یادگاری بر همه جا!

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه این کلمات و نوشته ها رو به وفور می توان بر روی صندلی ها ، در و دیوار کلاس ها مشاهده کرد.
سال های پیش ( که کودکی بیش نبودم) به یکی از شهر های تاریخی کشورمان رفته بودیم، بر روی مکان های تاریخی هم از این کلمات دیدم ، همون موقع از یه آشنا پرسیدم اینا رو چه کسانی نوشتن؟ ایشون گفتن آدم های بی فرهنگ و کسانی که ارزش تاریخ و تمدن یک ملت براشون مهم نیست . اون زمان با خودم فکر کردم این چنین نوشته ها کار آدم هایی بی سواد و بی فرهنگیه و حتما توی جاهای که آدم های با سواد در آنها رفت و آمد می کنند مثل مدرسه و دانشگاه و... خبری از این چنین کلمات نیست اما متاسفانه خیالی بیش نبود ... !

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
این دست نوشته ها رو میبینم یاد دوران خوش مدرسه می افتم

یادش بخیر اول دبیرستان امتحان دینی داشتیم .. با دوستم کل آیه های کتاب رو روی دیوار نوشتیم که این امتحان رو توپ کنیم .. معلمه می اومد قبل امتحان دست ها پاها و میزها رو میدید .. اصن نمیدونم چی شد یهویی ذهنش رسید که دیوار هم چک کنه ... :D

وایییییییی وقتی دید گفت توی پنج دقیقه دیوار رو پاک نکنین میندازمتون .. ما هم مجبور شدیم پاکش کردیم

(شاگرد تنبل نبودیم هااااااا .. ولی برای تنوع یه حرکت زدیم:D.. هرچند آخرش هم 20 شدیم :))

البته شدیدا این کار رو بد میدونم .. چون مالک شخصی این وسایل نیستیم که چنین کاری بکنیم .. هر چند من اگر مالکش هم بودم اینکار رو نمیکردم چه برسه مال خودم هم نباشه ;) (اون حرکت بالا هم یبار توی عمرم بوده .. که لو رفتم .. کلا هر وقت کج پا گذاشتم حالم گرفته شده :redface:)

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دست نوشته ها رو میبینم یاد دوران خوش مدرسه می افتم

یادش بخیر اول دبیرستان امتحان دینی داشتیم .. با دوستم کل آیه های کتاب رو روی دیوار نوشتیم که این امتحان رو توپ کنیم .. معلمه می اومد قبل امتحان دست ها پاها و میزها رو میدید .. اصن نمیدونم چی شد یهویی ذهنش رسید که دیوار هم چک کنه ... :D

وایییییییی وقتی دید گفت توی پنج دقیقه دیوار رو پاک نکنین میندازمتون .. ما هم مجبور شدیم پاکش کردیم

(شاگرد تنبل نبودیم هااااااا .. ولی برای تنوع یه حرکت زدیم:D.. هرچند آخرش هم 20 شدیم :))

البته شدیدا این کار رو بد میدونم .. چون مالک شخصی این وسایل نیستیم که چنین کاری بکنیم .. هر چند من اگر مالکش هم بودم اینکار رو نمیکردم چه برسه مال خودم هم نباشه ;) (اون حرکت بالا هم یبار توی عمرم بوده .. که لو رفتم .. کلا هر وقت کج پا گذاشتم حالم گرفته شده :redface:)

حالا باز اینا خوبه! یه سری که کنده کاری می کنن رو میز! :razz:
منم یه بار رو دیوار نوشتم لو هم نرفتم نمرم شد 19 !;)

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
حالا باز اینا خوبه! یه سری که کنده کاری می کنن رو میز! :razz:
منم یه بار رو دیوار نوشتم لو هم نرفتم نمرم شد 19 !;)

کنده کاری هم خوبه .. دوستم یه حرکت رفته وایییییی تهشه
یه دونه از این میز سه نفری ها داشتیم که جایی که مینشستی زیرش میله آهنگی نداشت .. این باعث میشد وقتی مینشستی یکمی میرفتی پایین و چوبه حالته انعطافی پیدا کرده بود
یکی از بچه ها میز رو برد ردیف اول نشست .. معلمه که بر میگشت پای تخته این روش بالا پایین میشد ..
وایییییی .. دفعه آخر که محکم بالا پایین میشد .. یه دو متری پرت شد هوا .. و وقتی افتاد روی چوبه .. چوبه شکست تخت شد روی زمین و کل کلاس منفجر شدددددد :biggrin:

(ای خدایا توبه .. جوون بودیم چکارا که نکردیم:redface:)

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنده کاری هم خوبه .. دوستم یه حرکت رفته وایییییی تهشه
یه دونه از این میز سه نفری ها داشتیم که جایی که مینشستی زیرش میله آهنگی نداشت .. این باعث میشد وقتی مینشستی یکمی میرفتی پایین و چوبه حالته انعطافی پیدا کرده بود
یکی از بچه ها میز رو برد ردیف اول نشست .. معلمه که بر میگشت پای تخته این روش بالا پایین میشد ..
وایییییی .. دفعه آخر که محکم بالا پایین میشد .. یه دو متری پرت شد هوا .. و وقتی افتاد روی چوبه .. چوبه شکست تخت شد روی زمین و کل کلاس منفجر شدددددد :biggrin:

(ای خدایا توبه .. جوون بودیم چکارا که نکردیم:redface:)

دم دوستتان گرم. بسی خندیدیم:biggrin:

Hojjat.66

عضو جدید
مهندس میشه بفرمایید کدوم دانشگاه هستش ...

اخه برام اشناست به نظرم من اینجا درس خوندم.....

Hojjat.66

عضو جدید
این عکسا واسه همه آشناس! نمیدونم کدوم دانشگاهه ...

متا سفانه یا خوشبختانه من همین دانشگاه درس میخونم....

اتفاقا دیوز پشت ( پریسا دوست ندارم ) نشسته بودم با دوستم سر همین قضیه بحث می کردیم.