یادگیری رباتیک

mosh moshak

عضو جدید
رباتیک چیزی نیست که با کلاس رفتن استاد باشی.. باید اونقد مهارت داشته باشی تا وقتی ربات خراب شد بتونی درست کنی..
باید تو مرحله اول نرم افزار پروتیوس را یاد بگیری ... وقتی یاد گرفتی چطور با این نرم اقزار کار کنی بعدش میای برد سنسور ربات را پیاده میکنی و شبیه سازی میکنی و به ترتیب یرد های دیگر ربات...
اما به این سادگی نیست..
اگر بخوام تمام مراخل را توضیح بدم خیلی طول میکشه اما ربات هایی که به دانش اموزان یاد میدن یک پکیچ که تو اون همه چیز اماده است
تو فقط میای اونا رو سر هم کنی وو مثل پازل میمونه.. اما برنامه نویسیشو خودت باید انجام بدی.. که بسکام بهتره..

mosh moshak

عضو جدید
برای این که بفمی که چطوره بهت پیشنهاد میکنم یکی از همین پکیچ های ربات را بگیر و خودت کار کن.. اونجا به مشکل برخوردی سوال کن

mosh moshak

عضو جدید
واسه مسابقه اگه رتبه میاوردیم جایزش ماشین بود:(
خوب این خوب بود دیگه
رباتیک تو شهر تهران کار واسش فراوونه
با حقوق بالا
خوب اینم خوبه دیگه...

نه اونقد هم که فکر میکنی کار زیاد نیست مگر این که واقعا استاد باشه... من خودم تجربه دارم

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
شرکتشو نمیدونم
ولی من کلاس رباتیک رفتم 1 ماه طول کشید
یکمی سخت بود ولی بستگی به علاقه ی فرد داره که یاد بگیره یانه!
من که زیاد چیزی نفهمیدم:D
سلام
کتابی رو هم بهتون معرفی کردن ؟

Yadavaran

عضو جدید
با سلام
میخام نمایندگی صنایع رباتیک آراد رو بگیرم.
کسی در مورد این شرکت اطلاعی داره؟
میخام هم نمایندگی بگیرم هم تدریس کنم.
1-چه نکاتی رو در مورد نمایندگی باید مدنظر داشته باشم؟
2- با توجه به اینکه رشته ام کامپیوتر است در چه مدتی رباتیک را آموزش ببینم(خود شرکت برای مدرسین آموزش می دهد) که بتوانم تدریس کنم؟
3-استقبال دانش آموزان یا حتی دانشجویان برای یادگیری این آموزش ها چگونه هست؟
با تشکر
آقاجان صنعت نوینی است خووووو پیگیرش باش خودم درحدود 15 سال پیش علاق شدید به مونتاژ و الکترونیک داشتم خووووووو
الان در نسل جوان هم این علاقه است
از طرفی اگر گران باشد با این وضعیت اقتصاد شما باید درقسمت های متمول شهر که توانایی خریدش دارن اقدام کنی خووووووووو

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
داداش من رفته دنبالش نمیدونم آراد بوده یا نه
بدقولی میکنن خیلی... از کسی که نمایندگیشو داره بپرس

sina ccna

اخراجی موقت
داداش من رفته دنبالش نمیدونم آراد بوده یا نه
بدقولی میکنن خیلی... از کسی که نمایندگیشو داره بپرس
ازش بپرس چجوری بوده؟ خوبه؟ کارش گرفته؟ بچه ها استقبال میکنن؟
چه بد قولی هایی؟
کسی که نمایندگیشو داشته باشه نمیشناسم.
با تشکر

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ازش بپرس چجوری بوده؟ خوبه؟ کارش گرفته؟ بچه ها استقبال میکنن؟
چه بد قولی هایی؟
کسی که نمایندگیشو داشته باشه نمیشناسم.
با تشکر

کارشو نگرفت
قرار بود شهریور تحویل بدن تا آبان ندادن
کنسلش کرد هنوزم چک پیش خرید رو ندادن... چک سه و خورده ای دستشون مونده

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تو چندتا مدرسه هم رفت به حد نصاب نرسید ثبت نام بچه ها

sina ccna

اخراجی موقت
نیدونم..
اصفهان
مگه میشه توی اصفهان شهر به این بزرگی استقبال نکنن؟!!
واقعا" عجیبه!!!
پس توی شهر کوچیک ما که باید بدتر باشه!!
میشه ازش بپرسی چرا و چگونه بچه ها استقبال نکردن و کدوم شرکت بوده؟
با تشکر

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مگه میشه توی اصفهان شهر به این بزرگی استقبال نکنن؟!!
واقعا" عجیبه!!!
پس توی شهر کوچیک ما که باید بدتر باشه!!
میشه ازش بپرسی چرا و چگونه بچه ها استقبال نکردن و کدوم شرکت بوده؟
با تشکر

اگه یادم بمونه میپرسم
فدات

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا سینا.
دوست محترم اگر نمی اومدم توی این تایپیک و جواب شما رو نمی دادم دلیلش بی توجهی من نسبت به دعوت شما نبوده بلکه بخاطر آشنا نبودن من با موضوع مورد بحث شماست.
خودم علاقه زیادی به رباتیک دارم ولی با صنایع رباتیک آراد آشنایی ندارم و از صحت چنین موسساتی مطلع نیستم.

sina ccna

اخراجی موقت
آقاجان صنعت نوینی است خووووو پیگیرش باش خودم درحدود 15 سال پیش علاق شدید به مونتاژ و الکترونیک داشتم خووووووو
الان در نسل جوان هم این علاقه است
از طرفی اگر گران باشد با این وضعیت اقتصاد شما باید درقسمت های متمول شهر که توانایی خریدش دارن اقدام کنی خووووووووو
سلام و درود
آخه بابت اعطای نمایندگی اول 90 تومن میگیرن تا نمایندگی بدن .
بعد باید بری دنبال کسی که بخاد یا بگیره و ............

apz

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من از اصفهانم 3 الی 4 سالی هم هست که تو خط رباتیکم
من نمیدونم دوستمون اقای امین از کجا و از کی میگند ولی من یکی از دوستام نمایندگی اراد گرفت و الان خیلی موفقه
اینکه بعضی از مدارس استقبال نمیکنن به این علته که الان در اصفهان و سایر شهر های بزرگ به قدری بورس شده که رباتیک جزء یکی از درس ها و برنامه های فوق العادشون شده و خودشون به صورت داخلی این کارو انجام میدند

ولی بهترین کار برای جذب دانش اموز بستن قرارداد با مدارس غیرانتفاعی و پژوهش سرا هاست
خیــــــــــــــــــــــلی خوب جواب میده
یه بخشش هم به تبلیغات خودتون برمیگرده و در ضمن نه تنها این کار بلکه هر کار دیگه هم باشه ممکنه سال اول مطلوب نباشه هم برای شما و هم برای دانش آموزان ولی خب باید با صبر و همکاری دوستان به روند کار بهبود بخشید

در مورد نحوه ی تدریس:
باید سه مقطع و هر مقطع دو دوره داشته باشه این یه الگوی پیشنهادیه البته(به همراه یک سیاست سرمایه گذاری)
مقطع اول دبستانی ها
مقطع دوم راهنمایی ها
و دبیرستانی ها
دوره ها هم مقدماتی و پیشرفته باشه
میشه در هر دوره الکترونیک مکانیک و برنامه نویسی را شامل بشه میشه هم هرکدوم تک تک جلو بره این بستگی به توانایی مدرساتون داره
برای دو مقطع اول حتی میتونید از بچه هایی که سابقه ی شرکت توی مسابقاتو دارند استفاده کنید لازم نیست اساتید باشند چه بسا که این افراد توی کارشون هم موفق ترند

ساعت کلاس ها و نحوه ی برنامه ریزیشون باز به خودتون برمیگرده ولی پیشنهاد میشه ساعت کلاس های دومقطع اول کمتر باشه چون بچه هاحوصله نمیکنند و....
ولی برای دبیرستانی ها کلاس های 1.30 برای تئوری و 2.30 برای عملی مطلوبه

موفق باشید

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قیمت ربات ها گرونه هرکسی زیر بارش نمیره مگه بری بالا شهر کار کنی که بچه پولدار باشن

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من نمیدونم دوستمون اقای امین از کجا و از کی میگند ولی من یکی از دوستام نمایندگی اراد گرفت و الان خیلی موفقه
اینکه بعضی از مدارس استقبال نمیکنن به این علته که الان در اصفهان و سایر شهر های بزرگ به قدری بورس شده که رباتیک جزء یکی از درس ها و برنامه های فوق العادشون شده و خودشون به صورت داخلی این کارو انجام میدند

ولی بهترین کار برای جذب دانش اموز بستن قرارداد با مدارس غیرانتفاعی و پژوهش سرا هاست
یه بخشش هم به تبلیغات خودتون برمیگرده و در ضمن نه تنها این کار بلکه هر کار دیگه هم باشه ممکنه سال اول مطلوب نباشه هم برای شما و هم برای دانش آموزان ولی خب باید با صبر و همکاری دوستان به روند کار بهبود بخشید

در مورد نحوه ی تدریس:
باید سه مقطع و هر مقطع دو دوره داشته باشه این یه الگوی پیشنهادیه البته(به همراه یک سیاست سرمایه گذاری)
مقطع اول دبستانی ها
مقطع دوم راهنمایی ها
و دبیرستانی ها
میشه در هر دوره الکترونیک مکانیک و برنامه نویسی را شامل بشه میشه هم هرکدوم تک تک جلو بره این بستگی به توانایی مدرساتون داره
برای دو مقطع اول حتی میتونید از بچه هایی که سابقه ی شرکت توی مسابقاتو دارند استفاده کنید لازم نیست اساتید باشند چه بسا که این افراد توی کارشون هم موفق ترند

ساعت کلاس ها و نحوه ی برنامه ریزیشون باز به خودتون برمیگرده ولی پیشنهاد میشه ساعت کلاس های دومقطع اول کمتر باشه چون بچه هاحوصله نمیکنند و....

موفق باشید

منظورتون خانم امین بود؟:D

sina ccna

اخراجی موقت
سلام دوست عزیز

در مورد نحوه ی تدریس:
مقطع اول دبستانی ها
مقطع دوم راهنمایی ها
و دبیرستانی ها

موفق باشید
با سلام و تشکر
ولی در شهرهای کوچیک و محروم مثل شهر ما فکر نمیکنم زیاد جواب بده چون هم فرهنگش ایجاد نشده (به قول بر و بچه ها نهادینه نشده) هم هزینه اش برای خانواده ها زیاده.:)
قیمت ربات ها گرونه هرکسی زیر بارش نمیره مگه بری بالا شهر کار کنی که بچه پولدار باشن
تایید میگردد:)
سخت نگیر شهرام... فرقی نداره
قرار نبود تو تاپیکمون اسپم کنی:cool::razz:
اسپم گرا :razz:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تشکر بابت دعوت اما اطلاعت زیادی من ندارم در این مورد

ولی خواهر زاده من چند سال هستش که داخل تیم رباتیک فعالیت میکنه.چند ماه پیش هم مسابقات کشوری داخل تهران و قم داشتن

ربات جنگی بود و فوتبالیست