❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رضا دمت گرم ! ی سوال! اگه تکمیل ظرفیت ی جای دیگ بیاریم شهریه ای ک دادیمو بهمون پس میدن؟ یا بازم باید هزینه کنیم؟ چون هزینه های غ انتفاعی زیاده و من.... :(

نه دیگه..شما وقتی که یه دانشگاهی ثبت نام میکنی و انتخاب واحد میکنی شهریه قابل برگشت نیست و پول اون ترم باید پرداخت کنی...حالا فرض کن شما غیر انتفایی باشی و تو تکمیل ظرفیت هم غیر انتفایی قبول بشی واسه بهمن , اونوقت میشه انتقالی گرفت و واحد ها تطبیق داد..البته بستگی به دانشگاه مقصد هم داره..پس قبلش بهتره از هر دو دانشگاه پرسید...

ترنج

عضو جدید
سلامممم بچه هااااااا.
...
:w23:خییییلی خیییییلی به همتون تبریک می گم.:w23:
...

می ترسم بخوام تک تک اسم ببرم بعضیارو از قلم بندازم:Dولی واقعا واسه همه خوشحالم.هر چند بعضی از بچه های باشگاه مثه رعنا و سجاد و پویان و مازیار و چنتا دیگه از بچه ها حقشون خییییلی بیشتر از اینا بود!:(
ولی عیب نداره حتما جای دیگه به حقشون می رسن;)
منم با رتبه اولیه 1405 و ی اسکیس داغون که فقط ایده و ی پلان مقطع نصفه نیمه داشت:redface: غیر انتفاعی پردیسان فریدونکنار قبول شدم!!!!اینجور که دیدم حداقل اینجا کسی انتخابش نکرده واسه اینه که اونم قبول شدم!!!:Dخخخخخخخ
اوناییم که قبول نشدن اصن اصن ناراحت نباشن که ازین به بعد باهم می ترکونیم واسه سال بعد که ایشالا سال دیگه این موقع ها هممون بهترین دانشگاه ها قبول شده باشیم;)

shima 70

عضو جدید
شیما یه پیشهاد توپ بهت میدم ولی تا اخر عمر دعام کن باشه!!

شما خیلی راحت میتونی انتقالی بگیری واسه موسسه هنر و معماری پارس که بچه ها لقب رئال مادرید معماری رو بهش دادند این موسسه رو دکتر گلابچی تاسیس کرده و اساتید خوبی اونجا بواسطه دکتر گلابچی میان تدریس میکنن حتی خود مهندس شقاقی اونجا رو به خیلیا پیشنهاد داده بود و اینکه خودش اونجا تدریس میکنه یادمه گفت کلاس من 80 نفره بوده :surprised: گفت بیشتر بچه ها انتقالی واسه اونجا گرفتن و خیلی راحت قبول کردن من خودم خیلی دوست دارم اونجا درس بخوم ولی وقتی روزانه قبول میشی دیگه نمی ارزه بری غیر انتفاعی یه بار مهرش خورده رو کارشناسی بس هفتاد پشتمونه حداقل دیگه باید یه مهر روزانه رو مدرک ارشد داشته باشیم ولی خدایی دلم اونجاست من با خودم عهد کرده بود اگر غیرانتفاعی یا شبانه قبول شم به هر طریقی که شده خودم رو بندازم پیش مهندس شقاقی اخه خیلی به نیت و روش تدریسش ایمان دارم و کلا کار بلده ولی قسمت نشد در ضمن فرصت های خوبی هم در تهران برای تجربه هست از همین الان اقدام کن!!!! بنظرم با این شرایطی که بچه ها میگفتن از خود داشگاه تهران از لحاظ سطح علمی هم بالاتره و خود گلابچیم با معماریها کلاس داره حیف شد من از دستش دادم ا
پیشنهاد بسیار عالی و توپ و منم ممنونم توپ توپ!!
ولی خب یه سوال برام پیش اومد!؟!این دانشگاه به این خوبی و با این همه اساتید عالی چه طوری اینجوری راحت انتقالی منه خاورانی مشهدیو قبول میکنه!!!؟؟؟
عایا قبول میکنه!!؟؟
روندش چیه؟چه جوری از الان اقدام کنم!!؟؟

shima 70

عضو جدید
سلام من خودم مهندسی عمرانم رو اونجا خوندم . خوبه ولی سیستم اداری و بعضی از اساتیدش داغونن . ادعا زیاد دارن ولی آخرش هیچ . امسال برای اولین بار ارشد معماری آورده جالب اینه بالای پشت بام موسسه به دلیل کمبود کلاس رفتن حلبی آباد راه انداختن به جای کلاس ، یادم میاد توی فصل بهار بودش کلاس معادلات دیفرانسیل داشتیم بارون شدیدمیامد از سقف کلاس کنار مهتابی ها آبچکه می کرد استاد سریع کلاسو تخلیه کرد تا مبادا سقف روی سر بچه ها خراب بشه و یا بچه ها رو برق بگیره ، ولی یادش بخیر روزگار تلخو شیرینی توی اون خراب شده داشتیم . ولی خوبه برای خاطرات ایام چیزی برای گفتن داری . :biggrin::biggrin:
حالا یعنی در اااااین حدددددد:eek: قرمززززززز و بزرررررررررررگ :cry:مکن این کارارو با دل من مهندس مکن :wallbash:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااا بین غیر انتفاعی و ازاد خوراسگان اصفهان کدوم معتبر تره...گییییییییییییییج شدم:confused::confused:.
واقعا نمی دونم چیکار کنم..دلم می خواد دوباره امت بدم ولی واقعا می ترسم امسال هم باز همین نتیجرو بگیرم....نمی دونم ایراد کارم کجا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crying2::crying::crying::crying::crying::w04::w04::w04::w04::w04:

oyku

عضو جدید
سلام
من روزانه زنجان قبول شدم کسی هست که با روزانه هنر تبریز جا بجاکنیم؟

sedre

عضو جدید
فکر کنم من ویکی از دوستام از عجایب اسکیس بودیم
دوستم با 1100 وخرده ای روزانه بهشتی
منم با 1119 معماری و907 دااخلی ، انتخاب اولم معماری داخلی دانشگاه تهران روزانه قبول شدیم
واقعا اسکیس خیلی موثره.
رتبه برترا نباید مغرور بشن به رتبه شون و رتبه های بالا هم ناامید نشن

8memar6

عضو جدید
سلام بچه ها. همتون خسته نباشین و تبریک می گم بهتون.
من روزانه سنندج قبول شدم. کسی هست همینجا قبول شده باشه یا بخواد با من عوض کنه جاشو؟ مرسی

shima 70

عضو جدید
منم با 1119 معماری و907 دااخلی ، انتخاب اولم معماری داخلی دانشگاه تهران روزانه قبول شدیم
واقعا اسکیس خیلی موثره.
یعنی دم هر دوتون گرررررررررررررم :gol::gol::gol:
کلاس و اینا کجا رفتی؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
واقعا اسکیس خیلی موثره.

با 907 داخلی تهران آوردی؟؟؟!!!! اسکیسو چجوری دادی؟؟درباره کارت توضیح میدی؟؟!!!

sedre

عضو جدید
با 907 داخلی تهران آوردی؟؟؟!!!! اسکیسو چجوری دادی؟؟درباره کارت توضیح میدی؟؟!!!

من که خودم داخلی خونده بودم.
25 درصد نورگیر رو وسط گذاشتم. 2تا کانتر واسه پرواز داخلی 1 کانتر واسه پرواز خارجی که جدا بود و یه دیوار شیشه ای داشت
وسط رو (زیر نورگیر) کف رو اپوکسی سفید گذاشتم بقیه فضا رو اپوکسی آبی ( واسه اینکه اسمون . حرکت ابرا تو کف منعکس بشه)
پله ها رو شیشه ای درنظر گرفتم وبا کابل آویزونشون کردم( حس تعلیق)نور رو هم کنار پله گذاشتم
پایین پله یه مبل گذاشتم ویه استند که بین فضای ورودی وقسمت کانتر بود
کنار پله اول مدیریت بود بعد سرویس مراجعه کنندگان.
یه پرسپکتیو بزرگ و پر از جزییات. از همه چیز.آخر پلانم دو طرف قسمت پرواز خارجی استراحت کارکنان و یه ابدارخونه گذاشتم
وسط زیر نورگیرم که مبله شد واسه قسمت انتظار
بالای کانترمم هم یه صفحه می اومد که تاریخ پرواز روش بود.
میز کانتر رو هم نور توش کار کردم.
مقطعم هم خوب شد به منظر بامم توجه کردم ورودی رو هم ارتفاع دادم ولی بسته کار نکردمقاب داشت که منظر پارک رو قاب بندی میکرد.
فرصت کردم یه بار دیگه می کشمش
و یه چیزی که کارم داشت پرسپکتیوم راندو نداشت بجز اون تیکه هایی از اسمون که توی نورگیر میدیدم.
بقیشم یام اومد بهت میگم

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
25 درصد نورگیر رو وسط گذاشتم. 2تا کانتر واسه پرواز داخلی 1 کانتر واسه پرواز خارجی که جدا بود و یه دیوار شیشه ای داشت
وسط رو (زیر نورگیر) کف رو اپوکسی سفید گذاشتم بقیه فضا رو اپوکسی آبی ( واسه اینکه اسمون . حرکت ابرا تو کف منعکس بشه)
پله ها رو شیشه ای درنظر گرفتم وبا کابل آویزونشون کردم( حس تعلیق)نور رو هم کنار پله گذاشتم
یه پرسپکتیو بزرگ و پر از جزییات. از همه چیز.آخر پلانم دو طرف قسمت پرواز خارجی استراحت کارکنان و یه ابدارخونه گذاشتم
مقطعم هم خوب شد به منظر بامم توجه کردم ورودی رو هم ارتفاع دادم ولی بسته کار نکردمقاب داشت که منظر پارک رو قاب بندی میکرد.
و یه چیزی که کارم داشت پرسپکتیوم راندو نداشت بجز اون تیکه هایی از اسمون که توی نورگیر میدیدم.
بقیشم یام اومد بهت میگم

سلام ...شما مشهد بودین یا تهران ؟ ورکشاپارو میگم.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
بقیشم یام اومد بهت میگم

مرسی
اگه دوباره کارتو بکشی واقعاااااا ممنونت میشم..!!
کجا داخلی خوندی؟؟!!

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید صدره جان یادم رفت تبریک بگم .خیلی عالیه.مبارککککک ;)

silent star1

عضو جدید
بقیشم یام اومد بهت میگم

من شاهد زحمتات بودم.. قبولی حقت بود.. :thumbsup2:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااا بین غیر انتفاعی و ازاد خوراسگان اصفهان کدوم معتبر تره...گییییییییییییییج شدم:confused::confused:.
واقعا نمی دونم چیکار کنم..دلم می خواد دوباره امت بدم ولی واقعا می ترسم امسال هم باز همین نتیجرو بگیرم....نمی دونم ایراد کارم کجا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crying2::crying::crying::crying::crying::w04::w04::w04::w04::w04:

غیر انتفایی کجا قبول شدی؟؟!
تکلیف دانشگاه خوراسگان که مشخصه..سطحش بالاس اساتیدش هم خیلی خوب...خوراسگان رو که میشناسن...نیازی به تعریف نیست
اساتید دانشگاه ازاد اصفهان(خوراسگان)از جمله:
دکتر جبل املی.....دکترای معماری از دانشگاه رم ایتالیا سال 1350
مهندس تیموری منش....ارشدمعماری دانشگاه هاروارد امریکا سال 1358
دکتر شاهکار....دکترای معماری دانشگاه رم ایتالیا سال 1350
دکتر محمد مسعود...دکترای شهرسازی دانشگاه اکس مارسی فرانسه سال 1365
مهندس شاهدی...ارشد معماری دانشگاه هوستون امریکا سال 1364
و...
در کل اساتید با تجربه و خوبی داره...دانشگاه هم که جامع هست و مثل این دانشگاه ها نیست که یه ساختمون اجاره کردن شده دانشگاه..!
خیلی از دانشجوهای فارغ التحصیل شده از این دانشگاه الان اساتید معماری هستن..
حالا اون غیر انتفایی که قبول شدی بگو کجا هست تا ببینیم ارزش داره اینجا باشی یا بری غیر انتفایی..

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
واقعا اسکیس خیلی موثره.

تبریک می گم :gol::gol::gol: :w23:

در این مورد -که با رتبه های بالای 1000 و اسکیس خوب دانشگاهای تهران قبول می شین- یه حرفی شنیدم که راست و دروغش گردن کسی که به من گفته، انگار هر کسی که اسکیسشو 90 و بالاتر بزنه بدون حساب رتبه و نمره اولین انتخابش تو اون گرایشو قبول می شه، حتی شنیدم آرتور امیدآذری جزء آخرین رتبه های مجاز بوده و با همین روال دانشگاه تهران قبول شده ... دیگه نمی دونم چقد درسته، چون آدمی که گفته هم موثق هست، هم نیست!!! :D

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکلیف دانشگاه خوراسگان که مشخصه..سطحش بالاس اساتیدش هم خیلی خوب...خوراسگان رو که میشناسن...نیازی به تعریف نیست
و...
در کل اساتید با تجربه و خوبی داره...دانشگاه هم که جامع هست و مثل این دانشگاه ها نیست که یه ساختمون اجاره کردن شده دانشگاه..!
حالا اون غیر انتفایی که قبول شدی بگو کجا هست تا ببینیم ارزش داره اینجا باشی یا بری غیر انتفایی..

وااااااااااااای مرسیییییییی.....خیلی ذوووووووووق کردم:redface::redface::redface::redface::redface:;););););)....دانش پژوهان....شما اصفهانین؟

zahra.2014

عضو جدید
و...
نمیدونید تراز دانشگاه خوراسگان چنده؟

shima 70

عضو جدید
و...
یعنی رضا دمت گرم با این آمارت!!!!!!!!! زود تند سریع آمار خاوران مشهدو بده یکم حالم گرفته شه :biggrin:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونید تراز دانشگاه خوراسگان چنده؟

پارسال تراز نسبتا بالایی داشت...وبعد دانشگاههای تهران تقریبا همتراز با دانشگاه شیراز بود...
میدونی که تراز ها بستگی به این داره که بچه درس خون ها بیشتر کجاها رو زدن...وهر چی بیشتراین دانشگاه زده باشن ترازش بالاتر میره..پس نشون میده که دانشجوهاش هم سطح خوبی دارن..
یعنی رضا دمت گرم با این آمارت!!!!!!!!! زود تند سریع آمار خاوران مشهدو بده یکم حالم گرفته شه :biggrin:

والا غیر انتفایی زیاد نمیدونم شرق کشور چجوره......ولی اینجور که میگین انگار زیاد جالب نیست..
الان وقت مناسبیه بشینی تمام ابعاد قضیه رو بسنجی..هم دوران تحصیل تو این دانشگاه. هم مدرک اونجایی که درس میخونی و....یه تصمیم درست بگیر که بعد پشیمون نشی...
به شخصه اعتقاد دارم اگه کنکور این موسسه های غیر انتفایی با کنکور سراسری باهم نبود هیچکی غیر انتفایی نمیرفت...موسسه هایی که خصوصی هستن و یه ساختمون اجاره کردن..هر جایی هم میبینی شده موسسه...حالا اونایی که از موسسه غیر انتفایی تبدیل شدن به دانشگاه غیر انتفایی بهتره...ولی تو این غیر انتفایی ها خوب هم داریم..ولی دانشگاه پایین هم کم نیست ماشالا...

آخرین ویرایش:

shima 70

عضو جدید
پارسال تراز نسبتا بالایی داشت...وبعد دانشگاههای تهران تقریبا همتراز با دانشگاه شیراز بود...
میدونی که تراز ها بستگی به این داره که بچه درس خون ها بیشتر کجاها رو زدن...وهر چی بیشتراین دانشگاه زده باشن ترازش بالاتر میره..پس نشون میده که دانشجوهاش هم سطح خوبی دارن..

والا غیر انتفایی زیاد نمیدونم شرق کشور چجوره......ولی اینجور که میگین انگار زیاد جالب نیست..
الان وقت مناسبیه بشینی تمام ابعاد قضیه رو بسنجی..هم دوران تحصیل تو این دانشگاه. هم مدرک اونجایی که درس میخونی و....یه تصمیم درست بگیر که بعد پشیمون نشی...
به شخصه اعتقاد دارم اگه کنکور این موسسه های غیر انتفایی با کنکور سراسری باهم نبود هیچکی غیر انتفایی نمیرفت...موسسه هایی که خصوصی هستن و یه ساختمون اجاره کردن..هر جایی هم میبینی شده موسسه...حالا اونایی که از موسسه غیر انتفایی تبدیل شدن به دانشگاه غیر انتفایی بهتره...ولی تو این غیر انتفایی ها خوب هم داریم..ولی دانشگاه پایین هم کم نیست ماشالا...
نه بازم گلی به جمال شما;)..خوب گفتی حالم گرفته نشد :D

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی اطلاع داره نتایج آزاد رو کی می دن؟

ازاد من دیروز با مرکز ازمون تماس گرفتم گفتن تا قبل از اواسط شهریور...1شهریور هم که تماس گرفته بودم گفته بودن هفته دوم شهریور..
پس احتمال زیاد اواخر هفته اینده میاد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا