یادش بخیر....یادت میاد؟

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصحیح بفرمایید " ملوان زبل"
یکی دیگه هم هست که اسمش رو به ما چوبین گفتن ولی در اصل ژوبین بود ولی شما به دلیل اینکه سنتون اجازه نمیده یادتون بیاد اسمی که از توی نت در اوردین نوشتین.
تصحیح بفرمایید خرسهای مهربون، خونه ی مادربزرگه
این کارتون هم بدلیل صهیونیستی بودنش ( ستاره سلیمان بر روی مچبند چوبین و قدرت گرفتنش از اون )بعد از اون دیگه هرگز پخش نشد و نخواهد شد( البته از تلویزون ایران)
اونطور که من تاریخ این کارتونا رو یادم میاد شما نیمی از این کارتونا رو نباید یادتون بیاد :D

اولا که من کپی پیست کردم.......دوما اون ژوبین بود....یادمه از کارتونش می ترسیدم! :دیییییی

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من کارتون 101 سگ خالدار رو می خوام...اما ف ی ل ت ره....اگه کسی می تونه لینک بذاره واسه دانلودش...مرسی

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا ژوبین نه ،چوبین

دوما خیلی بد سلیقه ای...

زبل خان یادت رفته:mad:

اولا ژوبین بود (من زبان اصلی رو دیدم)........دوما نظر لطفته.........سوما واسه زبل خان, اگه عکس داری شوما اپ کن...من نداشتم والا می ذاشتم

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز

فوتبالیست ها

یادش بخیر دبستان که میرفتم همه دفترام سوباسا بود:cry:

مال من عکسای کیتی بود...
من خیلی ادم جو گیری هستم....فوتبالیست ها رو که نشون می داد فوری می رفتمتو کوچه با پسرا به بازی!! می خواستم ادای سوباسا رو در بیارم 6 متر پای راستمو می بردم بالا بعد شوت می کردم........بعضی وقتا هم نقش کاکرو را به عهده داشتم! :دیی

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مال من عکسای کیتی بود...
من خیلی ادم جو گیری هستم....فوتبالیست ها رو که نشون می داد فوری می رفتمتو کوچه با پسرا به بازی!! می خواستم ادای سوباسا رو در بیارم 6 متر پای راستمو می بردم بالا بعد شوت می کردم........بعضی وقتا هم نقش کاکرو را به عهده داشتم! :دیی
دقیقا مثل من . همیشه دوست داشتم یه داداش دو قلو داشته باشم اون رو زمین سور بخوره منم برم رو پاهاش بپرم هوا .

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوخی....غم واسه چی....میخوای ازاین دفترا برات بگیرم؟
خدا وکیلی گیرم بیاد میخرم . اشک غم به خاطر اینه که تا زمانی که طفل بودیم دوست داشتیم بزرگ شیم حالا که بزرگ شدیم دوست داریم طفل بشیم.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا وکیلی گیرم بیاد میخرم . اشک غم به خاطر اینه که تا زمانی که طفل بودیم دوست داشتیم بزرگ شیم حالا که بزرگ شدیم دوست داریم طفل بشیم.

راست میگی
باوشه اگه دیدم برات میخرم.فقط سوباسا دیگه؟

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
باش به ترتیب میگم:
1-سوباسا
2-واکی بالاشی
3-کاکرو
4-ایشی زاکی

چه اسموفامیلشونم کامل یادشه!
یدونشون بود پدرش هنرمند بود همش سفر میکرد و خودش هم انگار یه ناراحتی یی داشت اون اسمش چی بود اونو نمیخوای؟

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه اسموفامیلشونم کامل یادشه!
یدونشون بود پدرش هنرمند بود همش سفر میکرد و خودش هم انگار یه ناراحتی یی داشت اون اسمش چی بود اونو نمیخوای؟
اهان شماره 11 میپوشید . اسمش فکر کنم تارو بود . البته فکر کنم

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان شماره 11 میپوشید . اسمش فکر کنم تارو بود . البته فکر کنم

شمارشم یادته:eek: معلومه با تمتم وجود میشستی نگا میکردیا!
آفرین خودشه تارو بود اگه ازاونا بود چی بخرم یا تارورو دوس نداری؟