❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hh.architect

عضو جدید

mcqueen

عضو جدید

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خووووووووووووو یکی کمک کنه[/QUOT
دوستان گلم میشه قبل رفتن برا تماشای فوتبال یه کمکی ب ما کنید؟؟؟؟//لااقلش بگید مثلا نمیدونم یا بلد نیستم!!!!!!!
نکنید این کارا رو حس بچه یتیم بودن تو سایت بهم دس داد:cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

خب آخه ما جوابی نداریم برا سوالت :redface:
هر دو حالت (هم شماره داوطلبی هم شماره پرونده) رو امتحان کردی؟!

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کلا همه درسارو بی‌خیال شده نشسته درک زده:biggrin:
وای عالی‌ بود;)
من اگه این کارو می کردم (همه رو ول می کردم درک می زدم) درصدم -73 می شد :biggrin: باز وقتی درسای دیگه رو می زنم کمتر وقت می شه برم درکو گند بزنم :D

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون پارسال مث اسب درس خوندم 800 شدم امسال سرجلسم نمیخواستم برم وضعیت اینه......یعنی کنکور کلا عشقیه؟؟؟؟؟

.. منم دقیقا اون سالی‌ که قبول شدم اصلا مونده بودم برم سر جلسه یا نه... نتیجه رو که دیدم موندم همینطوری

arc_shl

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از دوستام از هر دو روش وارد میشه میگه داوطلبی یافت نشد؟؟؟؟چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک
اطلاعاتی رو که میخواد با دقت وارد کنین دلیلی واسه پیدا نشدن نیس..
دقت کنین اطلاعات درست باشه اگه نشد باید با سازمان سنجش تماس بگیرین

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستام از هر دو روش وارد میشه میگه داوطلبی یافت نشد؟؟؟؟چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟کمممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممک

سایت شلوغه واسه همین
برا دوست منم اینجوری میاورد ازش مدارکو بگیرید یه بارم شما امتحان کنید حتما

anahitashiraz

عضو جدید
بچه ها ببخشید دوستم کلا هیچی نداره جز شماره شناسنامه. الان باید چیکار کنه؟؟؟ کسی میدونه؟؟؟ همه چیشو گم کرده

دانشه

عضو جدید
اطلاعاتی رو که میخواد با دقت وارد کنین دلیلی واسه پیدا نشدن نیس..
دقت کنین اطلاعات درست باشه اگه نشد باید با سازمان سنجش تماس بگیرین

8257490 گفت:
سایت شلوغه واسه همین
برا دوست منم اینجوری میاورد ازش مدارکو بگیرید یه بارم شما امتحان کنید حتما
امتحان کردم بازم نشد:(خیلی ناراحته !!!!!!!!یعنی چ دلیلی میتونه داشته باشه ک باز نمیشه تمامی اطلاعاتش با زمان ثبت نامش یکی هستش.

ojahan

عضو جدید
برا صفرها هم یه امتحانی بکن شماره ملی رو با صفر بزن ضمنا تاریخ تولد هم دو رقمیه مثلا 70 همچنین زبان ویندوزت رو هم چک کن

ojahan

عضو جدید
:gol:منم امسال فقط یه هفته ای دور کردم معماری شدم 900 معماری اسلامی هم 800
میخواستم بپرسم معماری اسلامی و مطالعات اسکیس داره یا نه
بعد با این رتبه ها آیا امیدی داشته باشم
ممنون بابت پاسخ هاتون

anahitashiraz

عضو جدید
بچه ها من با 1600 امیدی داشته باشم؟ اسکیسم خوبه ولی خداییش فک نمیکردم اصلا درصدام این شه :(((( به نظرتون اسکیسو ادامه بدم یا بیخیال شم. غیرانتفاهی هم نمیخوام. امیدی هس؟

arc_shl

عضو جدید
بچه ها من با 1600 امیدی داشته باشم؟ اسکیسم خوبه ولی خداییش فک نمیکردم اصلا درصدام این شه :(((( به نظرتون اسکیسو ادامه بدم یا بیخیال شم. غیرانتفاهی هم نمیخوام. امیدی هس؟
باید اسکیستو خیلی خوب بدی تا بتونی .. تلاشتو بکن اگر هم امسال نشد تجربه ای میشه واسه سال آیندت :smile:

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطالعات چجوریاس ازمونش...با سیصد میشه امید داشت....چن نفر پذیرش داره
داخلی یا 400 و خورده ای باید چن درصد اسکیس بزنم....اون چن نفر پذیرش داره

ma1991aahmadi

عضو جدید
اول از همه خدا رو شکر.
سلام به همگی. و اما چند نکته
من که سال دومم بود پارسال شدم 947 و امسال 157
1)درک جزء اون درساییه که سال به سالش با هم خیلی فرق داره و کلا خیلی سلیقه ای سوال میدن(و من خیلی دوست دارم طراح سوالای درک امسال رو از نزدیک ملاقات کنم!!!:mad:پارسال درک رو 56 زده بودم)
2)پارسال تا رتبه ی3001 روزانه و تا رتبه4855 غیرانتفاعی مجاز میشدند که امسال به ترتیب شده1640 و 6109 که نشون میده از روی روزانه برداشتند گذاشتند روی شبانه(مثل اینکه کفگیر به ته دیگ خورده)این هم شاه کار دوم امسال بود(با توجه به افزایش ظرفیت شبانه ها از 4855 به 6109 بچه هایی که روزانه مجاز نشدند اصلا نا امید نشن که ظرفیت شبانه ها رو افزایش دادن)
این هم کارنامه من؛اگه بدردتون خورد واسم دعا کنین اسکیس خوب بدم
کارنامه اولیه.jpg

ebadi69

عضو جدید
بایذ منتظر دفترچه انتخاب رشته موند فردا ساعت 6 بعدظهر رو ساعت میزارن ببینیم چ شاهکاری کردن دوباره
اگه ظرفیاتارو کم کرده باشن من خودم زنگ میزنم فحش ..... بهشون میدم

ebadi69

عضو جدید
مطالعات چجوریاس ازمونش...با سیصد میشه امید داشت....چن نفر پذیرش داره
داخلی یا 400 و خورده ای باید چن درصد اسکیس بزنم....اون چن نفر پذیرش داره

برو رو اسکیس معماری کار کن اگه بتونی 55 به بالا بزنی با رتبت مدرسو علم صنعت قبولی صد در صد
من 1000 شدم ایشالا که روزانه میارم

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بچه ها من که سه هزار شدم چکار کنم
دوست ندارم واسه سال دیگه بمونه:w05::w09:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا