ی جمله برا خدا جونمون بگو!

سرسخت

عضو جدید
ی جملمه برا خدا میتونه تا شاید ی لبخند بعد اینهمه اشتباهاتمون بیاریم رو لبش! درظاهر خعلیم ساده باشه مثل: خدا جونم دوست دارم

miss.x0000

عضو جدید
متاسفانه خدا مث منو تو نیس که با یه جمله دلش به دست بیاد می خوای خوشحالش کنی اشتباهاتتو جبران کن ،بدون کلامی حرف.....................................

استارتر عزیز زیادی تازه وارد بازی در آوردی اینجا تالار عکس هست..............................

سرسخت

عضو جدید
اون ک صد البته ولی خوبه وقتی کسی انقد بمون نشون میده ک دوسمون داره و ماهم دوسش داریم ب زبون بیاریم :redface:

سرسخت

عضو جدید
میدونم تالاره عکسه عضو فعااااااال! میخواسم بگم یا عکس بذارید ولی یادم رفتشو ارسال کردم :mad:

miss.x0000

عضو جدید
اون ک صد البته ولی خوبه وقتی کسی انقد بمون نشون میده ک دوسمون داره و ماهم دوسش داریم ب زبون بیاریم :redface:

اما خدا به زبون نمیاره با عملش نشون میده

توام خیلی خواهان شادی خدا هستی تو عملت نشون بده

برو تالار گفتگو این حرفارو بزن

سرسخت

عضو جدید
منم گفتم خدا نشون میده کی گفتم ب زبون میاره؟! ما باید هم با عمل هم با زبون نشون بدیم اصن ولم کن اعصاب ندارم غلط کردم خوبه؟ فقط ی اشتباه تاییی بود بگو چ جور میتونم تاییکمو حذف کنم

sh-zinat

عضو جدید
وقتی کسی رو صدا میزنی اگر جوابتو نده یا لااقل دیر جوابتو بده،چه حالی میشی؟
پس وقت اذان یادت بیاد که یکی داره صدات میزنه،معطلش نکن!
هرصبح یه سلام بهش بگی تا آخر روز حواست بهش هست.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه خدا مث منو تو نیس که با یه جمله دلش به دست بیاد می خوای خوشحالش کنی اشتباهاتتو جبران کن ،بدون کلامی حرف.....................................

استارتر عزیز زیادی تازه وارد بازی در آوردی اینجا تالار عکس هست..............................
بداخلاق:w41: