گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه شما ومرسی از این بحث مفید
رشته مهندسی فناوری اطلاعات کاملا جدا از مهندسی نرم افزار هستش تقریبا مثل رابطه بین یه پزشک با دارو ساز می مونه در واقع فقط هسته اصلی این دو رشته یکیه.یه مهندس نرم افزار بیشتر در ریشه خود نرم افزار جستجو می کنه ولی مهندس itبیشتر جنبه کاربردی نرم افزار رو در نظر میگیره .itیه رشته خا لص نیست در واقع ازتلفیق چند رشته مثل مدیریت .مهندسی صنایع.مهندسی الکترونیک.مهندسی نرم افزار به وجود اومده.از اهدافی که itدنبال میکنه میتونیم به طراحی، ساخت، راه‌اندازی، نگهداری سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، جمع‌آوری، سازمان‌دهی، طبقه‌بندی و انتقال اطلاعات اشاره کنیم.
امیدوارم مفید باشه.من خودم این اطلاعات و شناخت رو دوران دبیرستان داشتم و با علاقه وارد این رشته شدم الان که ترم 4هستم دیگه فهمیدم آینده یعنی IT!!;)
سلام خوش اومدین من یادم باشه یه سوال ازتون بپرسم:gol:
:gol:حال احوالت چطور خوبي اقاي خيلي محترم من عذاب وجدان گرفتم پس چه جوري دوستات ديگران را مسخره ميكنند البته از ديگران شنيدم شايد هم اشتباه اي شنيدم ...بلاخره يك معذرت خواهي خيلي زياد به تو بدهكار ام اميدوارم مرا ببخشيد ...از دوستانت هم معذرت ميخواهم من هيچ منظوري نداشتم .اميدوارم انها مرا ببخشند.ولي كاشكي بهم ميگفتيد چه كساني مستحق مسخره هسنتد.

راستي درمورد شعري كه قول دادم حتما اگر وقت كردم براتون مي نويسم معذرت ميخواهم
:gol:
بابا این دیگه کیه
قرصاتو خوردی؟

راه بهش ياد ميدادي به اين chodam بي تربيت خودش ميرفت در ضمن اگز ديدينش يهش بگيد اين چه طرز حرف زدن با دوستاش بود
شما همین بالاییه نیستی؟ خیلی مشکوکین

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام به دوستای گل
بچه ها سعی کنید بحث رو قشنگ تر ادامه بدید اطلاعات جدیدتون رو به ما هم بگید .یه سلام مخصوص به پاکر عزیز سوالت یادت نره .;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این روزا اغلب مشغول امتحانات پایان ترم هستن.

حرف برای گفتن زیاده.می ذاریم بعد امتحانات و مرخصی من که همه باشن ;)

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزا اغلب مشغول امتحانات پایان ترم هستن.

حرف برای گفتن زیاده.می ذاریم بعد امتحانات و مرخصی من که همه باشن ;)
هیییی مدیر جون دست به دلامون نذار که خینه ... من که 3 شنبه امتحانام تموم میشه ..احتمالا بعدش هم جونم تموم میشه ....:crying2:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هیییی مدیر جون دست به دلامون نذار که خینه ... من که 3 شنبه امتحانام تموم میشه ..احتمالا بعدش هم جونم تموم میشه ....:crying2:

خدا نکنه
ما که جواب امتحان ریاضی یک کذاییمون و زدن
بعد امتحان کسی نگفت که نمیوفته.
منم می دونستم پاس می شم ولی فک نمی کردم نمرم 17 بشه :thumbsup2:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
17 ..:surprised:
هر چند که بگما این نمره ها اصلا پیش نمره های ما چیزی نیست ... نمره های ما در حد 10 -12 میچرخه .
اصلا بالای 15 یعنی فاجعه ...سریع باید انصراف بده تا اخراجش نکردن ;)
ولی جدا آفرین و خسته نباشی .. خوش بحالتون چقدر زود جوابا رو میدن بهتون..

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به دخترو پسرای گل تالار
من پارسال عمران میخوندم ولی تغییر رشته دادم بسکه جواد بود.امسالم it توی دانشگاه علوم تحقیقات فارس میخونم .ترم 1 درست درس نخوندم ولی از این به بعد..............
سلام
به جمع ما خوش اومدين
اميدوارم با كمك همديگه تالارو از اين بهتر كنيم.
سلام به همه شما ومرسی از این بحث مفید
رشته مهندسی فناوری اطلاعات کاملا جدا از مهندسی نرم افزار هستش تقریبا مثل رابطه بین یه پزشک با دارو ساز می مونه در واقع فقط هسته اصلی این دو رشته یکیه.یه مهندس نرم افزار بیشتر در ریشه خود نرم افزار جستجو می کنه ولی مهندس itبیشتر جنبه کاربردی نرم افزار رو در نظر میگیره .itیه رشته خا لص نیست در واقع ازتلفیق چند رشته مثل مدیریت .مهندسی صنایع.مهندسی الکترونیک.مهندسی نرم افزار به وجود اومده.از اهدافی که itدنبال میکنه میتونیم به طراحی، ساخت، راه‌اندازی، نگهداری سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، جمع‌آوری، سازمان‌دهی، طبقه‌بندی و انتقال اطلاعات اشاره کنیم.
امیدوارم مفید باشه.من خودم این اطلاعات و شناخت رو دوران دبیرستان داشتم و با علاقه وارد این رشته شدم الان که ترم 4هستم دیگه فهمیدم آینده یعنی IT!!;)
سلام دوست عزيز خوش اومدي
به خاطر اين پست ممنون.خوب توضيح دادي;)
اميدوارم فعال ببينمت
:gol:حال احوالت چطور خوبي اقاي خيلي محترم من عذاب وجدان گرفتم پس چه جوري دوستات ديگران را مسخره ميكنند البته از ديگران شنيدم شايد هم اشتباه اي شنيدم ...بلاخره يك معذرت خواهي خيلي زياد به تو بدهكار ام اميدوارم مرا ببخشيد ...از دوستانت هم معذرت ميخواهم من هيچ منظوري نداشتم .اميدوارم انها مرا ببخشند.ولي كاشكي بهم ميگفتيد چه كساني مستحق مسخره هسنتد.

راستي درمورد شعري كه قول دادم حتما اگر وقت كردم براتون مي نويسم معذرت ميخواهم
:gol:
:surprised::surprised::surprised:
راه بهش ياد ميدادي به اين chodam بي تربيت خودش ميرفت در ضمن اگز ديدينش يهش بگيد اين چه طرز حرف زدن با دوستاش بود
:surprised::surprised::surprised:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
17 ..:surprised:
هر چند که بگما این نمره ها اصلا پیش نمره های ما چیزی نیست ... نمره های ما در حد 10 -12 میچرخه .
اصلا بالای 15 یعنی فاجعه ...سریع باید انصراف بده تا اخراجش نکردن ;)
ولی جدا آفرین و خسته نباشی .. خوش بحالتون چقدر زود جوابا رو میدن بهتون..

خودمم فکر نمی کردم اینقدر بشم.البته میان ترم کامل گرفته بودم ولی باز بعد از امتحان عذاب وجدان داشتم.
خلاصه هرچی بود به خوبی خوشی گذشت.:w12:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدا نکنه
خوش به حالتون شديدا!خاطره افتضاحي از رياضي1دارم كه...

خودمم فکر نمی کردم اینقدر بشم.البته میان ترم کامل گرفته بودم ولی باز بعد از امتحان عذاب وجدان داشتم.
خلاصه هرچی بود به خوبی خوشی گذشت.:w12:
ديگه عذاب وجدان نداره كه.

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام به دوستای گل
بچه ها سعی کنید بحث رو قشنگ تر ادامه بدید اطلاعات جدیدتون رو به ما هم بگید .یه سلام مخصوص به پاکر عزیز سوالت یادت نره .;)
سلام دوباره آناهیتا جان
خوب شد گفتی وگرنه یادم میرفت انقد که آلزایمرم:دی

براتون ترم 4 چیا ارائه شد؟:gol:

arzoiomid

عضو جدید
:gol:سلام
:gol:خسته نباشيد
من رشته it بودم اشتباه نوشته بودم در اطلاعات خيال كرده بودم itداخلش نيست از راهنمايي تون ممنونم راستي سوال استاد اميري نداري با تشكر:gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همگي اميدوارم كه همگي حالتون خوب بوده وامتحانات را خوب بديد.

کربلایی

مدیر بازنشسته
خدا نکنه

سلام
امير جان گرفتن خوش بحالت! نمره 17 واقعا عاليه!!!
ما كه در پيام دور( بعضي ها ميگن نور) حسرت همچين نمره هايي رو مي خوريم!!!

melina_007

عضو جدید
سلام
ما که امتحاناتمون تموم شد....دیروز اخریش بود!
خوش به حالت 17 شدی!
به ما که ریاضی ندادن...اگه میدادن هم عمرا 17 میشدم!
من که اصلا امیدی به نمره های خوب ندارم....:cry:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوش به حالت نمره 17 واسه ریاضی رو من تو خوابم نمیبینم.من که فقط یکی از امتحانامو دادم اونم اخلاق اسلامی.خوش به حال کسایی که هنوز دانشگاهشون شروع نشده نهایت استفاده رو بکنین,ما که آب از سرمون گذشته.:cry::confused:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همه ي عزيزانم.براي همه آرزوي موفقيت در زندگي به خصوص طي مدارج عالي تحصيلات را دارم.
ان شاالله در امتحانات موفق باشيد.من سه شنبه فيزيك2 دارم.كسي خاطره اي نكته اي از فيزيك 2 نداره؟

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوش به حالت 17 شدی!
ای ول خوش به حالت تمومید ما که بد بختیم تا 10 بهمن امتحان داریم:surprised:
سلام خوش به حالت نمره 17 واسه ریاضی رو من تو خوابم نمیبینم.من که فقط یکی از امتحانامو دادم اونم اخلاق اسلامی.خوش به حال کسایی که هنوز دانشگاهشون شروع نشده نهایت استفاده رو بکنین,ما که آب از سرمون گذشته.:cry::confused:
آی گفتی، این دوران الافی قبل از شروع ترمتون رو برید بخونید مثله ما به بطالت :)دی) نگذرونید، یادش بخیر پارسال این موقع چه حالی میکردیم:cry::D
سلام به همه ي عزيزانم.براي همه آرزوي موفقيت در زندگي به خصوص طي مدارج عالي تحصيلات را دارم.
ان شاالله در امتحانات موفق باشيد.من سه شنبه فيزيك2 دارم.كسي خاطره اي نكته اي از فيزيك 2 نداره؟
اا... من هفته بعد دوشنبه امتحان فیزیک 2 دارم امیدوارم خاطره خوبی بشه و موفق باشیم:gol:

Puria_IT

عضو جدید
خدا نکنه

امیر 17 شدی!!!خوش به حالت.من که.....................
استادت کی بود؟

آخرین ویرایش:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
امير جان گرفتن خوش بحالت! نمره 17 واقعا عاليه!!!
ما كه در پيام دور( بعضي ها ميگن نور) حسرت همچين نمره هايي رو مي خوريم!!!

سلام زکریای عزیز
آره دیروز تالا خیلی سر حال هستم. :w12:

حسرت نداره زکریایی که من می شناسم این چیزا براش ساده تر از این حرفاس
ت

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خوش به حالت 17 شدی!

جدی؟چرا اینقدر زود؟
خوش به حالتون ما هنوز کلی امتخان داریم.
تعطیلات بین دو ترممونم یک هفته هست همش:w06:

ای بابا.اینجا از اینچیزا نداشتیما.
نا امیدی چیه.
به هر سختیم باشه می شه از پسش بر اومد.یک ساعت سختی بیشتر ;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اخلاق اسلامی ... حالا واقعا تاثیری هم داره؟:redface:
من که تا می تونم عمومی هام و می ذارم تابستون.
هر چند در طول ترمای اصلی ممکنه کمک نمره باشن .

بالا