گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
۱.من میخواستم همه بیایم با VoIP به اندازه کافی از نظر علمی آشنایی داشته باشیم بعدش میخواستم برسم به کلاینت هاش که معروف ترینش همون Skype هست و چیز دیگه ای که به درد ما میخورد Teamspeak بود.گفتم یه سرور واسه TS داشته باشیم بد نیست.هم کار عملیه هم باحاله هم از فروم پیشرفته تره.

۲.در مورد این عکس یا HTML گذاشتن توی امضا واقعا یه فکری بکنین.خیلی ستمه اینجوری.مثلا من میخواستم الان یه gif بزارم تو امضا که دیدم اصلا عکس نمیشه گذاشت و کد هم نمیشه.گفتم بزارمش توی آواتار که میبینم میگه نمیتونین Animated Image بزارین.مملکته؟

آخرین ویرایش:

zozo_8280

عضو جدید
سلام
من قبل از قبولیم توی رشته ی IT آشنایی خیلی کمی داشتم اما الان بیشتر با این رشته آشنا شدم ولی هنوز کافی نیست.:w12: خوندن رشته ی IT توی دانشگاه پیام نور بعد از کار معدن سخت ترین کاره:w28:، چون اساتید و کادر آموزشی مجربی توی این دانشگاه وجود نداره. نمی دونم بقیه ی دانشگاهها هم این مشکل رو دارن:crying2:

f.ka

عضو جدید
سلام
من قبل از قبولیم توی رشته ی IT آشنایی خیلی کمی داشتم اما الان بیشتر با این رشته آشنا شدم ولی هنوز کافی نیست.:w12: خوندن رشته ی IT توی دانشگاه پیام نور بعد از کار معدن سخت ترین کاره:w28:، چون اساتید و کادر آموزشی مجربی توی این دانشگاه وجود نداره. نمی دونم بقیه ی دانشگاهها هم این مشکل رو دارن:crying2:
گفتی پیام نور کردی کبابم :(:cry:
من الان دقیقا درکت میکنم
:(

mtr

عضو جدید
اگر رسمی بود رسم جدایی / مرا سجده کنم آنجا که باشی

دوستان به مشاعره یسری هم بزنین اخه ;)

منصوره 63

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم مخصوصا مدیر تالار فناوری ...

در رابطه با فناوری اطلاعات میتونید به همه بگید به روز شده ی علم کامپیوتر رو میگند IT ...
فکر کنم دیگه اینجوری بهتر متوجه بشند .. :)

من تازه عضو این باشگاه شدم و به همه ی فعالان این باشگاه خسته نباشید میگم وتشکر از بابت تاسیس ایت سایت پر محتوا...
ممنون..

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

در رابطه با فناوری اطلاعات میتونید به همه بگید به روز شده ی علم کامپیوتر رو میگند IT ...

من تازه عضو این باشگاه شدم و به همه ی فعالان این باشگاه خسته نباشید میگم وتشکر از بابت تاسیس ایت سایت پر محتوا...
ممنون..

سلام منصوره خانم.خوش آمدید.منتظر شنیدن اطلاعات خوبتون هستیم.

mohandeseit

کاربر ممتاز
اینم کارنامه کنکور آیتی برای نمونه

پیوست ها

• 1st.jpg
    1st.jpg
    26.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

zeost

عضو جدید
سر که میزنیم ولی وقتی بحثی در جریان نیست چی بگیم؟ بحث هم که راه میندازیم کسی جواب نمیده.
مثلا من تو اون بحث VoIP میخواستم اطلاعات بچه ها که تکمیل شد یه کارایی بکنم که ادامه ندادین دیگه...
چه جالب.منم دقیقا یه هفته پیش تو تاپیک شبکه و امنیت درخواست راهنمایی داده بودم واسه voip.فقط یه سوال:تو کدوم تاپیک voip رو مطرح کردین؟؟؟

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباه چاپي بوده
شوخی کردم :smile:

اشکال نداره عزیزم.
خوب راست میگه . چه اشکال داره . منم گاهی اشتباه تایپ میکنم;)

سلام خوب شما اطلاعات بدین. :دی
مخاطب کیه :surprised:

۱.من میخواستم همه بیایم با VoIP به اندازه کافی از نظر علمی آشنایی داشته باشیم بعدش میخواستم برسم به کلاینت هاش که معروف ترینش همون Skype هست و چیز دیگه ای که به درد ما میخورد Teamspeak بود.گفتم یه سرور واسه TS داشته باشیم بد نیست.هم کار عملیه هم باحاله هم از فروم پیشرفته تره.

۲.در مورد این عکس یا HTML گذاشتن توی امضا واقعا یه فکری بکنین.خیلی ستمه اینجوری.مثلا من میخواستم الان یه gif بزارم تو امضا که دیدم اصلا عکس نمیشه گذاشت و کد هم نمیشه.گفتم بزارمش توی آواتار که میبینم میگه نمیتونین Animated Image بزارین.مملکته؟
تو تاپیکت که شکی نیست . خیلی عالیه . بخدا اگه وقت کنم حتما میام . استارت زدی پس بقیشم حله مهندس :)
بابت سوال دومیت منم اطلاع بدردبخوری ندارم .
موفق باشی
سلام
من قبل از قبولیم توی رشته ی IT آشنایی خیلی کمی داشتم اما الان بیشتر با این رشته آشنا شدم ولی هنوز کافی نیست. خوندن رشته ی IT توی دانشگاه پیام نور بعد از کار معدن سخت ترین کاره:w28:، چون اساتید و کادر آموزشی مجربی توی این دانشگاه وجود نداره. نمی دونم بقیه ی دانشگاهها هم این مشکل رو دارن
خیلی خیلی خوش اومدی

سلااااااااام دوست جوووووونیهای مهربوووووونم

:D:D:cool:
به ببین کی اینجاست . کجایی شما؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر رسمی بود رسم جدایی / مرا سجده کنم آنجا که باشی

دوستان به مشاعره یسری هم بزنین اخه ;)
دیگه تاپیک مشاعره راه انداختی ، سر زدن به بقیه تاپیک ها رو برا خودت حرام اعلام کردی :smile:

ممنون..​

دست مدیرش درد نکنه . در ضمن خیلی خیلی خوش اومدی

چه جالب.منم دقیقا یه هفته پیش تو تاپیک شبکه و امنیت درخواست راهنمایی داده بودم واسه voip.فقط یه سوال:تو کدوم تاپیک voip رو مطرح کردین؟؟؟
سلامممممممممممممممممم . چه عجب ؟ وای دلم برات چقدر تنگ شده بود دختر :cry: کجاها بودی ؟ کیمیا شدی یا کم سعادتی از ما بود ؟ چه خبرا ؟ خوبی عزیز ؟ خوشحالم اینجایی .
بیا این لینک تاپیک دراگو
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=192655

خوب بچه ها نماز و روزتون قبول . التماس دعا:gol::gol:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
sلام sلام بر تمام مهندسان گل
چه خبرا کسی دیگه اینجا سر نمی زنه؟
طاعات و عبادتون قبول حق
:w17::w17::w17:

zeost

عضو جدید
سلامممممممممممممممممم . چه عجب ؟ وای دلم برات چقدر تنگ شده بود دختر :cry: کجاها بودی ؟ کیمیا شدی یا کم سعادتی از ما بود ؟ چه خبرا ؟ خوبی عزیز ؟ خوشحالم اینجایی .
بیا این لینک تاپیک دراگو
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=192655

خوب بچه ها نماز و روزتون قبول . التماس دعا:gol::gol:
سلام عزیزم.به خدا از خدام بیام.ولی نمی تونم.دلم می خواد مثل قبل بیام و حرف بزنیم و بحث ارائه دیم و نیمه کاره ولش کنیم!!!:redface::whistle::lol:

Drago

کاربر ممتاز
  • Like
واکنش ها: mtr

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به بری بچ عزیز، مهندسای گل باشگاه، خوب هستین؟
تعطیلات خوش می گذره؟
چه خبرا؟

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
دوستان، چه بلایی سر تالار اومده، وقتی میخوای تاپیک جدید بزنی، data base error میده

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول دوستان : WTH????
من تا حالا فکر میکردم zeost پسره!!!!

یعنی واقعا یکی نیست جلوی این آدمو بگیره؟؟؟؟؟؟

از شما بعیده mr !!!خدا رو شکر که اومدین.داشتم نا امید می شدم.با خودم گفتم بیا تاپیک voip هم فرت...

سلام به همه بچه های گل IT

نه بااااباااا !!!!!!
یعنی zeost دختره!؟!؟!؟
سلام علیکم دوشیزه محترمه :D;)

+1
ای بابا چه چیزی گفتم . همه متعجب شدند . امیدوارم zeost جون دلخور نشده باشه :cry:

سلام به بری بچ عزیز، مهندسای گل باشگاه، خوب هستین؟
تعطیلات خوش می گذره؟
چه خبرا؟
اگه امتحانا بذارند چرا که نه :smile:

اینجا همیشه یه مشکلی بوده.
خوب راه حلش چیه ؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
خوب راه حلش چیه ؟[/QUOTE]

راه حلش به حاج آقاهای مملکت اسلامیمون برمیگرده خیلی فنی نیست و بیشتر فرهنگیه.

Drago

کاربر ممتاز
دوستان، چه بلایی سر تالار اومده، وقتی میخوای تاپیک جدید بزنی، data base error میده
این قبلا هم بود.یه موقع من خودم اعتراض کردم گفتم مهندس IT هستین نمیتونین اینو درست کنین؟! حالا تقریبا میدونم جریان چیه!
چند تا مشکل میتونه باشه : پهنای باند هاست کم بیاد ، تعداد کسایی که میخوان به دیتابیس وصل شن(پست بزنن یا هرچی) بیشتر از تعدادیه که میکشه ، یا اینکه به هر دلیلی ارتباط با دیتابیس برقرار نشه .

ای بابا چه چیزی گفتم . همه متعجب شدند . امیدوارم zeost جون دلخور نشده باشه :cry:
zeost خودش میدونه چرا من تعجب کردم.موجه بود!

خوب راه حلش چیه ؟
راه حلش دست ما نیست.به سرویس هاستیگ بر میگرده.

mohandeseit

کاربر ممتاز
خوب راه حلش چیه ؟

راه حلش به حاج آقاهای مملکت اسلامیمون برمیگرده خیلی فنی نیست و بیشتر فرهنگیه.[/QUOTE]

بک بونهای اینترنتی ماله شرکت آمریکایی سیسکو هست، سی پی یو در انحصار اینتل و آی بی ام هست، ما افتادیم وسط نمیدونم چرا.اگه باز به صنعت آی تی اهمیت میدادند آدم دلش نمیسوخت.

Drago

کاربر ممتاز
باز اینجا سوت و کور شد!
چیکار میکنین؟ امتحام ترم تابستانی میدین یا مشغول مطالعه و تحقیق و پژوهشین؟
البته احتمال سوم اینه که سرعت اینترنت بهتون حال اساسی داده!!!!
میخوام یه بحث راه بندازم منتها به شرطها و شروطها!
شرط های ما اینه فعلا :
۱.بحث رو سیاسی یا ایدئولوژیک نکنید.
۲.بحث ها رو شخصی نکنین.به طور کلی حرف بزنید ولی میتونید مثال بیارین.
۳.به هم احترام بزارین.هر چی باشه شما قراره کارشناس(مهندس) IT بشین.

سوال اصلی اینه : دولت ها چقدر میتونن جریان اطلاعات رو کنترل کنن؟ از دو جنبه بررسی کنید : ۱.اجازه کنترل این جریان ۲. توانایی کنترل آن

mohandeseit

کاربر ممتاز
باز اینجا سوت و کور شد!
شرط های ما اینه فعلا :

سوال اصلی اینه : دولت ها چقدر میتونن جریان اطلاعات رو کنترل کنن؟ از دو جنبه بررسی کنید : ۱.اجازه کنترل این جریان ۲. توانایی کنترل آن
خوب اینترنت باید جهانی باشه و با محدودیت کم.از اون ور باید دولتها را بسته به تواناییهاشان دسته بندی کنیم.مثلا" دولت ما بیشتر فضولی میکنه تا کنترل.این دیگه واضحه بک بونها(ستون فقرات)اینترنت ماله شرکت سیسکو آمریکاست.

SN20

عضو جدید
باز اینجا سوت و کور شد!
شرط های ما اینه فعلا :

سلام.
قبل از هر صحبتی باید به این سوال پاسخ داده بشه که اصلا چه دلیلی برای کنترل اطلاعات اونم توسط دولت میتونه وجود داشته باشه؟(به جز اطلاعات محرمانه کشوری و نظامی):cool:
اطلاعات علمی برای همه هست و نظر من اینه که نباید جلو هیچ اطلاعاتی گرفته بشه.
گاهی بعضی ها جلو خیلی از اطلاعات رو میگیرن و از سر و ته کم و زیاد میکنن چون به ضررشونه.والا هیچ دلیل دیگه ای برای محدود کردن اطلاعات وجود نداره.

بالا