[ گفت و گو ] - دکتــری مهندسی شیمی

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ببخشید میخواستم ازتون بپرسم که: من میخوام یه مقاله review isi بنویسم ، میخواستم ببینم چقدر باید هزینه پرداخت کنم تا مقاله ام چاپ بشه؟ ژورنال food engineering هستش. بدون هزینه نمیشه مقاله isi چاپ کرد؟
و اینکه دانشگاه چه مبلغی رو به عنوان جایزه پرداخت میکنه؟

darusazz

عضو جدید
سلام. ببخشید میخواستم ازتون بپرسم که: من میخوام یه مقاله review isi بنویسم ، میخواستم ببینم چقدر باید هزینه پرداخت کنم تا مقاله ام چاپ بشه؟ ژورنال food engineering هستش. بدون هزینه نمیشه مقاله isi چاپ کرد؟
و اینکه دانشگاه چه مبلغی رو به عنوان جایزه پرداخت میکنه؟
Review paper مقاله ای که از هرکسی قبول نمیکنن باید مسئول مقاله معروف باشه و بشناسنش. اگرم میخواید پول بدید تو لیست review قرار بگیرید از الان بهتون بگم تو ایران امتیازی واستون قائل نمیشن چون میدونن review کار شما نبوده
در مورد سوال دوم کدوم دانشگاهید؟ دانشگاه ترجیح میده پول نده بازم بستگی به استار راهنمای مسئول دارم

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 94

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون وروردی دوره دکتری(ph.d) نیمه متمرکز سال 94 در روز چهارشنبه 26 فروردین‌ماه خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون وروردی دوره دکتری(ph.d) نیمه متمرکز سال 94 در روز چهارشنبه 26 فروردین‌ماه خبر داد.

حسین توکلی با بیان اینکه کارنامه کلیه شرکت کنندگان به صورت کارنامه تنظیم شده، افزود: کارنامه شرکت کنندگان از عصر روز چهارشنبه 26 فروردین‌ماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و کلیه داوطلبان می‌توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و با وارد نمودن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی(نام خانوادگی،نام،شماره شناسنامه،سال تولد،کد ملی و...) نسبت به مشاهده و پرینت کارنامه اولیه خود اقدام نمایند.

وی در ادامه درمورد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته اظهار کرد:داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند لازم است از روز دوشنبه 31 فروردین‌ماه لغایت پنجشنبه 3اردیبهشت‌ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از دریافت دفترچه راهنما از طریق این سایت نسبت به انتخاب کدرشته محل های خود اقدام کرده و کدرشته محل‌های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد کنند.

darusazz

عضو جدید
با 19 بیو کجا میشه قبول شد؟
یه مقاله ISI با ایمپکت 3.5
همایش
همکار طرح

azadeh_j

عضو جدید
واسه بیو نوشتن مجاز در روزانه 54 ! به نظر تون ظرفیت های روزانه افزایش پیدا کرده؟

نیکان صدرا

عضو جدید
سلام، من 339 شدم، یه مقاله هم با ایمپکت 4.2 با دو تا کنفرانس بین المللی

به نظرتون شانسی دارم؟

azadeh_j

عضو جدید
تخصصی 53
استعداد 28
زبان سفید
شما چکار کردید؟میشه با این رتبه تهران اورد؟
منم همش مثل شما فقط 18 درصد استعداد کمتر. نمی دونم والا بستگی به تعداد نفراتی که بر می دارن داره . رتبه 14 پارسال که مدرس می خونه دانشجوی همونجا بوده

darusazz

عضو جدید
منم همش مثل شما فقط 18 درصد استعداد کمتر. نمی دونم والا بستگی به تعداد نفراتی که بر می دارن داره . رتبه 14 پارسال که مدرس می خونه دانشجوی همونجا بوده
14 پارسال که دوست من بوده نوشیروانی بابل میخونه اما اره بهرحال تهران قبول شدن سخته حتی اگه 1 بیاری معمولا از قبل تعیین شده. یکی از دوستام درصداش از من کمتر بود معدلش بیشتر بود 16 شد.
شما رتبت چند شد؟

azadeh_j

عضو جدید
14 پارسال که دوست من بوده نوشیروانی بابل میخونه اما اره بهرحال تهران قبول شدن سخته حتی اگه 1 بیاری معمولا از قبل تعیین شده. یکی از دوستام درصداش از من کمتر بود معدلش بیشتر بود 16 شد.
شما رتبت چند شد؟

از شما بیشتر شدم پس معدل خیلی تاثیر داره و بیشتر از اون دانشگاهی که توش درس خونده شده. معدل منم بد نبوده هم ارشد هم کارشناسی. ولی دانشگاهم خوب نبود!

آخرین ویرایش:

azadeh_j

عضو جدید
جاهایی هست که پول میگیرن چاپ می کنن آی اس آی هم هست ایمپکت فکتورش هم 1.7 تا .7 بود هزینه ش متفاوته .

بالا