یک کمک کوچک برای مردم بحرین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سایتی هست که افراد میتونن توی اون بیانیه ای را که برای حمایت از مردم بحرین نوشته شده امضا کنند.
اگر تعداد امضاها به یک ملیون امضا برسه سازمان ملل یک بیانیه برای حمایت از اونا صادر میکنه.
ما که نمیتونیم کاری برای مردم مظلوم بحرین بکنیم حداقل بیایید این صفحه را امضا کنیم.

متاسفانه بخاطر شیعه بودن مردم این کشور حمایت نمیشن.حتی از طرف مسلمونای دیگه.
خواهش میکنم دریغ نکنید دوستان.:cry::cry::cry:

http://www.petitiononline.com/ssi2011/petition.html

در ضمن اگر در فاروم دیگر یا گودر یا سایر شبکه های اینترنتی عضو هستید این پیام را همخوان کنید.
تعداد امضاها تا این لحظه خیلی کم است.حدود 15000تا:(

JavadMessi

مدیر بازنشسته
از بابک جان خواهش میشه این تاپیکو مهمش کنه تا بالا بمونه
راستی این سازمان ملل معطل امضاست یعنی اگه 1 میلیون امضا نشه این حملات وحشیانه نیست؟!!!
هیـــــــی,فقط می تونم بگم العجل یا مولانا صاحب الزمان

JavadMessi

مدیر بازنشسته
به قول آقا جواد بعيد مي دونم سازمان ملل توجهي به اين مسئله داشته باشه ! اميدوارم مثل جريان امضا هايي نباشه كه انجام شد و غرب ازش براي مقاصد شوم سياسيش ازش استفاده شد

میشه گفت یه جور وقت تلف کردنه تا به جنایاتشون ادامه بدند کلا اسم سازمان مللو بذارند سازمان دفاع از اسرائیل فکر کنم بهتر باشه

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت منتظران، بازم گل کاشتین مرسی، تا الان تعداد امضاها15250 تا بوده
انشاا... که برسه، ولی گمان نکنم که سازمان ملل این کار رو بکنه چون سازمان مللم امریکاست دیگه اینو گذاشتن که فقط بتونن واسه مردم جواب بدن و بگن که هیچ کی حاضر نبود از بحرین دفاع کنه، بازم تشکر، در ضمن یه تاپیک دیگه در مورد گرسنگی زده بودین فکر کنم کار آقا جواد بود، یه پاسخ بزنین بیاد بالا، خیلی وقته که نیست

matin sarmast

عضو جدید
سازمان مللی مگه وجود داره !!!!!!!!!
آهان سازمان سرمایه داران رو میگین ؟

وای چقدر شرمنده کردین سازمان مللی هارو!
من مردمی ستم کشیده تر از هم وطنای خودم نمی بینم.
ولی امیدوارم همه ملت ها از چنگال حکام ظالم آزاد و خلاص بشن ان شا الله(البته اگه به امیدواریه من نیازی باشه!!!)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی امیدوارم همه ملت ها از چنگال حکام ظالم آزاد و خلاص بشن ان شا الله(البته اگه به امیدواریه من نیازی باشه!!!)
بله خب دقیقا به همین خاطر هست که حقوق بشر این سازمان به ما گیر میده
ولی بحرین ، فلسطین و .......... رو نمیبینه
حتی ظلمی که به سیاه پوستا در بعضی ایالات آمریکا میشه و ...........

اتفاق خنده هدار تر آل سعودم که سمبل حقوق بشره !!!!!

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جواد به این تاپیک اسرائیل که زدی یه سری بزن ضرر نمی کنی

matin sarmast

عضو جدید
بله خب دقیقا به همین خاطر هست که حقوق بشر این سازمان به ما گیر میده
ولی بحرین ، فلسطین و .......... رو نمیبینه
حتی ظلمی که به سیاه پوستا در بعضی ایالات آمریکا میشه و ...........

اتفاق خنده هدار تر آل سعودم که سمبل حقوق بشره !!!!!
اخوی حداقل(خیلی حداقل!) 2 سالی هست که حوادثی توی ایران اتفاق افتاده که یه سری کشته(شهید) شدن،خیلی ها زندان هستن، دو نفر از افراد مشهور سیاسی این مملکت(به زعم اونا رهبرای اپوریسیون) حصر خانگین و ...؛ حالا تازه نماینده تعیین کردن برای بررسی حقوق بشر ایران.منم موافقم که همیشه سازمان ملل چند سال از انجام وظایفش عقبه! ضمنا دوست عزیز سیاست بسیار آلوده تر از اون چیزیه که فکرشو می کنی پس هیچ وقت خودت رو بیش از اندازه خرج سیاست(از هر نوعش چه انقلابی چه دینی چه غربی) نکن

magnet

عضو جدید

اخوی حداقل(خیلی حداقل!) 2 سالی هست که حوادثی توی ایران اتفاق افتاده که یه سری کشته(شهید) شدن،خیلی ها زندان هستن، دو نفر از افراد مشهور سیاسی این مملکت(به زعم اونا رهبرای اپوریسیون) حصر خانگین و ...؛ حالا تازه نماینده تعیین کردن برای بررسی حقوق بشر ایران.منم موافقم که همیشه سازمان ملل چند سال از انجام وظایفش عقبه! ضمنا دوست عزیز سیاست بسیار آلوده تر از اون چیزیه که فکرشو می کنی پس هیچ وقت خودت رو بیش از اندازه خرج سیاست(از هر نوعش چه انقلابی چه دینی چه غربی) نکن

:surprised::surprised::surprised:
چه ربطی داره؟!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من بخوام حرف بزنم که هر دو مون اخراج میشیم
فقط چند مسئله ........یکی شهادت یعنی چی ؟ در چه راهی ؟ اون منافقی که به خودش بمب میبنده و میاد مثلا میان زائرین حضرت امام حسینم به خیال خودش داره شهید میشه ....... در شرایطی که نمیدونه تحت بازی یه عده سواستفاده چیست ......... حصر خانگی کمترین مجازات
کم کم امضام دوباره عوض خواهد شد ....... دادگاه چی شد پس
چیزی که عوض داره گله نداره

در قبال سیاست .......دقیقا ما هم همینو میگیم
ولی این مشکل زمانی به وجود میاد که سیاست از دین جدا باشه
نه به گفته آیت الله مدرس سیاست ما عین دیانت ماست

بیشترم توضیح نمیدم ........ چون علاوه بر اخراج دوست ندارم تاپیک این بنده خدا مشکلی براش پیش بیاد

از شما هم میخوام به موضوع تاپیک دوستمون احترام بذارین

در پایانم اگه بحث سیاسی دارین پروفیل و پیام خصوصی بنده در اختیار شما
موفق باشین

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از مدیریت محترم:gol::gol::gol:

دوستان خواهشا بحثهای سیاسیتون رو تو این تاپیک نکنید.
این تاپیک مربوط به مشکل مردم بحرینه.

ممنون:gol:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از تاپیکتون
منم رای دادم
حدود 16000 تا شدن
اما این هم فقط یه بازیه
فقط یه اتلاف وقت
هر چند اگه به یک میلیون هم برسه اتفاقی نخواهد افتاد!

یه سوال: قرآن فقط برا شیعیان هست؟
تا حالا اعتراضا به قرآن سوزی های چند تا کشیش بود ، جا برا حرف داشت
اما حالا یه حکومت اسلامی و عربی این کارو می کنه ، با همکاری حکومت عربستان، محل نزول این هدیه آسمانی ...

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز

JavadMessi

مدیر بازنشسته
شما فقط بحرین رو می بینید ؟ پس مردم سوریه آدم نیستند ؟! حس انسان دوستیتون رو هم به بازی گرفتند!؟

خواهشن تاپیک دوستمون رو سیاسیش نکنید.
این تاپیک در مورد بحرین است.اگر دوست داشتید می توانید در مورد سوریه هم تاپیک جداگانه بزنید:gol:

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روزی هست که در بحرین هیچ خبری از آشوب و اغتشاش نیست و دولتمردان موفق شدند فتنه را در کشور خاموش کنند ، پس خواهشا شماها کاسه داغ تر از آش نشوید .
در حال حاظر اعتراضات فقط در سه کشور سوریه لیبی و یمن دیده می شود .

وضعیت
موضوع بسته شده است.