▪●— هموطنم دوست آذری تسلیت —●▪

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز

شمال غرب دلم دست مرگ افتاده / شمال غرب دلم زیر خاک مدفون است

قسمتی از تنم
وطنم
امروز لرزید
قسمتی از دلم
ایرانم

......

امروز مرد
آذرم به خون نشست
آذرم به خون تپید
...

هموطن آذریم تسلیت

"سر" گربه ایران در عزاست
از چه لرزیدی زمین ؟!؟!؟
به کدامین گناه صورت مادر اشک شد و صورت کودک تباه ؟!؟!؟!
وزرن بی پناهشان انقدر زیاد بود که تاب نیاوردی ؟؟؟؟
از چه لرزیدی که قلب ایران این گونه میسوزد ؟؟؟؟

از چه لرزیدی ... هان ؟؟؟؟؟
از چه لرزیدی ؟؟؟؟؟

اینجا اذربایجان است, سر ایران..
یک عمر جک گفتی سکوت کردم,توهین کردی.. حرفی نزدم
بیگانه حمله کرد بابک را دادم,جنگ شد باکری ها را دادم..
رضا زاده و دایی و ساعی شادی را به خانه هایتان اوردند

ولی باز گفتی و گفتی گفتی..
هموطن! اینبار نه از جنگ خبر است نه از چیز دیگری!
خانه ام ویران شده,پدر و مادر و خواهرو برادرم زیر اوارند..

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
هموطنم زیر آوار است و صدا و سیما خنده بازار پخش می کند؛ این انصاف است؟
ما در غم زلزله بم شریک نبودیم؟
کجاست رسول نجفیان که برای ما هم بخواند؟
کجاست .......
و افسوس و صد افسوس

مهندکس

عضو جدید
اگه الان عنوان تاپیکو زده بودی "بیکارا بیان تو" یا یه چیزی شبیه این صدها نفر برات پیام میدادن...واقعا چرا بعضیا اینقد بیتفاوتن؟؟؟

لطفا یه لحظه خودتونو بذارین جای اون بچه ای که همه خانوادشو از دست داده..جای اون برادری که خواهرشو از دست داده..

جای همه اونایی که جلوی چشمشون عزیزانشون پرپر شدن..با دستای خودشون جنازه عزیزانشونو از زیر آوار درآوردن..

یه کم تامل کنین شاید دفعه بعد شما درچنین وضعی قرار بگیرین..

لطفا اگه کمکی ازدستتون برمیاد انجام بدین..(کمک مالی : 99999 بانک ملت وکمکهای دیگه شامل مواد غذایی کنسروی وآب و پتو وچادر و...

میتونین به پایگاههای جمع آوری تو شهر و یا پایگاههای بسیج بدین تا به دستشون برسه)

گروه های خونی منفی بخصوص
o منفی خیلی نیازه...لطفا دریغ نکنین.

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry:

واقعا نمیدونم چی بگم.
حادثه خیلی وحشتناکی بود، من که خیلی ترسیدم و هنوز هم میترسم !
خدا به داد اونایی برسه که خونشون خراب شده و عزیزانشونو از دست دادن ...

ممنون از تاپیکتون.

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا لحظه های سختیه
ما که هنوز فقط ترس مردمو می دیدیم یه دختره جلو چشم خودم نصف شب با اومدن لرزه تشنج گرفته بود دلمون خون شد
وای به حال مردم اونجا
خدا بهشون صبر بده
غیر از این چیزی نمی تونم بگم

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولین کودک ورزقانی پس از زلزله آذربایجان به دنیا آمد.این کودک که علی نام دارد کمی بعد از وقوع زلزله در بیمارستان صحرایی به دنیا آمد.خدارو شکر حال خودش و مادرش خوبه

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ديشب از شبكه سهند تصاويري از زلزله زدگان ناله مادران و گريه پدران زجه خواهران و داغ دل برادران رو ميديديم واشك ريختيم. پدرم ار شدت گريه حالش بد شد. چه بگويم . فقط خدا ميتونه صبر شون بده

ashkan2013

عضو جدید
هموطن!اینجا اذربایجان است,سر ایران..یک عمر جک گفتی سکوت کردم,هرچی دلت خاست گفتی حرفی نزدمبیگانه حمله کرد بابک را دادم,جنگ شد باکری ها را دادم..ولی باز گفتی و گفتی گفتی..هموطن! اینبار نه از جنگ خبر است نه از چیز دیگری!خانه ام ویران شده, پدر و مادر و خواهرو برادرم زیر اوارند..کمکم کن...کمکم کنوقتی هیچ شبکه ای یه نوار مشکی واسه تو اونگوشه نمی زنه...من مشکی داغ تو رو به سینه ام می زنم هم وطنم.......

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
هموطنم...
بخشی از وجودم...
از صمیم قلب غمت رو حس می کنم و از خدا براتون طلب صبر...
اخرین غمی باشه که حس می کنین...:cry:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا نمیدونم چی بگم.....با دیدن این تاپیک خیلی گریه کردم مرسی بابت تاپیکتون......
خدا رفتگان رو بیامرزه و به بازماندگانشون صبر بده ...
همین....

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
هموطن!اینجا اذربایجان است,سر ایران..یک عمر جک گفتی سکوت کردم,هرچی دلت خاست گفتی حرفی نزدمبیگانه حمله کرد بابک را دادم,جنگ شد باکری ها را دادم..ولی باز گفتی و گفتی گفتی..هموطن! اینبار نه از جنگ خبر است نه از چیز دیگری!خانه ام ویران شده, پدر و مادر و خواهرو برادرم زیر اوارند..کمکم کن...کمکم کنوقتی هیچ شبکه ای یه نوار مشکی واسه تو اونگوشه نمی زنه...من مشکی داغ تو رو به سینه ام می زنم هم وطنم.......

قشنگ یادمه تو زلزله بم عزای عمومی اعلام شد و تیتر اول همه رسانه ها و روزنامه ها و .... شد.
بازم بخندین بهمون. خوشحال باشین که خواهران و برادران دینیمون زیر آوار ها خاک آرام گرفتند.
بازم برامون جوک بسازین.
بگین ترکه تو زلزله .....
خیالی نیست. چون عمری داریم تبعیض رو احساس می کنیم.
بازم توی فیلماتون کارگر بنا و بلدیه و آبدارچی و .... رو به لباس ترک نشون بدین.
کجایین باقرخان و ستارخان.
کجایین 3 دلاور شهیدی که یک تنه مقابل فوج ارتش عظیم روسیه در جلفا مقابله کردین و مردانه به شهادت رسیدین تا یک وجب این خاک به دست روس ها نیفته. بیدار شین و نظاره گر کشوری باشین که در راهش جان باختین. ببینین که دوباره تبعیض قائل شدند.
کجایی نوه آخرین پادشاه ترک (ماد)، کوروش بزرگ. بیا و تبعیض را ببین و خود قضاوت کن.
ببین که در مصیبت ترکان حتی یک نصف روز عزای عمومی اعلام نشد و این هم به اینگونه به تاریخ پیوست.
باز هم خنده بازار پخش کنین تا مردم شاد باشند.
مسئولین خوش باشند. خیالی نیست....

آخرین ویرایش:

ashkan2013

عضو جدید
نقل از پروفایل فیس بوک یکی از داوطلبان حاضر در منطقه زلزله زده :
تازه از راه رسیدم و باید دوباره برگردم. فقط حرفی راه گلویم را بسته، می گویم و می روم: دلم می خواهد فریاد بزنم وقتی در یکی از روستاهای کاملا تخریب شده، مرد روستایی به من می گوید بمانید و یک استکان چایی را مهمان ما باشید. هنوز در بدنمان جان داریم که مهمان نوازی کنیم...

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....

ایشالا خداوند بهشون صبر عنایت فرماید......

خیلی سخته روزای بعد از زلزله، چن وقته پیش تو شهرما زلزله اومده بود اما نه اینقدر زیاد ولی تا چندین روز آرامش نداشتیم....

التماس دعا

tala1988

عضو جدید
:cry::(
سلام به همه ی دوستهای عزیز آذری, من با دیدن این عکسها واقعا متاثر شدم و نمی دونم چه جوری باید این عزیزان داغ دیده رو تسکین داد
فقط می تونم بهتون تسلیت بگم و اینکه بدونن شما تنها نیستین تمام ایران واسه ی شما عزا داره و خوشحال می شیم که هر کاری رو که در توانمون هست براتون انجام بدیم

mehryas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی ناراحت شدم
ما را در غمتون شریک کنید

به خاطر تمام اذری هایی که کشته شدند حداقل کاری که میتونیم واسشون بکنیم یک صلوات نثارشان بکنیم (صلوات).......

مهندکس

عضو جدید
قشنگ یادمه تو زلزله بم عزای عمومی اعلام شد و تیتر اول همه رسانه ها و روزنامه ها و .... شد.
بازم بخندین بهمون. خوشحال باشین که خواهران و برادران دینیمون زیر آوار ها خاک آرام گرفتند.
بازم برامون جوک بسازین.
بگین ترکه تو زلزله .....
کجایین 3 دلاور شهیدی که یک تنه مقابل فوج ارتش عظیم روسیه در جلفا مقابله کردین و مردانه به شهادت رسیدین تا یک وجب این خاک به دست روس ها نیفته. بیدار شین و نظاره گر کشوری باشین که در راهش جان باختین. ببینین که دوباره تبعیض قائل شدند.
کجایی نوه آخرین پادشاه ترک (ماد)، کوروش بزرگ. بیا و تبعیض را ببین و خود قضاوت کن.
ببین که در مصیبت ترکان حتی یک نصف روز عزای عمومی اعلام نشد و این هم به اینگونه به تاریخ پیوست.

دوست عزیز درسته صداوسیما روز اول یه اشتباهاتی داشت ولی وزیر بهداشت با چن تا از وزیرای دیگه همون شب زلزله اومده بودن آذرابیجان...

خواهشا مسائلو باهم قاطی نکنین..

landscapedesigne

عضو جدید
دوست عزیز درسته صداوسیما روز اول یه اشتباهاتی داشت ولی وزیر بهداشت با چن تا از وزیرای دیگه همون شب زلزله اومده بودن آذرابیجان...

:cry: من به عنوان یه ایرانی واقعا شرمنده هموطنامم ...
صدا سیما نه تنها روز اول بلکه هنووووووز اشتباه داره ...
وزیر بهداشت به جایی سر زده که راحت ترین مسیر رفت و آمد رو داشته ...
تایپیک های دوستان رو بخونین ... به خیلی از روستا ها هنوز کمکی نرسیده
مسائل قاطی هست ... اینا همش تلافی یه سری 30آ30 بازیه بچگانست ...
باید از خودمون خجالت بکشیم.

malmal_r

عضو جدید
بازم برامون جوک بسازین.
بگین ترکه تو زلزله .....

دوستان عزیز اگه وقت دارید حتمن بخونیدش!!!ممنون میشم!!!
سلام بی رحم نباشید...
مردم ایران همیشه با اذربایجانشون افتخار میکردنو میکننو خواهند کرد!!!
تلویزیونم دیگه حواسشون نبوده خنده بازارو پخش کردن ...
شب بعدش دیدیکه بازیگران خنده بازار همه اومدن تسلیت گفتن!!!!
بعدشم عزای عمومی بم به خاطر این بود بم یه شهرستان بزرگه!!!!!
حدود جمعیتش۷۳٬۸۲۳هزار جمعیت داشته!!!
که نعداد کشتگان بیش از 30هزاز نفه کشته شدن!!!
درصورتیکه زلزله ی اذربایجان فقط در3شهرستان(یا روستا!!دقیق نمیدونم)اتفاق افتاده!!!!
و این که در زلزله ی اذربایجان تعداد تلفات جانی تا کنون حدود یک صدم برابر می باشد!!!!
باز هم نمیدانم شاید عزای عمومی لازم بود!!!!
واین درشرایطی است که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران در اجلاس سران کشورهای اسلامی در شهر مکه مکرمه میباشد!!!!
وباز با این حال معاون اول خود و وزرای لازم را به دستور خود به منطقه ی زلزله زده فرستاده تا براروده خسارت شده و کارهای لازم را صورت دهند!!!
واز همه مهم تر در زلزله یبم کسی در روز2دوم زلزله شروع به ساخت خانه برای بازماندگان نکرد!!!و لی در اذربایجان......

شایدم شما درست میگویید!!ولی من میدانم در حق اذربایجان کوچکترین ذره ای ناحقی صورت نگرفته واین خودتان هستید که این تصورات را دارید!!!!!

در بازی هادی ساعی و حسین رضا زاده و....ایا اهنگ های ملی و افتخار امیز قهرمانی برای انها پخش نشد.....
در صورتی بم هم مفاخری چون ایرج بسطامی و...داشت!!!!
پس یک طفه به قاضی نروید!!!1
درپایان عرایضم بگم که من اهل استان کرمان!!!

من از صمیم قل به تمامی اذربایجانی های خون گرم و بدون غل وغش این زلزله ی جان سوز رو تسلیت عرض میکنم و برای بازماندگان ازدرگاه ایزد منان اجر و صبر خواستارم!!!!

ور در اخر هم:(اون دوستمون که گفته بود خنده بازار پخش میکنیدو.....)
من در این منطقه و کمک به زلزله زدگان کوچکترین...
در میان زلزله زدگان آذربایجان شرقی به دلجویی از آن... مستقیم با مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی اختصاص داد بنا... از زلزله زدگان در این مناطق حضور یافته بود عباسی... کمک به زلزله زدگان کوچکترین کاری است که از دستم...

در ضمن آقای احسان حدادی هم مدال نقره ی خود(معروف به نقره ی طلایی ایران را)به مردم زلزله زده ی اذربایجان اهدا نمود!!!!

ودر اخر اذرباجان همچنان سرور ایران بوده و هست و خواهد ماند!!!باز تصمیم با شماست!!!

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز

لطفا چشمتونو به حقایق نبندین.
وزیر بهداشت و سایرین به کدام مناطق سر زدن؟ هنوز روستاهایی هستن که بدون آذوقه و کمک و ... موندن و هیچ خبری از سرنوشتشون نیس.
چون صدا و سیما یه گزارش مختصر از رفتن وزرا به منطقه داد، همه چی تموم شد؟
مردم عزیزانشونو از دست دادن،معاون وزیر میگه بهتون وام بلا عوض یا با یهره کم میدم. اوووووووووووف بر شما. مردم الان واسشون پول مهمه یا عزیزانشون؟
به روستاهایی که تو بدترین شرایط آب و هوایی قرار دارن و هنوز پای هیچ امدادگری به اونجا باز نشده رفتن؟
اومدن یا نیومدنشون چه دردی از زلزله زدگان دوا کرد؟
اگه من خودم به شخصی عزیزانمو از دست ندادم، حداقل طعم اون زلزله رو چشیدم. ولی شمایی که اینقدر راحت میگی حقایقو قاطی نکن، واقعا فهمیدی تو زلزله چه بر سر مردم بیچاره اومد؟
بازم دم شبکه سهند گرم که اطلاع رسانی میکنه.

:cry: من به عنوان یه ایرانی واقعا شرمنده هموطنامم ...
صدا سیما نه تنها روز اول بلکه هنووووووز اشتباه داره ...
وزیر بهداشت به جایی سر زده که راحت ترین مسیر رفت و آمد رو داشته ...
تایپیک های دوستان رو بخونین ... به خیلی از روستا ها هنوز کمکی نرسیده
مسائل قاطی هست ... اینا همش تلافی یه سری 30آ30 بازیه بچگانست ...
باید از خودمون خجالت بکشیم.

ازتون ممنونم دوست عزیز