گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
اونم با استادای دانشکده ما...

استادای علم و صنعت خیلی سخت گیر هستن؟؟؟
از دانشگاهش و استاداش راضی هستی .. منظورم نحوه درس دادنشون .
البته دکتر شبستری و خیر اندیش و تمیزیفر و بوترابی فکر کنم از بهترینهای مواد باشن....
آخه میگن علم و صنعت خیلی خوب نیست و بعد از شریف و تهران و تربیت مدرس قرار داره...

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
راست میگن که این دخترا واقعا تو دانشگاه ضد حال هستنا.... ( منظورم از ضد حال زود رفتن سر کلاسای اول ترم هست) :D
بابا مثلا ترم بهمن هستا!!!!!!!!! چیه انقدر زود میرین سر کلاس....

راست میگی!!!!
اینو باهات موافقم!!!!!!!!۱

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمیدونه همایش سرامیک تهران چند اسفند برگزار میشه؟

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجیب است که پس از گذشت یک دقیقه به پزشکی اعتماد می کنیم؛
بعد از گذشت چند ساعت به کلاهبرداری !
بعد از چند روز به دوستی
بعد از چند ماه به همکاری
بعد از چند سال به همسایه ای ...
اما بعد از یک عمر به خدا اعتماد نمی کنیم !
دیگر وقت آن رسیده که اعتمادی فراتر آنچه می بایست را به او ببخشیم.
او که یگانه است و شایسته ...

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال
استاد آمین اخباری زاده توی علم و صنعت درس میدن؟

نمیدونم. نمیشناسم. از سپیده خانوم بپرسید( namavar1989). ایشون لیسانس اونجا هستند. بهتر میتونن کمکتون کنند... ما بچه های ارشد استاد راهنما خودمونم نمیشناسیم...

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان گرامی
من یه سوال دارم؟
می خوام بدونم کنکور آزاد سال گذشته چه روزی برگزار شده و آیا دو مرحله ای (صبح و عصر)بوده یا نه؟

stainless steel

عضو جدید
ای بابا یه کاری میکنن خودشونم توش میمونن
والا من که تو پاتوق متالوژیستا قصد تفرقه انداختن نداشتم بنظر من کلن بچه های موادیم سرامیک و متال نداریم
ولی درستو حسابی تاپیک میزدین باید سردرش می نوشتین: ورود افراد متفرقه ممنوع. تا اینجوری نشه
بهرحال آق مدیر گفتن قفل یعنی قفل دیگهههههه

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
خیلی فکر خوبی بود... درخواست من بود و اجرا شد...
به اندازه کافی مهنس مواد کم و انگشت شمار هست... با این تاپیک فقط باعث چند دستگی و پراکندگی بچه ها می شه و دلخوری و ...
اصلا باید متالورژیست و سرامیست حذف شه ... فقط مواد... مگه کل کل گرایشه؟
باید با هم متحد باشیم تا از رشته مون دفاع کنیم نه اینکه از خودمون هم بی زار شیم... واقعا متاسفم برای بعضی ها که تعصب متال دارن ...

stainless steel

عضو جدید
من نگفتم فکر بدی بود خیلیم خوبه اونجا هم فکر نکنم کسی تعصب رو متال داشت...
شماها اینقدر اینو با خودتون تکرار کردین که واقعیتو اینجور میبینین... بچه های متال رو موادی بودنشون تعصب دارن...
متال و سرامم واسشون فرقی نداره... بهتره واسه سرامیایی متاسف باشین که مدام اینو تو این باشگاه تکرار میکنن...

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
من اصلا با شما کل کل ندارم... هر جور دوست داری فکر کن... سواد و اطلاعات مهمه... نه یدک کشیدن اسم متالورژی !!!!
من اصلا به سرام تعصب ندارم نه متال ... جفت یک چیزه... طرز فکر امثال شماست که نمی زاره مملکت پیشرفت کنه دیگه همینه دیگه هیچکی مواد رو نمی شناسه... !!!
.
.
.

stainless steel

عضو جدید
منم با شما کل کل ندارم...اینکه کسی مواد رو نمیشناسه چون نسبت به باقی رشته ها جدیدتره و زمان میبره تا بشه اونو مطرح کرد بعدشم میشه بگین کدوم طرز فکر امثال منو میگی؟
تا جاییکه من یادمه شما همیشه میگفتی متال.........سرام........ یعنی جداشون میکردی
اگه واقعا راست میگی چرا نمیگی مواد؟؟؟؟؟بهتره همینجا یاد بگیری که دیگه نگی متال...سرام.... همیشه بگو مواد.....مث بچه های گل دانشگاه ما...

بالا