
-
-
-
استان قزوین
-
-
20
20
دیگر استان ها
12
8
20
40
جمع ستون
28
14
40
82

ظرفیت های بازسازی پس از سانحه برای کنکور ارشد 94

روزانه
استان تهران
10

ظرفیت گرایش معماری داخلی برای کنکور ارشد 94

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی
پردیس خودگردان
جمع سطر
استان تهران
6
6
40
-
52
استان البرز
7
3
-
7
17
دیگر استان ها
-
-
80
15
95
جمع ستون
13
9
120
22
162

ظرفیت مجموعه معماری برای کنکور ارشد 94

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی
پردیس خودگردان
پیام نور
جمع سطر
گرایش معماری معماری
279
101
820
140
85
1425
گرایش معماری منظر
33
11
60
18
-
112
گرایش معماری اسلامی
8
8
60
-
-
76
گرایش مطالعات معماری ایران
28
14
40
-
-
82
گرایش بازسازی پس از سانحه
10
-
-
-
-
10
گرایش معماری داخلی
13
9
120
22
-
162
جمع ستون
371
143
1100
180
85
1867

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
کدوم دانشگاه غیرانتفاعی تو تهران داخلی داره؟؟

anom

عضو جدید
از دوستانی که دارن ارشد می خونن یا خوندن خواهش می کنم بیان و در مورد دانشگاهاشون یه توضیحی بدن چون من خودم به شخصه از وضعیت خیلیاشون اطلاعی ندارم :(
سپاسگزارم:)

pooria.dy

عضو جدید
درود آقای ایرانشاهی خوبین ؟ من یه سوالی داشتم , ترتیب انتخاب هامون باید چطور باشه ؟ مثلا اگه احتمال قبولیه من از دانشگاه تهران کمه و یا در حد صفره من بیام تهران رو اول انتخاب کنم و انتخاب ششمم بشه دانشگاه یزد , آیا ششم بودن یزد تاثیری رو عدم قبولیه من از انتخاب ششم داره ؟ یعنی بهتره من همون انتخاب اول دومم یزد باشه یا نه ریسک کنم و تهران رو اول بزنم ؟ ضمنا شهریه ی شبانه هارو از کجا می تونم پیدا کنم ؟ رتبه منظرم 406 هستش , به نظرتون با چن درصد اسکیس می تونم از روزانه و یا شبانه قبول شم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا