⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سورا مفخر

عضو جدید
بچه ها :cry: من اینقدر این مدت کارهای مختلف برام پیش اومده، نتونستم درست درس بخونم! اصن روم نمیشه دیگه بیام اینجا :w45:

الهی جانم چرا ؟ اگه هدفت برات مهمه مسلما برای اون باید ارزش و وقت گذاشت یک سال سختی ارزش این رو داره که یک جای درست با اساتید به نام روند یادگیری در دوره فوق لیسانس رو ادامه بدی . به قول دوستان زیاد آرمانی فکر نکنید ممکنه یک روز انگیزه و پشتکار زیاد داشته باشی خوب درس بخونی ولی ممکنه روزهایی پیش بیاد که اصلا حوصله هیچ کارو نداشته باشی و خودت رو عقب از رقبات ببینی و خیلی دلسرد بشی سعی کن اولویت بندی کن برای کارهای روزانت و اولویت مهمت درس و کارت باشه و سعی کن این چند ماه رو بی خیال شبکه مجازی و دوستان بشید :thumbsup::child:من کوچکتر از اینها هستم که کسی رو نصیحت کنم دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید .

ena90

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
ممنونم از پاسخگویی و راهنمایی شما. منم فک می کنم درست ترین روش همینه. هرچه سریعتر منابع رو تهیه و شروع می کنم.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
الهی جانم چرا ؟ اگه هدفت برات مهمه مسلما برای اون باید ارزش و وقت گذاشت یک سال سختی ارزش این رو داره که یک جای درست با اساتید به نام روند یادگیری در دوره فوق لیسانس رو ادامه بدی . به قول دوستان زیاد آرمانی فکر نکنید ممکنه یک روز انگیزه و پشتکار زیاد داشته باشی خوب درس بخونی ولی ممکنه روزهایی پیش بیاد که اصلا حوصله هیچ کارو نداشته باشی و خودت رو عقب از رقبات ببینی و خیلی دلسرد بشی سعی کن اولویت بندی کن برای کارهای روزانت و اولویت مهمت درس و کارت باشه و سعی کن این چند ماه رو بی خیال شبکه مجازی و دوستان بشید :thumbsup::child:من کوچکتر از اینها هستم که کسی رو نصیحت کنم دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید .

مرسی سورا جون! آخه یهویی یه هفته مهمون اومد خونمون و چندتا کار دیگه، بعد اینجوری که میشه آدم سست میشه. راست میگین دیگه ازین وقتای باقی مونده باید نهایت استفاده رو کرد.
راستی ماشالا شما خیلی خوب خوندی توی دو هفته! آفرین! امیدوارم موفق باشی:w27:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونا....خوبین؟:gol:...دوستان من یه سوال بسیار اساسی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنین.....فک کنین من یه کتابی رو (حالا هرچی که هست به فرض سبک شناسی پیرنیا) یه دور خیلی سریع و روزنامه وار خوندم. برا دور دوم با دقت و تمرکز کامل خوندم اما بازم احساس می کنم به تسلط کافی نرسیدم. حالا سوال من اینجا پیش میاد که من بعد از دور دوم سبک شناسی برم سراغ یه منبع دیگه، به فرض جزوه متدین؟ یا اینکه نه، برا بار سوم سبک شناسی رو بخونم؟ البته مسلما من برا بار سوم این کتاب رو حتما می خونم، منظورم اینه که بعد از یه منبع دیگه که اصلا نخوندمش (جزوه متدین ) بخونمش یا بعدش؟...........قبول دارم شاید سوال جالبی نباشه اما واقعا تو این زمینه به مشکل بر خوردم چون الان هر کتابی رو که دو دور می خونم (یه دور روخوانی و یه دور دیگه با دقت)، با احساس وسواس شدیدی دوباره می خوام بخونمش و برا همینه در طول دو ماه من فقط دو تا کتاب خوندم!!!!!!!!!!!:crying2:

سلام ارزو جان. بنظر من دور سوم از اون کتاب را بخوون بعد برو سراغ کتاب بعدیت چون دور اول که فقط در حد اینه که بفهمی کلیت کتاب چیه و توی دور دومم مطالب مهم از غیر ضروری تفکیک میشن و بنظرم توی دورای بعدی تثبیت میشه.منم خودم خیلی کند میخوونم و این کند خووندن بهم استرس میده اما اینکه میگی یه مطلبو میخوونی فکر میکنی بلد نیستی و فکر میکنی باید برگردی عقب این طبیعیه نگران نباش توی دوره های بعدی متوجه میشی که فکرت اشتباه بوده ;):w10: همه رتبه های برتر هم اینا هم بمن هم توی مصاحبه هاشون گفتن ونوشتن که تعداد منابع مهم نیست مهم کیفیت خووندن و تسلط به همون منابع هرچند اندک و تکرار و دوره چندین باره است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها :cry: من اینقدر این مدت کارهای مختلف برام پیش اومده، نتونستم درست درس بخونم! اصن روم نمیشه دیگه بیام اینجا :w45:
عزیزم مشکل که برا همه پیش میاد، خودتو زیاد ناراحت نکن. مثلا من سه روز آخر هفته م یه جوری طلسم شده که طلسمای هری پاتر کم آورده جلوش! و اما چنتا نصیحت: با وجود اینکه تو خانواده ای بزرگ شدم که احترام و رسیدگی به مهمون جایگاه ویژه ای توش داشته و مهمون تاج سر منه ولی وقتی به آدمای دور و ور خودم که همگی صنعتی شریف و چه می دونم دانشگاه های خوب کشور تو رشته های تاپ قبول شدن نگاه می کنم میبینم در کمال بی رحمی کلمه مهمون رو به مدت یک سال از زندگیشون حذف کردن! من که هفته گذشته بعد از اینکه کل پنجشنبه و جمعه م محو شد سنگام رو در این زمینه با خانواده وا کندم!! طوری وا کندم که صدام تا اون سر کوچه میرسید:biggrin:...الان مهمون بیاد کسی جرات نمیکنه منو صدا کنه:cool:.من اگه پشت کنکور بمونم اون مهمون میاد خرج زندگیم رو بده؟!!! نخیر، اتفاقا همون مهمونا میگن: اوا خواهر دیدی چی شد؟ قبول نشد!...معلوم بود قبول نمیشه دیگه!!!دیدی اون روز که رفته بودیم خونشون 4 ساعت نشست کنارمون بگو بخند را انداخت!!!:w07:...
فدای دختر/پسر خودم بشم که اصلا محل مهمون نمیذاشت، پزشکی قبول شد!!!!!!!!!!!!!!!!!.....اینه داستان مهمون:mad:.البته مسلما همه مهمونا مثه هم نیستن. :redface: میتونی خیلی منطقی از خانواده ت بخوای که روزای پنجشنبه و جمعه ازت کمک بخوان و اجازه بدن بقیه روزای هفته رو به کارات برسی
مورد بعدی که به نظرم یکم بی رحمانه س اینه که مثلا وقتی 7 ساعت درس می خونیم و میریم نتیجه بازی (به فرض!) رو چک کنیم، ناخودآگاه این پیام رو به بقیه اعضای خانواده انتقال میدیم که درس برا من زیاد مهم نیس! گفتم که بی رحمانه س:cry:...در کل سعی کن زیاد جلو چشم خانواده آفتابی نشی، این روش در قبولوندن! اهمیت درس از جانب شما به خانواده بسیار موثره.
سلام ارزو جان. بنظر من دور سوم از اون کتاب را بخوون بعد برو سراغ کتاب بعدیت چون دور اول که فقط در حد اینه که بفهمی کلیت کتاب چیه و توی دور دومم مطالب مهم از غیر ضروری تفکیک میشن و بنظرم توی دورای بعدی تثبیت میشه.منم خودم خیلی کند میخوونم و این کند خووندن بهم استرس میده اما اینکه میگی یه مطلبو میخوونی فکر میکنی بلد نیستی و برگردی عقب این طبیعیه نگران نباش توی دوره های بعدی متوجه میشی که فکرت اشتباه بوده ;):w10:
سلام عزیزم، ممنونم راهنماییم کردی:gol:، کند خوندن منم داغونم کرده:cry:فک کنم یکم وسواس گرفتم
. باید سعی کنیم تند تند بخونیم:neutral:

جون جونا مواظب خودتون باشین، درساتونم بخونین.
..آذر اومد به به به....کنکور خندید قه قه قه....!

فرزند ققنوس

عضو جدید
شاید لازمه موفقیت کنار گذاشتن بعضی از خواسته ها و دوستان و اقوام باشه . خیلی ها که موفقیت رسیدن کنارش یک چیزهایی رو از دست دادن که ما فقط اون روی سکه رو می بینیم یکی جوانیشو یکی هم مثل ادیسون خانوادشو . برای رسیدن به جایگاه کمال باید هم رنگ جماعت شد نه مثل اونها رفتار کرد وگرنه خدا پنج انگشت دست و پا رو یکسان خلق می کرددیگه لازم نبودبه شیوه هنرمندانه و معمارانه فرم و شاکله ساختاری ما رو طراحی کند .

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان جزوه اول دکتر متدین بسیار ناخوانا هستش (البته ممنونم از بچه هایی که زحمت میکشن و آپ می کنن:gol:)، می خوام بدونم نسخه دیگه ای از این جزوه که خواناتر باشه تو باشگاه هست؟

qasedak_20

عضو جدید
دوستان جزوه اول دکتر متدین بسیار ناخوانا هستش (البته ممنونم از بچه هایی که زحمت میکشن و آپ می کنن:gol:)، می خوام بدونم نسخه دیگه ای از این جزوه که خواناتر باشه تو باشگاه هست؟

تایپ شده همین حزوه م تو باشگاه هست سرچ کنید پیدا میشه

هادی.رحیمی

کاربر بیش فعال
http://s3.picofile.com/file/8223596768/جزوه_ایستایی_جلسه_1و2_مدرس_هادی_رحیمی.pdf.html
لینک دانلود جزوه کلاس ایستایی و فن تبریز
جلسه 1 و 2 - مفاهیم پایه سازه و ایستایی
مدرس: هادی رحیمی
http://s6.picofile.com/file/8223605142/آزمون_15_درک_رفتار_هادی_رحیمی.pdf.html
لینک دانلود آزمون شماره 15 کلاس ایستایی و فن تبریز
موضوع آزمون: درک رفتار سازه ها
طبقه بندی آزمون: کتابی
http://s6.picofile.com/file/8223606292/آزمون_40_ساختمانهای_بلند_هادی_رحیمی.pdf.html
لینک دانلود آزمون شماره 40 کلاس ایستایی و فن تبریز
موضوع آرمون: ساختمان های بلند
طبقه بندی آزمون: مبحثی
مدرس: هادی رحیمی

farhadarch

عضو جدید

monaa1993

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گلم ، من که همیشه هستم تا الان با شروع دوهفته ای ،کتاب های سبک شناسی پیرنیا و معماری جهان زارعی ، جزوه سیستم ساختمانی طباطبایی رو دو بار مرورر کامل کردم و تسلط60 درصد دارم و تا امروز کتاب غرب قبادیان و سازه در معماری نصفش مرور شده و کلی مطلب خلاصه نویسی کردم که هر روز مرتب مرور می کنم و زبان هم که پیش استاد خوبم مهندس قاسمی میرم حسابی سخت گیری شدید می کنه هر لحظه فقط استرس و فشار یادگیری زبان هر جا بگید;) من دارم زبان می خونم حتی داخل حمام و جاهایی که نباید به زبون آورد تخصص ایشون زبان ارشده و تضمین می کنه که زبان رو بالای شصت درصد بزنید و یک ماه نزدیک به کنکور اگه دوست نداشتید زبان نخونید برید سراغ دروس مهم تر ، چون حسابی پوستمون رو الان می کنه حسابی از توانمون کار می کشه در یادگیری زبان ، برم بشینم الان سراغ درس زبان که فردا بلد نباشم تبیه می شم . واسم دعا کنید :cry:
سلام دوست میشه یه سری نکاتی که توی کلاس اقای قاسمی هست و فک میکنی برای ما هم میتونه مفید باشه بگیی نحوه خوندن برخورد با سوال و متن حفظ لغات زیاد و فرار و ......کلا هر چیز مفیدی ممنون میشم خیلی خیلی موفق باشی

monaa1993

عضو جدید
سلام دوس جونا....خوبین؟:gol:...دوستان من یه سوال بسیار اساسی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنین.....فک کنین من یه کتابی رو (حالا هرچی که هست به فرض سبک شناسی پیرنیا) یه دور خیلی سریع و روزنامه وار خوندم. برا دور دوم با دقت و تمرکز کامل خوندم اما بازم احساس می کنم به تسلط کافی نرسیدم. حالا سوال من اینجا پیش میاد که من بعد از دور دوم سبک شناسی برم سراغ یه منبع دیگه، به فرض جزوه متدین؟ یا اینکه نه، برا بار سوم سبک شناسی رو بخونم؟ البته مسلما من برا بار سوم این کتاب رو حتما می خونم، منظورم اینه که بعد از یه منبع دیگه که اصلا نخوندمش (جزوه متدین ) بخونمش یا بعدش؟...........قبول دارم شاید سوال جالبی نباشه اما واقعا تو این زمینه به مشکل بر خوردم چون الان هر کتابی رو که دو دور می خونم (یه دور روخوانی و یه دور دیگه با دقت)، با احساس وسواس شدیدی دوباره می خوام بخونمش و برا همینه در طول دو ماه من فقط دو تا کتاب خوندم!!!!!!!!!!!:crying2:

سلام دوست خوب خوبی؟ منم مثل تو کند میخونم !!! به نظرم کتاب سبک شناسیو دوباره بخون اما فقط خلاصه نویسی و و شکل ها بعد که متدین میخونی یه سری نکاتش با سبک شناسی یکیه یه جورایی بعضی قسمت سبک شناسی دوباره تو ذهنت مرور میشه. سعی کن دوره دومت که خوب میخونی سعی نکنی همه ی مطالب 100 درصدشو به ذهن بسپاری یه تسلط نسبی متوسط پیدا کن با دور سوم به خونده هات اضافه کن و خونده های دور دوم که باز بهتر برات تثبیت میشه و همچچنان این قصه ادامه دداارد تا به تسلط 100 درصد برسی خیلی خیلی موفق باشی.

بچه هاببخشید که اینجا میگم من قبلا یه خلاصه ایی از بایونیک تو تاپیکا دیدم ولی الان پیداش نمیکنم!!! کسی میدونه ؟؟؟؟میشه لینکشو بزارید. موفق باشید.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست خوب خوبی؟ منم مثل تو کند میخونم !!! به نظرم کتاب سبک شناسیو دوباره بخون اما فقط خلاصه نویسی و و شکل ها بعد که متدین میخونی یه سری نکاتش با سبک شناسی یکیه یه جورایی بعضی قسمت سبک شناسی دوباره تو ذهنت مرور میشه. سعی کن دوره دومت که خوب میخونی سعی نکنی همه ی مطالب 100 درصدشو به ذهن بسپاری یه تسلط نسبی متوسط پیدا کن با دور سوم به خونده هات اضافه کن و خونده های دور دوم که باز بهتر برات تثبیت میشه و همچچنان این قصه ادامه دداارد تا به تسلط 100 درصد برسی خیلی خیلی موفق باشی.

بچه هاببخشید که اینجا میگم من قبلا یه خلاصه ایی از بایونیک تو تاپیکا دیدم ولی الان پیداش نمیکنم!!! کسی میدونه ؟؟؟؟میشه لینکشو بزارید. موفق باشید.
بچه ها ازتون ممنونم:w27:....

سورا مفخر

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز ، پرسیده بودید شیوه ایشون چطوره ، بیشتر گرامر کار می کنن تا الان که پیش رفتیم . روزی 60 تا لغت رو با رمز گذاری تا شب چند بار مرور می کنیم و نحوه نوشتن کلمه رو چند بار در تایم های یک ربع تمرین میشه کلا از صبح تا اخر شب این لغات با رمز نگاری نزدیک 20 بار مرور می شه و روز بعد لغات قدیم بعلاوه لغات جدید و تکنیک های تست زدن سریع و تشخیص تله تست در ازمون های زبان رو جلسات اینده می گن فقط تا الان لغات و گرامر و کار با نرم افزار Rosetta stone

nasrin_arch

عضو جدید
سلام نسرین جون
مرسی ک سوالا رو گذاشتی:w27: میشه اگه بالاترین درصدا رو هم داری برامون بفرستی؟

سلام دیانا جان
خواهش میکنم عزیزم
راستش من امسال ازمونهارو شرکت نکردم
احتمالا دو تا ازمون جامع اخری رو امتحان بدم . با این حساب رتبه ها دستم نیست . ببخشید .
سوالاتو یکی از دوستانم برام ایمیل کرده و قراره همشو برام بفرسته . منم اگر زنده بودم براتون توی باشگاه قرار میدم
ازمونهای اکادمی رو هم اگه به دستم رسید قرار میدم

سورا مفخر

عضو جدید
با سلام الان ساعت دو صبح است و من همچنان بیدار بودم تا موفق شدم معماری غرب قبادیان و بحث فناوری نوین ساختمان جزوه سینا شریفی رو تموم کنم . انشالله خدا عمری بهم بده برم این هفته سازه در معماری، مبانی سازه برای معماران ، فناوری نوین گلابچی و معماری اسلامی و معماری معاصر غرب انتشارات کنکاش رو توی هفته جدید تموم کنم دوستان جزوه درک عمومی معماری خوب سراغ دارید توی بازاربتونم پیدا کنم هنوز درک عمومی معماری رو شروع نکردم فعلا سه تا کتاب تاریخ معماری تموم شد امشب از فردا تست و مرورشونه :eek: . :confused: دوستان ممنونم به خاطر قرار دادن ازمون ها ،
.:w09::w09:

آدرس موفقیت : بزرگراه توکل ، بلوار آرامش ، خیابان آزاده
میدان عمل ، مجتمع نشاط ، واحد پشتکار ، پلاک 20 ، منزل خوشبختی

آخرین ویرایش:

qasedak_20

عضو جدید
با سلام الان ساعت دو صبح است و من همچنان بیدار بودم تا موفق شدم معماری غرب قبادیان و بحث فناوری نوین ساختمان جزوه سینا شریفی رو تموم کنم . انشالله خدا عمری بهم بده برم این هفته سازه در معماری، مبانی سازه برای معماران ، فناوری نوین گلابچی و معماری اسلامی و معماری معاصر غرب انتشارات کنکاش رو توی هفته جدید تموم کنم دوستان جزوه درک عمومی معماری خوب سراغ دارید توی بازاربتونم پیدا کنم هنوز درک عمومی معماری رو شروع نکردم فعلا سه تا کتاب تاریخ معماری تموم شد امشب از فردا تست و مرورشونه :eek: . :confused: دوستان ممنونم به خاطر قرار دادن ازمون ها ،

خسته نباشییی
ایشالا که همینطوری خوب پیش بری
میشه روش خوندنتو بگی??سرعتت خیلی خوبه,من اصلا نمیرسم اینجوری:(

qasedak_20

عضو جدید

خسته نباشییی
ایشالا که همینطوری خوب پیش بری
میشه روش خوندنتو بگی??سرعتت خیلی خوبه,من اصلا نمیرسم اینجوری:(

Diana-88

عضو جدید
سلام دیانا جان
خواهش میکنم عزیزم
راستش من امسال ازمونهارو شرکت نکردم
احتمالا دو تا ازمون جامع اخری رو امتحان بدم . با این حساب رتبه ها دستم نیست . ببخشید .
سوالاتو یکی از دوستانم برام ایمیل کرده و قراره همشو برام بفرسته . منم اگر زنده بودم براتون توی باشگاه قرار میدم
ازمونهای اکادمی رو هم اگه به دستم رسید قرار میدم
مرسی عزیزم لطف میکنی:w30:

فرزند ققنوس

عضو جدید
سلام بچه ها ، چه خبر چرا اینجا کسی نمیاد پارسال اینجا خیلی بهتر بود اقای ایرانشاهی بود و امثال دیگر دوستان ، سورا جان خوب شروع کردی آفرین به اراده و پشتکارت شنیدم که آزمون نظام مهندسی هم می خوای شرکت کنی . خواستی من جزوه های ارشد پارسالم رو برات بفرستم . بچه ها بخونید بخونید همینو بس فرصت رو راحت از دست ندید بعد ممکنه افسوس این روزهایی که گذشت رو به یاد بیارید

wolfgang

عضو جدید
سلام دوستان میشه آدرس چند تا کتابخانه تخصصی معماری در تهران که مجموعه کاملی از منابع ارشد داشته باشه رو بدبن؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعرفه ثبت نام درآزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۳۹۵ تعیین شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت درباره تعرفه ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۳۹۵ را برای اجرا ابلاغ کرد.
در متن مصوبه هیات وزیران آمده است: «تعرفه ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۳۹۵ به شرح جدول زیر تعیین می شود.»
«درآمدهای سازمان سنجش آموزش کشور به حساب خزانه واریز و در بخش درآمد بودجه کل کشور منظور و معادل آن از طریق درج ردیف هزینه ای در لوایح بودجه سنواتی در اختیار سازمان مذکور قرار می گیرد.»
ردیفنوع تعرفهمیزان تعرفه(مبالغ به ریال)ملاحظات
۱آزمون سراسری۱۸۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۲علاقه­ مندی به گزینش در دانشگاه پیام نور، تربیت معلم (فرهنگیان) و مراکز غیرانتفاعی۴۶.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۳آزمون کاردانی پیوسته۱۸۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۴آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته۲۳۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۵آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته۳۰۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۶آزمون دکتری داخل۵۰۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۷آزمون دکتری اعزام به خارج۵۰۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۸آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (بدون گفتار)۵۰۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۹آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (با گفتار)۵۰۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۱۰آزمون عملی تربیت بدنی۱۸۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۱۱آزمون عملی رشته های هنر۲۳۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۱۲بررسی پرونده های صلاحیت عمومی داوطلبان آزمون ها۲۹۰.۰۰۰به ازای هر پرونده
۱۳هزینه مصاحبه و بررسی صلاحیت­های عمومی دانشگاه فرهنگیان۲۳۰.۰۰۰به ازای هر داوطلب
۱۴خدمات پیام کوتاه آزمون (اختیاری)۵.۰۰۰بابت تمام پیامهای ارسالی
اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ ۲۵ آبان ۹۴ برای اجرا به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان همگی دعا کنید تا زمان ثبت نام کنکور خبر جدیدی مبنی بر تغییر پذیرش منتشر نشه.
چون همانگونه که در جریانید بحث مصاحبه ای شدن کنکور ارشد چند هفته است داغ شده .طی خبر های رسیده قراره نتیجه نهایی مجلس در این هفته اعلام بشه! که امسال مصاحبه باشه یا 96 به بعد
اما بهتون بگم با پرسو جو هایی که کردم احتمال امسال کمه اما همچنان هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.