⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کنکور عقب بیافته جریان اسکیس چی میشه:eek:
من که خیلی نگران عقب افتادنشم
نمی تونم بهش فکر نکنم:cry:

گلم به نظرت بهتر نیست به جای نگران شدن یه کوچولو به امضایی که زیر پستات میزنی فکر کنی؟:redface:.......اصلا شما فک کن نمی دونی کنکور بهمنه یا اردیبشهت، برای بهمن بخون، یا کنکور هست یا نیست. اگه هست که چه بهتر، بقیه ماجرا معلومه. اگه نیست تا بهمن خوندی، از بهمن (حالا یه ماه اینور اونور) تمرین اسکیس رو هم به برنامت اضافه کن. فقط به نظرم تو این شرایط نباید تو کارت وقفه بندازی. ینی اگه کنکور بیفته اردیبهشت برنده کنکور 95 کسی هست که عید و .. رو مدیریت کنه .البته این نظر شخصی بنده هستش:cool:.............الان هستند کسانی که دنبال یه سر سوزن وقت هستن تا برا ارشد بخونن از جمله خود من!!!.....اگه تایمت آزاده شما فقط درستو بخون گلم:gol::gol:

jhigol

عضو جدید
ممنون از راهنماییت arzoya جان
من اصلا برا خوندن مشکلی ندارم از همزمان شدن اسکیس و کنکور می ترسم که انشالله همزمان نباشن....؛-)))))

MEMAR_KHAS

عضو جدید
سلام منم میخوام تازه شروع کنم درس وووو....تازه پایانامه ام رو ارائه دادم.به نظرتون خیلی عقبم؟؟؟
از ایستایی و زبان شروع کنم؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییت arzoya جان
من اصلا برا خوندن مشکلی ندارم از همزمان شدن اسکیس و کنکور می ترسم که انشالله همزمان نباشن....؛-)))))
خب پس خدا رو شکر:hypocrite:نگران اون یه موردم نباش....بلاخره از یه بازه ای شروع می کنی به تمرین اسکیس;)
سلام منم میخوام تازه شروع کنم درس وووو....تازه پایانامه ام رو ارائه دادم.به نظرتون خیلی عقبم؟؟؟
چرا حرص میدین منو:wallbash:.چرا با اعصاب من بازی می کنین؟!:biggrin:...از این به بعد هیشکی حق نداره بگه دیر شده یا سوال کنه دیر نیست؟!
...به جز خودم:cool:..چون می خوام شهریور شروع کنم و باید بهم حق بدین که یه بار، فقط یه بار بگم دیر شده!!اصلا دیر نیس.....اصلا...نگران نباشین.....مهم خوندنه، فک کنین بگن پس فردا کنکوره! باور کنین اگه تا پس فردا بدون تلف کردن وقت، بخونین قبول میشین.چرا؟ چون خدا مزد آدمایی که نهایت تلاششون رو می کنن میده. من به این قضیه ایمان دارم و نمونه موردی هم سراغ دارم! در ضمن من خودم هنوز پایان نامم رو شروع نکردم!!!خیلی خوبه که پایان نامه تون رو ارائه دادین;)...
زبان که حتما شروع کنین. در کنارش تاریخ یا به قول خودتون ایستائی بخونین..................چقد دلم می خواد شروع کنم:cry:

MEMAR_KHAS

عضو جدید
ای وای :eek:ببخشید عزیزم من تازه اومدم نمیدونم چرا اینجوری احساس کردم....عصبانی نشوووووووووو
ان شالله پایانامتو خوب ارائه میدی.کمک خواستی بگو...مرسی از راهنمایی
شروع میکنی ناراحت نباش موفق باشی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای وای :eek:ببخشید عزیزم من تازه اومدم نمیدونم چرا اینجوری احساس کردم....عصبانی نشوووووووووو
ان شالله پایانامتو خوب ارائه میدی.کمک خواستی بگو...مرسی از راهنمایی
شروع میکنی ناراحت نباش موفق باشی
:biggrin:..........من معذرت می خوام:redface:.........خوش اومدی:w14:............اگه کمکی خواستم حتما مزاحمتون میشم...دستتون درد نکنه:gol:

moshaversoruch

عضو جدید
اگه کنکور عقب بیافته جریان اسکیس چی میشه:eek:
من که خیلی نگران عقب افتادنشم
نمی تونم بهش فکر نکنم:cry:

نگران نباشید سه حالت میشه براش متصور بود. یکی این که اسکیس مثل آزاد تو یه روز باشه که خیلی دور از ذهن هست. حالت دوم تغییر نکنه که در این صورت یه مقدار زمانتون کم میشه. حالت سوم اینه که یه مقدار تاریخش جابه جا بشه.
اما احتمال تغییر تاریخ کنکور به دلیل وجود رشته هایی با کنکور های عملی و دو مرحله ای کم هستش. به هر حال باید دید سنجش چه چیزی رو اعلام می کنه

moshaversoruch

عضو جدید
خب پس خدا رو شکر:hypocrite:نگران اون یه موردم نباش....بلاخره از یه بازه ای شروع می کنی به تمرین اسکیس;)

چرا حرص میدین منو:wallbash:.چرا با اعصاب من بازی می کنین؟!:biggrin:...از این به بعد هیشکی حق نداره بگه دیر شده یا سوال کنه دیر نیست؟!
...به جز خودم:cool:..چون می خوام شهریور شروع کنم و باید بهم حق بدین که یه بار، فقط یه بار بگم دیر شده!!اصلا دیر نیس.....اصلا...نگران نباشین.....مهم خوندنه، فک کنین بگن پس فردا کنکوره! باور کنین اگه تا پس فردا بدون تلف کردن وقت، بخونین قبول میشین.چرا؟ چون خدا مزد آدمایی که نهایت تلاششون رو می کنن میده. من به این قضیه ایمان دارم و نمونه موردی هم سراغ دارم! در ضمن من خودم هنوز پایان نامم رو شروع نکردم!!!خیلی خوبه که پایان نامه تون رو ارائه دادین;)...
زبان که حتما شروع کنین. در کنارش تاریخ یا به قول خودتون ایستائی بخونین..................چقد دلم می خواد شروع کنم:cry:

با انتخاب مسیر صحیح هیچ وقت دیر نیست. کسانی بودن که از مهر شروع کردن و تک رقمی شدن

moshaversoruch

عضو جدید

ایستایی و زبان و بعد از اونا تاریخ. یه کم که راه افتادین همه درسا موازی با هم

moshaversoruch

عضو جدید
ممنون
معماری میخام بخونم

منم مشکل ایشون دارم و معماری میخوام بخونم لطفا منو هم راهنمایی کنین اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم . ممنونم

در ابتدا لازمه که یک کنکور رو یک بار سوال هاش رو نگاه کنید کنید که بدونید در منابع به دنبال چه چیز باید بگردید و نحوه پرسش از شما چگونه است.

زبان را در برنامه روزانه قرار دهید. مخصوصا مطالعه لغات رو. از برنامه هایی مثل لایتنر، پرآموزی و ... می توانید استفاده کنید. تا روز کنکور لغت را ادامه دهید.

زبان عمومی را کمی دیر تر شروع کنید. به دو مبحث زمان افعال و موصولی ها خوب مسلط شوید.

زبان تخصصی لزوما کلمه نیست. بیشتر تکنیک و توانایی شما در ارتباط با متن هستش. هر روز یک متن بخوانید. از منابع استفاده کنید.

ایستایی رو هر روز در برنامتون قرار بدید. اگه امکانش رو دارید حتما در کلاس شرکت کنید.

تا زمانی که مسلط شدید به ایستایی هر روز. بعد از اون یک روز در میان

عناصر رو هم یک روز در میان بخوانید.
مباحث نوین تر پر سوال تر هستند.

تاسیسات و تنظیم ها رو به تناوب یک روز در میان بخوانید برای شروع تنظیم رو در الویت قرار بدهید.

تاریخ را هر روز در برنامه قرار دهید به صورت تناوبی. بزرگترین اشتباه این هستش که فکر کنید چون حفظی هستند دیر تر شروع به مطالعه کنید.

روز اول جهان و ایران
روز دوم ایران و معاصر
روز سوم معاصر و جهان

این سیکل رو رعایت کنید

درک رو پس از مطالعه تست بزنید. سراغ عصر کنکاش هم نرید چون غلط زیاد داره.

منظر هم فعلا زوده.

این برنامه فقط برای شروع هستش، و مسلما بعد از چند هفته می تونه تغییر کنه. توصیه می کنم حتما دروس را موازی بخوانید. اگر براتون سخته اول با دروس زبان، ایستایی و تاریخ مطالعه رو شروع کنید. موفق باشید

moshaversoruch

عضو جدید
از چه کتابی تست بزنیم؟

بهترین چیزی که فعلا می توانید به آن اکتفا کنید آزمون های آزمایشی سال های گذشته می باشد و سوالات کنکور. سعی کنید هر تست را عمیق و دقیق و از تمامی جوانب بررسی نمایید. این تحلیل و بررسی راهگشا تر خواهد بود.

sunday

عضو جدید
سلام دوستان.میشه بگین واسه آزمون های آزمایشی کجا بهتره؟
جامعه آماری و کیفیت سوال های کدوم موسسه بهتره؟

padina13

عضو جدید
الان که به سایت مرکز معماری سر زدم ،دیدم دو تا آزمون اول اینترنتی جامع داره فزیرش یه فرم داشت ،اون فرمو پر کردم ،فقط گفت مشخصاتتون ثبت گردید ،حالا چی میشه؟؟؟:huh:
کجای سایتشه
من پیدا نکردم

padina13

عضو جدید

ستاره90

عضو جدید
سلام به همگی . با اجازه نسرین جون لینک هارو اینجا کپی میکنم برای خودم و دوستانی که ازحالا به بعد قصد مطالعه دارند. امید وارم مشکلی برای دانلود نباشه.;)
قسمت اولhttp://s4.picofile.com/file/81779775...z_110.pdf.html

قسمت ذوم http://s6.picofile.com/file/8181261384/2_az_110.pdf.html

قسمت سوم http://uplod.ir/av2ls4ifdbsi/3_az_110.pdf.htm
قسمت چهارم http://s3.picofile.com/file/8191789092/4_az_110.pdf.html

قسمت پنجم #564

قسمت شش http://s3.picofile.com/file/8200422200/6_az_110.pdf.html

moshaversoruch

عضو جدید
سلام دوستان.میشه بگین واسه آزمون های آزمایشی کجا بهتره؟
جامعه آماری و کیفیت سوال های کدوم موسسه بهتره؟

جایی رو انتخاب کنید که سوالات با کیفیت تری داشته باشد. سوالات توسط اساتید درس طرح شوند نه سایر افراد. این موضوع خیلی مهم هست. کارنامه ای مانند کارنامه کنکور به شما ارائه شود. و فارغ از تحلیل های بی جا باشد. ذقت بفرمایید که برخی اوقات عددی که به عنوان جامعه آماری ارائه می شود از واقعیت بسیار فاصله دارد

jhigol

عضو جدید
سلام دوستان
چه خبرا؟؟
چرا هیچچچچچکی نیس؟
اینجا حس خوبگاه دانشجویی موقع تعطیلات داره .همه در حال درس خوندن ایشالله....

hasti.ir

عضو جدید
ایشالا من با شما نباشم :دی
البته باعث افتخاریییید رتبم کم بود احتمال قبولیم کمه اما اسکیسو روز آخر دقیقا همین موضوعووو کار کردم با استادم.
ایشالا نبینینممممم اینجا خخخ

jhigol

عضو جدید
البته باعث افتخاریییید رتبم کم بود احتمال قبولیم کمه اما اسکیسو روز آخر دقیقا همین موضوعووو کار کردم با استادم.

امیدوارم قبول بشی عزیزم
معلومه که هر چی انرژی داشتی واسه ارشد گذاشتی....:victory:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام... من گذری به تاپیک شما زدم دیدم نوشته زمان کنکور عوض شده!!درسته!!!!!!!!؟؟؟ :que:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااام
بچه ها خوبید .... :w42:
سال قبل که خیلی اینجا خوب بودو بم انگیزه داد برا درس خوندن. ولی خوب خراب کردم امسالم دیگه انگیزه ندارم مثل سال قبل:Ph34r:.... انشالا بچه هایی ک سال قبل نتیجه نگرفتن امسال قبول شن. :w36: اخه چقد بمونیم پشت کنکور.......................

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان خوبم در رابطه با تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد به 16-17 اردیبهشت 95 به دلیل اینکه خبر مهمی هست و احتمالا تاثیر زیادی در برنامه مطالعاتی و تمرینی خواهد داشت و بعدا از نظرات استفاده خواهد شد میتوانید به صورت مشخص در این تاپیک به این موضوع بپردازید تا در آینده مورد استفاده دوستان قرار گیرد
[h=1]تاپیک: تغییر تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 95 ؛ به 16 و 17 اردیبهشت 95[/h]

زهرا20

عضو جدید

استادتون کی بود؟خصوصی؟

nasrin_arch

عضو جدید
سلام

بخش 7 از برنامه 110 قسمتیمون

http://s3.picofile.com/file/8204229192/7_az_110.pdf.html

امیدوارم همه بخونیم و با هم بحث کنیم

در خصوص تغییر زمان امتحانمون : من شخصا به وضعیت قبلی تعهد خواهم داشت . یعنی خودمو برای بهمن اماده میکنم . کدوم یک از بچه ها با نظر من موافقه ؟ قانون زیر رو حتما شنیدین که :

"قانون پارکينسون : تعقيب پيشرفت". چکيده ي نظريه ي او، اين بود: "کارها تا وقتي ادامه پيدا مي کنند که زمانِ در اختيارشان را پر کنند"

در مورد زمان انجام کارها و در كنار قانون پاركينسون، قانون ديگري وجود دارد، با عنوان قانون مشخصه دانش آموزي. فرض كنيد، يك دانش آموز براي امتحان درس رياضي، 5 روز فرصت دارد. اين دانش

آموز از روز اول شروع به
درس خواندن نمي كند، بلكه مطالعه اش را مثلا از روز سوم شروع مي كند. در فعاليت هاي كاري و هم چنين پروژه هايي كه محدوديت زماني دارند، مي توانيم صحت اين

قانون را مشاهده كنيم

متن بالا رو از ماهنامه ستاره دانایی براتون برداشتم

آخرین ویرایش:

ستاره90

عضو جدید
سلام دوستان . من یه راهنمایی میخام .من برای ایستایی غیر از سه کتاب گلابچی یه جزوه کمکی میخام . دوستان جزو های سروش نیا رو گذاشتن ولی همه که نیست بعد بعضی هاشم برام ارور میده میگه لینک نیتستو.............چیکار کنم ؟ . ایستایی عصر کنکاش بخرم یا جزوه طباطبایی و از سایت حامی پییر بخرم ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.