یک نظر سنجی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abyari83

عضو
سلام به همه عزیزان

تو را خدا نظر خودتان را صادقانه بگید

من یک تایپیک زدم به عنوان همسر یابی برای تفریح و همینور میخواستم در این تایپیک با معیار ازدواج و ............. آشنا بشیم که مدیر بستش به نظر شما درسته ؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام به همه عزیزان

من یک تایپیک زدم به عنوان همسر یابی برای تفریح و همینطور میخواستم در این تایپیک با معیار ازدواج و ............. آشنا بشیم که مدیر بستش به نظر شما درسته ؟
از مهندسان گرامی و سایر رشته ها کسانی که تمایل به ازدواج دارن در این صفحه مشخصات

همسر آینده خود را درج کنند شاید ................:gol:

تشکر یادتون نره :redface:

آنهائی هم که نیاز با دوستی با جنس مخالف دارن می توانند مشخصات دوست آینده خو را

وارد کنند ;)

اولا شما ننوشتید بچه ها بیان مشخصات همسر ایده الشون رو بنویسن!!نوشتید کسانی که قصدازدواج دارن!!!!بنده در تاپیکتون هم اثری از آثار معیار نمیبینم!!! اینجا هم بنگاه همسریابی نیست!!!ثانیا امر ازدواج تفریح نیست!! ما هم اینجا از این نوع تفریحات نداریم!!شرمنده!!:razz: اون شاید آخرتون هم خیلی مشکوک بود!به تفریح نمیخورد!!
بعد هم اینهمه بنده توی پیام خصوصی براتون توضیح دادم!شما از مواردی هستید که بنده دیگه نمیتونم توجیهتون کنم!هرچی میگم شما گوشتون شنوا نیست!
کاربران عزیزی که خیلی روی این مورد حساس هستن و حتما حتما میخوان همچین تاپیکی وجود داشته باشه به بنده پیام خصوصی بدن من براشون سرچ کنم براشون سایت همسریابی پیدا کنم:D
به هرحال اگه قرار باشه هرکی تاپیکش بسته میشه بیاد تاپیک بزنه نظرسنجی کنه سنگ رو سنگ بند نمیشه!

strange

اخراجی موقت
سلام به همه عزیزان

من یک تایپیک زدم به عنوان همسر یابی برای تفریح و همینور میخواستم در این تایپیک با معیار ازدواج و ............. آشنا بشیم که مدیر بستش به نظر شما درسته ؟

دوست عزیز حتما تاپیکتون مشکل داشته.ایشون کار بدون دلیل انجام نمیدن

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/COLOR]
اولا شما ننوشتید بچه ها بیان مشخصات همسر ایده الشون رو بنویسن!!نوشتید کسانی که قصدازدواج دارن!!!!بنده در تاپیکتون هم اثری از آثار معیار نمیبینم!!! اینجا هم بنگاه همسریابی نیست!!!ثانیا امر ازدواج تفریح نیست!! ما هم اینجا از این نوع تفریحات نداریم!!شرمنده!!:razz: اون شاید آخرتون هم خیلی مشکوک بود!به تفریح نمیخورد!!
بعد هم اینهمه بنده توی پیام خصوصی براتون توضیح دادم!شما از مواردی هستید که بنده دیگه نمیتونم توجیهتون کنم!هرچی میگم شما گوشتون شنوا نیست!
کاربران عزیزی که خیلی روی این مورد حساس هستن و حتما حتما میخوان همچین تاپیکی وجود داشته باشه به بنده پیام خصوصی بدن من براشون سرچ کنم براشون سایت همسریابی پیدا کنم:D
[/COLOR]به هرحال اگه قرار باشه هرکی تاپیکش بسته میشه بیاد تاپیک بزنه نظرسنجی کنه سنگ رو سنگ بند نمیشه!
من کاملا با این حرفا موافقم:gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اسپم نکن وگرنه زیرابتو پیش Admin میزنم . . .:mad::mad::mad::mad: تاپیک داره به این خوبی جلو میره حالا شما میای قانون شکنی میکنی!:D
:D:D بابا در راستای تاپیک بود!!برای تفریح گفتم من عطر زیادمیزنم دیگه..یکی از مشخصات!!! منه!!:biggrin:

hosein_t

عضو جدید
:Dگلاب میزنم!:biggrin:(کول واتر رو دوست دارم..الان ولی دیوید بکام میزنم!) خب آقا حسین شما چی؟؟یه خرده از مشخصاتخودتون بگید!!:redface::redface::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
ممممممممم!
خب منم که حسین تی هستم! همون که تاپیکامو پاک کردی!:mad::mad:
گاهی اوقات Nivea و گاهی اوقات Yacht man ! استعمال میکنم!
اینم که کودک درونمه :
ضمن اینکه 19 سال دارم!:redface:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ممممممممم!
خب منم که حسین تی هستم! همون که تاپیکامو پاک کردی!:mad::mad:
گاهی اوقات Nivea و گاهی اوقات Yacht man ! استعمال میکنم!
اینم که کودک درونمه :
ضمن اینکه 19 سال دارم!:redface:
اوووووووووووووه!!!چقدر کودکی!!19!!:D نیوآ رو دوست دارم ولی اون یکی روبو نکردم!یااگه بو کردم یادم نمیاد:Dبه به!!همون کودک درون بزرگه!!ماشالا!خیلی هم سرخوشه!!مس میخوره!!
منم میتونم اسم عطرامو بگم ایا؟!؟!:D:D:D:surprised:
اگه قصد ازدواج دارید ها!!!!!:D
البته!
اینجا که به فنا رفت! شمام روش . . .! بزن اون اسپمو!:D
بابافنا چیه!!!اصلا هدف تاپیک مگه همون نبوده که کسایی که قصدازدواج دارن بیانمشخصات بگندیگه!؟!؟خب دیگه!!:D

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووووه!!!چقدر کودکی!!19!!:D نیوآ رو دوست دارم ولی اون یکی روبو نکردم!یااگه بو کردم یادم نمیاد:Dبه به!!همون کودک درون بزرگه!!ماشالا!خیلی هم سرخوشه!!مس میخوره!!

بابافنا چیه!!!اصلا هدف تاپیک مگه همون نبوده که کسایی که قصدازدواج دارن بیانمشخصات بگندیگه!؟!؟خب دیگه!!:D
ماشاالله خوب اسپم میکنیا :d

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستی
هنگام اسپم از این رنگ استفاده نکن
خوندنش سخته

......................
اسپم به همراه مدیر تالار رو تا حالا تجربه نکرده بودم :d

hosein_t

عضو جدید
نه بابا! طفلی سنش یکم بزرگ نشون میده! گنده شده! اون 19 هم خودمم! کودک درونم تازه 6 سالش شده!:mad:
:eek:
تو قصد ازدواج داری اومدی اینجا مشخصاتتو میگی!؟:eek::eek::eek::cry::cry:
تو ازدواج کنی پس کی وقت میکنه بیاد تاپیکامو پاک کنه . . .!:cry::cry::cry:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
راستی
هنگام اسپم از این رنگ استفاده نکن
خوندنش سخته

......................
اسپم به همراه مدیر تالار رو تا حالا تجربه نکرده بودم :d
نچ!اینجوری میکنم ادمین نیاد پستهامروبخونه آبروم بره!! :دی !دیگه اسپم کردن با من این سختی هارو هم داره دیگه!!:D مندارم از حیثیت کاریم مایه میذارم!! :دی
نه بابا! طفلی سنش یکم بزرگ نشون میده! گنده شده! اون 19 هم خودمم! کودک درونم تازه 6 سالش شده!:mad:

:eek:
تو قصد ازدواج داری اومدی اینجا مشخصاتتو میگی!؟:eek::eek::eek::cry::cry:
تو ازدواج کنی پس کی وقت میکنه بیاد تاپیکامو پاک کنه . . .!:cry::cry::cry:
میدونم خودت 19 اسالته!!میگم شوماهم کودکی در قیاس بامن!!:D
من کی گفتم قصد ازدواج دارم؟؟مندارم اینجوری میکنم روتون باز بشه:biggrin:

hosein_t

عضو جدید
میدونم خودت 19 اسالته!!میگم شوماهم کودکی در قیاس بامن!!:D
من کی گفتم قصد ازدواج دارم؟؟مندارم اینجوری میکنم روتون باز بشه:biggrin:
حالا هی همین موضوع رو بزن تو سرم . . . !:mad: من و کودکمم روزی بزرگ خواهیم شد . . .:mad: و آن روز نزدیک است . . .:mad:
من دیگه این تاپیکو تحریم کردم . . .!:cry: بغضم گرفته بهم بر خورده . .:cry:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
حالا هی همین موضوع رو بزن تو سرم . . . !:mad: من و کودکمم روزی بزرگ خواهیم شد . . .:mad: و آن روز نزدیک است . . .:mad:
من دیگه این تاپیکو تحریم کردم . . .!:cry: بغضم گرفته بهم بر خورده . .:cry:
بابا میگم در مقایسه بامن کودکی!!وگرنه ماشالا 19سالته!!کلی جوونی واسه خودت!!برازنده!رعنا!:D

shafted

عضو جدید
چرا تاپیک این بدبختو بستین؟!؟!
بیچاره با هزارتا امید و ارزو تاپیک زده اون وقت شما دون عقول تاپیکشو میبندین!؟!؟!؟!

واقعا که!!!!
عوض اینکه فرصت ازدواج رو محیا کنید دارین فرصتای موجودو هم میگیرین!!!!!

abyari83

عضو
میبینید تو را خدا ما یک تایپیک زدیم و خواستیم دوتا مهندس به هم برسونیم تایپیک را بستن

شاید نیمه گم شدشونو تو این تایپیک پیدا کنند

وا قعا این درست؟ مهندسا مگه دل ندارن؟ مگه نباید ازدواج کنند؟

شرایط فراهم کردیم که یک شیرینی بیوفتیم نذاشتن

از اینجا واسه چندمین بار از آرامش میخواهم این تایپیک باز کنه تا در این امر خیر شریک

باشند و یک ثوابی هم ببره شاید هم بخت خودشونم باز بشه:smile:

مهندسای گل موافقید این تایپیک باز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینید تو را خدا ما یک تایپیک زدیم و خواستیم دوتا مهندس به هم برسونیم تایپیک را بستن

شاید نیمه گم شدشونو تو این تایپیک پیدا کنند

وا قعا این درست؟ مهندسا مگه دل ندارن؟ مگه نباید ازدواج کنند؟

شرایط فراهم کردیم که یک شیرینی بیوفتیم نذاشتن

از اینجا واسه چندمین بار از آرامش میخواهم این تایپیک باز کنه تا در این امر خیر شریک

باشند و یک ثوابی هم ببره شاید هم بخت خودشونم باز بشه:smile:

مهندسای گل موافقید این تایپیک باز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز بچه هاي اين باشگاه خيلي عاقل هستن و اگه از كسي خوشون بياد بهش پيغام خصوصي ميدنو خواستگاري ميكنن :surprised: :surprised:
ديگه احتياج به تاپيك نداره كه :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.