گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..

یعنی اینجا هیشکی کنکور ِ ارشد نداشته؟؟

انصافا اگه راستش رو بخواین , من داشتم !!

البته 8 تا درس این ترمم که ربط کمی هم به ارشد داشتن و همچنین تنبلی باعث شده بود برای ارشد نخونم.
ولی به نظر میرسید سوال های راحتی طرح کردن. حداقل من حس کردم که از سالهای قبل راحت تر بود !
انشالله که سال اینده درس بخونم
شما چطور دادین ؟؟

از تفاوت های کنکور امسال نسبت به سال های گذشته :
تعداد سوالات مدیریت بود که 15 تا طرح شده بود.
تعداد سوال های معماری هم 12 بود.
بقیه همون 6 سوال بودن.
پایگاه داده و هوش مصنوعی و سیستم عامل هم که جزو سوال های تخصصی شدن . کلا 18 تا بودن و هر کدوم 6 تا (ضریب 2)

از ریدینگ 1 زبانش هم خیلی خوشم اومد. داستان گوگل و سرگئی برین و لری پیج بود !!

سوال های گسسته اش هم به نظرم خیلی سخت بود.

قصدم از این پست فقط تشکر از امیرحسین عزیز هست که در غیاب دو مدیر و یک دستیار بار اینجا را به دوش میکشه...کربلایی عزیز که قربونش برم دیگه مشغله نمیذاره ی سر بزنه اینجا...خب وقتی ی نفر نمیرسه دلیلی نداره عنوانشو هنوز داشته باشه...کوانتوم عزیز(خانم رضایی) هم کاربر فعال بود و ی مدت نیومد شد عضو فعال.از فاطمه خانم هم انتظار بیشتری میره که لااقل کمک حال امیرحسین باشه ناسلامتی دستیار مدیر هس.بچه هایی هستن که با وجود مدت عضویت کم شایسته ارتقا هستن امیدوارم مدیریت یعنی امیرجان این موضوع رو حواسش باشه.

کاملا موافقم.

عنوان بنده نیز باید بر داشته بشه که امیدوارم مدیریت زودتر قبول کنه .

-----
البته کلا تالار ایتی به دلیل کمبود اعضای فعال دچار رخوت و سستی هست و فعالیت خاصی داخلش انجام نمیگیره. (تالار های دیگه هم دست کمی از این تالار ندارن)

با اینکه با حرفای تو و همچنین امیر دراگو موافقم. و حضور مدیریت رو الزامی میدونم ولی به نظرم تو چنین شرایطی خیلی مدیریت نمیتونه تاثیر گذار باشه و خیلی نمیتونه ایده هاش رو پیاده کنه که سرنوشتش سرد شدن نسبت به تالاره (با این حال به نظرم درست نیست کلا تالار بدون مدیر باشه)

آمارونظریه گراف خودخوان ارائه شده.کدومو میشه خودمون بخونیم؟

نظریه گراف رو نمیدونم. ولی امار و احتمال مهندسی حتما نیاز به استاد برای توضیح درس داره

آخرین ویرایش:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته 8 تا درس این ترمم که ربط کمی هم به ارشد داشتن و همچنین تنبلی باعث شده بود برای ارشد نخونم.
ولی به نظر میرسید سوال های راحتی طرح کردن. حداقل من حس کردم که از سالهای قبل راحت تر بود !
شما چطور دادین ؟؟

بقیه همون 6 سوال بودن.
پایگاه داده و هوش مصنوعی و سیستم عامل هم که جزو سوال های تخصصی شدن . کلا 18 تا بودن و هر کدوم 6 تا (ضریب 2)

سوال های گسسته اش هم به نظم خیلی سخت بود.

کاملا موافقم.

عنوان بنده نیز باید بر داشته بشه که امیدوارم زودتر انجام بشه.

-----
البته کلا تالار ایتی به دلیل کمبود اعضای فعال دچار رخوت و سستی هست و فعالیت خاصی داخلش انجام نمیگیره. (تالار های دیگه هم دست کمی از این تالار ندارن)

با اینکه با حرفای تو و همچنین امیر دراگو موافقم. و حضور مدیریت رو الزامی میدونم ولی به نظرم تو چنین شرایطی خیلی مدیریت نمیتونه تاثیر گذار باشه و خیلی نمیتونه ایده هاش رو پیاده کنه که سرنوشتش سرد شدن نسبت به تالاره (با این حال به نظرم درست نیست کلا تالار بدون مدیر باشه)
سلام ویژه و یه خسته نباشید مخصوص به دوستانی که ارشد دادن. منم همونطور که دانیال گفت شنیدم که تعداد سوالات مدیریت و معماری زیاد شده و چیزی که برام عجیب اومد این بود که زمان پاسخگویی هیچ تغییری نکرده بود البته به گفته ی دوستانی که ارشد دادن. خودم دفترچه رو ندیدم .
اتفاقا تو تالاری که هیچ حرکت مثبتی دیده نمیشه ، مدیر لازم نیست . البته کلمه هیچ درست نیست ولی واقعا تالار مثل قبل فعالیت نداره .یکی این تاپیکه که داره پیش میره و یکی تاپیک نه چندان جذاب صندلی داغ. من نمیدونم هدف از تاپیک صندلی داغ چیه . مثلا یکی فهمید من از فلان چیز بدم میاد یا چیزای دیگه ، خب فهمید که فهمید . چه حرکت مثبتی توش ایجاد میشه ؟؟پرسیدن و فهمیدن خیلی از چیزا تو صندلی داغ با ندونستن اونا هیچ فرقی نداره. الان دراگو حرف من رو نقل قول میکنه و میگه پیشنهاد . پیشنهادی ندارم ولی من بعنوان یه کاربر این تالار از وضع تالار راضی نیستم .

پ.ن: من مخالف صندلی نیستم .شاید یه جور تفنن حساب میشه . فقط نظر خودمو گفتم .

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصدم از این پست فقط تشکر از امیرحسین عزیز هست که در غیاب دو مدیر و یک دستیار بار اینجا را به دوش میکشه...کربلایی عزیز که قربونش برم دیگه مشغله نمیذاره ی سر بزنه اینجا...خب وقتی ی نفر نمیرسه دلیلی نداره عنوانشو هنوز داشته باشه...کوانتوم عزیز(خانم رضایی) هم کاربر فعال بود و ی مدت نیومد شد عضو فعال.از فاطمه خانم هم انتظار بیشتری میره که لااقل کمک حال امیرحسین باشه ناسلامتی دستیار مدیر هس.بچه هایی هستن که با وجود مدت عضویت کم شایسته ارتقا هستن امیدوارم مدیریت یعنی امیرجان این موضوع رو حواسش باشه.

باسلام
قبل از هر چیزی من هم از زحمات آقا امیرحسین تشکرمیکنم
فکرمیکنم تاالان دلیل غیبت هامو به جناب امیر حسین گفتم وازشون عذرخواهی کردم..لازم نمیبینم اینجا دوباره توضیح بدم
درضمن چندروزی هم هست دربستربیماری به سر میبرم بخاطر همین نتونستم تاپیک صندلی داغ رو بزنم
وهمچنین چون کمرنگ شدم دلیلی نمیشه که اصلا به تالار رسیدگی نمیکنم

باتشکر از همگی:smile::gol:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام مهندس
درباره مدیریت تالار حرفی نیست هر چی شما بگی
اما در مورد دستیار یکم زود قضاوت کردید:
چون فاطمه اینجا پست نمیده میگید فعالیت نداره؟
یادمه زمانی که امیر حسین بنا به دلایلی کمتر اینجا حضور داشت و فاطمه به عنوان دستیار انتخاب شد ،تالار و زیرو رو کرد و نظمی دوباره به تالار داد( دستش درد نکنه)
من کم و بیش در جریان فعالیتای فاطمه هستم و حرف شمارو اصلا قبول ندارم!
درسته من و فاطمه و خیلی های دیگه اطلاعاتمون کمه و نمیتونیم به سوالات و مشکلات دوستان جواب بدیم اما تمام موضوعاتو دنبال میکنیم و از بقیه دوستان اعم از امیر دراگو ،امیرحسین و...بابت پستای خوب و مفیدشون تشکر میکنم

samira.it

عضو جدید
سلام..

منم داشتم البته من علوم كامپيوتر شركت كرده بودم فقط بخاطر دانشگاه تحصيلات تكميلي زنجان
خيلي آسون بود آناليز عددي و خوب زدم بقيه رو اومدم ديدم زياد راضي كننده نيست

samira.it

عضو جدید
بله که میشناسم :) تو هر زمینه IT تو ایران افرادی که سواد بسیار بالایی دارند رو میشناسم :) .

ناصر حيدري رو ميشناسي؟من بهترين فرصتو كه ازش بتونم شبكه ياد بگيرم و از دست دادم متاسفانه الان تهران بايد باشه فك كنم

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام ویژه و یه خسته نباشید مخصوص به دوستانی که ارشد دادن. منم همونطور که دانیال گفت شنیدم که تعداد سوالات مدیریت و معماری زیاد شده و چیزی که برام عجیب اومد این بود که زمان پاسخگویی هیچ تغییری نکرده بود البته به گفته ی دوستانی که ارشد دادن. خودم دفترچه رو ندیدم .
اتفاقا تو تالاری که هیچ حرکت مثبتی دیده نمیشه ، مدیر لازم نیست . البته کلمه هیچ درست نیست ولی واقعا تالار مثل قبل فعالیت نداره .یکی این تاپیکه که داره پیش میره و یکی تاپیک نه چندان جذاب صندلی داغ. من نمیدونم هدف از تاپیک صندلی داغ چیه . مثلا یکی فهمید من از فلان چیز بدم میاد یا چیزای دیگه ، خب فهمید که فهمید . چه حرکت مثبتی توش ایجاد میشه ؟؟پرسیدن و فهمیدن خیلی از چیزا تو صندلی داغ با ندونستن اونا هیچ فرقی نداره. الان دراگو حرف من رو نقل قول میکنه و میگه پیشنهاد . پیشنهادی ندارم ولی من بعنوان یه کاربر این تالار از وضع تالار راضی نیستم .

پ.ن: من مخالف صندلی نیستم .شاید یه جور تفنن حساب میشه . فقط نظر خودمو گفتم .

راستش منم می خوام نظرمو بگم ولی باز مثل همیشه 80% غیر اون هدفم رو برداشت می کنن
خوب به نظرم از ماست که برماست یعنی هرکس از خودش در نظر بگیره واقعا چه قدر واسه تالار وقت میذاریم که انتظار داریم فعال بشه.واقعا هیچ کس در بحث های درسی شرکت نمی کنه چه بلد باشه چه نباشه مثال می تونم از تاپیک های خودم بگم من سه تاپیک درسی درست کردم چند بارم گفتم بیاین بحث کنیم ولی هیچ کس استقبال نکرد سه تاپیک شبکه : mcitp زدم
واسه ccna زدم, بحث شبکه باز اونم هیچ کس نیومد پس وقتی هیچ کسی همکاری نمی کنه پس انتظار نداشته باشین تالار فعال داشته باشیم ( این جمله ام منظورم فقط تو نیستی کلا میگم)
یا دانشجو های ارشد تالارمون مثل شما و آقا امیر و آقا محمد چه قدر در مورد موضوع های مهم ارشد پست می زنین که یاد بگیریم
یا دوستانی مثل خودت که طراحی وب یا برنامه نویسی بلدن چند در صد آموخته هاشون رو اینجا میگن تا بقیه هم استفاده ای کنند
نتیجه : هدفم این نیست که مجبور کنم چون هیچ اجباری نیست و هم چین حقی هم ندارم هدفم اینه تا وقتی نخواهیم اونایی که بلدیم یک سهمی رو به بقیه هم یاد بدیم و هم بقیه هم استقبال نکنند همین آش هست و همین کاسه پس نباید انتظار داشته باشیم تالار فعالی داشته باشیم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش منم می خوام نظرمو بگم ولی باز مثل همیشه 80% غیر اون هدفم رو برداشت می کنن
خوب به نظرم از ماست که برماست یعنی هرکس از خودش در نظر بگیره واقعا چه قدر واسه تالار وقت میذاریم که انتظار داریم فعال بشه.واقعا هیچ کس در بحث های درسی شرکت نمی کنه چه بلد باشه چه نباشه مثال می تونم از تاپیک های خودم بگم من سه تاپیک درسی درست کردم چند بارم گفتم بیاین بحث کنیم ولی هیچ کس استقبال نکرد سه تاپیک شبکه : mcitp زدم
واسه ccna زدم, بحث شبکه باز اونم هیچ کس نیومد پس وقتی هیچ کسی همکاری نمی کنه پس انتظار نداشته باشین تالار فعال داشته باشیم ( این جمله ام منظورم فقط تو نیستی کلا میگم)
یا دانشجو های ارشد تالارمون مثل شما و آقا امیر و آقا محمد چه قدر در مورد موضوع های مهم ارشد پست می زنین که یاد بگیریم
یا دوستانی مثل خودت که طراحی وب یا برنامه نویسی بلدن چند در صد آموخته هاشون رو اینجا میگن تا بقیه هم استفاده ای کنند
نتیجه : هدفم این نیست که مجبور کنم چون هیچ اجباری نیست و هم چین حقی هم ندارم هدفم اینه تا وقتی نخواهیم اونایی که بلدیم یک سهمی رو به بقیه هم یاد بدیم و هم بقیه هم استقبال نکنند همین آش هست و همین کاسه پس نباید انتظار داشته باشیم تالار فعالی داشته باشیم.
علاقه من که شبکه نیست ، خودم یادمه تو یکی از تاپیکهای شما پست زدم که از خوندن مطالب لذت میبرم ولی چون تو حیطه کاری من نیست ، صرفا فقط میخونم و گاهی تشکر هم میزنم (اگه مطلب جالبی دیدم).
در مورد موضوع های مهم ارشد!!!! چی میخوای بدونی ؟ شما پرسیدی و ما جواب ندادیم !!!! دانیال یه تاپیک مختص ارشد برا شخص بنده ساخته . شما سوالی توش پرسیدی که جواب داده نشده !!!؟؟ نمیدونم منظورت از موضوع های مهم چیه صنم عزیز!!
ببین بحث وب چیزی نیست که بشه براش یه تاپیک جدا زد. دوستانی که به بحث وب و برنامه نویسی علاقمند هستن ، خود من اعلام امادگی کردم که کمکشون میکنم . تا اونجا که بتونم سوالاتشون رو جواب میدم . حالا شما زمان شروعتون رو برا من پیام زدید ، اگه شروع کردید ، منم راهنماییتون میکنم .
شاد و پیروز باشید.

پ.ن: جمله بابا پاشو بیکاری هم به نظر من ، نظر کسی رو جلب نکرده . گاهی جواب بعضی سوالات ، سوالای دیگه رو به ذهن ادم میاره

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
علاقه من که شبکه نیست ، خودم یادمه تو یکی از تاپیکهای شما پست زدم که از خوندن مطالب لذت میبرم ولی چون تو حیطه کاری من نیست ، صرفا فقط میخونم و گاهی تشکر هم میزنم (اگه مطلب جالبی دیدم).

در مورد موضوع های مهم ارشد!!!! چی میخوای بدونی ؟ شما پرسیدی و ما جواب ندادیم !!!! دانیال یه تاپیک مختص ارشد برا شخص بنده ساخته . شما سوالی توش پرسیدی که جواب داده نشده !!!؟؟ نمیدونم منظورت از موضوع های مهم چیه صنم عزیز!!

ببین بحث وب چیزی نیست که بشه براش یه تاپیک جدا زد. دوستانی که به بحث وب و برنامه نویسی علاقمند هستن ، خود من اعلام امادگی کردم که کمکشون میکنم . تا اونجا که بتونم سوالاتشون رو جواب میدم . حالا شما زمان شروعتون رو برا من پیام زدید ، اگه شروع کردید ، منم راهنماییتون میکنم .
شاد و پیروز باشید.

پ.ن: جمله بابا پاشو بیکاری هم به نظر من ، نظر کسی رو جلب نکرده . گاهی جواب بعضی سوالات ، سوالای دیگه رو به ذهن ادم میاره
1)خوب درسته شما علاقه تون شبکه نیست ولی دوستان هستن که شبکه خوندن یا دوست دارن بخونن منظورم از این جمله اون دوستان بودن که بیان بحث کنیم.
2)نه انصافا هرچی تا حالا ازت پرسیدم کامل برام توضیح دادی خیلی ممنون
منظورم این بود مثلا اون روز با آقا محمد بحث حسگر بی سیم بود خوب شماها که ارشد می خونین مقاله اینا می خونین و مطالبی یاد می گیرین یک خلاصه ی کوچیکی از اون بزارین تا ما هم یک آشنایی کوچیکی داشته باشیم .
3)عزیزم به زودی مزاحم میشم فقط منتظرم چند تا کارم روبه را ه بشه بعدا بیام خوب بخونم
4)نه منظورم این بود فکر کردم سو تفاهم شده یعنی شوخی کرده بودم فکر کردم جدی گرفتین که همه اونو می پرسین چون یک بار شما نقل قول گرفتی یکبار آقا امیر یکبار آقا دانیال
شما صد تا سوال به ذهنتون اومد بپرسین من در خدمتم ;)

farzad.20

کاربر فعال
سلام..

سلام
من کنکور دادم اما زیاد مطالعه نداشتم،
چون شرایطم طوریه که فعلا نمی تونم ادامه بدم
اما در کل به نظرم سوالات زبان از پارسال بهتر بود
نرم افزارو شبکه هم بد نبود ولی گسسته سخت بود

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
۸.معیار همسر مناسب برات چیه؟
میگم بابا پاشو برو بیکاری ؟؟؟کلی کار دارم :biggrin:

اون سوال های پازلی هم بپرس:D

از همون سوالهایی که میگی فرض کن فلان جایی این اتفاق بیافته چی کار می کنی از اون جور سوالا :smile:

خدایا , ما رو با کیا کردی 77 میلیون نفر !!!!!!!!!!!!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
بچه ها موافقید بحث در مورد بکترک رو شروع کنیم؟ برای pentester ها و بخصوص مردم آزارها خیلی خوبه :biggrin:

sougmad

عضو جدید

شما چطور دادین ؟؟

بقیه همون 6 سوال بودن.

سوال های گسسته اش هم به نظرم خیلی سخت بود.

نمیدونم چی باید بگم دانیال
یا من خوب ندادم
یا اینطور نیست که شما میگی
ولی یک چیز رو با اطمینان بهت میگم
از سال های پیش سخت تر بود
من کنکور 91 رو نخونده خیلی راحت تر زدم
خصوصا هوش،طراحی و ساختمانشو
ولی امسال هم جدید بود
و هم سخت!

من نهایت تلاشم رو کرده بودم
به قول دوستام
اگه پارسال جزو دسته ی متوسط بودی
امسال جزو دسته ی بالا بودی
رتبه های آزمونامم بد نبود
آخریش هم 92 شد
با اون مدل سئوال دادن ماهان

ولی این کنکور خوب نبود
حداقل برای من
و یکی دیگه از دوستام
همین بچه های سایت مهندسین
که ایشون هم درسشون واقعا عالی بود و مثه من دادن!!

ولی بخوام یه نظر کلی بدم
مشترک خصوصا ساختمان ، طراحی و باز هم شبکه(جز یک سئوال) جدید و سخت بود
گسسته هم که جای خود ولی خب ازش انتظار میرفت
نرم آسون بود ولی

راجع به زبان
با اینکه اصلا نخونده بودم و یه یه ربعی زمان گذاشتم
ولی بنظرم خوب بود

و اما تخصصی
پایگاه که خب ازش انتظار میرفت چطور سئوال بدن
باز دوتاش خوب بود ولی از پارسال سخت تر!! (من پارسال فقط مقسمی رو خونده بودم،امسال رانکوهی رو هم شهریور ماه خوندم!)

هوش
به نظر من بد نبود
میتونم بگم خوب بود

سیستم از پارسال آسون تر
و در مجموع میشه گفت سخت به نسبت سال های 83 تا 89 میگم..

مدیریت هم آسون بود
عینا کتاب رابینز
با اینکه فقط رسیدم یک دور بخونم و اونم توی یه ماه
ولی میتونم بگم 13 تاش عینا توی کتاب مبانی مدیریت رابینز بود
از همینجا از خانوم الهام رضایی هم بخاطر معرفی کتابش تشکر میکنم:gol:

همین دیگه
شرمنده
یه کم دلم پر بود
زیادی نوشتم

ان شاءالله که هم شما و هم همه ی دوستان کنکوری موفق باشن
برای من هم دعا کنید که به هدفی که داشتم بتونم برسم..

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون اگه سال ۱۳۵۷ اینترنت وجود داشت،انقلاب سال ۵۷ هم اتفاق می‌افتاد؟

جوابتون رو شرح بدید،بله یا خیر کافی نیست.پیش فرض های ذهنیتون رو کنار بگذارید و اگر ادعایی میکنید مستند باشه لطفا.

مدیران و مودراتورهای محترم،گوشاتون تیز نشه لطفا،به قول یکی از کارمندان رده بالای دولتی «انقلاب یه بحث اجتماعیه،سیاسی نیست.».

============
راستش یادم رفت نقل قول بگیرم ولی اون جمله‌ی « دلیل غیبت هامو [...] لازم نمیبینم اینجا دوباره توضیح بدم» خانم Fatima رو باید با خط خوش نوشت قاب کرد زد سردر تاپیک دفتر مدیریت تالار!
اصلا چه معنی داره آدم به کسایی که در برابرشون مسئوله پاسخگو باشه؟؟ مدیر یا مودراتور علاف و بیکار که نیست بیاد توی تالاری که مدیر یا مودراتوره فعالیت کنه که،هزارتا کار مهم تر داره.همین که از دور دستی بر آتش داشته باشه کافیه.
بد میگم؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چی باید بگم دانیال . یا من خوب ندادم . یا اینطور نیست که شما میگی .
ولی یک چیز رو با اطمینان بهت میگم . از سال های پیش سخت تر بود
من کنکور 91 رو نخونده خیلی راحت تر زدم . خصوصا هوش،طراحی و ساختمانشو
ولی امسال هم جدید بود و هم سخت!

.

خب صد در صد کسی که نخونه. با توجه به اینکه هیچ انتظاری از خودش نداره . و به خصوص اینکه استرس امتحان و ... رو هم نداره : براش سوال راحت تر به نظر میرسه.

شما هم از الان ناراحت نباشید. با توجه به اینکه رقابت بین افراد هست . تا زمانی که کارنامه نیاد , نباید نا امید باشید.

ولی خب خودتون هم تو حرفاتون گفتید که مدیریت و سیستم عامل و هوش و نرم افزار به نظر میرسید راحته.
حتی معماری هم به نظرم اسونتر از سالهای گذشته بود. مثلا برای معماری. یه شکل که روش دست دهی بود رو دقیقا از فصل 11 مانو کپی کرده بودن !!

اون سوال ospf شبکه رو قبلا تو کتابی خونده بودید که گزینه های مربوطه صدق کنه ؟ کدوم کتاب؟ گزینه صحیح کدوم بود ؟

اون سوال طراحی الگوریتم که گوی های باردار زوج و فرد داشت .جوابش n-1 میشد؟؟

اون سوال هوش مصنوعی که در مورد افراد چاق و دیابتی بود رو چی زدید ؟

این مدیریت قبلا هم گفته شده بود. اگه حرف گوش کن بودید :D پارسال هم از رو همین منبع میخوندید.
این پست من برای 2 سال قبله :
منبع اصلی این درس : 4. مبانی مدیریت/ استیفن رابینز/ ترجمه محمد اعرابی، محمدعلی رفیعی، بهروز اسراری/انتشارات دفتر پژوهش های فرهنگی
اینم سندش : :D
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ات-(IT)-ایتی?p=3264078&viewfull=1#post3264078

در انتها بازم میگم که ناراحت نباشید. انشالله هر چی خیر و صلاح هممون هست برامون پیش میاد

انشالله شما هم به نتیجه زحماتتون برسید.

راستش یادم رفت نقل قول بگیرم ولی اون جمله‌ی « دلیل غیبت هامو [...] لازم نمیبینم اینجا دوباره توضیح بدم» خانم Fatima رو باید با خط خوش نوشت قاب کرد زد سردر تاپیک دفتر مدیریت تالار!
اصلا چه معنی داره آدم به کسایی که در برابرشون مسئوله پاسخگو باشه؟؟ مدیر یا مودراتور علاف و بیکار که نیست بیاد توی تالاری که مدیر یا مودراتوره فعالیت کنه که،هزارتا کار مهم تر داره.همین که از دور دستی بر آتش داشته باشه کافیه.
بد میگم؟

بسیار درست میگی.
البته من دیشب میخواستم به این تک جمله واکنش نشون بدم و این جمله زیبا رو نمایان کنم !!!
ولی چند ماهی میشه که تصمیم گرفتم تو کارهای مرتبط با باشگاه دخالتی نکنم .

پ ن : تو باشگاه دوستانی دارم که ارتباط داشتن باهاشون رو بسیار زیاد میپسندم. و اگر چنین چیزی نبود , خیلی زودتر از این ها ترجیح میدادم که اینجا نباشم.

------------------------

جدیدا حس میکنم خیلی محافظه کار شدم. و یا شاید هم خیلی اب از سرم گذشته که ترجیح میدم تو مسائل اجتماعی :D نظری ندم.

ولی خب به نظرم صد در صد اینترنت تو اون زمان باعث میشد که انقلاب زودتر صورت بگیره

آخرین ویرایش:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون اگه سال ۱۳۵۷ اینترنت وجود داشت،انقلاب سال ۵۷ هم اتفاق می‌افتاد؟

الان چی شد شما انقلاب و به اینترنت ربط دادین؟

خب به نظرم صد در صد اینترنت تو اون زمان باعث میشد که انقلاب زودتر صورت بگیره

جوابتون رو شرح بدید،بله یا خیر کافی نیست.پیش فرض های ذهنیتون رو کنار بگذارید و اگر ادعایی میکنید مستند باشه لطفا.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
باسلام
قبل از هر چیزی من هم از زحمات آقا امیرحسین تشکرمیکنم
فکرمیکنم تاالان دلیل غیبت هامو به جناب امیر حسین گفتم وازشون عذرخواهی کردم..لازم نمیبینم اینجا دوباره توضیح بدم
درضمن چندروزی هم هست دربستربیماری به سر میبرم بخاطر همین نتونستم تاپیک صندلی داغ رو بزنم
وهمچنین چون کمرنگ شدم دلیلی نمیشه که اصلا به تالار رسیدگی نمیکنم

باتشکر از همگی:smile::gol:

ما هم نگفتیم رسیدگی نمی کنید. در جریان احوالات شما هم هستیم..به امید بهبودی زودتر
در ضمن برای تمام بچه هایی که ارشد داشتن آرزوی موفقیت دارم.از خانم Miss World هم بابت اظهار لطفشون ممنون!!

mohandeseit

کاربر ممتاز
1)خوب درسته شما علاقه تون شبکه نیست ولی دوستان هستن که شبکه خوندن یا دوست دارن بخونن منظورم از این جمله اون دوستان بودن که بیان بحث کنیم.
2)نه انصافا هرچی تا حالا ازت پرسیدم کامل برام توضیح دادی خیلی ممنون
منظورم این بود مثلا اون روز با آقا محمد بحث حسگر بی سیم بود خوب شماها که ارشد می خونین مقاله اینا می خونین و مطالبی یاد می گیرین یک خلاصه ی کوچیکی از اون بزارین تا ما هم یک آشنایی کوچیکی داشته باشیم .
3)عزیزم به زودی مزاحم میشم فقط منتظرم چند تا کارم روبه را ه بشه بعدا بیام خوب بخونم
4)نه منظورم این بود فکر کردم سو تفاهم شده یعنی شوخی کرده بودم فکر کردم جدی گرفتین که همه اونو می پرسین چون یک بار شما نقل قول گرفتی یکبار آقا امیر یکبار آقا دانیال
شما صد تا سوال به ذهنتون اومد بپرسین من در خدمتم ;)
اینکه کسی استقبال نمیکنه که قبوله..مثلا" خود من با صنم تاپیک در مورد cloud زدیم خوبم جلو میرفت اما کسی نگاهشم نکرد و به توصیه صنم جان بیخیالش شدیم...منم ترجیح دادم هرکس سوالی داره جوابشو بدم و تو پروژه هاش حمایتش کنم مثه همین شبکه های حسگر بیسیم
گریزی هم که دراگو جان درباره مسئولیت پذیری فاطمه خانم زد انصافا" خوب بود حتی به نظرم باید سر در سازمان ملل بزنیم دراگو جان

TαβαTαβαξξ

عضو جدید
α) به هر حال [اون شعر] یه تاثیری داشته که به یادت مونده و یه روزی روزگاری ازش استفاده کردی دیگه!
قصد صرفا مزاح بود و میخواستم دوباره نظر متفاوتت رو در این زمینه بگی،شاید ما هم یه چیزی یاد گرفتیم!

β) حالا از کجا میدونی من یه لحظه هم فکر نکردم که ... ؟ اصلا از کجا میدونی تجربه اش نکردم؟! نشد! قضاوت نکن!

γ) آقا سوال : اگه به جای materialize بگیم instantiate نخواهد شد اشتباهه؟
بله آقا سقلمه بزنی به اژدها یهو برمیگرده دیدی دمش خورد توی صورتت!!

δ) این دوست ما عقیده ای داره (که اگر باهاش مخالف باشیم باز هم بسیار برای ما محترمه) که موسیقی نه تنها لذت بخش نیست (چه زودگذر و چه غیر از اون) و نه تنها مفید نیست،که بر ذهن هم تاثیر منفی میذاره و ضرر داره.

ε) ببخشید تو کارتون دخالت میکنم،اما شیعیان از کی تا حالا روز شهادت به هم تبریک میگن؟ امام ۱۱ ام شهید شد،امام ۱۲ ام به امامت رسید.تبعیض آمیز نیست که واسه یکی ۱۵ روز (یا حتی بیشتر) سیاه میپوشید،واسه یکی تبریک میگید؟ بعد یه چیز دیگه ذهن منو مشغول کرده : میدونید که "امام زمان" در چند سالگی به امامت رسید؟ (مخاطبم همه هستند،نه فقط امیرحسین.جواب این سوال هم بله یا خیر هست)

α) صرف لفظ تاثیری روم نمیگذاره مگر اینکه در ورای اون خبرایی باشه.

β) میدونم دیگه، بازی در نیار;)!

γ) به نظر نمیاد اشتباه باشه ولی معنیش قلب میشه (متفاوت میشه)

δ) من کی گفتم لذت‌بخش نیست؟!

ε) مقایسه و قیاس!!! دقیقا همون چیزیه که تو این جور مسائل آدمو به اشتباه میندازه! چندین مورد از قیاس در اینجا مشاهده میشه:
اولیش که مشخصه (مقایسۀ تبریک برای امامت با ناراحتی برای شهادت و ایراد وارد کردن بر آن. بلا تشبیه مثل اینه که آقای x رفیق فابریکش داره میره خارج از کشور برای ادامه تحصیل، به مردم بگیم چرا برای آقای x ناراحتید که از رفیقش دور میشه و در عین حال به رفیقش تبریک میگید که داره میره برای ادامه تحصیل!).
دومیش هم قیاس حجت با بقیۀ انسانها (هدف از "جواب این سوال هم بله یا خیر هست" اینه که اگه جواب بله هست، پس چرا فکر نمیکنید که با سن کم چطور میشه حجت خدا بود! هدف همین بود دیگه، درست میگم؟)

حالا چرا مقایسه اینجا اشتباهه؟ چون ابتدا قابلیت قیاس بررسی میشه و بعد مقایسه انجام میشه. تازه در این مرحله هم باید وجه قیاس معلوم باشه.
همونطور که برای یه آدم نامانوس با کامپیوتر این سوال پیش میاد که چرا مقایسۀ یه سیستم عامل عمومی با یه سیستم عامل Real-time کار غلطیه، واسۀ هر فردی هم که وسعت دانش و دیدش از حُجّت در حد واحدهای دانشگاهی بعلاوۀ شنیده های پراکنده باشه این جور سوالات پیش میاد (که مثلا چطور با این اینکه هیچ کجا یک نوجوان رو حتی معاون دوم یک مدیر هم نمیکنند، شما قائل به حُجّیّت شخصی در سنین کودکی هستید!)

ζ) بچه ها به نظرتون اگه سال ۱۳۵۷ اینترنت وجود داشت،انقلاب سال ۵۷ هم اتفاق می‌افتاد؟

η) مدیران و مودراتورهای محترم،گوشاتون تیز نشه لطفا،به قول یکی از کارمندان رده بالای دولتی «انقلاب یه بحث اجتماعیه،سیاسی نیست.».

============
θ) راستش یادم رفت نقل قول بگیرم ولی اون جمله‌ی « دلیل غیبت هامو [...] لازم نمیبینم اینجا دوباره توضیح بدم» خانم Fatima رو باید با خط خوش نوشت قاب کرد زد سردر تاپیک دفتر مدیریت تالار!
بد میگم؟

ζ) آیتی از همون جایی بی مزه میشه که مدیریت و اقتصاد و علوم اجتماعی و علوم سیاسی و علوم آشپزی و ... باهاش قاطی میشه! نه اینکه مدیریت و اینها بی مزه باشند، بلکه منظورم اینه که وقتی از شتر و گاو و پلنگ سیگما بگیری میشه شترگاوپلنگ و هارمونی و انسجام خودش رو از دست میده!

η) با کلمات چرا بازی میکنی! اجتماعی و سیاسی به هم مربوطن دیگه! انقلاب شد و اونایی که نباید میومدن سرِ کار، اومدن! حالا با اینترنت یا بدون اون چه فرقی میکنه!

===========
θ) به ندرت ایرادی غیر از کم حضور داشتن به مدیریت گرفته میشه. این نشون میده که مدیریت علی رغم حضور گاه گاهش داره وظیفشو خوب انجام میده. پس همین یک ایراد هم وارد نیست

mitra.it

عضو جدید
اینکه کسی استقبال نمیکنه که قبوله..مثلا" خود من با صنم تاپیک در مورد cloud زدیم خوبم جلو میرفت اما کسی نگاهشم نکرد و به توصیه صنم جان بیخیالش شدیم...منم ترجیح دادم هرکس سوالی داره جوابشو بدم و تو پروژه هاش حمایتش کنم مثه همین شبکه های حسگر بیسیم
گریزی هم که دراگو جان درباره مسئولیت پذیری فاطمه خانم زد انصافا" خوب بود حتی به نظرم باید سر در سازمان ملل بزنیم دراگو جان
جوش نزن مهندس..آبی گرم نخواهد شد ازین آتش

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
α)
θ) به ندرت ایرادی غیر از کم حضور داشتن به مدیریت گرفته میشه. این نشون میده که مدیریت علی رغم حضور گاه گاهش داره وظیفشو خوب انجام میده. پس همین یک ایراد هم وارد نیست

سلام بر حسین عزیز.

اول اینکه یه عذرخواهی بهت بدهکارم که بعد از این پست خصوصی میدم.

دوم اینکه :
این الان استدلال جز به کل هست یا کل به جز ؟ :D

اصولا چجوری با فرض اولیه به نتیجه نهایی رسیدی ؟

شما فرض کن یه استادی داری که پروفسوره. به شدت خوب درس میده . تمام افرادی که میشناسنش به عنوان بهترین استاد میشناسنش. ولی شما این ترم باهاش کلاس داری و ایشون از هر 10 جلسه , یک جلسه کلاس میاد.
اصولا به نظرت ایرادی نداره دیگه ؟
بعد اینکه وقتی این استادت سر کلاس نمیاد. به جز ایراد سر کلاس نیومدن میشه ایراد دیگه ای ازش گرفت ؟ !!!!

وقتی کسی حضور نداره. چجوری میشه از عملکردش ایراد گرفت !!!
ضمن اینکه فکر نمیکنم بچه های این تالار از مدیریت توقع داشته باشن کار خاصی انجام بده و همین که حضور هم داشته باشه و حداقل پست ها رو بخونه و کمی تو بحث ها هم شرکت کنه ,میتونه کافی باشه.

موفق باشی

MOHANDES Asal20

عضو جدید
سلام
من تازه واردم.خیلی خوش حال میشم که با شما مهندسان گرامی هم کلام بشم.
تازه IT قبول شدم.ترم دوم رو تازه شروع کردم.ولی خیلی دوست دارم که بیشتر با رشتمون آشنا شم.
دوس دارم خیلی بیشتر از اینا راجع به IT بدونم.مثلا این که کاربرد رشته ی ما چیه؟ آیا تو ایران جاافتاده شده و بازارکار داره؟!
اگه راهنماییم کنید مممنون میشم;):w27:

آخرین ویرایش:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من تازه واردم.خیلی خوش حال میشم که با شما مهندسان گرامی هم کلام بشم.
تازه IT قبول شدم.ترم دوم رو تازه شروع کردم.ولی خیلی دوست دارم که بیشتر با رشتمون آشنا شم.
دوس دارم خیلی بیشتر از اینا راجع به IT بدونم.مثلا این که کاربرد رشته ی ما چیه؟ آیا تو ایران جاافتاده شده و بازارکار داره؟!
اگه راهنماییم کنید مممنون میشم;):w27:

سلام عسل جان
خوش اومدی به جمعمون
کدوم دانشگاه درس میخونی؟
نگاهی به اینجا بنداز،ضرر نمیکنی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شجویان-IT-برای-پیشرفت-در-این-رشته#post6015963

MOHANDES Asal20

عضو جدید
سلام عسل جان
خوش اومدی به جمعمون
کدوم دانشگاه درس میخونی؟
نگاهی به اینجا بنداز،ضرر نمیکنی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شجویان-IT-برای-پیشرفت-در-این-رشته#post6015963

ممنون MISS World عزیز.من از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان هستم.من اینجا هم خیلی سردرگم شدم.کار کردن تو این سایت خیلی سخته انگار:biggrin:میشه یکم یادم بدید؟:gol::smile:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون MISS World عزیز.من از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان هستم.من اینجا هم خیلی سردرگم شدم.کار کردن تو این سایت خیلی سخته انگار:biggrin:میشه یکم یادم بدید؟:gol::smile:

به به
نه سخت نیست یکم بگردی همه چی دستت میاد...
پیام خصوصی بزن واسم بگو کجارو اشکال داری حتما کمکت میکنم

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مدیران و مودراتورهای محترم،گوشاتون تیز نشه لطفا،به قول یکی از کارمندان رده بالای دولتی «انقلاب یه بحث اجتماعیه،سیاسی نیست.».

============
بد میگم؟
چون در اون زمان نبودم فقط میتونم نظر بدم که نظر بنده فقط در حد نظر هست و نه قضاوت.

در این مورد ادعائی ندارم اما فکر میکنم نیمی از مردم مخالف انقلاب، در فضای مجازی، سعی بر نمایش جنبه های منفی انقلاب میکردند و نیمی دیگر که شاید بتوانیم بگوئیم به تعداد دسته مخالف نزدیک بودند؛ در محیط اینترنت به نمایش جنبه های مثبت انقلاب می پرداختند.

به عبارت دیگر مردم برای موافقت یا مخالفت جسارت بیشتری پیدا میکردند ولی در نهایت موافقان به دلیل یک سری از مسائل، پیروز میشدند و انقلاب رخ میداد.

در مورد اشاره شما به این جمله خانوم فاطیما با نظر خانوم MIss world موافقم که علت پست نگذاشتن ایشون رو نمیشود عدم مدیریت تالار قضاوت کرد و اینکه امکان پاسخ دادن به کنجکاویها و یا توضیح عمومی به همه کاربرها نیست.

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
در مورد اشاره شما به این جمله خانوم فاطیما با نظر خانوم MIss world موافقم که علت پست نگذاشتن ایشون رو نمیشود عدم مدیریت تالار قضاوت کرد و اینکه امکان پاسخ دادن به کنجکاویها و یا توضیح عمومی به همه کاربرها نیست.

منم موافقم درست نیست فاطیما بیاد اینجا بگه همه بدونین من این مشکل رو دارم یا فلان کار رو دارم هرکسی اینجا زحمت می کشه لطف می کنه همین و بس چه آقا امیرحسین باشه چه فاطیما باشه چه آقا امیر باشه مگه اینجا حقوق می گیرن که باید 24 ساعته نشون بدن حاضرن .
در مورد این جمله ی آقا امیر هم "
اصلا چه معنی داره آدم به کسایی که در برابرشون مسئوله پاسخگو باشه؟" چرا فکر می کنی در برابر ما مسئوله و یا این جوری بپرسم مسئول چیه ؟؟؟ دستیار مدیر یعنی در کارهای مدیریتی کمک کنه نه اینکه بیاد بگم من اینجام ببنیند من هستم
در مورد تقسیم کارم نه آقا امیرحسین بچه اس نه فاطمه و فکر نمی کنم این موضوع به ما مربوط باشه خودشون می تونن هماهنگ کنن که کی کی چی کار کنه و کی کدوم نیست

آخرین ویرایش:

mohandeseit

کاربر ممتاز
کلا" درست یا غلط خانوما هوا همو دارن...انتظار بیشتریم نمیره خداییش

بالا