گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اقايان و خانم ها ( خانم هااااااااااااااااااااااااااااااااااا) ( خوب شد)

اقايان :biggrin: من هم مثل شما فرمول ها را فراموش كرده ام.شما براي حفظ كردن فرمول ها برنامه خاصي داريند؟
آهان خوب شد ....فقط حنجره ات سالمه الان ؟؟!!:d

سلام دوستان خسته نباشید
چند روز هرکاری میکنم نمیتونم تمرکز داشته باشم رو درسا:(
اکثر فصلایی که خوندم نکات و فرمولاش یادم رفته دیگه انگیزه ندارم واسه ادامه دادن :cry:
نمیدونم چکار کنم :que:
کسی از دوستان راهکاری داره ؟
ببخشید طولانی شد.
ممنون

با سلام خدمت همه ي دوستان ,

دوستان عزيز ,توجه بنموييد كه اين فراموشي ها و اين بي انكيزه اي ها ,كاملا طبيعي هست .....

براي فرمول ها و ياداوري ...اكه شما كنكور هاي سال و بيش رو بزنيد,و بررسي كنيد درست ميشه......

براي اثبات فرمول ها تو ذهن ,بهترين راه تست زدن هست ...تمرين هست ....

شما وقتي داريد از خودتون ازمون مي كيريد يا تستي رو حل مي كنيد ....سعي كنيد تا جاي ممكنه به ذهن مبارك فشار بياوريد تا فرمول رو بادتون بياد...بعد در صورت تصوير مبهمي از فرمول در ذهن به درسنامه يا خلاصه هاتون رجوع كنيد ...و بهتره كه توي يه برك جداكونه فرمول رو يادداشت كنيد ...... و زنك تفريح يا توي زمان هاي مرده ,با جشماتون مرور كنين ....ايطوري تو ذهنتون ثبت ميشه

راجع به تمركز .....سعي كن متمركزش كني!!الان جه وقته ,بي تمركزي هست!!:d

يه روشي هست ,من اوايل خوندنم ازش استفاده ميكردم ,كه ذهنمو متمركز كنم !
يه ورق مي ذاشتم كنارم , و عواملي كه حواسمو برت مي كردم مي نوشتم,
مثلا مي نوشتم
تلفن!
فلاني!!
غذا!:d

بعد كه با عوامل بي تمركزيم اشنا مي شدم ,سعي در رفعش مي كردم!!

ببخشيد طولاني شد !

موفق شيم هممون

mehdi.ma62

عضو جدید
دوستان من مشکل دانشگاه ندارم اما این روزا دنبال کارایه سربازیم ، چون من تا اخر بهمن بیشتر فرصت ندارم و باید برم خدمت ، امروز رفتم واکسن منژیت زدم و دفترچه پست کردم چه حسی داره :w18:

سلام دوست خوبم
به قول دوستمون سربازیه چیز کوفتیه ولی بدتر ازون اون سیگار که داری دود میکنی;)
رفتی سربازی حساب نکن چقد از خدمتت مونده من تجربشو دارم اذیت میشی بدجور
موفق باشی

mostafa.bahriny

عضو جدید
خانم ها و اقايان من بازهم از حسن پاسخ هاي شما به پرسش بنده سپاسگزارم.
من واقعا موندم، كي وقت بكنم كه اين تعداد زياد پاسخ هاي شما را بخوانم.

يه سوال ساده پرسيدم:كه ايا كسي جزوه 300 تست تاليفي مدار مهندس کهن داره يا نه؟
انصافا جوابش سخته؟؟؟!!!!!

حال خود دانيد يا اينكه جواب ميدهيد يا اينكه مثل دفعه قبل انقدر تشكر كنم تا بلاخره يه فرجي بشه.:biggrin:

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام دوست خوبم
موفق باشی

مهدي جان ، معمولا ميرن سربازي و سيكاري ميشن.
خدا به دادمون برسه اين هنوز نرفته سيكاريه.
فكر كنم حامد عزيز بره سربازي، كل سرباز هاي پادگان معتاد بكنه.

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

حال خود دانيد يا اينكه جواب ميدهيد يا اينكه مثل دفعه قبل انقدر تشكر كنم تا بلاخره يه فرجي بشه.:biggrin:
خوب اونایی که جواب ندادن یعنی ندارن دیگههه :D
من دارم

mehdi.ma62

عضو جدید

سلام دوست عزیز
شرمنده ندارم وگرنه درخدمتتون بودم.
نهایت تلاشمو کردم تو کمترین زمان ممکن جوابتونو بدم. :smile:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

بجه ها قبلا كذاشته بودند.....بعدا در يك فرصت مناسب در صورتي كه ديكر دوستان ,نذاشتن براتون ,ميكردم بيدا مي كنم مي ذارم!! :d

سوال ديكه اي نبود؟؟!!!

mehdi.ma62

عضو جدید
مهدي جان ، معمولا ميرن سربازي و سيكاري ميشن.
خدا به دادمون برسه اين هنوز نرفته سيكاريه.
فكر كنم حامد عزيز بره سربازي، كل سرباز هاي پادگان معتاد بكنه.

نه مصطفی جان من و شما که رفتیم سربازی یه سنی ازمون گذشته :D باید دیگران نصیحت کنیم تو خلاف نیوفتن اونم سیگار :biggrin:
پس وای به حال سربازای اون پادگان که حمیدجان میخواد بره
شوخی بود حمیدجان ناراحت نشو;)

mostafa.bahriny

عضو جدید
بجه ها قبلا كذاشته بودند.....بعدا در يك فرصت مناسب در صورتي كه ديكر دوستان ,نذاشتن براتون ,ميكردم بيدا مي كنم مي ذارم!! :d

سوال ديكه اي نبود؟؟!!!

سوالي نيست جز سلامتي شما خانمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه مصطفی جان من و شما که رفتیم سربازی یه سنی ازمون گذشته :D باید دیگران نصیحت کنیم تو خلاف نیوفتن اونم سیگار :biggrin:
پس وای به حال سربازای اون پادگان که حمیدجان میخواد بره
شوخی بود حمیدجان ناراحت نشو;)

نه بابا سیگار کجا بود ، اما خدایش اینقدر خوشحالم که دارم وارد یه مرحله جدید میشم ، از هیجان خوشم میاد .:w41:

mostafa.bahriny

عضو جدید
تسليت

تسليت

شهادت پيامبر اكرم (ص)و امام حسن(ع) را به شما تسليت ميكم.
و سه دعا از صميم جان براي شما و خودم مي كنم.
اولا اينكه ، خداوند به ما عنايتي كند تا از پيروان واقعي ان حضرات باشيم.
دوما ظهوري اقا امام زمان را خواستارم.
سوما از اهل بيت ونيز از سرور گرام، حضرت والا مقام، محمد مصطفي(ص) ،خواستارم كه در اين روزهاي سخت كنكوري عنايت و نظر لطفشان را به ما ها بيشتر كنند.
امين....

من با اجازه تون مرخص مي شم
شبتون خوش.

mehdi.ma62

عضو جدید
دوستان بزنید کانال سه ..
حرم رو نشون میده..
خیلی هوا خوبی داره...
مگه انشالله امام رضا (ع) واسطه بشه به حق این شبای عزیز نتیجه ی زحماتمون رو ببینیم...
.
.
این ایام رو هم بهتون تسلیت میگم...

ایشالا امام رضا (ع) به هممون نیرو و انرژی مضاعف بدن بتونیم این مرحله آخرو به خوبی پشت سر بذاریم
منم تسلیت میگم به همه
التماس دعا

mehdi.ma62

عضو جدید
شهادت پيامبر اكرم (ص)و امام حسن(ع) را به شما تسليت ميكم.
و سه دعا از صميم جان براي شما و خودم مي كنم.
اولا اينكه ، خداوند به ما عنايتي كند تا از پيروان واقعي ان حضرات باشيم.
دوما ظهوري اقا امام زمان را خواستارم.
سوما از اهل بيت ونيز از سرور گرام، حضرت والا مقام، محمد مصطفي(ص) ،خواستارم كه در اين روزهاي سخت كنكوري عنايت و نظر لطفشان را به ما ها بيشتر كنند.
امين....

آمین یا رب العالمین

آخرین ویرایش:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سوالي نيست جز سلامتي شما خانمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

بلی ..سپاس گذار م

ازاینجامی تونید دانلود بنمویید

http://signal2.blogfa.com/post-194.aspx

ما همچین تاپیک هایی داشتیم ولی متاسفانه ،لینک ها کار نمی کردن !

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/437075-حل-300-سوال-مدار-های-الکتریکی-مهندس-کهن

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
دوستان عزیزی که کمی نا امید شدند و ترم 7 هستند یا ترم 9 هستند اصلاً این اشتباه رو نکنند که درسشون رو تموم نکنن و به خاطر خدمت خودشون رو عقب بندازن تا کنکور قبول بشن. من این اشتباه رو کردم و خودم رو 3 ترم عقب انداختم و کنکور هم قبول نشدم و الان ترم 11 ام و 1 ترم دیگه ام دارم که دیگه باید درسمو تموم کنم.
خدا هم به من و هم به شما کمک میکنه انشإ الله ولی درستونو زیاد طول ندید چون مشکلات بیرون دانشگاه زیاد اذیتتون میکنه.
موفق باشید.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

http://205.196.122.81/bv3qv9mgzqvg/29fw98oz3bnk91a/300(1).rar
http://s3.picofile.com/file/7926653224/Part2.pdf.html
http://s3.picofile.com/file/7926649030/Part3.pdf.html
http://s2.picofile.com/file/7926654515/Part4.pdf.html

:)

ehsan0641

کاربر بیش فعال
دوستان من مشکل دانشگاه ندارم اما این روزا دنبال کارایه سربازیم ، چون من تا اخر بهمن بیشتر فرصت ندارم و باید برم خدمت ، امروز رفتم واکسن منژیت زدم و دفترچه پست کردم چه حسی داره :w18:
چه اتفاقی!!!! منم امروز دفترچه رو پست کردم تا انشالله بعد کنکور اول اسفند اعزام بشم. انشالله هر دومون شهریور ترخیص بشیمو بیایم سراغ تحصیلات تکمیلی(چه باکلاس!!!!!) تازه واسه ما هم بیشتر لذت بخشه چون از دست سربازی خلاص میشیم و میایم سراغ درس، واسه بقیه بچه ها همچین حسی نداره!!!!!( به خودمون دلداری بدیم) خانوما که کلا از این لذت خدادادی!!!!! محرومن!!!!!

یه برقی

عضو جدید
دوستان عزیزی که کمی نا امید شدند و ترم 7 هستند یا ترم 9 هستند اصلاً این اشتباه رو نکنند که درسشون رو تموم نکنن و به خاطر خدمت خودشون رو عقب بندازن تا کنکور قبول بشن. من این اشتباه رو کردم و خودم رو 3 ترم عقب انداختم و کنکور هم قبول نشدم و الان ترم 11 ام و 1 ترم دیگه ام دارم که دیگه باید درسمو تموم کنم.
خدا هم به من و هم به شما کمک میکنه انشإ الله ولی درستونو زیاد طول ندید چون مشکلات بیرون دانشگاه زیاد اذیتتون میکنه.
موفق باشید.

دوست من خب میگن ادم بره سربازی وسطش باد بخوره دیگه درس خوندن البته خیلی خوب درس خوندن از سرش میره..
و گرنه من به شخصه از سربازی فرار نمیکنم چون بالاخره شتری هست که در خونه هر کی میخوابه دیر و زود داره به قول معروف سوخت و سوز نداره...
این قانون جبه رو هم تا به ما رسید برش داشتند...
.
.
ولی انشالله هممون یه جای خوب قبول بشیم....
.
.
فکر کنم بهتر باشه الان به این فکر کنیم که دانشگاه مورد علاقمون قبول شدیم :smile:
بله خب واقعا مشکلات که زیاد شده....درس خوندن دل شیرمیخواد و صبر ایوب و عمر نوح

scienceaddict

عضو جدید
سلام دوست خوبم
موفق باشی

سلام دوست عزیز
اینو باهات هستم حسااااااابی ، به قول رفیقم در تکمیل حرف شما باید گفت که ، باید ببینی چقد از خدمتت گذشته نه اینکه چقد مونده
از یه موتور
زنده باد

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
دوست من خب میگن ادم بره سربازی وسطش باد بخوره دیگه درس خوندن البته خیلی خوب درس خوندن از سرش میره..
و گرنه من به شخصه از سربازی فرار نمیکنم چون بالاخره شتری هست که در خونه هر کی میخوابه دیر و زود داره به قول معروف سوخت و سوز نداره...
این قانون جبه رو هم تا به ما رسید برش داشتند...
.
.
ولی انشالله هممون یه جای خوب قبول بشیم....
.
.
فکر کنم بهتر باشه الان به این فکر کنیم که دانشگاه مورد علاقمون قبول شدیم :smile:
بله خب واقعا مشکلات که زیاد شده....درس خوندن دل شیرمیخواد و صبر ایوب و عمر نوح

اگر بعد از لیسانس بری خدمت و پشتت باد بخوره خیلی بهتر از حرف ها و رفتار ها و نا امیدی که برات پیش میاد در حالتی که درستو زیاد طول بدی. مگر اینکه محیط برات خوشایند باشه و عامل اذیت کننده وجود نداشته باشه.
خلاصه من اینو تجربه کردم گفتم که شما هم درگیرش نشید.البته همه مثل هم نیستن ولی خوب معمولاً بچه های برق ذهنشون از بقیه بچه ها بیشتر فعال هستش بخاطر همین اگر درگیر این شرایط بشید مثل این میمونه که گذاشتنتون توی یه یخچال و منجمد شدید ولی از هوش نرفتید و کاری هم نمیتونید بکنید و در همون شرایط دارید پیش میرید.خیلی شرایط بدیه :| که من تحملش کردم.ولی به طور جد توصیه میکنم کسی که ترم بعد میتونه درسش رو تموم کنه حتماً این کارو بکنه و به فکر ترم بعدش (2 ترم بعد) و سربازی و کنکور و این چیزا نباشه.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
مدیران چرا من راست میرم ، چپ میرم هی تخلف برام میفرستن ؟؟!!!:evil::crying2:
:w24:
فقط شما نیستید من هم تخلف دارم .... :D
دلیل بچه های اینجا (تحصیلات تکمیلی) اینه وقتی یک مولتی یوزری وارد بحث میشه و اسپم و جنجال میکنه شما بجای اینه گزارش تخلف کنید وارد بحث میشید این چیزی هستش که چناب مولتی یوزر می خواد و پست ها با جنجال ادامه پیدا می کند و در نهایت خودتان ضرر می کنید چون شما به اینجا میاید مشکلات درسیتو حل کنید و انرژی بگیرید .... اما بجاش اعصاب خوردی ... و تمرکزت هم از دست می دهید
اگر چه شما می خواهید طرف را قانع کنید و حرف های شما کاملا درست باشد... اما این راهش نیست
راهش این است که به پست های مولتی ویوزر هیچ کاری نداشته باشید فقط گزارش کنید (از همین جا کسانی که در این مورد کمکم کرده اند تشکر ویژه می کنم)
اگر کسی به پست های مولتی یوزر اهمیت ندهد خودش می دونه که ..... نیست و .... حسابش نمی کنند

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
امروز سالروز روشن شدن اولین لامپ توسط ادیسون هست.
یعنی اولین باری که تونستن از انرژی الکتریکی برای تولید نور استفاده کنن چنین روزی بوده
یه چیزی هم بگم که شاید دوستان فراموش کرده باشند این هست که ادیسون لامپ رو اختراع کرد.نه برق رو
برق رو ولتا-فیزیکدان ایتالیایی-اختراع کرد(البته اگه بشه بهش گفت اختراع) و سیستم های انتقال ac رو تسلا برای ما افرید.خدایش بیامرزد
اگه خاستین یه صلوات برای شادی روحشون بفرستین.
یا علی

rezaei.sp

عضو جدید
فرق بین پردیس دانشگاه و خود واحد دانشگاه چیه ؟
واسه انتخاب رشته ارشد آزاد میخوام . خیلی پردیس داره .

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام.به کلید سازمان سنجش باید در جواب کنکور های سالهای گذشته اعتماد کرد یا کتاب دانشگاه تهران.
کلید سازمان سنجش هم از لینک زیر میشه گرفت!
92.242.195.235/KeyArshad/Default.aspx

آخه کمی متفاوتن. مثل سوال۳۲ ریاضی کنکور ۹۲ که کلید دفترچه A زده گزینه ۱.اما کتاب تهران زده گزینه ۳.البته من صورت سوال کتاب دانشگاه تهران ندارم اما با توجه به جوابش زده ۳

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام.به کلید سازمان سنجش باید در جواب کنکور های سالهای گذشته اعتماد کرد یا کتاب دانشگاه تهران.

آخه کمی متفاوتن. مثل سوال۳۲ ریاضی کنکور ۹۲ که کلید دفترچه A زده گزینه ۱.اما کتاب تهران زده گزینه ۳.البته من صورت سوال کتاب دانشگاه تهران ندارم اما با توجه به جوابش زده ۳
تقریبا همه اساتید هم گزینه 1 رو درست میدونن و با توجه به کلید سنجش ، گزینه 1 رو درست در نظر بگیریم معقولتره

دانشمند كوچك

عضو جدید
تقریبا همه اساتید هم گزینه 1 رو درست میدونن و با توجه به کلید سنجش ، گزینه 1 رو درست در نظر بگیریم معقولتره

بله.شما درست میگین .دلیلشم اینه که 2v= r1-r2=3 و v=3/2 جز اعداد صحیح نیست.وگزینه ۱درست میشه.دقیقا مثل کلید سنجش
دلیلشم شکل زیر

http://s5.picofile.com/file/8106625700/DSC_0122.jpg
میدونم این سوال باید در تاپیک ریاضیات گفته بشه اما خواستم. بپرسم و همه بدونن که جواب درست کدوم...

پیوست ها

• DSC_0122.jpg
    DSC_0122.jpg
    29.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

samin_m

کاربر ممتاز

سال 92 یه سوال کنترل هست ک دانشگاه تهران یه جواب داده،کتاب تقوی یه جواب و کلید یه چیز دیگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا