یک سوال حیاتی ؟ هر کی میدونه جواب بده

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سوال حیاتی دارم. من چند تا پست بزنم میشم مدیر یا سرپرست ؟؟؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیالی نیست من رکورد دارم. اراده کنم این تعداد پستو زدم . امارمم اینه

البته یک سایت دیگه . تازه دو سه ماهی هم رفته بودم مسافرت و سایت نبودم وگرنه الان ادمین سایتو هم گرفته بودم و تاپ استت سایت بودم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از شرایطش اینه که تاریخ عضویتتون باید مربوط به 2008 و 2009 باشه...

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا تو که طرف رو ضربدر صفر کردی :biggrin:

درسته حاصلضرب هر عددی در صفر برابر با صفره . ولی به شرط اینکه من صفر باشم از نظر شما !!!!!!!!!!!!!!

اگه از نظر شما من صفرم که خوش به حالتون و بصیرتتون که خیلی خوب اارزش یابی می کنید و نظر میدهید ولی نظرتون برای خودتون نگهدارید بهتره .

چون برای خانواده ام مخصوصا پدر جانباز شیمیایی شده در جنگ که همه کارهاش به عهده منه یک دنیا هستم.

در ثانی از وقتی این سایت اومدم اونقدر دروغ و ..... شنیدم که تا قوانین رو بصورت مکتوب نبینم حرف کسی رو قبول نمیکنم ( جتی جناب نخودیان رو با تمام احترامی که براشون قائل هستم )

خیلی هم ناراحت نکن خودتو چون من هر جا باشم همین خلق و خو رو دارم .

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا تو میدونی این قوانین مربوط به مقام و ..... کجا نوشته شده ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
خیالی نیست من رکورد دارم. اراده کنم این تعداد پستو زدم . امارمم اینه

البته یک سایت دیگه . تازه دو سه ماهی هم رفته بودم مسافرت و سایت نبودم وگرنه الان ادمین سایتو هم گرفته بودم و تاپ استت سایت بودم
منظورت این فروم فیلـتر شده س ؟
persiands.com

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
لازم نیست زیاد پست بزنی
شبا زودی مسواک بزنی و اتاقت رو مرتب کنی و بخوابی ارتقا پیدا میکنی.

اتاقم که مرتب هست ببخشید یعنی اتاق هام که مرتبن . ولی از مسواک خیلی خوشم نمیاد . ولی با زود خوابیدن مشکلی ندارم .

اما چون شمائید . چشم مسواک هم میزنم . ببینم بازم بهونه ای هست

Sarp

مدیر بازنشسته
ولی اینجا برخلاف اون فروم خودتون تعداد پست مهم نیست !
کیفیت پستها مهمه و کاربلد بودن

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته حاصلضرب هر عددی در صفر برابر با صفره . ولی به شرط اینکه من صفر باشم از نظر شما !!!!!!!!!!!!!!

اگه از نظر شما من صفرم که خوش به حالتون و بصیرتتون که خیلی خوب اارزش یابی می کنید و نظر میدهید ولی نظرتون برای خودتون نگهدارید بهتره .

چون برای خانواده ام مخصوصا پدر جانباز شیمیایی شده در جنگ که همه کارهاش به عهده منه یک دنیا هستم.

در ثانی از وقتی این سایت اومدم اونقدر دروغ و ..... شنیدم که تا قوانین رو بصورت مکتوب نبینم حرف کسی رو قبول نمیکنم ( جتی جناب نخودیان رو با تمام احترامی که براشون قائل هستم )

خیلی هم ناراحت نکن خودتو چون من هر جا باشم همین خلق و خو رو دارم .
پس با این خلق و خو مواظب باش شیرت خشک نشه

• Like
واکنش ها: Sarp

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اینجا برخلاف اون فروم خودتون تعداد پست مهم نیست !
کیفیت پستها مهمه و کاربلد بودن

اونجا هم بر اساس تعداد پست به مقام نرسیدم . اونجا تاپیک هایی زدم که می تونید در فروم های رسمی و بسیار شلوغ هم ببینیدشون . تاپیک هایی مثل ختنه زنان . دختران حوا . زندگی کوروش . ما مرد نیستیم = زن از نوع دیگر . برای ثبت در حافظه انتخاباتی و ........

اما سپاس که گفتید . اینم که گفتم اینجا دنبال مقامم بیشتر جهت مطلع شدن از لینک قوانین سایت بودم . خودم خیلی خوب میدونم اینجا لیست منتظرین مقام خیلی پر ترافیکه

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
حالا تو بگو من چند تا پست بزنم میشم کاربر عضو؟

paeeizan

اخراجی موقت
اتاقم که مرتب هست ببخشید یعنی اتاق هام که مرتبن . ولی از مسواک خیلی خوشم نمیاد . ولی با زود خوابیدن مشکلی ندارم .

اما چون شمائید . چشم مسواک هم میزنم . ببینم بازم بهونه ای هست
.
.
.نه والا ...........
حالا چی شد یهو زد به سرت مدیر کل شی ..... خبریه ..یا .....:surprised:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
بابا اینجا همه به خون هم تشنن. من که رفتم...

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی اگر شیرم خشک بشه این شانسو دارم که از شیر خشک استفاده کنم اما تو این شانسو نداری که از ادب و شخصیت استفاده کنی
شما هم این شانس و نداری که معیار تعیین شخصیت کاربرا باشی
شما که به گفته ی خودتون مدیرین، باید تجربه کرده باشی که وقتی یه کاربر توو یه فروم تازه عضو میشه، یه مدت خودشو نیگه می داره تا خمیرش جا بیفته

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.نه والا ...........
حالا چی شد یهو زد به سرت مدیر کل شی ..... خبریه ..یا .....:surprised:

نه باور کن . برام جالب بود بدونم قوانین سایت چیا هست و لینکش چیه .
در همچین جوی که تا حرف از قوانین میزنی و یا میگی مقام بر چه اساسی داده میشه با بی ادبی و مسخره بازی جوابت داده میشه چه جای فکر کردن به مقامه . مقام رو پیشکش اون ادمایی میکنم که مدتهاست دارن دنبالش میگردن تا دست به تسویه حسابهای شحصی و سیاسی شون بزنن .

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم این شانس و نداری که معیار تعیین شخصیت کاربرا باشی
شما که به گفته ی خودتون مدیرین، باید تجربه کرده باشی که وقتی یه کاربر توو یه فروم تازه عضو میشه، یه مدت خودشو نیگه می داره تا خمیرش جا بیفته

مگه من گفتم همین الان میخوام مدیر بشم یا قحطی کاربر جا افتاده و خمیرور اومده هست که بخوان منو مدیر کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتم قانون چیه ؟ از کی پرسدن در باره قانون نیاز به جا افتادگی داره ؟؟؟

قانون ترشی نیست که تو بخوای جاش بندازی