یك تست جالب ( تست 30 ثانیه ی)

Diba1982

عضو جدید
من 10 رو انتخاب کردم . حالا اونایی که 7 رو انتخاب کردن چه فرقی با بقیه دارن ؟! یعنی اونا ذهنشون شرطی شده ولی مال ما نشده ؟!

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این مطلب را تا آخر بخوانید و به اتفاقی که می افته کمی فکر کنید (30 ثانیه بیشتر وقت نمی گیره)

لطفا به سوالات زیر به سرعت پاسخ دهید:
نتیجه چیست؟
2+2

4+4

8+8

16+16

خیلی سریع عددی بین 12 تا 5 انتخاب کنید. انتخاب کردید؟ حالا برید پایین . . .. . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . .

عدد انتخابی شما 7 بود؟
این آزمایش توسط یکی از محققان برجسته در زمینه مطالعات ذهنی در امریکا، پرفسور "مک کین" انجام شده است. در این آزمایش با طرح 4 سوال اول ذهن شما شرطی شده و در هنگام انتخاب عددی بین 12 تا 5 ابتدا ذهن این دو عدد را جمع می کند یعنی 17 ولی 17 بین دو عدد 12 تا 5 نیست. ذهن اتوماتیک به عدد 7 می رسد که از 5 هم بزرگتر است. این آزمایش انقلاب بزرگی در آزمایشات رفتاری ذهن نسبت به آموخته های ما از دوران کودکی و اجتماع و آنچیزی که شبانه روز از طریق رسانه ها به ما میرسد ایجاد کرده است. طبق نتیجه تحقیقات مردم وقتی ذهنشان شرطی شد از انتخاب یا تفکر در جهت دیگر می ترسند و در دراز مدت استقلال فکری هرکس مسائل پیرامونش می شود نه تفکرات واقعی خودش.
به گفته دانشمندان: بیشتر فکر کنید و از بیان نتایجی که می رسید نترسید

مال من که 6 بود !
یارو دکتراشو دانشگاه آزاد خودمون گرفته ؟!

ad_kh66

عضو جدید
ذهن من خیلی پیچیده س.دانشمندان در خوندن ذهن من عاجزن.من 11 رو انتخاب کردم.

jahanee

عضو جدید
7

7

من 7 رو انتخاب کردم چون کلا به عدد7وعدد13علاقه دارم.هرجای دیگم باشم یکی ازاین 2راانتخاب میکنم

:heart:
;):gol:

sahar tala

عضو جدید
منم 7 رو انتخاب كردم ولي اولش 5 و 12 رو باهم جمع نكردم كه بشه 17! من عاشق عدد 7 ​ام

neda angel

کاربر بیش فعال
جالب بود مرسی...
ولی جالب تر واسم عکس اواتارت بود....مونیلیزای چادری...........:biggrin::D:biggrin::biggrin:

muhamedro

عضو جدید
اول 10 رو انتخاب کردم بعد یهو گفتم 7 ....!!!

خیلی جالب بود مرسی.

mohammad.md

عضو جدید
جواب 7 اينجا تقريبا زياد بود منم هفت رو انتخاب كردم حالا چرا؟

به خاطر علاقه خودم به 007 بازيش عاليه كيه كه هم فيلمشو ندديد باشه هم بازيشو.
تو كتبا مخصوصا مذهبي خودمون 7 زياده ميگين دليل داره منم نفهميدم.

از 7 برعكس در كوچيكي براي كشيدن كلاغ استفاده ميكريم.

خيلي زياده اصلا اين روانشناسه مشكل داشته.
دقيقا يهسوال داداشم چند هفته پيش ازم كرد با اين مضمون
عددي بين 5 تا 10 انتخاب كفت تو مدرسه يما اكثرا 7 رو انتخاب ميكردن.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
من این صفحات رو که خوندم به عدد7 حسودیم شد!چقد خاطرخواه داره:eek:؛همه عاشقشن!:smile: