گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام من رشته کارشناسیم گیاهان دارویی میخوام تغیر رشته بدم ارشد ITبخونم بنظرتون میتونم موفق باشم، بهم پیشنهاد دادن که این رشته رو بخونم ٰ رشته خودم یه جورایی مورد پسندم نیست ، یه جورایی از اولش به زور خوندم ، بدون علاقه وهمیشه ارزوی این رشته رو داشتم ، چرا که من تو نظام درس خوندم و توی اون مدرسه ریاضی نداشت و مجبور بودم برم تجربی ، خواهش میکنم کمکم کنید،
البته دوستای دیگه بهتر میتونن کمکتون کنن اما سعی کن احساسی تصمیم نگیری خوب راجع به رشته ی خودت و البته رشته ای که میگی علاقه داری مطالعه کنی.
فکر کنم من از همتون جلو ترم !!! صفحه 225 :D

خداییش پیام نور مورد برای شاخ در آوردن کم نداره !!!!
در ادامه ی کری خوانی که راه افتاده من دور دومم:Dالبته این اولین امتحانمه که میخوام بدم.
دوباره سلام
من اومدم:redface:

کجایی پسر تو که نبودی این مدت تعداد تشکرا کم شده بودن! به هر حال خوش امدی.

داشتم فراموش میکردم قهرمانی رو به همه ی پرسپولیسیا تبریک میگم.

آخرین ویرایش:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته دوستای دیگه بهتر میتونن کمکتون کنن اما سعی کن احساسی تصمیم نگیری خوب راجع به رشته ی خودت و البته رشته ای که میگی علاقه داری مطالعه کنی.

در ادامه ی کری خوانی که راه افتاده من دور دومم:Dالبته این اولین امتحانمه که میخوام بدم.

کجایی پسر تو که نبودی این مدت تعداد تشکرا کم شده بودن! به هر حال خوش امدی.

احساسی تصمیم نگرفتم ، اراده کردم که از شما کمک خواستم، مطمئنم که از شما کمک خواستم ،مرسی از کمکتون ، خداحافظ

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه کتابهای این رشته رو جزوه ای چیزی معرفی کنید

تو لینک زیر منابع برای کنکور ارشد ایتی معرفی شده . هم کتابهای تست . هم مرجع :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بع-کنکور-ارشد-مهندسی-فناوری-اطلاعات-(IT)-ایتی

احساسی تصمیم نگرفتم ، اراده کردم که از شما کمک خواستم، مطمئنم که از شما کمک خواستم ،مرسی از کمکتون ، خداحافظ

دلیل ناراحتیتون رو متوجه نمیشم.
به هر حال شما پست دادید و کمک خواستید. هر کسی هم از نظر خودش راهنماییتون میکنه. هیچ دلیلی هم وجود نداره که هر چیزی که شما دوست دارین رو دیگران بگن.
کسی هم از درون شما خبر نداره که با اراده و با فکر قبلی این پست رو دادید یا اینکه تازه میخواین تصمیم بگیرین.

لطفا پست های دوستان رو با نیت خیر بخونید . کسی اینجا قصد ناراحت کردن شما رو نداره.

امیدارم با پشتکار تو رشته ای که علاقه دارین درس بخونید و موفق باشید .

اخه جام حذفی هم شد جام ؟؟؟ شما پرسپولیسی ها هم دلتون رو به چه چیزایی خوش میکنین ها . :D

انشالله که علی دایی بمونه. چون ما دو تا برد دربی سال دیگه رو هم میخوایم.

آخرین ویرایش:

JUMONG360

اخه جام حذفی هم شد جام ؟؟؟ شما پرسپولیسی ها هم دلتون رو به چه چیزایی خوش میکنین ها . :D

این همه تو بوق و کرنا کردن تیمتون به کجا رسید هیییچیییی حتی 1جام .مگه تو کشور ما چند تا مسابقه ی معتبر وجود داره 2تا که یکیشو ما بردیم استقلالیام هیچی نبردن عیبی نداره به هر حال تسلیت ما رو بابت این ناکامی بپذیرید و دل خوش به عنوان مشترکتون با ما یعنی پرافتخارترین باشگاه تو جام حذفی باشید هرچند جامای شما سیاه سفیدن(معلوم نیست مل چه عصری بوده).

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو لینک زیر منابع برای کنکور ارشد ایتی معرفی شده . هم کتابهای تست . هم مرجع :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بع-کنکور-ارشد-مهندسی-فناوری-اطلاعات-(IT)-ایتی

دلیل ناراحتیتون رو متوجه نمیشم.
به هر حال شما پست دادید و کمک خواستید. هر کسی هم از نظر خودش راهنماییتون میکنه. هیچ دلیلی هم وجود نداره که هر چیزی که شما دوست دارین رو دیگران بگن.
کسی هم از درون شما خبر نداره که با اراده و با فکر قبلی این پست رو دادید یا اینکه تازه میخواین تصمیم بگیرین.

لطفا پست های دوستان رو با نیت خیر بخونید . کسی اینجا قصد ناراحت کردن شما رو نداره.

امیدارم با پشتکار تو رشته ای که علاقه دارین درس بخونید و موفق باشید .

من ناراحت نشدم ممنونم از راهنمایتون ، جوش نیار، شما بیشتر ناراحتید ،اصلا بی خیال ،زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که غم از رو برود.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه تو بوق و کرنا کردن تیمتون به کجا رسید هیییچیییی حتی 1جام .مگه تو کشور ما چند تا مسابقه ی معتبر وجود داره 2تا که یکیشو ما بردیم استقلالیام هیچی نبردن عیبی نداره به هر حال تسلیت ما رو بابت این ناکامی بپذیرید و دل خوش به عنوان مشترکتون با ما یعنی پرافتخارترین باشگاه تو جام حذفی باشید هرچند جامای شما سیاه سفیدن(معلوم نیست مل چه عصری بوده).

ما به همون 2 برد دربی راضی هستیم :D

راستی. در مورد افتخار هم هر موقع به فینال اسیا رسیدید .اون موقع درباره افتخارات صحبت کنید :D

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام من رشته کارشناسیم گیاهان دارویی میخوام تغیر رشته بدم ارشد ITبخونم بنظرتون میتونم موفق باشم، بهم پیشنهاد دادن که این رشته رو بخونم ٰ رشته خودم یه جورایی مورد پسندم نیست ، یه جورایی از اولش به زور خوندم ، بدون علاقه وهمیشه ارزوی این رشته رو داشتم ، چرا که من تو نظام درس خوندم و توی اون مدرسه ریاضی نداشت و مجبور بودم برم تجربی ، خواهش میکنم کمکم کنید،
سلام.
توصیه نمیکنم.
دوباره سلام
من اومدم:redface:
ای بابا باز این اومد :D
===============
من الان سر فصل نهم هستم!!! اعتماد به نفسو حال میکنید؟
امشب قراره برخلاف تمام شب های زندگیم درس بخونم 

JUMONG360

ما به همون 2 برد دربی راضی هستیم :D

راستی. در مورد افتخار هم هر موقع به فینال اسیا رسیدید .اون موقع درباره افتخارات صحبت کنید :D
پس خوش باشید با همون 2تا برد.همون طور که ما با 6تامون خوشیم.
من توی آسیا طرفدار همه ی تیمای ایرانیم حتی استقلال .امیدوارم که توی آسیا اگه پرسپولیس قهرمان نشد استقلال قهرمان بشه.

sougmad

عضو جدید

من که قراره فردا فصل 9 به بعدو بخونم:D
خدا به خیر کنه تشریحیارو:D

داشتم فراموش میکردم قهرمانی رو به همه ی پرسپولیسیا تبریک میگم

به به ای ول
اینجا هم پرسپولیسی داریم;)
چه حالی داد خداییشا
همیشه قهرمانیم:rambo:
آخه این استقلال و استقلالی ها رو چه به این حرفا
جام ندیدن که:biggrin::D

آخرین ویرایش:

sougmad

عضو جدید

سلام!

منم کاملا موافقم
خداییش سخته
ولی ممکنه

به قول اون فیلمه
کافیه فعل "خواستن" رو صرف کنی ;-)

sougmad

عضو جدید
من الان سر فصل نهم هستم!!! اعتماد به نفسو حال میکنید؟
امشب قراره برخلاف تمام شب های زندگیم درس بخونم

پس الان منم خدای اعتماد به نفسم دیگه!!
9 به بعد برای فردا:D

التماس دعا:confused::D

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستانی که روزهای خاطره انگیز امتحانی رو سپری میکنن!
برای همتون آرزوی موفقیت در امتحانات رو دارم. انشالله هممون با سربلندی این روزهارو به پایان میرسونیم.
هی روزگار ...
یه زمانی جواب سلام واجب بود! :w05:

mandana_f

عضو جدید

[/COLOR][/SIZE].

نه دیگه نداشتیم !! دور دوم !!!!!!!!!!!!!!!!!

فردا ظهر امتحانه . به امید موفقیت هممون !!

من تموم کردم کتاب رو ولی فکر نکنم برای تشریحی چیزی یادم بمونه !! هر چی بگیرم از تستیه

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین بارمه میبینم من رفتم و برگشتم. بعد یک صفحه اینجا پست خورد :D:D رکورد شکوندید بچه ها :D

حالا فردا امتحان چی دارید همتون با هم ؟؟؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان. نصف شبی این لینک زیر رو ببینید یکم بخندید که فردا با روحیه برید سر جلسه امتحان: :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

فیلم : اموزش زبان انگلیسی توسط رییس اپک استاد علی ابادی :D:D:D:D:D

http://ayandenews.com/news/30457/

MIS

به روایتی سیستم اطلاعات مدیریت:D

مدیریت سیستم های اطلاعاتی :D

sougmad

عضو جدید
دوستان. نصف شبی این لینک زیر رو ببینید یکم بخندید که فردا با روحیه برید سر جلسه امتحان: :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

فیلم : اموزش زبان انگلیسی توسط رییس اپک استاد علی ابادی :D:D:D:D:D

http://ayandenews.com/news/30457/

مدیریت سیستم های اطلاعاتی :D

روحمان شاد شد
یاد خودمون افتادم وقتی که راهنمایی دبیرستان بودیم و امتحان شفاهی زبان می دادیم:biggrin::D

اطلاعات مدیریت سیستم!!!
به روایتی دیگر:D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساختمان داده از 8 نمره تستی شدم 5.12 :(

از نکته های جالب امسال یکی اینه که سوال رو در دسترس قرار ندادن و نمیشه سوال رو گرفت.

و نکته بعدی اینکه نمره ها از ساعت 9 شب به بعد تو سایت قرار گرفته. :D مسئولش شب کار هست فکر کنم :D

آخرین ویرایش:

mandana_f

عضو جدید
اولین بارمه میبینم من رفتم و برگشتم. بعد یک صفحه اینجا پست خورد :D:D رکورد شکوندید بچه ها :D

حالا فردا امتحان چی دارید همتون با هم ؟؟؟

این رکورد بخاطر حضور من و دوستمه !!

روی کتاب نوشته : سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته !!!!!!!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، از اینکه منو راهنمایی کردیید ممنون، یعنی انقدر سخته؟ من پس چی بخونم ؟ فیزیک هسته ای ، یا هوش مصنوعی چی؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
همیشه گفتم تنها با یک معیار نباید چیزی رو سنجید ...
علاقه خوب چیزی هست که به این رشته دارید ... اما باید بتونید توی این رشته حرفی هم برای گفتن داشته باشید (نه تنها این رشته بلکه هر رشته ایی که میخواهید بخونید)....پشتکار داشته باشی .... و همچنین به سطح فراگیریت هم بستگی داره (چون شما باید رقابت سختی داشته باشید پس از کوچکترین فرصت هم باید بهینه استفاده کنی)

در کل نمیگم رشته ما بیایید یا نیایید ... چون این خود شما هستید که باید ببینید میتونید سریع با شرایط جدید خودتون رو وفق بدید یا خیر

هی روزگار ...
یه زمانی جواب سلام واجب بود! :w05:
سلام دوست عزیز ..:gol:

غیرت

عضو جدید
سلام دوستان گلم
همگی خسته نباشید به امید خدا این ترم هم به خوبی داره میگذره
منکه این ترم کلی استفاده بردم و چیزای زیادی یاد گرفتم
امیدوارم برای شما هم پر بار بوده باشه
:gol::gol::gol:

mandana_f

عضو جدید
امتحان ام آی اس را دادیم !! کمی تا قسمتی بد !!

تستی رو که از ترم قبل سختتر داده بودن نامردا !! تشریحیش بد نبود ولی من برای تستی خونده بودم !!

نتیجه اینکه کلش بد بود !!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
دانیال خان شما که گفتید سه تا وزارت خانه های راه, مسکن و ارتباطات یکی شده ..!!
دیشب اخبار میگفت شورای نگهبان اونو رد کرده و گفته مغایرت داره یا یه سری چیزا (نمیدونم چه چیزهایی:D)

حالا طرح برگشت باز مجلس ...

بالا