⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

revit

عضو جدید
سلام جناب مهندس:gol:. ممنون که اینجا هستین، ما خیلی به حضورتون تو باشگاه احتیاج داریم.مرسی به خاطر حرفای دلگرم کننده تون:crying2:. میتونم سوال بپرسم خدمتتون؟:w05:. من تا گوتیک 2 دور کتاب بانی مسعود رو خوندم اما همش فک می کنم یادم نمونده، دوباره بخونم؟ یا اینکه کتاب و یه دور کامل بخونم و دوباره از اول مرور کنم؟...البته می خواستم تا تکنولوژی جدید بخونم بعد استاپ کنم برم سراغ سبک شناسی.
یه سوال دیگه هم خدمتتون داشتم، من الان دو هفته ای میشه که اسکیس تمرین می کنم. میدونم شاید خیلیا بگن از الان زوده ولی من واقعا به توانایی های اسکیسم آگاهم و میدونم که هیچی بلد نیستم! به هر حال، دو هفته هر روز 3 صفحه A3 تمرین خط ستاره ای (همونی که دور تا دور کاغذ نقطه میذاریم و نقطه ها رو به هم وصل می کنیم) انجام دادم، میتونم بگم از 100 درصد، از سطح زیر یخبندان رسیدم به 70 درصد البته فعلا همین تمرین منظورمه، نه همه جزئیات اسکیس، تو همین تمرین از زیر 0 رسیدم به 70% . الان می خوام بدونم با توجه به کیفیت بد اسکیس من و به نسبت اون، زمان کم باقی مونده تا کنکور، من برم سراغ تمرین خط بعدی؟ یا اینکه فعلا همین تمرین رو کار کنم؟ آخه استاد شقاقی می گفتن روزی (به فرض) 100 صفحه ز این تمرین کار کنین، من به خاطر تئوری نمیتونم این همه تمرین تو یه روز انجام بدم:cry:
لطف می کنین اگه راهنماییم کنین:gol::gol:

سلام. خواهش می کنم.
انشاالله همگی تون موفق و سربلند میشید.
ببینید خانم مهندس چیزی که هست اینه که تاریخ درس فرار یه پس باید بیشتر و بیشتر مطالعه بشه و اینکه تاریخ یه خرده درس خشکیه و میطلبه که بیشتر مورد توجه قرار بگیره. خواهش من از شما اینه که بیشتر برا این درس وقت بزارید. شما صبح میتونید کتاب آقای زارعی رو مطالعه کنید و برای عمیق تر شدن بعداز ظهر همان روز بانی مسعود رو مطالعه کنید. کتاب بانی مسعود نثر خیلی خوبی نسبت به دیگر کتابهای فارسی تاریخ معماری داره... اسم ها رو بیشتر روش تمرکز کنید. یه تکنیک جالبی هم که هست زمان کوتاهی رو برای خودت تعیین که مثلا داری تاریخ میخونی تو قسمت گوتیک بشین ساختار فضایی ها شون رو اسکیس بزن یا حالا معماری ایرانی این تکنیک میتونه تو فرایند شکل گیری طرح تو زمان اسکیس کمکتون کنه. مثلا من امسال که اسکیس داشتم موضوع آتش نشانی بود و زمان کنکور که همینطور داشتم میخوندم دیتیل هایی که از کتاب جزئیات ارتقا دهنده یا دیگر کتب رو داشتم استخراج می کردم و در دفتر چه ای که تهیه کرده بودم کروکی می کردم و نتیجتا فیدبک شون تو کارم اومد مثل ETFE و کابل معلق و امثال اینا. این تکنیک باعث میشه چیزایی رو که میکشی تو ذهنت حک بشه چون هودت داری میکشی و دیگه اونجا تو کتابخونت نیست... همین باعث شد که درصد بالایی بگیرم
نکته ی دیگری که بهش تاکید دارم اینه که عمق درس خوندنتون رو بیشتر کنید. عمیق مطالعه کنید تا سطحی... همین تکنیک بالا نوعی عمیق خوندنه.... روی عکس ها / دتیل ها / پلان ها و... بیشتر زوم کنید.. که حتما و حتما خلاصه برداری خواهید کرد...
یه چیز دیگه که تو اسکیس کمکت میکنه اینه که هر چه قدر دستت قوی باشه همون قدر موفق تری... ادا بازی تو اسکیس موجب خطر ه... مثل راندو های الکی و اینا... اینا از شما فکر میخوان... فکر معمارانه... خط معمارانه... نه نقاشی...
فرایند معماری داشته باشی... مثلا من واسه اسکیسم یه برش کشیدم و در قسمت بالاش تماما دتیل های اجرایی یود که تو دوره دانشگاه و کنکور باهاش برخورد کردم... اصلا هم راندو نداشتم. تماما کارام با مداد مشکی بود.
و دیگر که از همه مهمتره تو اسکیس. برید موضوعات اسکیس های ورکشاپ های سالهای گذشته رو پیدا کن و هرورز بشین روشون فکر کن... این کمک میکنه که خوب لپ مطلبو بفهمی... و مث بعضی ها که دست قوی هم بودند ولی امسال درصد فوق العاده پایینی گرفتند... چرا؟؟؟ چون آتشناشی رو فرهنگسرای آب و آتش طراحی کرده بودند...چرا؟؟؟ چون دقیقن موضوع رو نگرفته بودند که اصن چی میخواد... مطلب بعدی اینه روحیه از همه چیز مهمه... یادمه 10 روز مونده بود به اسکیس دست به سیاه و سفید نزدم و رفتم خونه استراحت کردم چون مطمئن بودم موفق میشم... همیشه پرانرژی و با انگیزه زندگی کنیم...
باز اگر سوالی بود در خدمتم... ارادتمند شما Revit...

revit

عضو جدید
سلام ممنون از حرفای خوبتون..من یه سوال دارم اگر کسی معماری جهان زارعی را بجای هلن گاردنر بخوونه اشتباهه؟

سلام. ببخشید که دیر جواب دادم. سنگینی درسهای ارشد دیگه...
در مورد سوال شما من موافقم که هلن گاردنر رو بخونی اما نه واسه کنکور... به نظر من اگه شما بانی مسعود و زارعی رو بخونی کافیه. البته درست و کامل. که کتاب از عصر کنکاش هست که مخصوص تاریخ هاست... جهان و معاصر و ایران که مجزا اند... اینا خلاصه اند میتونی بعد از اتمام مطالعه اون بالایی ها و خلاصه برداری ها... بشینی هفته ای دو بار عصر کنکاش و مرور کنی. دیدن اجمالی بر جزوات موسسات هم بد نیست... خلاصه هاشون و جداولشون و غیره. موفق و سربلند باشید

Diana-88

عضو جدید
سلام دوستان خداقوت.
من به یه همراه نیاز دارم که حداقل هر روز باهم از همدیگه بپرسیم چقدر خوندیم و ساعت مطالعه هم رو چک کنیم کسی هست ؟من اینجوری خیلی خوب پیش میرم و تا الان همراهمم خیلی خوب نتیجه گرفته ولی الان کسی نیست اطرافم که بخواد ازمون بده ...
������������������
سلام دوست خوبم
من هستممم;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خواهش می کنم.
انشاالله همگی تون موفق و سربلند میشید.
جناب مهندس دستتون درد نکنه:gol:....نکته های قابل تاملی تو حرفاتون بود. فقط یه سوال دیگه بپرسم اگه وقت داشتین جواب بدین.....چه مدت برا تمرینات پایه ای اسکیس از جمله تمرین خط زمان لازمه و بعد از چه بازه زمانی بریم سراغ مراحل بعدی از قبیل روند طراحی و ....؟(البته اصلا منظورم راندو نیستا)

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی شده ؟
استرس ندین :-( من یه ساله موندم :''''''''(
ما همه امسال قبولیم و فقط هم 170 روز وقت داریم :) بعععععععععله

سلام!!
بحث استرس نیست اصلا بحث ه این است که باید یکسری از واقعیت ها رو باور کرد که بهتر است اینکه گفت کو تا کنکور 95!! و شل گرفت و بگیم 170 روز که خیلی هست خیر به زودی این 170 روز به 70 و سپس به 7 و سپس به 0 تبدیل می شود. و دو روز که مانده به خودمون بگیم ای کاش میخوندم!!
این بحثا جای مشاوره زیادی دارد که اینجا نمیتوان گفت.
موید باشید

atp2

عضو جدید
سلام!!
بحث استرس نیست اصلا بحث ه این است که باید یکسری از واقعیت ها رو باور کرد که بهتر است اینکه گفت کو تا کنکور 95!! و شل گرفت و بگیم 170 روز که خیلی هست خیر به زودی این 170 روز به 70 و سپس به 7 و سپس به 0 تبدیل می شود. و دو روز که مانده به خودمون بگیم ای کاش میخوندم!!
این بحثا جای مشاوره زیادی دارد که اینجا نمیتوان گفت.
موید باشید
بله بله صد در صد حق با شماست :) من اون بخشش که که گفتید کنکور 96 رو گفتم جو استرسی میده که اگر هدفتون برنامه ریزی و تقسیم کتاب تا کنکور 96 است باید تو تاپیک کنکور 96 بیان شه نه اینجا که همه با جون و دل داریم میخونن و کاملن قدر این لحظات رو میدونن، ولی اگه هدفتون از عکسه بالا چیزیه که الان گفتید حق با شماست و لی جای برای بیان کنکور 96 نیست چون خودش باعث شل شدن میشه، مخصوصا اون 600 روزی که جمع زده شده.. .

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله صد در صد حق با شماست :) من اون بخشش که که گفتید کنکور 96 رو گفتم جو استرسی میده که اگر هدفتون برنامه ریزی و تقسیم کتاب تا کنکور 96 است باید تو تاپیک کنکور 96 بیان شه نه اینجا که همه با جون و دل داریم میخونن و کاملن قدر این لحظات رو میدونن، ولی اگه هدفتون از عکسه بالا چیزیه که الان گفتید حق با شماست و لی جای برای بیان کنکور 96 نیست چون خودش باعث شل شدن میشه، مخصوصا اون 600 روزی که جمع زده شده.. .

درود بر شما.
بنده عرض کردم این عکس طبق اصول و بر مبنای مشاوره تهیه شده است.شما اولین چیزی که با نگاه اول متوجه میشید عدد 170 است که وضعیتش به رنگ قرمز نمایش داده شده است بنابراین این داستان برای کنکور 95 است.
و در انتها عدد کوچک سبز نمایش داده شده است که گویا شما بیشتر به رنگ سبز و کوچک اهمیت میدید نه به اعداد بزرگ و قرمز;)
در کل برای همه ی دوستان ارزوی موفقیت دارم
بدرود

pantea0

عضو جدید
سلام .:smile: منم دقیقا مثل شما هستم نیاز به همراه دارم . من اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بخونم ... چون بعد از یک سال ونیم کار میخوام درس رو شروع کنم . مصمم هستم برای قبولی ولی به همراه مثل خودم نیاز دارم.

atp2

عضو جدید
درود بر شما.
بنده عرض کردم این عکس طبق اصول و بر مبنای مشاوره تهیه شده است.شما اولین چیزی که با نگاه اول متوجه میشید عدد 170 است که وضعیتش به رنگ قرمز نمایش داده شده است بنابراین این داستان برای کنکور 95 است.
و در انتها عدد کوچک سبز نمایش داده شده است که گویا شما بیشتر به رنگ سبز و کوچک اهمیت میدید نه به اعداد بزرگ و قرمز;)
در کل برای همه ی دوستان ارزوی موفقیت دارم
بدرود

:|
خیلی هم عالی : )))))))))
فقط الان سوالی که ذهن منو درگیر کرده اینه که پس متن قرمز پایین چی میشه حالا ؟ برا اون چه ایده ای داشتین؟
و اینکه خدایی قبل هر تبلیغ یا مشاوره یا کمکی اول ببینین که بازخورداش چیه ، من اصلا خنگ ، خوب منم هستم به هر حال، من نفهمیدم منظورتونو، الان شما به عنوان یا مشاور، باید از خوتون بپرسید که چرا من به عدد سبز توجه کردم، مث من شاید خیلی ها باشن، پس مشخصا مشکل از عکس شماست :)
بیشتر از اینم داره وقت استراحتم میره:) من فقط متوجه اخر تصویرتون شدم :) چون خودم روزی 100 بار روزای لاقیمونده رو حساب میکنم ، اکثرا اینجا همینجوری ان،
ممنون از دلسوزی و مشاورتون دوست عزیز :)
به امید موفقیت همه :)

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان اخیرا کورس خیلی خوبی نیز به گروه اضافه شده که به وسیله دوست خوبمون خانم مهندس farzaneh*memary و پیشنهاد میکنم استفاده کنید
مجموعه لغات آزمون های کارشناسی ارشد

گروه باشگاه مهندسان ایران در سایت ممرایز

* از کورس ها میتونین با عضویت در گروه یا به صورت جدا استفاده کنید
504 Absolutely Essential Words
+ 125 more difficult but essential words
+ hidden words of 504 book​

450 Essential Words For the TOEFL
1100 Words You Need to Know
مجموعه لغات آزمون های کارشناسی ارشد

گروه باشگاه مهندسان ایران در سایت ممرایز
http://www.memrise.com/group/4625779

sara 262

عضو جدید
سلام .:smile: منم دقیقا مثل شما هستم نیاز به همراه دارم . من اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بخونم ... چون بعد از یک سال ونیم کار میخوام درس رو شروع کنم . مصمم هستم برای قبولی ولی به همراه مثل خودم نیاز دارم.

سلام خب چه جوری باهم هماهنگ شیم من اینجا خیلی کم میام ؟

ena90

عضو جدید
سلام دوستان.
من تازه می خوام شروع کنم ولی انگیزه بالایی برای قبولی دارم.
اگه بتونم بهترین و مطمئن ترین منابع با توجه به زمان باقی مونده چیا هستن، هر چه سریعتر تهیه و شروع می کنم.
تا حدود زیادی تاپیکای قبلی و دیدم ولی فک می کنم با توجه به حجمشون، خیلیاشون واسه کسایی مفیدن که از تابستون شروع کردن.
تو سایت مهنس سعیدی پور یه لیست پیشنهادی واسه مطالعه هست که ترکیبی از کتابای منبع و بسته های اکادمیه. لطفا بچه هایی که تجربه کنکور ارشد رو دارن راهنماییم کنن درباره خوبی و بدی منبع معرفی شده این لیست.

eliiina

عضو جدید
سلام دوستان ، اميدوارم تركونده باشين تا الان :)
يه سوال، بانك تستي كه سوالاي كنكور معماري چندسال و داشته باشه و جوابارو درست بررسي كرده باشه كه بشه بهش اعتماد كرد چي هست؟ كلي ميخوام نه براساس درس
ميخوام مثلا بدونم هر سوال براي كدوم كتاب و مبحثه

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ببخشید که دیر جواب دادم. سنگینی درسهای ارشد دیگه...
در مورد سوال شما من موافقم که هلن گاردنر رو بخونی اما نه واسه کنکور... به نظر من اگه شما بانی مسعود و زارعی رو بخونی کافیه. البته درست و کامل. که کتاب از عصر کنکاش هست که مخصوص تاریخ هاست... جهان و معاصر و ایران که مجزا اند... اینا خلاصه اند میتونی بعد از اتمام مطالعه اون بالایی ها و خلاصه برداری ها... بشینی هفته ای دو بار عصر کنکاش و مرور کنی. دیدن اجمالی بر جزوات موسسات هم بد نیست... خلاصه هاشون و جداولشون و غیره. موفق و سربلند باشید
ممنون از راهنمایی خیلی خوبتون و توضیخاتتون .خیلی لطف کردید

morteza*amini

عضو جدید
سلام دوستان.
من تازه می خوام شروع کنم ولی انگیزه بالایی برای قبولی دارم.
اگه بتونم بهترین و مطمئن ترین منابع با توجه به زمان باقی مونده چیا هستن، هر چه سریعتر تهیه و شروع می کنم.
تا حدود زیادی تاپیکای قبلی و دیدم ولی فک می کنم با توجه به حجمشون، خیلیاشون واسه کسایی مفیدن که از تابستون شروع کردن.
تو سایت مهنس سعیدی پور یه لیست پیشنهادی واسه مطالعه هست که ترکیبی از کتابای منبع و بسته های اکادمیه. لطفا بچه هایی که تجربه کنکور ارشد رو دارن راهنماییم کنن درباره خوبی و بدی منبع معرفی شده این لیست.

سلام
منطقی ترین راه انتخاب منابع اینه که منابع پیشنهادی موسسات رو با هم مقایسه بکنید و منبعی که بین اونها مشترکه و همه روش تاکید دارن رو انتخاب کنی
پیشنهاد من اینه واسه دروس فنی جزوه بخونید. جزوه اقای طباطبایی و یا اقای خرسند خوبه
واسه تاریخ اکتفا به جزوه ریسکش بالاست و بهتره درکنارش کتب اصلی هم خونده بشه(البته نظر منه ممکنه درست نباشه)
در خصوص بسته های آموزشی موسسات هم توصیه میکنم به هیییییییچ وجه سمتشون نرید چون ناقص هستن.بجای اون اصل جزوه کلاسیه موسسات رو گیر بیارین بهتره. تاکید میکنم بسته های اموزشی سطحش از جزوات کلاسی پایین تره

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، اميدوارم تركونده باشين تا الان :)
يه سوال، بانك تستي كه سوالاي كنكور معماري چندسال و داشته باشه و جوابارو درست بررسي كرده باشه كه بشه بهش اعتماد كرد چي هست؟ كلي ميخوام نه براساس درس
ميخوام مثلا بدونم هر سوال براي كدوم كتاب و مبحثه
فکر کنم کتاب های عصر کنکاش خوب باشه
اینم لینکش >>> http://www.asrekankash.com/component/books/?view=item&item=4

سورا مفخر

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گلم ، من که همیشه هستم تا الان با شروع دوهفته ای ،کتاب های سبک شناسی پیرنیا و معماری جهان زارعی ، جزوه سیستم ساختمانی طباطبایی رو دو بار مرورر کامل کردم و تسلط60 درصد دارم و تا امروز کتاب غرب قبادیان و سازه در معماری نصفش مرور شده و کلی مطلب خلاصه نویسی کردم که هر روز مرتب مرور می کنم و زبان هم که پیش استاد خوبم مهندس قاسمی میرم حسابی سخت گیری شدید می کنه هر لحظه فقط استرس و فشار یادگیری زبان هر جا بگید;) من دارم زبان می خونم حتی داخل حمام و جاهایی که نباید به زبون آورد تخصص ایشون زبان ارشده و تضمین می کنه که زبان رو بالای شصت درصد بزنید و یک ماه نزدیک به کنکور اگه دوست نداشتید زبان نخونید برید سراغ دروس مهم تر ، چون حسابی پوستمون رو الان می کنه حسابی از توانمون کار می کشه در یادگیری زبان ، برم بشینم الان سراغ درس زبان که فردا بلد نباشم تبیه می شم . واسم دعا کنید :cry:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گلم ، من که همیشه هستم تا الان با شروع دوهفته ای ،کتاب های سبک شناسی پیرنیا و معماری جهان زارعی ، جزوه سیستم ساختمانی طباطبایی رو دو بار مرورر کامل کردم و تسلط60 درصد دارم و تا امروز کتاب غرب قبادیان و سازه در معماری نصفش مرور شده و کلی مطلب خلاصه نویسی کردم که هر روز مرتب مرور می کنم و زبان هم که پیش استاد خوبم مهندس قاسمی میرم حسابی سخت گیری شدید می کنه هر لحظه فقط استرس و فشار یادگیری زبان هر جا بگید;) من دارم زبان می خونم حتی داخل حمام و جاهایی که نباید به زبون آورد تخصص ایشون زبان ارشده و تضمین می کنه که زبان رو بالای شصت درصد بزنید و یک ماه نزدیک به کنکور اگه دوست نداشتید زبان نخونید برید سراغ دروس مهم تر ، چون حسابی پوستمون رو الان می کنه حسابی از توانمون کار می کشه در یادگیری زبان ، برم بشینم الان سراغ درس زبان که فردا بلد نباشم تبیه می شم . واسم دعا کنید :cry:

موفق باشی دوستم
مهندس قاسمی کلاساش کجا برگزار میشه؟؟؟؟؟

سورا مفخر

عضو جدید
با سلام ، کلاس های مهندس قاسمی مشهد برگزار میشه بیشتر روی گرامرکار می کنن ولی تکنیک کاری داده برای یادگیری سریع لغات با رمز نگاری و بازی کردن با لغات ، کتاب های مهندس قاسمی توی بازار هست . طوری که می گفتن و من شنیدم رتبه تک رقمی هنرهای ساخت فکر کنم تکنولوژی و برق و مکانیک با سه ماه کلاس ایشون از پایه صفر زبان رو به بالای شصت درصد رسوندن یک خورده هزینه کلاسشون زیاده کلا 850 هزار تومن با یک تیر چند نشون هم زبان ارشد رو بالا می زنیم هم کلا پایه زبان قوی میشه دیگه بعد دغدغه یادگیری زبان انگلیسی نیست دوره که من الان میرم فشرده ویژه ارشد .یک خورده سخت گیری و فشار به زبان آموز میاره ولی آخرش نتیجه خوبی داره من که شکر خدا تا الان خیلی راضیم دیگه طوری جلو رفتیم که توی خواب فقط لغات می خونیم خواب و درس خوندن قاطی شده سعی می کنم به اواسط ترم که رسید جزوات رو در اختیار شما هم بزارم تا استفاده کنید . با تشکر سورا مفخر

mohsen -a

عضو جدید
دوستان با تجربه جامعه آماری مرکز بالاتره یا آکادمی؟؟؟؟؟؟؟؟ برا آزمون آزمایشی رو کدومو پیشنهاااد میدین ؟؟؟؟؟؟؟ممنون فوری جواب بدین.......

morteza*amini

عضو جدید
دوستان با تجربه جامعه آماری مرکز بالاتره یا آکادمی؟؟؟؟؟؟؟؟ برا آزمون آزمایشی رو کدومو پیشنهاااد میدین ؟؟؟؟؟؟؟ممنون فوری جواب بدین.......

سلام
اگه میخوایین با سیلابس ریز تری پیش برید وتعداد آزمونها بیشتر باشه مرکز فکرکنم مناسب باشه.آکادمی هم ایده های جالبی واسه آزموناش داره که توی سیلابسش ذکر کرده ولی آزموناش کمتره

فرزند ققنوس

عضو جدید
با سلام به مهندسین عزیز ، یادش بخیر ما پارسال همین موقع ها تا پاسی از شب بیدار بودیم درس می خوندیم میرفتیم دانشگاه چند تا استاد روانی بودن که حسابی حالمو می گرفتن طوری بود که وسط راه ناامید می شدم کنارش یک استاد خوب هم داشتم که واقعا از پدر هم بهم نزدیک بود امید زیاد می داد . که به هیچی فکر نکن فقط به هدفت متمرکز باش یادش بخیر . سورا جان خوب کاری کردی مهندس قاسمی واقعا عالیه کنارش کتاب زبان تخصصی بابک رستمی فراموش نشه یکی از دوستام خریده بود بنده خدا کتابش رو می داد منم مطالعه می کردم کتاب واقعا عالی بود .الهی که همه شما روحیتون عالی باشه و با توکل به خدا پیش به سوی موفقیت گام بردارید پیروز باشید

فرزند ققنوس

عضو جدید
دوستان یک تجربم از آزمون ارشدی که گذشت رو به شما بگم سعی کنید تا جایی می تونید درسی رو کنار نگذارید چون رتبه که کسب می کنید خیلی مهمه که رتبه بالایی باشه چون اسکیس هم هر چه تلاش کنید شاید اون چیزی که توقع داشته باشید نشه نمره بیارید .چون سلیقه هرداور اسکیس با داور سال قبل یک خورده متفاوته . سر جلسه اسکیس ارشد استرس زیاده من سازه ایستگاه اتش نشانی رو سیستم لوله در لوله کار کردم به خاطر سبکی بصری بنا و به عنوان یک نشان شهری در ارائه تکنولوزی ساخت روز به عموم مردم و بهبود حس غنای فضای شهری ، این رو بهتون بگم که مطلبی که می خونید صرفا جهت آزمون تستی نباشه بتونید تا جایی که می تونید عملی کنید مطالب تئوری رو . من شاید خوشبختانه یا بدبختانه با روزانه تربیت مدرس دونفر فاصله داشتم و انتخاب بعدی روزانه دانشگاه بین الملل امام خمینی قزوین قبول شدم . و یک عامل دیگم انتخاب شهر هم دقت کنید خیلی آرمانی فکر نکنید من به راحتی می تونستم دانشگاه شهر خودم قبول بشم ولی همون فکر آرمانی این شد که الان هستم .

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونا....خوبین؟:gol:...دوستان من یه سوال بسیار اساسی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنین.....فک کنین من یه کتابی رو (حالا هرچی که هست به فرض سبک شناسی پیرنیا) یه دور خیلی سریع و روزنامه وار خوندم. برا دور دوم با دقت و تمرکز کامل خوندم اما بازم احساس می کنم به تسلط کافی نرسیدم. حالا سوال من اینجا پیش میاد که من بعد از دور دوم سبک شناسی برم سراغ یه منبع دیگه، به فرض جزوه متدین؟ یا اینکه نه، برا بار سوم سبک شناسی رو بخونم؟ البته مسلما من برا بار سوم این کتاب رو حتما می خونم، منظورم اینه که بعد از یه منبع دیگه که اصلا نخوندمش (جزوه متدین ) بخونمش یا بعدش؟...........قبول دارم شاید سوال جالبی نباشه اما واقعا تو این زمینه به مشکل بر خوردم چون الان هر کتابی رو که دو دور می خونم (یه دور روخوانی و یه دور دیگه با دقت)، با احساس وسواس شدیدی دوباره می خوام بخونمش و برا همینه در طول دو ماه من فقط دو تا کتاب خوندم!!!!!!!!!!!:crying2:

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها :cry: من اینقدر این مدت کارهای مختلف برام پیش اومده، نتونستم درست درس بخونم! اصن روم نمیشه دیگه بیام اینجا :w45:

وضعیت
موضوع بسته شده است.