یه کتاب به نفر بعدی هدیه کن

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
باز هم همین کتاب :
کتاب راز _نویسنده: روندا بایرن
ب نظر من اگه این کتابو بخونین و درکش کنین و طبق اون عمل کنین زندگیتون زیرو رو میشه.این چیزیه ک بهش شک ندارم.موضوع کتاب موضوع وبلاگمه. کتاب امید بخش و پراز انرژی مثبت هستش!وقتی این کتابو خوندم فهمیدم انسان یعنی چی!فهمیدم خداوند چه نیروی عظیمی تو درون ما قرار داره و ازش بی خبریم.و اینکه چطور با داشتن احساسات خوب ب خواسته هامون برسیم.واقعا یه کتاب معمولی نیس که بخونی بعد فراموش کنی.من هیچوقت راز رو فراموش نمیکنم چون وجود داره و بهم کمک میکنه ،چون دیگه میدونم چطور چیزایی که میخوام رو جذب کنم. این کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم.

و کتاب لطفا گوسفند نباشید
برای کسانیکه نمیخواهند گوسفند باشند
:smile:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سینوهه پزشک مخصوص فرعون خیلی از حقایق تاریخ برات روشن میشه که خیلی از ما قبولش داریم ولی سند تاریخی نداره عالیه به همه پیشنهادش میکنم.

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیمیاگر(پائولو کوییلو)
جین ایر(شارلوت برونته)
هدیه به نفر بعدی عزیزم........
کیمیاگر قشنگه من تازه خوندمش
باز هم همین کتاب :
کتاب راز _نویسنده: روندا بایرن
ب نظر من اگه این کتابو بخونین و درکش کنین و طبق اون عمل کنین زندگیتون زیرو رو میشه.این چیزیه ک بهش شک ندارم.موضوع کتاب موضوع وبلاگمه. کتاب امید بخش و پراز انرژی مثبت هستش!وقتی این کتابو خوندم فهمیدم انسان یعنی چی!فهمیدم خداوند چه نیروی عظیمی تو درون ما قرار داره و ازش بی خبریم.و اینکه چطور با داشتن احساسات خوب ب خواسته هامون برسیم.واقعا یه کتاب معمولی نیس که بخونی بعد فراموش کنی.من هیچوقت راز رو فراموش نمیکنم چون وجود داره و بهم کمک میکنه ،چون دیگه میدونم چطور چیزایی که میخوام رو جذب کنم. این کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم.

و کتاب لطفا گوسفند نباشید
برای کسانیکه نمیخواهند گوسفند باشند
:smile:

کتاب های عرفان نظر آهاری
راز رو من خوندم اما اونجوری که شما میگی تاثیری نداشت
و کتاب دوم لطفا گوسفند نباشید خوبه مخصوصا تستهای آخرش

کتاب اتاق شماره 6 از آنتوان چخوف

soraya_shz

عضو جدید
سمفوني مردگان از عباس معروفي
خيلي كتاب جالب و ناراحت كننده ايه ،‌ خوشم اومد چون دقيقا مسايلي رو بيان مي كنه كه توي جامعه ما اتفاق مي يفته

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم نمیدونم بخدا از توی گوگل پیداش کردم شرمنده

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش بهرحال بازم ممنون اگه لینکشو بذاری ممنون میشم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغ میگه بچه ها یه وقت از صادق هدایت چیزی رو نخونین ها
مرتیکه تو یکی از کتاباش نعوذبالله خداروهم....

oil girl

عضو جدید
صادق هدایت یه نابغه ست...باقلم خبلی قوی.فقط افکارنهیلیستیش کاردستش دادوگرنه یه نویسنده ونابغه تمام عیاره.