گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

yalda65

عضو جدید
سلام . شب بخیر بچه ها . من که نمره مو دیدم شاخام دراومد یعنی چی این چه طرز نمره دادنه ؟ واسه شما هم همینجوری افتضاح نمره دادن ؟؟؟:confused: مقایسه میکنین با نمره دفعه پیشتون کمتر نشده ؟؟؟؟؟؟؟
بله.نمرات به نظر مشكوك هست. به همين خاطر فردا ساعت 9 تا 11 صبح جلوي وزات راه و شهرسازي تجمع ميكنيم. شما هم تشريف بياريد. به دوستان هم اطلاع بديد.
وزارت راه وشهرسازي ميدان آرژانتين، ابتداي بلوار آفريقا، وزارت راه وشهرسازي، ساختمان شهيد دادمان

s.y.s

عضو جدید
سلام
من واقعا در تعجبم
چه اتفاقی افتاده

شدم 17

خیییییییییییلی متعجبم

khaffafi

عضو جدید
سلاممممم
اقا شما که نیومدی چرا انقدر اخه با کینه توزی داری دوروق میگی؟
من با بچه هایی که ساعت 10.30 رسیدیم حدودا 127نفر بودیم
بازم میایم.نامردین
نشستین که ما جون بکنیم شما بگیرین نمره؟2ساعت وقت نزاشتین حقتونو بگیرین؟به جهنم
ما هر روز میایم /یه مقام نزدیک اشنا بود به دوستم گفت اگه فقط تهرانیا بیان که واقعا نامردی و به اخر رسوندین حتما نتایج زیر نمودار میبرن
واقعا یه روز بیاین به اینکه 4 ماه دگه 8 ساعت بمیریم دوباره نمیارزه؟
چقدر شماها بی بخارین اخه ......ما بازم میایم.

مرسي و خسته نباشين!
نميدونم منظورتون كيه؟
ولي من خودم با يه بچه كوچولو نميتونم بيام تهران...
ولي اگه روش ديگه اي هست ساكت نميشينم( مثل همون طومار كه حرفش بود)
بهتره كمي احترام سايت و فضا رو داشته باشيم!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسي و خسته نباشين!
نميدونم منظورتون كيه؟
ولي من خودم با يه بچه كوچولو نميتونم بيام تهران...
ولي اگه روش ديگه اي هست ساكت نميشينم( مثل همون طومار كه حرفش بود)

بذارین اول ثابت بشه که این دوستمون با 120 نفر رفته ولی هیشکی اونا رو ندیده بعد تعریف و تمجید بکنید!!!!

shuka_s

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله pakak http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلاممممم
بازم میایم.نامردین
ما هر روز میایم /یه مقام نزدیک اشنا بود به دوستم گفت اگه فقط تهرانیا بیان که واقعا نامردی و به اخر رسوندین حتما نتایج زیر نمودار میبرن
چقدر شماها بی بخارین اخه ......ما بازم میایم."

اینجا یه تاپیک تبادل نظر هستش و به قولی مهندسی !!!!!!!!! من نمی دونم این ادبیات شما در شان یه مهندس هست یا نه ؟! این با خودتونه ! ولی شما اصلا" حق این رو ندارید که بخواین کسی رو مجبور کنین . کسی که بخواد میاد حقشو می گیره !!! شما شرایط همه ی دوستان رو می دونید که اینطور صحبت می کنین!
امیدوارم مسئولان سایت نظارت داشته باشن! هفته ی پیش من نوشتم که می خوام اجرا هم شرکت کنم . یه آقا یا خانوم به اصطلاح مهندسی پیغام گذاشتن که آره بدو کم نیاری همه رو شرکت کن! دوست عزیز فکر نمی کنم شما در حدی باشید که به خودتون اجازه ی این طرز صحبت رو بدید! لطفا" دلتون از جای دیگه پره سر ما که اومدیم برای اطلاعات گرفتن خالی نکنین!!!!!!

pooran1363

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله pakak http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلاممممم
بازم میایم.نامردین
چقدر شماها بی بخارین اخه ......ما بازم میایم."

اینجا یه تاپیک تبادل نظر هستش و به قولی مهندسی !!!!!!!!! من نمی دونم این ادبیات شما در شان یه مهندس هست یا نه ؟! این با خودتونه ! ولی شما اصلا" حق این رو ندارید که بخواین کسی رو مجبور کنین . کسی که بخواد میاد حقشو می گیره !!! شما شرایط همه ی دوستان رو می دونید که اینطور صحبت می کنین!
امیدوارم مسئولان سایت نظارت داشته باشن! هفته ی پیش من نوشتم که می خوام اجرا هم شرکت کنم . یه آقا یا خانوم به اصطلاح مهندسی پیغام گذاشتن که آره بدو کم نیاری همه رو شرکت کن! دوست عزیز فکر نمی کنم شما در حدی باشید که به خودتون اجازه ی این طرز صحبت رو بدید! لطفا" دلتون از جای دیگه پره سر ما که اومدیم برای اطلاعات گرفتن خالی نکنین!!!!!!
این شرایط خاص چیه که همه دارن ولی ما نداریم ..؟!! همه خونه و خانواده و کار و زندگی دارن ما هم داریم ..!!!!

shuka_s

عضو جدید
این شرایط خاص چیه که همه دارن ولی ما نداریم ..؟!! همه خونه و خانواده و کار و زندگی دارن ما هم داریم ..!!!![
عزیزم خوب شما برو هر کسی هم که مشکل نداره و دنبال حقشه باید بیاد ولی حق اینکه بخوایم به هم توهین کنیم رو نداریم! جواب من به اون آقا به این دلیل بود!

z_mehri232

عضو جدید
سلام دوستان. من با 36 قبول شدم دقیقا اون چیزی که انتظار داشتم.
قبوایمو مدیون اطلاعات شما در همین سایت هستم. بخصوص مطالب داخل pdf ها سازمان نظام مهندسی گیلان و هرمزگان و فایل word "ضوابط كلي طراحي ساختمانهاي عمومي و مسکونی‌ در طراحی" که داخل همین سایت هست. و اطلاعات خوب بچه هایی که قبول شدند. شرمنده یادم نمیاد این فایلا رو از کجای این سایت پیدا کردم.
در ضمن مطالب مبحث 4 رو هم به دقت خوندم کلی نکته داره.
واقعا ممنونم.

yaghoobb

عضو جدید
قبوایمو مدیون اطلاعات شما در همین سایت هستم. بخصوص مطالب داخل pdf ها سازمان نظام مهندسی گیلان و هرمزگان و فایل word "ضوابط كلي طراحي ساختمانهاي عمومي و مسکونی‌ در طراحی" که داخل همین سایت هست. و اطلاعات خوب بچه هایی که قبول شدند. شرمنده یادم نمیاد این فایلا رو از کجای این سایت پیدا کردم.
واقعا ممنونم.

salam tabrik migam tarahi gabool shodin?shoma baratoon serial gaboli zadan

mehdi ar

عضو جدید
واقعا ممنونم.
سلام يعني شما يكي از نفرات برتر آزمونيد؟ نفر دوم نمره 36 داشت

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا ممنونم.

سلام تبریک میگم

پس نمره واقعی منم همون 36 هست !چون منم دقیقا همین نکات رو اجرا کردم توی نقشه هام......اما چرا نمره ها انقدر بی در و پیکر هستن نمیدونم

k1am

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من به اشتباه یه کارت معماری نظارت خریدم به جای کارت عمران
کسی می دونه راهی هست که این رو عوض کنم یا نه ؟
اگر کسی کارت معماری نظارت می خواد بگه من این رو بدم بهش
با تشکر

kheir khah

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسای عزیز من امروز کارت ثبت نام معماری نظارت را اشتباها خریداری کردم ، از مهندسایی که می خوان در نظارت معماری شرکت کنند ،تقاضا دارم بهم کمک کنند و کارت ثبت نام و از من بخرند . آدرس ایمیل من amin.hasanzadeh.r@gmail.com

danial9004

عضو جدید
عنوان: قابل توجه معترضان و كليه شركت كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند 91 تاريخ: یک شنبه 7 مهر 1392
بسمه تعالي قابل توجه معترضان و كليه شركت كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند 91
بدنبال بررسي اعتراضات واصله در زمينه آزمون رشته معماري طراحي، دفتر مقررات ملّي ساختمان به روال سنوات گذشته ضمن بررسي اعتراضات واصله نسبت به بازبيني مجدد بخشي از برگه‌هاي شركت كنندگان آزمون ياد شده اقدام نموده و نتايج حاصل از بررسي‌ها و تغييرات حاصله در كارنامه آزمون شركت كنندگان درج گرديده است لذا خاطر نشان مي‌سازد كليه داوطلبين عزيز جهت حصول اطمينان از وضعيت نمره اكتسابي مجدداً ضمن مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون‌ها كارنامه خود را دريافت نمايند. بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي مجدد برگه‌هاي مربوطه نمرات اعلام شده قطعي بوده و امكان بازنگري در نمرات موجود ميسر نمي‌باشد.
"دفتر مقررات ملّي ساختمان"

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعيه عودت هزينه ثبت نام داوطلبان آزمون آذرماه 92

عنوان: اطلاعيه عودت هزينه ثبت نام داوطلبان آزمون آذرماه 92 تاريخ: سه شنبه 30 مهر 1392
بسمه تعالي
قابل توجه داوطلبان آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه‌اي معماران تجربي مورخ 21 و 22 آذر ماه 92 كه فاقد تائيديه ثبت‌نام بوده و درخواست استرداد وجه ثبت نام خود را دارند،نامبردگان مي بايست درخواست خود را منحصراً بصورت كتبي و صرفاً در قالب فرم زير حداكثر تا تاريخ 30/8/92 از طريق پست الكترونيكي به آدرس tasalot@sanjeshserv.com (سازمان سنجش آموزش كشور) ارسال نموده و از پيگيري حضوري و يا تلفني پرهيز نمايند. بديهي است در صورتيكه پس از یک ماه از پايان مهلت تاريخ اعلامي اقدامي بعمل نيامد با تلفن 3الي88844791-021 تماس حاصل نمايند.
نام خانوادگي شماره حساب
نام نام صاحب حساب
رشته نام بانك
شماره تلفن ثابت شماره پرونده
شماره تلفن همراه رمز عبور ثبت نام
مبلغ واريزي آزمون درخواستي
ورود به حرفه مهندسان كاردانهاي فني ساختمان تعيين صلاحيت معماران تجربي

توجه : لطفاً از دادن شماره كارت عابر بانك جداً خودداري فرماييد.
http://inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=296

taniaa

عضو جدید
خیلی ببخشید اگه سوال رو جای اشتباه مطرح کردم ، آزمون های آذر 92 چه روز و ساعتی هستند؟

hmohamadi_64

عضو جدید
سلام.یه سوال داشتم.از همکاران کسی اطلاع نداره آزمون نوبت بعدی کی برگزار میشه؟به نظر شما اسفند امسال هم امتحان هست؟

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام.یه سوال داشتم.از همکاران کسی اطلاع نداره آزمون نوبت بعدی کی برگزار میشه؟به نظر شما اسفند امسال هم امتحان هست؟

سلام
معمولا وقتي امتحان آذر برگزار بشه فقط يكبار در سال آزمون ميگيرن. اگه شهريور امتحان باشه معمولا اسفند هم امتحان ميگيرن

shuka_s

عضو جدید
دوستان چرا لینکش باز نمیشه . هیچ عکس العملی نشون نمیده رو لینکش

Arch-sr

عضو جدید
سلام به دوستای گل و مهندسای گل خودم

دوستان بی زحمت امتحان نظام ک دادید درمورد امتحان چطور بود توضیح بدید دستتوت درد نکنه تشکر

ایشالله همیشه موفق باشید:gol:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کارت عضویت نظام مهندسی هم لازمه که با خودمون ببریم سر جلسه؟آخه من هنوز کارت عضویتمو نگرفتم از نظام.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم عین شمام هنوز کارت برام صادر نشده

:cry:چیکار کنیم؟

من امروز رفتم نظام پرسیدم گفتن یا کارت شناسایی عکس دار باید ببری سر جلسه یا کارت عضویت نظام یعنی الزامی نیست که حتما کارت نظام باشه اما اگر همراهتون باشه بهتره چون شاید بازرس بیاد سر جلسه و کارتتون رو ازتون رو بخواد.به قول خانومه معمولا هم تو اینجور موارد از 100 نفردقیقا دست میزارن رو یکی که کارت نداره:D بعدهم گفت تا چهارشنبه ظهر همه ی کارتهای اعضای جدید تحویل داده میشه.

ali kocholomoch

عضو جدید
من امروز رفتم نظام پرسیدم گفتن یا کارت شناسایی عکس دار باید ببری سر جلسه یا کارت عضویت نظام یعنی الزامی نیست که حتما کارت نظام باشه اما اگر همراهتون باشه بهتره چون شاید بازرس بیاد سر جلسه و کارتتون رو ازتون رو بخواد.به قول خانومه معمولا هم تو اینجور موارد از 100 نفردقیقا دست میزارن رو یکی که کارت نداره:D بعدهم گفت تا چهارشنبه ظهر همه ی کارتهای اعضای جدید تحویل داده میشه.

من از ترسم رفتم گواهی موقت گرفتم:D نخواستم سره امتحان بهم گیر بدن اعصاب مصابم داغون شه

:redface:

بالا