یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

amirzeinaly

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام دوستان اگه میشه این مطالب و روش ها رو در یک وبلاگ گردبیاریم
خیلی خیلی خوب میشه چون حجم اطلاعات زیاده و افراد نمیدونند باید چیکار کنند
با تشکر

EroS_342

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای پر انرژی :w14:

منم بالاخره به یه طریقی به اینجا هدایت شدم ...
منم با مسائل راز و قانون جاذبه تا حدودی آشنا هستم و اعتقاد دارم ...
راستش از قبل میدونستم همچین چیزی هستا ! ولی پی گیر نبودم و مطالعه نداشتم .
اگه دقیقا بخوام بگم : من شخص خاصیو دوس دارم و میخوام باهاش دوست شم ( خواهشا به اصل موضوع توجه کنید :smile: واسه دوستی هم یه سری اهداف دارم ازالکی تصمیم نگرفتم )
واسه همین میخوام از این قدرتی که دارم استفاده کنم :redface:
تا الان حکایت دولت و فرزانگی رو خوندم . در حال خوندن کتاب رازم . کتاب قانون جذب رو خیلی وقت پیش خوندم . مجله های موفقیت رو هم از شماره های قدیمی شروع کردم به خوندن . فیلم راز رو هم دیدم . یه سخنرانی از دکتر آزمندیان رو هم دیدم . این تاپیک رو هم تا صفحه 114 خوندم و همین طور دارم نت برداری می کنم .

مثلا تو کتاب حکایت دولت و فرزانگی گفته بود آدرس دقیقی واسه خونه ی مد نظرتون تعیین نکنید . آیا میشه اینو به آدما هم تعمیم داد ؟! یعنی میشه دقیقا به شخصی که میخوایم برسیم ؟!
خب دوستان دیگه هم راجع به این موضوع پرسیده بودن ولی جواب هایی که داده شده بود منو گیج کرد . اون مطلب جفت روحی رو هم خوندم ولی من یه شخص خاص رو میخوام .

راستش میخواستم بدونم واسه من امکان رسیدن هست ؟ به شدت امید دارم و اگه جوابتون مثبت باشه میگم که همه ی مراحل قانون رو بکار بردم ( و دارم به کار می برم )
ولی یه مسئله رو نمی تونم واسه خودم حلاجی کنم . مسلما عرف چنین چیزیو ( دوستی ) رو نمی پسنده ! حالا من نمی تونم بفهمم خدا چه تصمیمی داره ؟! یه جور دیگه بگم . یعنی وقتی ما میگیم هر چی صلاحمون باشه خدا واسمون پدید بیاره ( طبق قانون توکل به خدا ) ، حالا آیا خدا هم مثل عرف رفتار می کنه ؟! ( من تصورم از خدا اون چیزی نیست که عوام فکر می کنن ، دارم سعی می کنم خدا رو مثل دوستم تصور کنم )

تورو خدا کمک کنید وهز چه زودتر جواب بدید .
دوست دارم خدا هم پشت این تصمیمم باشه ! چون به قول دکتر آزمندیان اندیشم الهیه !

بازم مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــی :w30:

آخرین ویرایش:

EroS_342

عضو جدید
من از اين قانون جاذبه معجزه ها ديدم باورتون ميشه.

اگه لطف کنی چند موردو توضیح بدی خیلی عالیه :smile:

منم امروز به طرز خیلی شگفت آوری یکیو دیدم :w14:
واقعا کائنات برنامه ریزی دقیقی واسه تحقق هدفت دارن . خیلی قشنگ بود

موفق باشیـــــــــــــــــــــــــــن + پر انرژی و مثبـــــــــــــــــــــــــــــــت :w42:

خدا جون مرســـــــــــی

آخرین ویرایش:

T_BAG

عضو جدید
مطمئن باشید که این قانون همش مزخرف و دروغه.

چنین قانونی به صورتی که تو اون فیلمه گفته وجود نداره.:biggrin:

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز

samaram

عضو جدید
سلام دوستان. من یه مدته دارم در مورد این قانون مطالعه میکنم. میشه برای منبع مطالعه کمکم کنید؟ ببینید تو نت مجموعه های زیادی برا فروش دیدم. تحت عنوان راز 1 و 2 و باز تو هر سایتی یه تعداد سی دی متفاوت برا هر کدوم بیان کرده بود. میشه یا راهنماییم کنید که چطور خرید کنم و یا لینک هایی که خریدشون به دردم میخوره رو بهم معرفی کنید؟

*afsane*

عضو جدید
سلام دوستان. من یه مدته دارم در مورد این قانون مطالعه میکنم. میشه برای منبع مطالعه کمکم کنید؟ ببینید تو نت مجموعه های زیادی برا فروش دیدم. تحت عنوان راز 1 و 2 و باز تو هر سایتی یه تعداد سی دی متفاوت برا هر کدوم بیان کرده بود. میشه یا راهنماییم کنید که چطور خرید کنم و یا لینک هایی که خریدشون به دردم میخوره رو بهم معرفی کنید؟
سلام دوست گرامی سی دی راز 1 رو همه سی دی فروشی ها دارن که واقعا خوب و جامع توضیح داده .موفق باشی

sadat5

عضو جدید
اينم كتاب راز...
ديگه خودم آپ نكردم... لينك مستقيم رو گذاشتم براتون.

قسمت اول- ماوراي راز
قسمت دوم و سوم- پيشگفتار
قسمت چهارم- راز به زبان ساده
قسمت پنجم- چگونه از راز استفاده كنيم
قسمت ششم- فرآيندهاي قدرتمند
قسمت هفتم- راز پول
قسمت هشتم- راز روابط
قسمت نهم- راز سلامتي
قسمت دهم- راز جهان
قسمت يازدهم- راز شما
قسمت دوازدهم- راز زندگي

پسورد تمامي فايلها:
www.98ia.com
منبع:
www.98ia.com

فقط كتاب اسكن شده هستش.. اميدوارم به همه بتونه كمك كنه:gol:

[/QUOTE
fh sgh
با سلام
من نتوانستم دانلود کنم زیرا این پیغام رامی داد :

This Account Has Been Suspended

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خاطر بسپار که همراهی خدا با انسان همچون نفس کشیدن آرام، بی صدا و همیشگی است!:smile:

دلم واسه اینجا تنگ شده:redface:

lniloufarl

عضو جدید
تقریبا پارسال بود که من واسه ارشد می خوندم . واقعا زحمت کشیدم و با تمام وجود می خواستم که قبول شم . اما جواب کنکور که اومد من هیچ جایی قبول نشده بودم . ولی آبان ماه بود که از دانشگاه قبلیم خبر دادن که منو با سهمیه معدل قبول کردن ! نه من و نه هیچ کدوم از دوستام باور نمی کردیم چون هر سال سه نفر می تونستن از این سهمیه استفاده کنن و من نفر چهارم بودم امسال چهار نفر گرفتن .
باورم نمیشد ولی .....
جاذبه کار خودشو کرد

mahtab30

کاربر فعال
سلام بچه ها کجایین ؟ انگار همه انصراف دادین؟چرا؟؟؟؟؟؟

سلام دوستای خوبم .
از همتون به خاطر مطالب مفیدتون تشکر میکنم .
راستش من به قانون جذب اعتقاد دارم.
من میخوام تا اردیبهشت ماه سال آینده به یکی از خواسته هام برسم.
میدونم با قانون جذب میشه . ولی فک میکنم اراده کافی رو ندارم .
دوستان همتون واسم دعا کنید به اون چی که میخوام برسم.
ممنون از همتون . :gol::gol:

haunt

عضو جدید
منم قانون جذب رو قبول دارم و بهش اعتقاد کامل دارم .

هر روز شادمانی های غیر منتظره به سراغم می آیند . با شگفتی به آن چه در مقابلم است می نگرم .

flower222

عضو جدید
سلام دم همگی گرم استفاده کردیم:gol::gol::gol:
من فیلم رازو چند بار دیدم و هر بار حس کردم چیز جدیدی یاد گرفتم و بار ها ازاین قانون جواب گرفتم البته برای مسائل کوچیک امیدوارم بتونم برای موفقیت های بزرگتر از این قانون استفاده کنم. باارزوی موفقیت برای همه ی شما دوستان

ارزوهایت را یادداشت کن خدا انها را فراموش نمی کند اما تو از یاد می بری ان چه امروز داری ارزوی دیروز تو بوده است

20112

عضو جدید
سلام
من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم ولی دوست دارم بدونم لطفا اگر برای دوستان مقدوره این فیلم رو بذارن تو سایت ماهم ببینیم خیلی ممنون میشم

adibi87

عضو جدید
این قانون رو قبول دارم و خیلی وقتا برام اتفاق افتاده. یعنی آدم به چیزی که فکر مثبت روش داشته باشه میرسه..حتی اگه سخت باشه

fatte

عضو جدید
پیام اشنایی

پیام اشنایی

سلام دوستان/از اینکه به جمع شما پیوستم خوشحالم

fatte

عضو جدید
سلام دوستای گلم من تازه واردم.تقریبا از 1تا 429 همشو خوندم بسیییییییییارعالیه .

fatte

عضو جدید
منم خیلی این قانون راز وقبول دارم.دوستای گلم من به انرزی نیاز دارم تو رو خدا به من امیدواری بدین یکم حسم خوب نیس

آخرین ویرایش:

fatte

عضو جدید
بچه هااااااااااااا کجایین؟شماها کی میاین تا منم همون موقع بیام

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید یک شمع روشن کنید

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال قبل عید یه سری لیست برا چیزایی که میخواستم داشته باشم و بهشون برسم درست کردم و اواخر سال دیگه یادم رفته بود ک همچین چیزی نوشتم و به صورت خیلی اتفاقی پیداش کردم و به چیز جالبی برخوردمن از 10-12 تا چیزی که میخواستم بهشون برسم به 9-10 تاش رسیده بودم و داشتمش بدون اینکه بدونم
قانون جذب خیلی خوبه فقط نباید وقتی پا توش میذاری یه قدم به عقب برگردی چون دقیق برمیگردی به لحظه ورودت به این دنیا
مججله موفقیت هم خیلی خوبه و درباره این راز ب مردم اطلاعات خوبی میده
من تو وبلاگ خودمم بیشتر درباره موفقیت مینویسم و برام تجربه خیلی خوبی بوده

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون کار اینه که لیست اهداف را حتما مکتوب کنید به همراه زمان رسیدن به آنها

ALUK

عضو جدید
ای برادر تو همه اندیشه ای ما بقی را استخوان و ریشه ای دوستان عزیز به نظرم هیچ قانونی به محکمیه قانون جذب نیست این خود ماییم که شکست و پیروزی را برای خود رقم میزنیم به نظرم هر رویدادی که برای هرکس رقم میخوره خودش این طور خواسته

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sisi_eng

کاربر فعال
من به این قانون خیلی اعتقاد دارم مثلا بعنوان نمونه قبولی من تو کنکور با کمک این قانون بود! :w27:

accounting

عضو جدید
سلام من خیلی دیر با اینجا اشنا شدم
اما یک خواهش دارم
اونایی که که اعتقاد دارند و بارها از این قانون به خواسته هاشون رسیدن میخوام خواهش می کنم بیان و مو به مو بگن تجربه هاشون چطور بود چیکار کردند هدفش ون چی بود چطور به خواسته هاشون رسیدن