گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

majmaj

عضو جدید
سلام بچه ها دلم خيلي خيلي براتون تنگ شده مخصوصا اين چند روز كه تحت فشار روحي قرار دارم.
شايد الان بپرسيد چرا فشار روحي
بخاطر دانشگامونه. همون مهدكودكي براي بزرگسالان.
صبح بايد 5 بريم شب 8 برسيم خونه اون هم 3 روز در هفته. ديگه فرصتي براي تو اينترنت گشتن نميمونه.
تازه ما فهميديم كه IT نيستيم بلكه ICT هستيم. مخابراط من هم حالم از هرچي توش برق داره بهم ميخوره.
بچه ها يه سوال«
اگه من مدرك كاردانيICT رو بگيرم و بعد تو كارداني به كارشناسي بخواهم گرايش رو عوض كنم اونوقت بايد كلي واحدي كه خوندم رو بيخيال بشم دوباره از اول 50 واحد ديگه بخونم؟
ببخشيد ها كلي حرف از شنبه تا الان مونده رو دلم :w04:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
majmaj;719174 گفت:
... مخابراط من هم حالم از هرچي توش برق داره بهم ميخوره.
:w04:
بدبختانه ما اینجا دانشکده نداریم و با برق تو یه دانشکده ایم، خب نتیجش مشخصه دیگه اساتیدمون همون اساتید برقن و طرز فکرشون با ما متفاوته(برنامه نویسی مون رو یه استاد مخابرات تدریس می کرد که هیچی بارش نبود و فقط به سینتکس هایی مثه سمیکلون، اکولاد و... گیر می داد و الگوریتم واسش مهم نبود)، کلاسامون با برقیا ادغام میشه(از همون ریاضی1 بگیر تا برسی به معماری و شبکه). از اونجایی هم که سال بالایی های برق با ما واحد برمی دارن، اونا اول انتخاب واحد می کنن و واسه ما که می رسه، جایی تو درسی که گروه خودمون ارائه داده واسمون نمی مونه، حالا ببین کی باید از برق متنفر باشه...
راستی یادم رفت بگم مدیر گروهمونم دانشجوی دکترای برق قدرته...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
کلاسای ما دو هفته دیگه شروع میشه
جالب نیست !!!!!
خودم رفتم کتابامو خریدم شروع کردم گفتم اگه به امید دانشگاه باشم باید حالا حالا ها وقتم هدر بره .
موفق باشید

دو هفته؟
راستی کدوم دانشگاه بودین شما؟
اشتباه نکنم باید با وحید خان صنعتی ارومیه باشید؟
آفرین خوشم اومد. :victory:
کتباتون مشخص هست که باید چی بگیرید؟یعنی نیازی نیست ببینید استادتون چه کتابی معرفی می کنن؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها دلم خيلي خيلي براتون تنگ شده مخصوصا اين چند روز كه تحت فشار روحي قرار دارم.
شايد الان بپرسيد چرا فشار روحي
بخاطر دانشگامونه. همون مهدكودكي براي بزرگسالان.
صبح بايد 5 بريم شب 8 برسيم خونه اون هم 3 روز در هفته. ديگه فرصتي براي تو اينترنت گشتن نميمونه.
تازه ما فهميديم كه IT نيستيم بلكه ICT هستيم. مخابراط من هم حالم از هرچي توش برق داره بهم ميخوره.
بچه ها يه سوال«
اگه من مدرك كاردانيICT رو بگيرم و بعد تو كارداني به كارشناسي بخواهم گرايش رو عوض كنم اونوقت بايد كلي واحدي كه خوندم رو بيخيال بشم دوباره از اول 50 واحد ديگه بخونم؟
ببخشيد ها كلي حرف از شنبه تا الان مونده رو دلم :w04:

به به
سلام مجید خان
خوب منم مثل شوما فقط یک ساعت صبح دیر تر می رم و یک ساعتم شب زود تر می رسم خونه ولی وقتی می رسم ... :w47:

خوب ICT هم رشته ی خیلی خیلی خوبیه از این نظر که شک به دلت راه نده
ولی برای کارشناسی هر چقدر واحد مشترک با IT گذرونده باشید می تونی تطبیق بدی که نمی دونم چند واحد مشترک هستن

ببخشید نداره که مگه چی گفتی؟;)

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو هفته؟
راستی کدوم دانشگاه بودین شما؟
اشتباه نکنم باید با وحید خان صنعتی ارومیه باشید؟
آفرین خوشم اومد. :victory:
کتباتون مشخص هست که باید چی بگیرید؟یعنی نیازی نیست ببینید استادتون چه کتابی معرفی می کنن؟
سلام آقا مدیر خسته نباشید
من با پاکر تو یه دانشگاه !!!!! یه کوچولو اشتباه کردین
مدیر جان من تهران درس میخونم .بله به ما لیست کتابها رو قبل از ترم میدن .

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام آقا مدیر خسته نباشید
من با پاکر تو یه دانشگاه !!!!! یه کوچولو اشتباه کردین
مدیر جان من تهران درس میخونم .بله به ما لیست کتابها رو قبل از ترم میدن .

یکی بود همدانشگاهی وحید بود یادم نیست فکر کردم شمایی
سراسری یا تهران جنوب؟

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بود همدانشگاهی وحید بود یادم نیست فکر کردم شمایی
سراسری یا تهران جنوب؟
مدیرجان من قبلا توضیح داده بودم که از یه رشته دیگه تو بابلسر انصراف دادم اومدم مهندسی فناوری اطلاعات پیام نور چون فقط عشقم این رشته بود .البته موندن من تو رشته مهندسی معماری بابلسر به دو هفته هم نرسید .:smile::redface:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مدیرجان من قبلا توضیح داده بودم که از یه رشته دیگه تو بابلسر انصراف دادم اومدم مهندسی فناوری اطلاعات پیام نور چون فقط عشقم این رشته بود .البته موندن من تو رشته مهندسی معماری بابلسر به دو هفته هم نرسید .:smile::redface:

مشغلمون زیاده دیگه آنا جون ببخشید. :w05: :sweatdrop:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

مشغلمون زیاده دیگه آنا جون ببخشید. :w05: :sweatdrop:

aisooda

عضو جدید
کلاسای ما که هفته ی پیش (شنبه 19 بهمن) شروع شد بچه ها همگی مثل مرد رفتن سر کلاس و مرد تر از ما استادا که حضور خودشون و به عمل رسوندن :w24:
آقاي مدير!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
من هم كه تو دانشگاهه شما هستم، آخه از 19 بهمن تا حالا كدوم استاد اومد كه من نديدم:huh:. ما كه از اون موقعه تا حالا فقط با اين سرويس ها(حتماً وضعه سرويس ها رو درك مي كنيد):w13:
فقط ميريم دانشگاه رو زيارت ميكنيم و بر مي گرديم و فقط هم 2 ساعت سر كلاس رفتيم.:wallbash: خوش به حاله شما كه انقدر بهتون اهميت ميدن :razz:

buddy

کاربر بیش فعال
خودم یک بحث رو شروع می کنم :

توی دانشگاه ما اغلب هم رشته ای هام به خصوص دختر خانم ها اطلاعات چندانی در مورد این رشته ندارن و حتی خیلیاشون تفاوتش رو با مهندسی کامپیوتر - نرم افزار رو هم نمی دونن.(واقع جالبه)

هم رشته ای های شما چه طور.
خودتون چه طور؟
جز او دسته اید که با شناخت اومدن هستید یا با معرفی و تعریف آشنایان یا ... ؟

سلام

دوستان همون طوري كه مي دونيد itدر ايران يك رشته مندراوردي است كه در هيچ جاي دنيا اين رشته وجود ندارد و ايران گام اول بنيان اين رشته را گذاشته است هنوز هم هدف و انگيزه اصلي بنيان اين رشته معلوم نيست و اين رشته تلفيقي از مهندسي نرم افزار و علوم كامپيوتر قديم مي باشد

موفق باشيد ;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقاي مدير!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
من هم كه تو دانشگاهه شما هستم، آخه از 19 بهمن تا حالا كدوم استاد اومد كه من نديدم:huh:. ما كه از اون موقعه تا حالا فقط با اين سرويس ها(حتماً وضعه سرويس ها رو درك مي كنيد):w13:
فقط ميريم دانشگاه رو زيارت ميكنيم و بر مي گرديم و فقط هم 2 ساعت سر كلاس رفتيم.:wallbash: خوش به حاله شما كه انقدر بهتون اهميت ميدن :razz:

روز یک شنبه صبح دکتر جواد گرامی اومدن سر کلاس
دو شنبه هم آمار جناب اسکندری تشکیل شد و سه شنبه هم که تعطیل بود
تا اونجا که از بقیه شنیدم اغلب کلاسا تشکیل شدن

این هفته هم که باز تا اونجا که من خبر دارم همه ی کلاس ها تشکیل شدن.
نمی دونم شانس شماست لابد :w19:

اِ.مگه به شما اهمیت نمی دن؟متوجه نشدم منظورتون رو

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

دوستان همون طوري كه مي دونيد itدر ايران يك رشته مندراوردي است كه در هيچ جاي دنيا اين رشته وجود ندارد و ايران گام اول بنيان اين رشته را گذاشته است هنوز هم هدف و انگيزه اصلي بنيان اين رشته معلوم نيست و اين رشته تلفيقي از مهندسي نرم افزار و علوم كامپيوتر قديم مي باشد

موفق باشيد ;)

به به
ماشالله به شما می گن یک دانشجوی کامپیوتر Up to date به تمام معنا
با این پستتون نشون دادین چه جور شخصی هستین و در نتیجه هیچ نیازی به جواب دادن نمی بینم

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان عزیزم . میخواستم از همگی خداحافظی کنم چون دارم میرم مشهد.
جای همتون زیارت می کنم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من الانم چند روزه میخوام بیام تالار ولی اصلا سایت رو باز نمیکنه ، اوایل بازم خوب بود میگفت چند دقیقه بعد وارد شو ولی الان اصلا سایت رو پیرا نمیکنه . من از مدیر عزیز و بقیه بچه ها معذرت میخوام . به خدا تقصیر من نیست . دوست عزیزم maj maj جان جای نگرانی نداره . با پشتکار و تلاش میتونی تو رشته ی خودت البته تو کارشناسی قبول شی .
از دوست خوبم هم التماس دعا دارم .

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام آقای مدیر:
میشه لطفا به ترتیب اسم استادهای خوب برای ریاضی 2 و فیزیک 1 و آمار رو بگید؟؟؟؟؟؟

سلام
این سوال ها رو بهتره توی تالار مربوط به دانشگاه ها بپرسید چون اونجا افراد بیشتری برای جواب دادن هستن و می دونید که یک چند نظر بهتر از یک نظر هست

اگه درس خون باشید ریاضی من دکتر گرامی رو پیشنهاد می کنم (ولی اغلب این استاد رو پیشنهاد نمی کنن) استاد شهرتاش رو هم زیاد شنیدم
فیزیک 1 آقای ثروتی خواه رو پیشنهاد می کنم
آمار هم استادای زیادی رو نمی شناسم خودم با آقای اسکندری دارم ظاهرا بد نیستن

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من الانم چند روزه میخوام بیام تالار ولی اصلا سایت رو باز نمیکنه ، اوایل بازم خوب بود میگفت چند دقیقه بعد وارد شو ولی الان اصلا سایت رو پیرا نمیکنه . من از مدیر عزیز و بقیه بچه ها معذرت میخوام . به خدا تقصیر من نیست . دوست عزیزم maj maj جان جای نگرانی نداره . با پشتکار و تلاش میتونی تو رشته ی خودت البته تو کارشناسی قبول شی .
از دوست خوبم هم التماس دعا دارم .

سلام
درسته حق با شماست.یکی از جدول های Database ظاهرا Crash کرده بود که دیشب مشکلش برطرف شد.

aisooda

عضو جدید
روز یک شنبه صبح دکتر جواد گرامی اومدن سر کلاس
دو شنبه هم آمار جناب اسکندری تشکیل شد و سه شنبه هم که تعطیل بود
تا اونجا که از بقیه شنیدم اغلب کلاسا تشکیل شدن

این هفته هم که باز تا اونجا که من خبر دارم همه ی کلاس ها تشکیل شدن.
نمی دونم شانس شماست لابد :w19:

اِ.مگه به شما اهمیت نمی دن؟متوجه نشدم منظورتون رو

سلام به آقاي مدير محترم:(
حالا چرا من رو دعوا مي كنيد؟ من كه منظوري نداشتم:w04:
آقاي گرامي كه بله، خودم قبلاً با ايشون داشتم فوق العاده استاد خوب و با تجربه و وقت شناسي هستن، حق با شماست، شايد فقط استاداي ما بودن كه نيومدن دانشگاه من معذرت مي خوام:cry:
از اهميت دادن منظورم اين بود كه همه ي استاداتون اومدن منظور ديگه اي نداشتم:w05:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
رئیس جون میگم این همه جدی نباش بچه مردمو به گریه انداختی

aisooda جان شکلات جدید اینا در دست احداث نیست؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به آقاي مدير محترم:(
حالا چرا من رو دعوا مي كنيد؟ من كه منظوري نداشتم:w04:
آقاي گرامي كه بله، خودم قبلاً با ايشون داشتم فوق العاده استاد خوب و با تجربه و وقت شناسي هستن، حق با شماست، شايد فقط استاداي ما بودن كه نيومدن دانشگاه من معذرت مي خوام:cry:
از اهميت دادن منظورم اين بود كه همه ي استاداتون اومدن منظور ديگه اي نداشتم:w05:

دعوا نکردم که :D
:w30:

بالا