یه حس بد با یه خواب بد

*Essi*

اخراجی موقت
مرده اون تصوراتتم
ولی اصلا تو فکرش نبودم :cry:

نیاز نیست چند روز قبل به فکرش بوده باشی، این قضیه میتونه مال مدت ها قبل باشه.

ببین مثلا اگه بری پیرمرد پیرزن هارو نگاه کنی، اکثر خواب هاشون مال زمان کودکی و نوجوانیشونه.

مکانیزم خواب اون چیزی نیست که یک عده میگن، عجیب بودنش در قدرت شگفت انگیز مغز آدمی هست، اون روح و.... همش کشکه.

اکثر فرآیندهای خوب امروز با علم توجیه شده است، آدم ها گاها اینقدر به خودشون تلقین میکنن که براشون پیش میاد.

فردای همه ما دو تا جواب که بیشتر نداره:

یا هستیم یا نیستیم، چه خواب ببینیم چه نبینیم، فکرش رو نکن، مشکلی نیست.

کابوس به اندازه طنز جذابیت داره اگه جدی گرفته نشه.

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیاز نیست چند روز قبل به فکرش بوده باشی، این قضیه میتونه مال مدت ها قبل باشه.

ببین مثلا اگه بری پیرمرد پیرزن هارو نگاه کنی، اکثر خواب هاشون مال زمان کودکی و نوجوانیشونه.

مکانیزم خواب اون چیزی نیست که یک عده میگن، عجیب بودنش در قدرت شگفت انگیز مغز آدمی هست، اون روح و.... همش کشکه.

اکثر فرآیندهای خوب امروز با علم توجیه شده است، آدم ها گاها اینقدر به خودشون تلقین میکنن که براشون پیش میاد.

فردای همه ما دو تا جواب که بیشتر نداره:

یا هستیم یا نیستیم، چه خواب ببینیم چه نبینیم، فکرش رو نکن، مشکلی نیست.

کابوس به اندازه طنز جذابیت داره اگه جدی گرفته نشه.

سعی میکنم ولی سخته:(

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام شقایق جان:smile:
انشالا که خیره
ولی همیشه برای خوابای بد صدقه بده، به دلت بد راه نده
انشالا که طول عمرت زیاد بشه و سایه ت همیشه بالا سره بچه هات و شوهرت باشه:heart:
منم به خوابام اعتقاد دارم ولی البته خوابای خوبم :D هیچ وقت ذهنمو درگیر خوابای بد خودم نمیکنم :cool:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هام که کوچیکن گفتنی ها رو به شوهر و خواهرم گفتم:cry:

اینقدر خودتو عذاب نده . اینقدر بهش فکر نکن

خواهر بزرگه منم هفته که هفت روزه هشت روز بهم زنگ میزنه میگه اگه مردم بدون از دست این دوتا وروجک بوده . اینا اخرش منو سکته میدن . ولی تو رو خدا بعد از مرگم مواظب بچه هام باش و خودت بزرگشون کن و ...........

انگاری خانمایی که بچه کوچیک دارن زیاد به موضوع مرگ خودشون فکر می کنن !!!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینقدر خودتو عذاب نده . اینقدر بهش فکر نکن

خواهر بزرگه منم هفته که هفت روزه هشت روز بهم زنگ میزنه میگه اگه مردم بدون از دست این دوتا وروجک بوده . اینا اخرش منو سکته میدن . ولی تو رو خدا بعد از مرگم مواظب بچه هام باش و خودت بزرگشون کن و ...........

انگاری خانمایی که بچه کوچیک دارن زیاد به موضوع مرگ خودشون فکر می کنن !!!!

از بس که دغ میدن مادراشونو
سعی میکنم مثبت نگاه کنم;)

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شقایق جان:smile:
انشالا که خیره
ولی همیشه برای خوابای بد صدقه بده، به دلت بد راه نده
انشالا که طول عمرت زیاد بشه و سایه ت همیشه بالا سره بچه هات و شوهرت باشه:heart:
منم به خوابام اعتقاد دارم ولی البته خوابای خوبم :D هیچ وقت ذهنمو درگیر خوابای بد خودم نمیکنم :cool:

سلام عزیزم
مرسی صدقه دادم :heart:

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم هندی شد.تا خرخره خورده به شکم هم خوابیده میگه خواب مرگ دیدم.اینجارو به هم ریخته.ما رو ببین اوس کی شدیم توروخدا.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بقیه ی دوستانم مخصوصا خودم!!! هم یه نگاهی به زندگیمون بکنیم بد نیست

سبک سنگین کنیم ببینیم الان بمیریم شرایطمون چه طور هست

یهو دیدم خواب این واسه این بوده بیاد یه تاپیک بزنه 2 نفر از ما رو بیدار کنه

nafis...

مدیر بازنشسته

میشه این جوری هم نگاه کرد:cry::w20:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

واقعا نکته جالبی بود;)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه این جوری هم نگاه کرد:cry::w20:

این 666 امین پست من است!!!

أعوذ بالله من الشيطان الرجيم

خدایا

نکنه من باشم

یا امام جواد (ع)

خدایا گناهان منو ببخش و کمک کن این چند سوای اخر پاک از دنیا برم

خدا گناهان همه ی ما رو ببخشه

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدای من

نکنه من باشم

یا امام جواد (ع)

:surprised:
میگم نظرت چیه یه وصیت نامه هم راه بندازیم:surprised:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زیاد به خواب اعتقادی ندارم....
در حقیقت، بیشتر دوست دارم کابوس ببینم.....
اینکه شخصی رو که نمیشناسی و ندیدی رو تو خواب ببینی، حس جالبی داره.... من خیلی اینجوری خواب میبینم و بعد از یکی دو هفته یا چند ماه، و اخیرا یه روز متوجه شدم که این لحظه رو چند سال پیش خواب دیدم!!!!!

کلا من زیاد خواب اینده رو میبینم که همونجوری اتفاق می‌افته...... اون شخص رو بعدا خواهید دید که چی میگه و چی میخواد(تجربه میگه....)

پیشنهاد من:
خوابتون چقد واقعی بود؟!!! گاهی اوقات خواب هامون زیادی فانتزین!! مثلا من خواب دیدم به یه خره سنگ انداختم، اقا دنبالم کرد!!!! در و دیوار بالا میرفتم، پرواز کردم:surprised: هر کاری کردم ولم نکرد!!!! این خوابا چرتن و وقتتون رو روش نذارین....
فقط خوابهایی که وقتی بیدار میشین، تو کفش می‌مونین که چقد واقعی بوده مهمه که چیه داستانش...

به هر صورت، من به مردم و اینجور چیزا به دلیل اینکه تو خواب دیدی یا یکی چشمت زده اعتقاد چندانی ندارم...... این نظر شماست.... صدقه دادین و .... کار دیگه‌ای از دستتون بر نمیاد....
-------------ترسناک:::

من دقیقا دو بار تا حالا تو شرایطی بودم که مثلا اخر وقت امروز یا فردا دیگه باید بمیرم!!(یه بار هم مردم و زنده شدم!!!!)... من احساس ترسی نداشتم با اینکه ادم ترسویی هستم و خیالم خیلی راحت بود!!!
پیشنهاد میکنم چیزی رو جا نذارین... منظور اینه که ادم وقتی می‌میره، یه سری کار انجام نشده هست که رو دوشش مونده....من اگر بدونم قراره دو هفته دیگه بمیرم، اینجور کارها رو راه میندازم....
به کسی نگین این مسئله رو.... اگر اتفاقی براتون بیوفته، طرفتون نمیتونه خودش رو ببخشه.... برا چی؟ برا اینکه فکر میکنه میتونسته بهتون کمک بکنه اگر باورتون میکرد!!!
و راحت و اسوده منتظر مردنتون باشید... اگر با تصادف و اینا ادم نمیره، معمولا دردی نداره!!(گفتم که....دیدم که میگم!!!) اصلا نمی‌فهمید که چی شده...

nafis...

مدیر بازنشسته

أعوذ بالله من الشيطان الرجيم

خدایا

نکنه من باشم

یا امام جواد (ع)

آمین:D

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:
میگم نظرت چیه یه وصیت نامه هم راه بندازیم:surprised:

من چیزی ندارم وصیت کنم

چهار تیکه چیزه تو اتاقم

هر کی زودتر رسید میاد ورمیداره دیگه به یاد ما

دو هزارتومنم تو بانکه که اونم میدن دست والیدن دیگه

فقط چنتا از جزوه هام دسته مردم هست نکنه نیارنش!!!

فقط بگم درشت بولد رو سنگ قبرم بنویسن مهندس این همه درس خوندم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من زیاد به خواب اعتقادی ندارم....
در حقیقت، بیشتر دوست دارم کابوس ببینم.....
اینکه شخصی رو که نمیشناسی و ندیدی رو تو خواب ببینی، حس جالبی داره.... من خیلی اینجوری خواب میبینم و بعد از یکی دو هفته یا چند ماه، و اخیرا یه روز متوجه شدم که این لحظه رو چند سال پیش خواب دیدم!!!!!

کلا من زیاد خواب اینده رو میبینم که همونجوری اتفاق می‌افته...... اون شخص رو بعدا خواهید دید که چی میگه و چی میخواد(تجربه میگه....)

پیشنهاد من:
خوابتون چقد واقعی بود؟!!! گاهی اوقات خواب هامون زیادی فانتزین!! مثلا من خواب دیدم به یه خره سنگ انداختم، اقا دنبالم کرد!!!! در و دیوار بالا میرفتم، پرواز کردم:surprised: هر کاری کردم ولم نکرد!!!! این خوابا چرتن و وقتتون رو روش نذارین....
فقط خوابهایی که وقتی بیدار میشین، تو کفش می‌مونین که چقد واقعی بوده مهمه که چیه داستانش...

به هر صورت، من به مردم و اینجور چیزا به دلیل اینکه تو خواب دیدی یا یکی چشمت زده اعتقاد چندانی ندارم...... این نظر شماست.... صدقه دادین و .... کار دیگه‌ای از دستتون بر نمیاد....
-------------ترسناک:::

من دقیقا دو بار تا حالا تو شرایطی بودم که مثلا اخر وقت امروز یا فردا دیگه باید بمیرم!!(یه بار هم مردم و زنده شدم!!!!)... من احساس ترسی نداشتم با اینکه ادم ترسویی هستم و خیالم خیلی راحت بود!!!
پیشنهاد میکنم چیزی رو جا نذارین... منظور اینه که ادم وقتی می‌میره، یه سری کار انجام نشده هست که رو دوشش مونده....من اگر بدونم قراره دو هفته دیگه بمیرم، اینجور کارها رو راه میندازم....
به کسی نگین این مسئله رو.... اگر اتفاقی براتون بیوفته، طرفتون نمیتونه خودش رو ببخشه.... برا چی؟ برا اینکه فکر میکنه میتونسته بهتون کمک بکنه اگر باورتون میکرد!!!
و راحت و اسوده منتظر مردنتون باشید... اگر با تصادف و اینا ادم نمیره، معمولا دردی نداره!!(گفتم که....دیدم که میگم!!!) اصلا نمی‌فهمید که چی شده...
نه من اکثر خوابم به واقعیت تبدیل میشه
تو چند پست قبلی گفتم فوت مادر بزرگم و پدرم سر همون موقع اتفاق افتاد بعضی خوابها یه تاثیری رو ادم میذارن و همش جلو چشمن دقیقا این خواب من هم همونجور بوده
اتفاقا در حال جمع و جور کردن کارامم

آبیدر751

اخراجی موقت
تو چند پست قبلی گفتم فوت مادر بزرگم و پدرم سر همون موقع اتفاق افتاد بعضی خوابها یه تاثیری رو ادم میذارن و همش جلو چشمن دقیقا این خواب من هم همونجور بوده
وصیت نامه رو تنظیم کن همه منتظرن!!!!!!!!!!!!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این دوستمون سیناپس جان مشکل خواب دیدن داشتن که من حلش کردم حتی راز دیدن رویای صادقه رو هم بهش گفتم (ستاد تبلیغات عمومی دکتر سعید ....)

ولی خوب لایسنسس دست خودمه

رازشو 30 تومن میفروشم چون پول چاپ کتابو ندارم چاپ کنین 50 تومن گیرتون میاد خیلی پر فروش میشه سیناپس دو درمون نکنی

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس نفت

رشته اتم حتما بگو بولد بنویسن با بقیه مهندسا اشتباه نشی :biggrin:

مهندس خالی مردمی تره
4 نفر می بینن میاد یه فاتحه ای می فرستن

مهندس نفت بنویسن هر صد سال یه بار یه مهندس نفت پیدا میشه فاتحه بفرسته

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دوستمون سیناپس جان مشکل خواب دیدن داشتن که من حلش کردم حتی راز دیدن رویای صادقه رو هم بهش گفتم (ستاد تبلیغات عمومی دکتر سعید ....)

اقا تایید میشه... من بعد از یه مدت طولانی خواب دیدم باز!!!!!

حالا جدای اینا، به نظر من زیادی باور کردین ماجرا رو.... به نظرم اصلا نگران نباشید که اتفاقی نمی‌افته.... ولی وصیت کنین اگر مردین بیان بهمون خبر بدن که اینجا براتون ناراحت بشیم!!!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا تایید میشه... من بعد از یه مدت طولانی خواب دیدم باز!!!!!

حالا جدای اینا، به نظر من زیادی باور کردین ماجرا رو.... به نظرم اصلا نگران نباشید که اتفاقی نمی‌افته.... ولی وصیت کنین اگر مردین بیان بهمون خبر بدن که اینجا براتون ناراحت بشیم!!!!

چشم
همسرم و خواهرم عضون حتما میان خبر میدن

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفیق اینها همش از دلتنگیه که خوابای اینجوری میبینی
من با خود خدا صحبت کردم شما عمرت بلنده
مطمئن باش از دعای اونایی که دوستت دارن عمر با عزت و شادی پیش رو داری

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
منم به خواب اعتقاد دارم چون برام پیش اومده و اتفاقم افتاده
اما بعضی خوابا تا اونجا که میدونم معنی برعکسی دارن
مثلا میگن اگر مرگ خودت یا دیگران رو ببینی اونی که قرار بوده بمیره عمرش بیشتر میشه
یا خون خواب رو باطل میکنه
یه زمانی خوبا زیاد میدیدم و همش کتاب تعبیر خواب رو ورق میزدم اما چندسالی هستن خواب ندیدم یا خواب بدی ندیدم
کلا خواب بد دیدن بیشتر از روی استرس و پیشینه حالی و احوالی آدماست