گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

سعید کریمی

عضو جدید
داتک تلکام تحریم شد

شرکت فراهم کننده خدمات اینترنتی داتک تلکام (داتک) برای فراهم کردن اطلاعات در مورد افرادی که سعی می کنند تلاشهای دولت ایران را برای مسدود کردن محتوای اینترنت، که اجازه نظارت بر، رهگیری و هدفگیری آنها را به حکومت ایران می دهد، دور بزنند با حکومت ایران همکاری کرده است. داتک به طور منظم با حکومت ایران در آزمایش روشهای نظارت همکاری می کند.
داتک طی دو سال گذشته نظارت فنی مداوم بر کاربران مقیم ایران یک سرویس پست الکترونیکی محبوب را، که برای نظارت بر و ردیابی فعالیتهای کاربران آن طراحی شده است، تسهیل کرده است. داتک برنامه هایی را اجرا کرده است تا چنین حملاتی را در مقیاسی بزرگتر و برای در بر گرفتن نظارت بر میلیونها کاربر ایرانی عملی کند.

علاوه بر این داتک عزم و برنامه ریزی ای دقیق را برای خریداری تجهیزات رهگیری اینترنت و ارتباطات صوتی نشان داده است

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی بارسلون - چلسی شروع شد. به امید برد هر تیمی که بهتر بازی کنه .

بازی خیلی قشنگی بود. تبریک به همه ی طرفداران چلسی

فکر میکنم امسال بهترین بازیکن جهان کریس رونالدو و بهترین مربی مورینیو خواهد شد.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

من که هرچی تلاش کردم به فوتبال علاقه مند نشدم هیچ وقت

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:)
اساتید فناوری اطلاعات خوبید؟؟:D
برادران محترم سایتی رو میشه بهم معرفی کنید مثل اینجا باشه اما علمی تر ممنون میشوممممممممم;)

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام:)
اساتید فناوری اطلاعات خوبید؟؟:D
برادران محترم سایتی رو میشه بهم معرفی کنید مثل اینجا باشه اما علمی تر ممنون میشوممممممممم;)

خانوم محترم...مگه علمي تر از اينجا جايي هم سراغ داري؟؟!!!
منظورتون از علمي تر چيه؟؟.. ميخواي در جريان اخبار فناوري اطلاعات باشي؟؟؟
اصلا ميخواي چيكار كني يه سايت علمي؟؟

;)

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به بروبچ گلIT.اگه يكم جابجا انتخاب كرده بودم منم الان هم رشته ي شماها بودم.حيف كه نذاشتن بيام رشته اي كه علاقه داشتم:(

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

داریم بحث وایرلس توی یه مکام عمومی می کنیم ، کار ساده ای نیست ولی شدنی هست که اطلاعاتی که می خوان جا به جا شن رو sniff و دیکد کرد ...
سوال اول رو دانیال جواب داد.خب یه نفر کارت عابربانک نداره،یه نفر هم ممکنه دستگاهی که بتونه به شبکه وایرلس متصل بشه نداشته باشه،واسه اون چیکار کنیم؟!! اون دیگه مشکل خودشه!
درسته.اما این امکان توی مثلا یه کافی نت هم ممکنه! البته این بهانه‌ی خوبی نیست.میتونیم مثلا شبکه رو یه کم کنترل کنیم،یه سیستم اتوماتیک (مثل IPS) که ترافیک کاربرها رو آنالیز کنه.
سلام به بروبچ گلIT.اگه يكم جابجا انتخاب كرده بودم منم الان هم رشته ي شماها بودم.حيف كه نذاشتن بيام رشته اي كه علاقه داشتم:(
منظورت اینه که اگه یه کم "درست تر" انتخاب کرده بودی؟! :D

سعید کریمی

عضو جدید
سلام خانم . برای ترکوندن باید برین تو گروه طالبان و القاعده. اشتباهی اومدین اینترنت.

:D

آره آقا من خودم چند ساله تو این گروهم. خیلی عالیه. روزی یه بار هم نه ولی هفته ای 4 بارو بمب ترکونی رو داریم
البته شرایط ورودش جدیدا سخت شده قبلا دیپلم هم میگیرفت ولی الان فوق لیسانس آی تی به بالا.حرف نداره آقا عالیه.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
در طول عمرم (یعنی این مدت ) جمع اش 30 دقیقه فوتبال نگاه نکردم نمی دونم یعنی نمی فهمم چرا اونا (بازیکن ها )بازی می کنن اینا (تماشاچی ) کیف می کنن اونم چه کیفی!!!!که بعضی وقتا هم که آخرش جای تامل هست

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
راستی یه چیز یادم رفت بگم که دوست دارم در موردش بحث کنیم این واقعا واسم سواله :چرا استاد خانم میاد پسرها رو تحویل می گیره (منظورم از نظر پروژه دادن سخت نمی گیره یا در نمره ارفاق می کنه ) و استاد آقا هم میاد پسر ها رو تحویل می گیره و اینقدر به دخترا سخت می گیرن آخه دخترها چی کار کردن که این قدر اذیت می کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته اینم بگم همه ی استادا این جوری نیستن بعضی استادا واقعا استادن و واقعا لیاقت لقب استادی رو دارن درسته ترم بالایی نیستم(یعنی همه ی استادا رو نمی شناسم ) ولی در این 4 ترم فقط 2 تا استادم اون جوریه (هم از نظر علمی و هم از نظر شخصیت استاد کامل هستند )بقیه هم یکی از این دو رو ندارن یا هم در صد اش پایینه یکی استاد معماری یکی هم استاد ریاضی 2

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
جمع اینجا هم خودمونیه! مگه نمیبینی اون داره از مصاحبه اش میگه،این کل سیاست های مایکروسافت رو یه Bug تلقی میکنه و ...! حالا امیرحسین و طباطبایی نیستن فروم رو تبدیل به پرچم آلمان بکنن!!

امیر جون من کی آلمانی بودم !! :D

من باشگاهی آرسنالی بودم و تیم ملی یه زمانایی فرانسه ایی

آره بازی خوشمزه ایی بود :D
جدا چرا باراسایی ها اینطوری بازی میکردن .. نیمه دوم رو مثل ایرانی ها بازی میکردن :D.. آخه همه بازیکنا توپ رو از سر خودشون باز میکردن (یعنی فقط بی خودی پاس میدادن)
دوست داشتم بارسا بیاد بالا با رئال یه کورس دیگه بزارن ..

آخه تلاش نمیخواد .. فقط کافیه چند تا برگردون توی زمین خاکی میزدی و چند بار پوست پات کنده میشد تا میکروبهای خاک میرفت توی پات .. شنیدم این میکروبا عشق فوتبال میاره ..
دانیال درست میگم !! :D

درسته ما رشتمون آی تی هست .. ولی دنیایی آی تی فقط به ماها نیاز نداره و هر کسی در هر رشته ایی میتونه توی این دنیا پا بزاره و بعضا هم بتونه حرفهای زیادی توی این رشته بزنه

درواقع یه جورایی علم آی تی بنظرم علمی مکمل هست (در مورد این علم بودن هم بحثهایی هست!!) .. و کسانی توش میتونن موفق باشن که علمی دیگه رو بخوبی بشناسد

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که دلتون میاد درمورد بارسا اینطوری حرف بزنید هرچند دیگه از فوتبال خوشم نمیاد ونمیبینمش اما به غیرتم برخورد:cry:
دلم اوخ شد:cry:
خودم باید میرفتم باهاشون قبل بازی حرف میزدم تا ببریم:D

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
واقعا که دلتون میاد درمورد بارسا اینطوری حرف بزنید هرچند دیگه از فوتبال خوشم نمیاد ونمیبینمش اما به غیرتم برخورد:cry:
دلم اوخ شد:cry:

پس کاتالانی هستی :D

خب بارسا هنوز هم بهترین تیم باشگاهی جهان هست (البته توی این چند سال اخیر).. و جذابیت فوتبال به همین هست که حتی بهترین تیم جهان هم نتونه تیم 10 نفره ایی رو شکست بده

البته علت حذف شدنتون این بود که فابرگاس :)redface:) رو کشیدین بیرون
هی میخواستم به پپ بگم چیکار کنه هااااا .. ولی این گوشی پپ همش مشغول میزد .. خط اسپانیسل (بر وزن ایرانسل خوانده شود:D) پپ رو هم نداشتم :cowboy:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب بارسا هنوز هم بهترین تیم باشگاهی جهان هست (البته توی این چند سال اخیر).. و جذابیت فوتبال به همین هست که حتی بهترین تیم جهان هم نتونه تیم 10 نفره ایی رو شکست بده

هی میخواستم به پپ بگم چیکار کنه هااااا .. ولی این گوشی پپ همش مشغول میزد .. خط اسپانیسل (بر وزن ایرانسل خوانده شود:D) پپ رو هم نداشتم :cowboy:

:w15:
حذف شدنمون!!=حذف شدنشون:d
کشیدین بیرون!!=کشیدندبیرون:d

باورکنید من نرسیدم به بازی نکات آخرش رو به بچه ها نگفتم:wallbash:
توترافیک موندم عجب جمعیتی بود حالا هی شماره مسی رومیگیرم جواب نمیداد همینطوری داشتم از آهنگ پیشوازش لذت میبردم که یهو رادیو ماشین گفت چه گندی زدند به راننده گفتم آقا برگرد که ترورم میکنندطرفدارادیگه دستم به بازیکنا هم نرسید آخر بازی یقشونو بگیرم:w16::w05:
از شوخی گذشته آرسنال هم تیم خوبی ازبس اکثربازی هارو آخر شب پخش میکردند یه بارنشد تاتهشونو ببینم فقط یه باربالذت نشستم بازی آرسنال رودیدم یادم نمیاد باکجابودفقط یادم عقب بودند همه میگفتن دارند میبازندتلویزیونمون یه چنددقیقه قاطی کرده بودخوب شد یهوو دیدم دوتاگل زدندشوکه شدم

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم ترکوندن از نظر علمی بود آقا:D
عجبا

از نظر علمی هیچ نیازی به ترکوندن نیست. باید بیشتر ارامش داشته باشین تا پیشرفت کنین.

راستی یه چیز یادم رفت بگم که دوست دارم در موردش بحث کنیم این واقعا واسم سواله :چرا استاد خانم میاد پسرها رو تحویل می گیره (منظورم از نظر پروژه دادن سخت نمی گیره یا در نمره ارفاق می کنه ) و استاد آقا هم میاد پسر ها رو تحویل می گیره و اینقدر به دخترا سخت می گیرن آخه دخترها چی کار کردن که این قدر اذیت می کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته اینم بگم همه ی استادا این جوری نیستن بعضی استادا واقعا استادن و واقعا لیاقت لقب استادی رو دارن درسته ترم بالایی نیستم(یعنی همه ی استادا رو نمی شناسم ) ولی در این 4 ترم فقط 2 تا استادم اون جوریه (هم از نظر علمی و هم از نظر شخصیت استاد کامل هستند )بقیه هم یکی از این دو رو ندارن یا هم در صد اش پایینه یکی استاد معماری یکی هم استاد ریاضی 2

اتفاقا تو کلاس های ما همیشه خانم ها بیشتر تحویل گرفته میشن.

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب فناوری اطلاعلت درمدیریت دگرگونی سازمان ها دراقتصاددیجیتالی 1 .........وای چه طولانی
اینو کتابشو یه دور ازرو بخونم ونمونه سوالات چند سال قبل رو بخونم به نظرتون میشه پاس کرد تو440ص درحال حاضر80ص رو فقط خوندم بقیه رو فقط میخوام به سرعت نور بخونم
درضمن کلاسم بایه کلاس دیگه تداخل پیدا کرد کلاسشم نمیرم پس خود به خود میان ترمش هم پرید ضربدر10/7میشه
توچندنفری ازبچه ها که گرفته بودیمش فقط یکی ازدخترا حذفش نکرد وسه تاازپسرامنم مامانم نذاشت حذف کنم گفت فاطمه بخون تو میتونی:w11:
مامان به این گلی که دیده هان کی دیده:d

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر علمی هیچ نیازی به ترکوندن نیست. باید بیشتر ارامش داشته باشین تا پیشرفت کنین.

اتفاقا تو کلاس های ما همیشه خانم ها بیشتر تحویل گرفته میشن.

بی خیال شدم باشه بابا:surprised:
چشم ریلکس ریلکس:D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- امیر جون من کی آلمانی بودم !! :D

من باشگاهی آرسنالی بودم و تیم ملی یه زمانایی فرانسه ایی

2- آره بازی خوشمزه ایی بود :D
جدا چرا باراسایی ها اینطوری بازی میکردن .. نیمه دوم رو مثل ایرانی ها بازی میکردن :D.. آخه همه بازیکنا توپ رو از سر خودشون باز میکردن (یعنی فقط بی خودی پاس میدادن)
دوست داشتم بارسا بیاد بالا با رئال یه کورس دیگه بزارن ..

3- آخه تلاش نمیخواد .. فقط کافیه چند تا برگردون توی زمین خاکی میزدی و چند بار پوست پات کنده میشد تا میکروبهای خاک میرفت توی پات .. شنیدم این میکروبا عشق فوتبال میاره ..
دانیال درست میگم !! :D

4- درسته ما رشتمون آی تی هست .. ولی دنیایی آی تی فقط به ماها نیاز نداره و هر کسی در هر رشته ایی میتونه توی این دنیا پا بزاره و بعضا هم بتونه حرفهای زیادی توی این رشته بزنه

درواقع یه جورایی علم آی تی بنظرم علمی مکمل هست (در مورد این علم بودن هم بحثهایی هست!!) .. و کسانی توش میتونن موفق باشن که علمی دیگه رو بخوبی بشناسد

1- من و حسین المانی بودیم. امیر منظورش من بود :D

2- جدا به نظرت اومد دارن از سرشون وا میکنن که پاس میدن؟؟ :surprised: خب وقتی دفاع بسته هست. باید پاسکاری کرد که دفاع باز بشه دیگه.

البته اگه توپ رو به اونا میدادن و میومدن عقب که دفاعشون باز بشه خیلی بهتر بود

3- صد در صد :D

4- چرا دوست دارین اختصاصی باشه رشتمون ؟؟ خب چه اشکالی داره یکی از یه رشته دیگه بتونه کار ما رو انجام بده. اونم بهتر از ما.

اتفاقا خود همین باید باعث بشه که دانشجوهای رشته هایی مثل کامپیوتر و ایتی بیشتر دنبال علم برن و بیشتر یاد بگیرن. و به نظرم خوب هم هست.

در طول عمرم (یعنی این مدت ) جمع اش 30 دقیقه فوتبال نگاه نکردم نمی دونم یعنی نمی فهمم چرا اونا (بازیکن ها )بازی می کنن اینا (تماشاچی ) کیف می کنن اونم چه کیفی!!!!که بعضی وقتا هم که آخرش جای تامل هست

اصولا وقتی شما حس کنید این تیمی که داره بازی میکنه تیم خودتونه. شما هم کیف میکنید. و فکر نمیکنید یکی دیگه داره بازی میکنه و ما چرا باید لذت ببریم ؟

بازیکنا و مربی ها میان و میرن. ولی اون تیمه و طرفداراش باقی میمونن.

واقعا که دلتون میاد درمورد بارسا اینطوری حرف بزنید هرچند دیگه از فوتبال خوشم نمیاد ونمیبینمش اما به غیرتم برخورد
دلم اوخ شد

اینجا بارسلونی نداریم به خاطر اینه :D ولی هنوزم بارسا بهترین تیمه جهانه و بهترین بازیها رو به نمایش میگذاره.

اره واقعا. من نمیدونم این گواردیولا تو این چند بازی دیوانه شده. سرش به جایی خورده. ژاوی رو میکشه بیرون. تیلو رو میاره. فابرگاس رو میکشه بیرون.

هی این دیوانه بازی در میاره . حرصش برای ما بود :D :D

حذف شدنمون!!=حذف شدنشون:d
کشیدین بیرون!!=کشیدندبیرون:d

حس طرفدار بودن از تیم رو داشتین و اینکه تیم خودتونه . جمله امیرحسین درست بود. :D:D

آخرین ویرایش:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقادانیال خودم منظور ایشون رو فهمیدم هدفم این بود دیگه فوتبالی نیستم شوخی بود نیش روندیدتابناگوش بازبود

باید برگردم به میادین
همون خودم باید برم سرمربی گری این تیم رو بپذیرم البته همون دستای پشت پرده من اهل ریا نیستم همون پشت پرده جام خوبه:D

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نميدونم چرا نقل قول نميتونم بگيرم)!موقع ارسال متن قبلي حذف ميشه!
درست انتخاب رشته كردم ولي از نظر رتبه اي كه نياز داشتن خب مسلمه برق رتبه بهتري ميخواد تا IT,پس بالاتر انتخابش كردم ولي بر اساس علاقه اولويت نداده بودم:(
در جواب dzzv-13 يا همون اميرجان(اگه اسمش درست يادم باشه) هم درسته جامعه رشته هاي مختلفي نياز داره ولي كسي ميتونه موفق باشه كه علاقه داشته باشه به رشتش و دنبال ارتقاي اطلاعاتش باشه نه مث من بي انگيزه بخونه

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميبينم بازار فوتبال داغه منم هي پارازيت ميندازم:D
بچه ها يه كمك ميخوام_به نظرتون اگه از برق به it تغيير رشته بدم واسه ارشد احتمال قبوليم چقدره؟
به نظرتون تو اين 1سالي كه مونده تاليسانس بگيرم در كنار درساي خودم ميتونم واسه ارشدIT اماده بشم ؟ميرسم؟

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حال هرکی داره درسش تموم میشه من که تازه اول راهم
ملت شریف آی تی باشگاه بدرود بروم کمی درس بخوانم میان ترم دارم

موفق وپیروز باشید

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

واقعا با حرفت كاملا موافقم...دست رو دلم نذار كه خونه...بجز يكي از استادامون...بقيه استادا طرف پسرا هستند...
ماماني:crying:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم واقعا نميدونم اين فوتبال چي داره كه اين اقايون مثه كنه چسبيدن بهش و ول كن نيستن... خوب مثلا تيم مورد علاقت ببره..چي اين وسط گير شماها مياد؟؟؟ من از فوتبال كه نه ولي واليبال و دوست دارم هرچند مسابقاتشونو نميبينم ....و به شنيدن نتايج از اخبار بسنده ميكنم!!!

آخرین ویرایش:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهان يه چيز ديگه::::

مارو قراره از طرف دانشگاه ببرن نمايشگاه كتاب...تهران...
انقده خوشحال شدم كه نگو...

خيلي دوست داشتم يبار با دوستام برم نمايشگاه...كه الحمدا... فرصتش پيش اومد...15 و 16 ارديبهشت اونجا هستم
دوستان شما نمياين؟؟

راستي بنظرتون چه كتابا و يا چه نرم افزارايي بخرم كه بدرد خودم و رشتمون بخوره...؟؟

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان يه چيز ديگه::::

مارو قراره از طرف دانشگاه ببرن نمايشگاه كتاب...تهران...
انقده خوشحال شدم كه نگو...

خيلي دوست داشتم يبار با دوستام برم نمايشگاه...كه الحمدا... فرصتش پيش اومد...15 و 16 ارديبهشت اونجا هستم
دوستان شما نمياين؟؟

راستي بنظرتون چه كتابا و يا چه نرم افزارايي بخرم كه بدرد خودم و رشتمون بخوره...؟؟

خوش به حالت اگه ببرند مارو مامانم نمیذاره

بالا