گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

t_h68

عضو جدید
سلام به همه دوستان
مدتی بود که سری به اینجا نزده بودم خوشحالم از اینکه میبینم تعداد اعضای تالار مهندسی پزشکی زیادتر شده
:w33::w33::w33:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام دوستان

خوشحالم که با این سایت اشنا شدم

من حدود 5 یا 6 سال پیش از کالج از رشته تعمیرات تجهیزات پزشکی فارغ التحصیل شدم دانشگاه هم قبول شدم ولی بدلیل یک سری مشکلات نتوسنتم برم
همیشه این رشته توی ذهنم بود و علاقه زیادی داشتم و دارم تا اینکه امسال از طریق یکی از دوستان با کلاسهای جهاد دانشگاهی اشنا شدم و به هر سختی که بود ثبت نام کردم و الان دارم کلاسهارو میگذرونم
خیلی از این رشته دور بودم و این باعث شده الان خیلی برام سخته مخصوصا الکترو نیکش
میخواستم منو راهنمایی کنید چطور میتونم اطلاعاتم رو زیاد کنم یکی از اساتید اونجا هم بهم کتاب هنر الکترو نیک 1 و 2 رو پیشنهاد کرد که اصلا پیدا نکردم واقعا سردرگم شدم
از طرفی هم چون متاهل هستم شروع کردن کار برام سخته ولی خیلی دلم میخواد هر چه زودتر این کا ر رو شروع کنم از لحاظ فنی خوبم ولی اطلاعاتم کمه
شاید از یکی دو ماه دیگه شروع به کار کنم
لطفا کمکم کنید و منو راهنمایی کنید
راستی اقای نیازی برای شما هم ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم
ممنونم
راستش دوست عزیز جوب بعضی از سوالات کمی سخته. اینکه به این رشته علاقه دارید خوبه ولی کافی نیست . کمبود اطلاعات فنی که شما به اون اشاره فرمودید هم چیزی نیست که یک نسخه واحد برای همه داشته باشه و بر می گرده به این موضوع که در چه شاخه ای از این رشته بخواهید فعالیت کنید .
در مورد کلاسهایی رو هم که بهشون اشاره کردید برای شروع کار خوبه و به عنوان استارت کر می شه از اون ها استفاده کرد ولی به صرف رفتن به یک کلاس نمی شه توقع تعمیرکار شدن داشت و زود نا امید شد .
در مورد شروع به کار کردن هم خیلی بید صبورانه پیش برید . و زود ناامید نشید .
در عین حال از اینکه سریع به ایمیلتون جواب ندادم عذر می خواهم . یک مدت خیلی درگیر بودم و فقط ایمیلها رو گه گاهی وقت می کردم بخونم .
موفق و پیروز باشید

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام دوستان

خوشحالم که با این سایت اشنا شدم

من حدود 5 یا 6 سال پیش از کالج از رشته تعمیرات تجهیزات پزشکی فارغ التحصیل شدم دانشگاه هم قبول شدم ولی بدلیل یک سری مشکلات نتوسنتم برم
همیشه این رشته توی ذهنم بود و علاقه زیادی داشتم و دارم تا اینکه امسال از طریق یکی از دوستان با کلاسهای جهاد دانشگاهی اشنا شدم و به هر سختی که بود ثبت نام کردم و الان دارم کلاسهارو میگذرونم
خیلی از این رشته دور بودم و این باعث شده الان خیلی برام سخته مخصوصا الکترو نیکش
میخواستم منو راهنمایی کنید چطور میتونم اطلاعاتم رو زیاد کنم یکی از اساتید اونجا هم بهم کتاب هنر الکترو نیک 1 و 2 رو پیشنهاد کرد که اصلا پیدا نکردم واقعا سردرگم شدم
از طرفی هم چون متاهل هستم شروع کردن کار برام سخته ولی خیلی دلم میخواد هر چه زودتر این کا ر رو شروع کنم از لحاظ فنی خوبم ولی اطلاعاتم کمه
شاید از یکی دو ماه دیگه شروع به کار کنم
لطفا کمکم کنید و منو راهنمایی کنید
راستی اقای نیازی برای شما هم ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم
ممنونم

سلام من محجوب هستم 20 سالمه و این رشته درس می خونم ترم 4 هستم.راستش خیلی برام سخته من با علاقه ی زیاد این رشته رو انتخاب کردم ولی الان پشیمون شدم احساس می کنم افسرده شدم . نمی خوام پیش دوستام کم بیارم .میشه کمکم کنید .plz:cry::cry::confused::confused::gol::gol::gol:
ورودتون رو به این تالار تبریک می گم
:gol::gol::gol:

mellody

عضو جدید
یه اشنا

یه اشنا

سلام منم هســــــــــــــــــــــــــــــــتم:child:

گرایش لیسانســـم بیوالکتریک از اصفهان

حالا هم واسه کنکور ارشـــــــــد 90 تقریبا:w42: شروع کردم به خوندن :book:
البته بیومتریال:heart:

اینجا کسی واسه ارشد نمیخونه؟
:w10:

mellody

عضو جدید
همه چی ارووومه!

همه چی ارووومه!

سلام من محجوب هستم 20 سالمه و این رشته درس می خونم ترم 4 هستم.راستش خیلی برام سخته من با علاقه ی زیاد این رشته رو انتخاب کردم ولی الان پشیمون شدم احساس می کنم افسرده شدم . نمی خوام پیش دوستام کم بیارم .میشه کمکم کنید .plz:cry::cry::confused::confused::gol::gol::gol:

سلام joobi
با اجازه بقیه دوستان

این اتفاق واسه منم افتاد. نگرانش نباش

وقتی ترم 4 درسای عمومی تقریبا تموم میشه و درسای تخصصی رو باش مواجه میشی یه مدت طول میکشه تامدل خوندنشون دستت بیاد:w28:

ذهنتو اروم نگه دار
سعی کن به راحتی بتونی تمرکز کنی:w46:
این ازهمه چیز مهمتره

سعی کن همه نکته هارو سرکلاس یاد بگیری.چیزی رو نذار واسه بعد.
چون هیچ وقت "بعدی در کار نیست":w09:

و هر روز از هر مبحث چند تا تمرین بحلی.مخصوصا مبحثایی که جدید یاد گرفتی:w10:

از جعبه لایتنر هم واسه حفظ کردن فورمولا کمک بگیر:w34::w11:

تو مهندس موفقی میشی
:w40::w42::w40:
چون با علاقه رشته تو انتخاب کردی

شاد باشی:gol:
ملودی

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام منم هســــــــــــــــــــــــــــــــتم:child:

گرایش لیسانســـم بیوالکتریک از اصفهان

حالا هم واسه کنکور ارشـــــــــد 90 تقریبا:w42: شروع کردم به خوندن :book:
البته بیومتریال:heart:

اینجا کسی واسه ارشد نمیخونه؟
:w10:
سلام دوست عزیز .
ورودت رو به این تالار تبریک میگم . خوش اومدی :gol::gol:

poyagostar

عضو جدید

atefe.s

عضو جدید
سلام.من عاطفه هستم.ورودی جدید مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دانشگاه امیرکبیر.خوشحال میشم که من رو هم به جمعتون بپذیرید

نيلوفر-ز

عضو جدید
سلام-من مهندسي پزشكي بيومكانيك از دانشگاه ازاد تبريز هستم-سال اول:cry:متاسفانه در دانشگاه ما زمينه اي براي انجام تحقيقات واختراع نيست من هم تازه وارد هستم اشنايي چنداني ندارم.خيلي دلم ميخواهد كسي به داد من برسه.البته بدبياري كنكور باعث شد من وارد ازاد بشم.شاگرد خوبي بودم ودرنمونه درس خوندم.ميخوام با دانشجوهاي ديگر ازاد فرق داشته باشم وتنزل نكنم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
حسام هستم دانشجوی مهندسی پزشکی/ بیو الکتریک
دانشگاه آزاد مشهد

سلام.من عاطفه هستم.ورودی جدید مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دانشگاه امیرکبیر.خوشحال میشم که من رو هم به جمعتون بپذیرید

سلام-من مهندسي پزشكي بيومكانيك از دانشگاه ازاد تبريز هستم-سال اول:cry:متاسفانه در دانشگاه ما زمينه اي براي انجام تحقيقات واختراع نيست من هم تازه وارد هستم اشنايي چنداني ندارم.خيلي دلم ميخواهد كسي به داد من برسه.البته بدبياري كنكور باعث شد من وارد ازاد بشم.شاگرد خوبي بودم ودرنمونه درس خوندم.ميخوام با دانشجوهاي ديگر ازاد فرق داشته باشم وتنزل نكنم

دوستان عزیز ورود هممتون رو به تالار تبریک می گم . امیدوارم در کنار شما بتونیم به تقویت بیشتر بنیه علمی این رشته کمک کنیم

bahador ch

عضو جدید
سلام منم هم تازه عضو شدم هم تازه می خوام ترم 2 رو شروع کنم امیدوارم بتونم مفید باشم
من اسمم بهادره دانشجوی بیوالکتریک دانشگاه امام رضا (ع) مشهد هستم
ولی بچه مازندرانم ضممنن فک کنم برای چیزای پیش پا افتاده الکی باهم کلکل نکنیم بهتره
lets be friend guys
see u around
take care
babay now

mahdisf

عضو جدید
سلام
منم مهدی ام، دانشجوی مهندسی پزشکی سهند تبریز
البته تا 6 ماه پیش جزو بچه های مکانیک حساب میشدم اما 6 ماهی هست که دارم مهندسی پزشکی میخونم
باعث افتخارمه اگه منم توی جمع خودتون بدونید

ir_majhool

عضو جدید
سلام دوستان
من سال دیگه کنکور ارشد دارم
الان رشتم قدرت هست
میخوام اطلاعات جامعی در مورد نحوه پذیرش در این رشته (مواد امتحانی ارشد) داشته باشم
طبق تحقیقی کردم این رشته ضرایبش به مخابرات نزدیکه و با قدرت فاصله داره
درضمن اطلاع ندارم که برای این آزمون باید الکترومغناطیس رو بخونم یا آشنایی با مهندسی پزشکی چون مغناطیس ضریب 1 داره
این رو از ماهان گرفتم
م گرايش​
نام دروس
الکترونيک​
قدرت​
مخابرات​
کنترل​
راه آهن برقي​
مهندسي قدرت- مديريت انرژي​
مهندسي پزشکي​
مکاترونيک​
زبان عمومي و تخصصي​
3​
3​
3​
3​
3​
3​
3​
2​
رياضيات​
4​
4​
4​
4​
4​
4​
4​
4​
مدارهاي الکتريکي 1 و 2​
4​
4​
4​
4​
4​
4​
4​
4​
الکترونيک 1و 2​
4​
0​
3​
3​
0​
0​
3​
4​
ماشين­هاي الکتريکي 1 و2​
0​
4​
0​
3​
4​
4​
0​
4​
سيستم­هاي کنترل خطي​
3​
4​
3​
4​
4​
4​
4​
4​
الکترومغناطيس​
3​
3​
4​
0​
3​
3​
1​
0​
تجزيه و تحليل سيستم​
4​
0​
4​
4​
0​
0​
4​
0​
بررسي سيستمهاي قدرت 1​
0​
3​
0​
0​
3​
3​
0​
0​
مدار منطقي و ريزپردازها​
0​
0​
0​
0​
0​
0​
0​
4​

حال اول میخوام بدونم کیا شرایط من رو دارن تا باهاشون صحبت کنم؟
دوم اینکه در مورد درس الکترومغناطیس یا مقدمه ایبر مهندسی پزشکی کدوم روبخونم بهتره؟
آیا هردو رو باهم بزنم تاثیرش بیشتره؟
شانس قبولی ارشد این رشته چدر هست؟
من از قدرت چه شاخه هایی از این گرایش رو میتونم انتخاب کنم؟؟

sousoroush@gmail.com
نمیدونم از روی آی دی منو شناختیم یا نه
ir_majhool ارائه دهنده نرم افزار nokia field test در ایران جهت کنترل و افزاییش سرعت gprs

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من سال دیگه کنکور ارشد دارم
الان رشتم قدرت هست
میخوام اطلاعات جامعی در مورد نحوه پذیرش در این رشته (مواد امتحانی ارشد) داشته باشم
طبق تحقیقی کردم این رشته ضرایبش به مخابرات نزدیکه و با قدرت فاصله داره
درضمن اطلاع ندارم که برای این آزمون باید الکترومغناطیس رو بخونم یا آشنایی با مهندسی پزشکی چون مغناطیس ضریب 1 داره
این رو از ماهان گرفتم
م گرايش​
نام دروس
الکترونيک
قدرت
مخابرات
کنترل
راه آهن برقي
مهندسي قدرت- مديريت انرژي
مهندسي پزشکي
مکاترونيک
زبان عمومي و تخصصي
3
3
3
3
3
3
3
2
رياضيات
4
4
4
4
4
4
4
4
مدارهاي الکتريکي 1 و 2
4
4
4
4
4
4
4
4
الکترونيک 1و 2
4
0
3
3
0
0
3
4
ماشين­هاي الکتريکي 1 و2
0
4
0
3
4
4
0
4
سيستم­هاي کنترل خطي
3
4
3
4
4
4
4
4
الکترومغناطيس
3
3
4
0
3
3
1
0
تجزيه و تحليل سيستم
4
0
4
4
0
0
4
0
بررسي سيستمهاي قدرت 1
0
3
0
0
3
3
0
0
مدار منطقي و ريزپردازها
0
0
0
0
0
0
0
4​

حال اول میخوام بدونم کیا شرایط من رو دارن تا باهاشون صحبت کنم؟
دوم اینکه در مورد درس الکترومغناطیس یا مقدمه ایبر مهندسی پزشکی کدوم روبخونم بهتره؟
آیا هردو رو باهم بزنم تاثیرش بیشتره؟
شانس قبولی ارشد این رشته چدر هست؟
من از قدرت چه شاخه هایی از این گرایش رو میتونم انتخاب کنم؟؟

sousoroush@gmail.com
نمیدونم از روی آی دی منو شناختیم یا نه
ir_majhool ارائه دهنده نرم افزار nokia field test در ایران جهت کنترل و افزاییش سرعت gprs

سلام
منم مهدی ام، دانشجوی مهندسی پزشکی سهند تبریز
البته تا 6 ماه پیش جزو بچه های مکانیک حساب میشدم اما 6 ماهی هست که دارم مهندسی پزشکی میخونم
باعث افتخارمه اگه منم توی جمع خودتون بدونید

سلام منم هم تازه عضو شدم هم تازه می خوام ترم 2 رو شروع کنم امیدوارم بتونم مفید باشم
من اسمم بهادره دانشجوی بیوالکتریک دانشگاه امام رضا (ع) مشهد هستم
ولی بچه مازندرانم ضممنن فک کنم برای چیزای پیش پا افتاده الکی باهم کلکل نکنیم بهتره
lets be friend guys
see u around
take care
babay now
ورود همه دوستان رو به این تالار تبریک می گم .
همگی موفق و پیروز باشید:gol:

aysoda70

عضو جدید
سلام به دوستان منم دانشجویه ی همین رشته دانشگاه صنعتی سهند تبریز ترم دوم ورودی 89 در مقطع کارشناسی خوشحالم از اشناییتون یا حق

aysoda70

عضو جدید
من کتاب اناتومی وفیزیولوژی میخوام کسی میتونه راهنماییم کنه؟

aysoda70

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااام منم تازه واردم بابا یه خورده راهنماییم کنین

mj-eng

عضو جدید
سلام به دوستان و هم رشته ای های عزیز.من فارغ التحصیل تو مقطع کارشناسی هستم.دانشگاه آزاد مشهد.الآن هم شاغلم.

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان و هم رشته ای های عزیز.من فارغ التحصیل تو مقطع کارشناسی هستم.دانشگاه آزاد مشهد.الآن هم شاغلم.

سلام بچه ها . من زهرا هستم .ترم 2 مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک، از دانشگاه اهر.

ورودتون رو به تالار تبریک می گم .
موفق و پیروز باشید

medic69

عضو جدید
سلام به همگی
منم حدیث ترم 5 گرایشمم بیوالکتریک دانشگاه صنعتی سهند تبریز
بازم بگم؟؟؟:)

Ahmade87

عضو جدید
سلام
منم دانشجوی مهندسی پزشکی بیوالکتریک ترم چهارم
دانشگاه اصفهان