یکی دیگر از فعالان تالارهای علمی هم رفت

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام بله خب حق با شماست ............. و این خودش نشون میده که من بدم نمیاد تاپیک بزنم جاهایی که نیاز به تایید نداره البته .......... و در این باره ها هم به حسین آقا توضیح دادم هم اون دوستمون که مطرح کردن
نه محمد جان حرفم فقط جنبه شوخی داشت
وگرنه نحوه فعالیت اعضا به من هیچ ربطی نداره
موفق باشی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم رک نظرمو بگم
اولا لطفا مساله رو قومیتی نکنید :دی ( برقیا و عمرانیا و کامپیوتریا...)
در ثانی اینجا یه جاییه که به قسمت های مختلف تقسیم شده... عکس گفتگو و البته علم (که هر بخشی مجزاست)
من خودم هر وقت از اینجا خوشم نمیاد یه مدتی اصلا نمیام گفتگوی آزاد ولی این دلیل نمیشه کلا بخوام برم
توی تالاره خودمونم خیلی میرم
بنابرین اینکه اینجا خنده میکنن یا تاپیکای تکراری یا غیر علمی میزنن نباید باعث شه کسی بخواد کلا اینجا رو ترک کنه
باشگاه که نمی تونه نیاز ها و خواسته های تک تکه ما رو به جا بیاره
اگر فکر می کنیم یه آیتمی از نظره علمی ضعیفه چرا تلاش نکنیم پیشرفتش بدیم؟!!!
همین برقیا مه ازشون اسم بردین اگه نمی رفتن با هم جمع میشدن یه جا می تونستن با کمک همدیگه تالاره برق رو بهتر کنن...
در آخر امیدوارم دانیال جان که از کاربرای قدیمی و پیشکسوته باشگاه هستن هر چه زودتر به جمعمون برگردن...
موفق باشید

خبرهای خوبی رسیده انشاالله دانیال برمیگرده ................ به زودی زود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه محمد جان حرفم فقط جنبه شوخی داشت
وگرنه نحوه فعالیت اعضا به من هیچ ربطی نداره
موفق باشی
شوخی یا جدی درست بود و منم قبول دارم ................. منتها بارها گفتم دلیلش چیه ........... الآن به گفته خود حسین آقا اونجا هم کامل مطرح کردم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/134947-دفتر-مدیریت-تالار-مهندسی-برق/page37

البته یه مورد دیگه هم هست خب من هنوز دانشجویم و تجربه بازار ندارم ................... بیشتر در پی رفع مشکلات درسیم هستم و مسائل مرتبط با اون .................. ولی خب دوست ندارم با همه این حال شاهد رفتن با تجربه ها و افراد کاردان باشم

piton

عضو جدید
تو که نمیشناسی واسه چی میگی برگرده نخود
نه برنگرد برو خدمت برو سر یه کار نون اب دار برو بعدشم زن بگیر برو ببین تافتون دونه ای چنده

danijan

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان عزیزم
وقتی میخواستم برم فکر همه جاشو کرده بودم الا این که اینطوری دوستان شرمنده ام کنن و ازم بخوان که برگردم
از یک روز بعد از اینکه رفتم خیلی از دوستان گلم لطف داشتن و بهم ایمیل میزدن که برگرد،هرچی خواستم بگم نه نتونستم
در آخر از همه ی بچه ها خصوصا محممد آقا و شیما خانم و چند تا دیگه از دوستان تشکر میکنم که انقدر نسبت به بنده لطف داشتن و دارن
امیدوارم لایق این همه محبت باشم
ببخشید که از قولی که دادم دورتر شد مشکلی پیش اومد که نتونستم بیام
از الانم هر امری باشه با کمال میل در خدمتم
یاحق

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
وقتی میخواستم برم فکر همه جاشو کرده بودم الا این که اینطوری دوستان شرمنده ام کنن و ازم بخوان که برگردم
از یک روز بعد از اینکه رفتم خیلی از دوستان گلم لطف داشتن و بهم ایمیل میزدن که برگرد،هرچی خواستم بگم نه نتونستم
در آخر از همه ی بچه ها خصوصا محممد آقا و شیما خانم و چند تا دیگه از دوستان تشکر میکنم که انقدر نسبت به بنده لطف داشتن و دارن
یاحق

سلاااااااااااااااام
خیلی خوش اومدید
همه منتظرتون بودن......
گرچه شمارو نمیشناسم ولی خیلی دلم میخواست ببینمتون....
:gol:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاحق

سلام دنی. پس من چی؟؟؟
من از همه بیشتر به یادت مونده بودم
از وقتی رفته بودی خودم رو گم کرده بودم که من تو هستم یا تو منی.
چرا اسم من رو نیاوردی؟؟؟
گریه میکنیم. :(

خوش برگشتی.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانیال کوشی پس ............... ما رو هم سر کار گذاشتی !!!!!!!!!!!!!!

بیا محمد. این هم اون دنی که دنبالش میگشتی.
هی من رو باهاش اشتباه میگرفتی :D
اومد.
کجایی پس؟؟؟
اومد
اومد

دنی جان. این محمد خودش رو داشت میکشت. از همه بیشتر این محمد دلش میخواست که بیایی.
بعد هم من :D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دانیال جان خوبی:smile: ....................... خیلی خوشحال شدم که برگشتی .................... این چه حرفیه دانیال جان این کمترین کاری بود که انجام گرفت
ارزش و قرب شما برای ما بیشتر از ایناست .................................. هر کاریم بود وظیفه بود که بایستی انجام میگرفت ..............
بخشیدم :D:smile: ...................... ما چاکرتیم داداش:smile:

انشاالله که همیشه به شادی و خوشی و سرور باشه و همیشه اومدن باشه
انشاالله:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا محمد. این هم اون دنی که دنبالش میگشتی.
هی من رو باهاش اشتباه میگرفتی :D
اومد.
کجایی پس؟؟؟
اومد
اومد

دنی جان. این محمد خودش رو داشت میکشت. از همه بیشتر این محمد دلش میخواست که بیایی.
بعد هم من :D

راستی منم اشتباها به ریکاردو گفتم بابا خیلی بد شد

بابای توهم یه جا بند نمیشی دی

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دانیال جان خوبی:smile: ....................... خیلی خوشحال شدم که برگشتی .................... این چه حرفیه دانیال جان این کمترین کاری بود که انجام گرفت
ارزش و قرب شما برای ما بیشتر از ایناست .................................. هر کاریم بود وظیفه بود که بایستی انجام میگرفت ..............
بخشیدم :D:smile: ...................... ما چاکرتیم داداش:smile:

انشاالله که همیشه به شادی و خوشی و سرور باشه و همیشه اومدن باشه
انشاالله:gol::gol::gol:

سلام محمد جان
ممنون.شما خوبی؟؟
خواهش عزیز. ولی من که جایی نرفته بودم
میدونم کم ترین کارت همین بود. ارزش و قرب شما هم برای ما بیشتر از ایناست.. میدونم وظیفت بود.
اگه نمیبخشیدی هم مهم نبود.
مرسی .ایشالله تو هم همیشه شاد و خرم باشی. منم موندنی هستم. تو به فکر خودت باش

بالا