❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda...

عضو جدید
بچه های غیر انتفاعی زنجان زیاد شدن... حالا این موسسه خوبه آیا؟؟؟ بریم یا بشینینیم سال بعد؟؟؟

shima 70

عضو جدید
سلام تبریک به همه..آفرین چقدر همه خوب شدین.exe... که آخرم اسمش درست یاد نگرفتم.
niki...arefe...ebram..puyan و بقیه به همه تبریک
منم غیر انتفاعی کرمان قبول شدم
یه سوال:مدرک غیر انتفاعی چقدر معتبره؟؟؟ارزش داره برم یا بخونم؟چ.ن من سال اول بود امتحان دادم
کرمانو عشق است !!! بیا با من جابه جا شو برو مشهد :D

shima 70

عضو جدید
سلام تبریک به همه..آفرین چقدر همه خوب شدین.exe... که آخرم اسمش درست یاد نگرفتم.
niki...arefe...ebram..puyan و بقیه به همه تبریک
منم غیر انتفاعی کرمان قبول شدم
یه سوال:مدرک غیر انتفاعی چقدر معتبره؟؟؟ارزش داره برم یا بخونم؟چ.ن من سال اول بود امتحان دادم
میشه بدونم رتبت چند بود؟

mir e damad

عضو جدید
من به خاطر شرایط کارم مجبور بودم دور و بر تهران یا کرج باشم. فقط روزانه های تهران رو زدم.
آیا با رتبه 661 اشتباه کردم که روزانه شهید رجایی رو زدم (و قبول شدم ) و شبانه علم و صنعت رو نزدم؟؟؟
آیا الان نوع مناسبی از خاک برای توی سر ریختن من سراغ دارید؟
تا حالا داشتم با دمم گردو میشکستم ولی حالا که رتبه ها رو دیدم حالم بد شده.

foory arch

عضو جدید
سلام بچه ها....بهتون تبریک می گم مخصوصا اونایی که اونجایی که دوست داشتن قبول شدن:smile:
من رتبه اولیه ام توی معماری 1200 بود غیر انتفاعی روزبهان ساری قبول شدم.....
به نظرتون خوبه یا واسه سال دیگه بخونم؟:(

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به خاطر شرایط کارم مجبور بودم دور و بر تهران یا کرج باشم. فقط روزانه های تهران رو زدم.
آیا با رتبه 661 اشتباه کردم که روزانه شهید رجایی رو زدم (و قبول شدم ) و شبانه علم و صنعت رو نزدم؟؟؟
آیا الان نوع مناسبی از خاک برای توی سر ریختن من سراغ دارید؟
تا حالا داشتم با دمم گردو میشکستم ولی حالا که رتبه ها رو دیدم حالم بد شده.

اگه اشتباه نکنم شما سهمیه فرهنگی دارین. دانشگاه رجایی روزانش برای فرهنگی هاست. شما به احتمال زیار به خاطر معلم بودنتون اونجا قبول شدین و بدون اون سهمیه علم و صنعت قبول نمی شدین

oyku

عضو جدید
سلام من کارشناسی اونجا بودم دانشگاه بدی نیست از لحاظ جو دانشجوهاش
اساتیدش هم طبق ممول مثله همه دانشگاه های سراسری آدمای عقده ای و کم وبیش بی سوادی هستند
البته الان نسبت به قبل بهتره
اساتید هیئت علمیش دکتر مقیمی ...استاد پایان نامه من استاد خیلی باسواد و با کلاس و بی اخلاقیه و کلا به دانشجو جماعت وقت نمیکنه چیزای زیادی یاد بده چون معاون عمرانی دانشگاه هستیکم سرش شلوغه ...از رفقا و دوستان دکتر گلابچیه و قبلا دانشگاه تهران درس میداده اما بنابر شرایط خانواده و .... اومده دانشگاه زنجان و دکتراش هم سازه های فضا کار از دانشگاه سارری انگلیس گرفته ....
دکتر سلطانی مدیر گروه هست و جدیدا دکتراشو تموم کرده دانشگاه تهران بعد اینکه مدیر گروه شده به دانشجو جماعت رو نمیده ....سواد آنجنانی هم نداره
دکتر فلاحت دکتراشو از دانشگاه تهران گرفته و تو مایه های دکتر فلامکی و اساتیدی که زیاد تو بحر مبانی نظری هستند هست و کلا طراحی بلد نیست اما فک کنم کل کتابای معماری رو چند باری خونده .....و از لحاظ مبانی نظری بسیار قوی هستند ایشون
دکتر رضایی ...دکترای معماری اسلامی از ترکیه ....کلا بی سواد
اینا اساتیدی هستند که واسه ارشدا درس میدن
2یا 3 سال هست که ارشد آورده دانشگاه زنجان
دکترا نداره
جو خوبی بین دانشجو هاش حاکمه
از لحاظ حراستی هم زیاد گیر نیستن
خوابگاه ها هم داخل دانشگاهه
و.....
دوستانی که از دانشگاه زنجان تو ارشد جاهای دیگه قبول شدن
علی صمدی علم و صنعت میخونه
خانم مومن زاده هنر تهران
اینا هم با تلاش خودشون خوندن و قبول شدن
البته اینو بگم که دانشگاه بدی نیست من فقط کلیت ماجرارو گفتم بهت ...بازم سوالی بود من درخدمتم

مرسی از راهنماییتون خیلی خوب بود همشون که بیسوادن الان دیگه واقعا مطمئن شدم چه حماقتی کردم بدبختی اینه که روزانه اس ،سال بعد رو هم از دست می دم از کل استاداش دکتر باقری رو میشناسم که تو هنر تبریز استاد ما بود و واقعا بیسواد، خدا کنه حداقل اونو واسه ارشدا نیارن.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون خیلی خوب بود همشون که بیسوادن الان دیگه واقعا مطمئن شدم چه حماقتی کردم بدبختی اینه که روزانه اس ،سال بعد رو هم از دست می دم از کل استاداش دکتر باقری رو میشناسم که تو هنر تبریز استاد ما بود و واقعا بیسواد، خدا کنه حداقل اونو واسه ارشدا نیارن.
نه نمیخواستم منصرفتون بکنم هر چی باشه از آزاد که بهتره
باقری با مدیر گروه قبلی مشکل داشت مدیر گروه که عوض شد 1 ساله که اومده تعریفشو از دوستان شنیدم
اون واسه ارشدا نیست
مقدمات اینا درس میده

samanehshah

عضو جدید
میخواستم تا ظهر بخوابم. با وجودی که می دونستم قبول می شم استرس داشتم ، طاقت نیاوردم.
رتبه های بالای 600 برای روزانه شانسی ندارن هرچقدرهم اسکیس خوب بدن.
به هرحال روزانه شهید رجایی را برای ما معلم ها گذاشتن که انشالله برای شاگردانمان مفیدتر باشیم.
از حالا باید برنامه ریزی کنم که بین دانشگاه رفتن و درس دادن تعادل باشه. خیلی سخته به دانش آموز تجدیدی نمره ندی و انتظار داشه باشی استادت بهت نمره بده.
به همه اونایی که قبول شدن تبریک می گم. امیدوارم اونهایی که نتونستن نتیجه بگیرن نا امید نشن. من سال 84 لیسانسم رو گرفتم و حالا بعد 9 سال تازه دارم میرم ارشد. (فکر نکنید خنگم!؟ :biggrin: قصد ارشد نداشتم). همیشه فکر می کردم ارشد خوندن کار بیخودیه. حالا پشیمونم. پارسال تصمیم گرفتم، خوندم و شد. شما ها جوونید. سن من برسید با زن و بچه و کار و مغزی که داره پیر میشه عمرا بتونید رتبه بیارید.

دوست عزیز با اسکیس خوب همه چیز ممکنه. همین چندتا پست قبلو اگر بخونی می بینی یه نفر با رتبه ی 700و خورده ای علم و صنعت قبول شده!! قدرت اسکیسو دست کم نگیرید!

mahdi-art

عضو جدید
دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما اگه جواب بدین یه دنیا ممنون میشم:
اول اینکه مجموعه معماری منظور همون معماری معماری هست الان کسی که مجموعه معماری قبول شده یعنی چی؟
دوم اینکه من ترم 4 معماری هستم و میخوام از الان برای کنکور بخونم و میخوام همون سری اول قبول بشم راهنمایی شما چیه؟؟از یکی از دوستان که پرسیدم گفت فعلا فقط زبان بخون بر همین کتاب های تافل و 504 رو خریدم و دارم میخونم حالا اگر راهنمایی دارید بکنید...ممنون میشم.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نبود کسی من سرمارو دوست ندارم میمیرم:crying:

خخخخخخخخخخخخخخ عزیزم نمیزدی لون قطب شمال را :biggrin: عیب نداره عادت میکنی ،من هم بچه جنوب بودم پاشم رفتم غرب کشور زمستون برفففففففففففففففففف وای خدا دلم برا برف بازی تنگ شده

silent star1

عضو جدید
هیشکی نیس ار دانش پژوهان اصفهان خبر داشته باشه؟
دوستان اصفهانی نمیدونید سطح دانشگاهش چجوریه؟؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخخخخخ عزیزم نمیزدی لون قطب شمال را :biggrin: عیب نداره عادت میکنی ،من هم بچه جنوب بودم پاشم رفتم غرب کشور زمستون برفففففففففففففففففف وای خدا دلم برا برف بازی تنگ شده

شما که دیگه اصن حرفشو نزن از خوستان بری اردبیل فکر کنم ترک برداری و بشکنی:D چی کنم حالا خیلی دوره خیلیا میگن خوبه شهر خوبی داره مردم اردبیل هم واقعا خدا پرست و مذهبیند

یه خوبی دیگه هم داره mehmari هم بچه اونجاست حالا یه خورده دلگرم شدم !!

نبود کس دیگه ای!!

عارف و نفیسه هم بهم نزدیکن باید بیان بهم سر بزنن یه وقت تو اون سرما بی کس و تنها یخ نبندم !! وای اردبیل 30 درجه زیر دسته بیل:w09:

sadaf1369

عضو جدید
بچه ها دانشگاه غیرانتفاعی شمال_امل چطوره ه ه ه ه؟؟؟؟ توروخدا کمکککککک

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که دیگه اصن حرفشو نزن از خوستان بری اردبیل فکر کنم ترک برداری و بشکنی:D چی کنم حالا خیلی دوره خیلیا میگن خوبه شهر خوبی داره مردم اردبیل هم واقعا خدا پرست و مذهبیند

یه خوبی دیگه هم داره mehmari هم بچه اونجاست حالا یه خورده دلگرم شدم !!

نبود کس دیگه ای!!

عارف و نفیسه هم بهم نزدیکن باید بیان بهم سر بزنن یه وقت تو اون سرما بی کس و تنها یخ نبندم !! وای اردبیل 30 درجه زیر دسته بیل:w09:

من که نه راهش دوره برام وگرنه واسه کارشناسی انتخاب اول برام تبریز زده بودن ولی خب من دومی قبول شدم ،ارزو میکنم ارشد را یا تهران یا اصفهان یا شیراز قبول شم خسته شدم از دو مسیر بودننننننننننننن
حالا انشاله بچه ها میان بهت سر میزنن بابا تو که خود بچه سرمایی تو چته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگران نباش موقع یخ بندون بمون تو خوابگاه :biggrin:
یادم دو سال اخر که خوابگاه بودم کلاس 8صبح زمستون را اگه هوا سرد بود بعد برف نمی رفتم پا می شدم یک امار میگرفتم بچه هوا سرد یا نه ، اگه سرد بود می گرفتم می خوابیدم :biggrin:
نگران نباشششششششششششش

shima 70

عضو جدید
؟

؟

بچه ها کسی درباره سطح علمیه غیر انتفاعی خاوران مشهد چیزی نمیدونه؟؟؟
اگه کلا در این زمینه هر چیز خاصی به نظرتون میرسه لطفا بهم بگین ممنون

Sombrero

عضو جدید
مدسي عزيزم منم بت تبريک ميگم تو رتبت عالي بوده اميدوارم دوستاي خوبي باشيم برا همديگه;)

mahdi-art

عضو جدید
دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما اگه جواب بدین یه دنیا ممنون میشم:
اول اینکه مجموعه معماری منظور همون معماری معماری هست الان کسی که مجموعه معماری قبول شده یعنی چی؟
دوم اینکه من ترم 4 معماری هستم و میخوام از الان برای کنکور بخونم و میخوام همون سری اول قبول بشم راهنمایی شما چیه؟؟از یکی از دوستان که پرسیدم گفت فعلا فقط زبان بخون بر همین کتاب های تافل و 504 رو خریدم و دارم میخونم حالا اگر راهنمایی دارید بکنید...ممنون میشم.

کسی نبود یه راهنمایی کنه

NegR.s

عضو جدید
هیشکی نیس ار دانش پژوهان اصفهان خبر داشته باشه؟
دوستان اصفهانی نمیدونید سطح دانشگاهش چجوریه؟؟

راستش من دوستم کارشناسیشو اونجا بود خیلی راضی بود...
اگه اشتباه نکنم 1سری از اساتیدشون هم با هنر اصف مشترک بودن

silverdream

عضو جدید
خیلی ممنون مهندس بابت اطلاعاتتون یه چیز دیگه یادتون رفت بگید حتما خیلی سرد بود اره:D

راستی کجاها میتونم انتقالی بگیرم مثلا هنر اصفهان میشه ؟ و سوال دیگه اینکه میتونم از همون ترم اول انتقالی بگیرم یا باید یه ترم بمونم بعد انتقالی بگیرم؟

بچه ها شما هم کمک کنید دیگه:)

آره سرد که یه ثانیش بود :)) والا اینکه کجا انتقالی بگیری به دانشگاه مقصد بستگی داره از همون اول پیگیری کن

سلام تبریک عرض میکنم .قبولیه شما منو یاد قبولیم از اهواز انداخبت سال 85 از ازدبیل اومدم شهر شما یادش بخیر .

gift92

عضو جدید
سلام به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم . ایشا لله موفق باشین .
من هم امسال قبول شدم علم و صنعت رشته مهندسی شیمی :w33:

مبارکه هم دانشگاهی :دی
چه باحاله این تاپیکا! هم یونیاشو آدم می بینه پیش پیش!

gift92

عضو جدید
سطح علمیش چطوریه؟از ارشدش خبر دارین؟استاداش چطورن؟لطفا اگه میدونید بهم بگید ممنونتون میشم
بله، من و دوستم می تونستیم بدون کنکور بمونیم اونجا، من که از دانشگاه دیگه پذیرش گرفتم، ولی دوستم همونجا موند، ایشالا هم کلاس می شین باهم :)
واسه ما ها که چهارسال اونجا بودیم، دیگه محیط تکراری می شه، اما برای شما دانشگاه خوبی می تونه باشه. دو تا استاد دکتر فوق العاده داره، که اکثر درسای ارشد با اوناس، استفاده کنین ازشون خیلی...
ایشالا که موفق باشین :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا