[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

Parvix

عضو جدید
ولی خودمونیم ، این پتک که میخوره به دیوارو و دیوار میریزه پایین چه کیفی میده :D
ما همش یاد گرفتیم بسازیم ولی خدایی خرابکاری خیلی باحاله ، اصلا نباید به کارگرای تخریبکار پول داد ، چون اونا کیفشونو میکنن دیگه پول میخون چکار ، تازه باید یه چیزی دستی بهمون بدن :D

آره خیلی حال میده ... دیدی دیوارو 2 -3 نفری اینقدر تکون میدن تا خراب میشه ... وای خیلی حال می کنم ...:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عمرانی
من چندتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.
من رشته ام کامپیوتر هست و میخوام تغییر رشته بدم و عمران بخونم
یعنی کاردانی کامپیوتر بودم و میخوام اگه بشه کارشناسی عمران بخونم
میخواستم ببینم به نظر شما میتونم از پس درس های عمران بر بیام؟یا چون کاردانی عمران نبودم به مشکل بر میخورم؟

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خیلی حال میده ... دیدی دیوارو 2 -3 نفری اینقدر تکون میدن تا خراب میشه ... وای خیلی حال می کنم ...:biggrin:
اما بیشتر از اون خراب کردن دیوارهای گچیه :d فقط با لگد :d
داشتیم جای تیرو آماده میکردیم دیدم دارن دیوارو خراب میکنن ، به کارگره گفتم برو پایین کار تو نیست :d آخ آخ هنوز یادم نمیره چه کیفی داد

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم ببینم به نظر شما میتونم از پس درس های عمران بر بیام؟یا چون کاردانی عمران نبودم به مشکل بر میخورم؟
سلام به تو دوست عزیز
باید خدمتت بگم که بستگی به ریاضیاتت داره ، یکی از دوستام با هم کاردانی تو یه خوابگاه بودیم ، اون مکانی بود اما کارشناسی اومده عمران ، البته مکانیک به عمران نزدیکتره تا کامپیوتر به عمران ولی در کل اگه محاسباتت خوبه درسهای تئوری و عملی کار زیاد خاصی نداره

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام به تو دوست عزیز
باید خدمتت بگم که بستگی به ریاضیاتت داره ، یکی از دوستام با هم کاردانی تو یه خوابگاه بودیم ، اون مکانی بود اما کارشناسی اومده عمران ، البته مکانیک به عمران نزدیکتره تا کامپیوتر به عمران ولی در کل اگه محاسباتت خوبه درسهای تئوری و عملی کار زیاد خاصی نداره
ممنون

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز

من زمان دانشجوییم به بچه های کامپیوتر ریاضی ، فیزیک و ازینجور درساشونو تدریس خصوصی میکردم
واقعیتش بسته به دانشگاهتون داره که در چه level باشه و اساتیدتون چطوری تدریس کرده باشن
دانشجوهای من خیلی ضعیف بودن و جزوه درسیشون توو دروس محاسباتی در حد 2*2 تای خودمون بود
ولی اگه بخوای و زحمت بکشی حتما موفق مییشی
ایشالله اگه قبول شدی رو من میتونی حساب کنی که کمکت کنم:gol:

دخترشرقی

عضو جدید
اما بیشتر از اون خراب کردن دیوارهای گچیه :d فقط با لگد :d
داشتیم جای تیرو آماده میکردیم دیدم دارن دیوارو خراب میکنن ، به کارگره گفتم برو پایین کار تو نیست :d آخ آخ هنوز یادم نمیره چه کیفی داد

خب من به این نتیجه رسیدم این همکارای ما که خیلی از تخریب کردن با لگد لذت میبرن
همون نوجوانای 10-15 سال پیش هستن که عاشق بروسلی و جکی جان بودن!
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
امیدوارم همیشه موفق باشین

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من زمان دانشجوییم به بچه های کامپیوتر ریاضی ، فیزیک و ازینجور درساشونو تدریس خصوصی میکردم
واقعیتش بسته به دانشگاهتون داره که در چه level باشه و اساتیدتون چطوری تدریس کرده باشن
دانشجوهای من خیلی ضعیف بودن و جزوه درسیشون توو دروس محاسباتی در حد 2*2 تای خودمون بود
ولی اگه بخوای و زحمت بکشی حتما موفق مییشی
ایشالله اگه قبول شدی رو من میتونی حساب کنی که کمکت کنم:gol:
با دروس محاسباتی مشکلی ندارم
اگه سوالی داشتم حتما از کمکتون استفاده میکنم
ممنون از پاسختون

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
بنطر من عمران به این که قبلا چی میخوندی ربطی نداره
ربط داره مثلا مکانیک خونده باشی بهتره
اما مهمتر از همه اینکه دوستتون در دوره دبیرستان ریاضی و تجزیه و تحلیل درس فیزیکشون خوب بوده یا نه؟
اگر خوب بوده اگر آموزش ببینن میتونن خودشونو بالا بکشن اما اگر نه که....

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
بنطر من عمران به این که قبلا چی میخوندی ربطی نداره
ربط داره مثلا مکانیک خونده باشی بهتره
اما مهمتر از همه اینکه دوستتون در دوره دبیرستان ریاضی و تجزیه و تحلیل درس فیزیکشون خوب بوده یا نه؟
اگر خوب بوده اگر آموزش ببینن میتونن خودشونو بالا بکشن اما اگر نه که....
گفتم تو پست قبلی تو این دوتا درس مشکلی نداشتم مثلا فیزیک اول دبیرستانم 17 بوده
و مهمتر از همه اینه که علاقه دارم به عمران این فکر میکنم خیلی مهم باشه
البته من خودم قراره تغییر رشته بدم نه دوستم
مرسی

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با دروس محاسباتی مشکلی ندارم
اگه سوالی داشتم حتما از کمکتون استفاده میکنم
ممنون از پاسختون

سیامک جان در خدمت هستم:gol:
اصلا نگران چیزی نباش
فقط باید واسه هر چی که میخوای زحمت بکشی تا نتیجه بگیری
این کارم همین طور;)

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم تو پست قبلی تو این دوتا درس مشکلی نداشتم مثلا فیزیک اول دبیرستانم 17 بوده
و مهمتر از همه اینه که علاقه دارم به عمران این فکر میکنم خیلی مهم باشه
البته من خودم قراره تغییر رشته بدم نه دوستم
مرسی

خب شما هنرستان خوندین با رشته ریاضی؟
اگر هنرستانی باشین که مشخص نیس چون رو فیزیک و ریاضی سال اول دبیرستان نمیشه حساب باز کرد که شما قدرت تجزیه و تحلیل دارین یا نه
البته بنظر من!

احسان املی

عضو جدید
سلام دوستان خوبید 2تا درخواست دارم اول میشه یکی بگه اقای عزیز خشمان کجاست؟؟؟ چندتا سوال ضروری در مورد اداره کردن کارگاه میخواستم ازش بپرسم جواب پیغام های من رو نمیده:( دوم کسی از دوستان تو این تالار هست که مثل اقای خشمان مسئول کارگاه باشه که ازش اطلاعات بگیرم؟؟؟؟؟؟؟خواهشا زود جواب بدبد خبلی واجبه:(

آخرین ویرایش:

Parvix

عضو جدید
یعنی کسی توی این تالار نیست که جواب منو بده؟؟؟:confused:

سلام.... دوستمان عزیز خشمان تصادف کردن ان شا الله بزودی با سلامتی کامل به جمعمون برمیگردن ...

اگه سوالی دارین مطرح کنید شاید دوستان دیگه بتونن کمک کنن...

احسان املی

عضو جدید
سلام.... دوستمان عزیز خشمان تصادف کردن ان شا الله بزودی با سلامتی کامل به جمعمون برمیگردن ...

اگه سوالی دارین مطرح کنید شاید دوستان دیگه بتونن کمک کنن...

سلام واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

تو پروفایلشون پیغام های ناجور میدیدم اما فکر نمیکردم همچین اتفاقی برای اقای خشمان افتاده باشه خیلی ناراحت شدم بخدا:cry: امیدوارم که هرچه زودتر سلامتی خودشون رو به دست بیارن ایشون به من خیلی کمک کردن بهشون مدیونم.

دوستان اگه خدا بخواهد تازه تازه ها میخوام برم توی یه کارگاه کار کنم چندتا سوال برام پیش امده

1-چطوری خودمو در قدم اول به کارفرما نشون بدم که بقول معروف از من حساب ببره؟؟
2-وظیفه مسئول کارگاه چیه یعنی چه کارهای هست که من باید انجام بدم؟؟این سوال خیلی برام مهمه
3-حقوقش تا چه حدی هستش؟ و بستگی به چی داره؟
4-برای من سابقه حساب میشه؟یعنی بعدا برم توی یه کارگاه دیگه میتونم قبلا که در یه کارگاه دیگه کار کردم سابقه خودمو نشون اونها بدم؟

از دوستان حاضر توی تالار خواهش میکنم همه همه جواب بدن شاید نظرها باهم فرق داشته باشه از همه شما ممنونم

آخرین ویرایش:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

تو پروفایلشون پیغام های ناجور میدیدم اما فکر نمیکردم همچین اتفاقی برای اقای خشمان افتاده باشه خیلی ناراحت شدم بخدا:cry: امیدوارم که هرچه زودتر سلامتی خودشون رو به دست بیارن ایشون به من خیلی کمک کردن بهشون مدیونم.

دوستان اگه خدا بخواهد تازه تازه ها میخوام برم توی یه کارگاه کار کنم چندتا سوال برام پیش امده

1-چطوری خودمو در قدم اول به کارفرما نشون بدم که بقول معروف از من حساب ببره؟؟
2-وظیفه مسئول کارگاه چیه یعنی چه کارهای هست که من باید انجام بدم؟؟این سوال خیلی برام مهمه
3-حقوقش تا چه حدی هستش؟ و بستگی به چی داره؟
4-برای من سابقه حساب میشه؟یعنی بعدا برم توی یه کارگاه دیگه میتونم قبلا که در یه کارگاه دیگه کار کردم سابقه خودمو نشون اونها بدم؟

از دوستان حاضر توی تالار خواهش میکنم همه همه جواب بدن شاید نظرها باهم فرق داشته باشه از همه شما ممنونم

متاسفانه واقعیت داره خشمان(آرش) توو بیمارستان بستری هست
لطفا شما هم مثل بقیه دوستان برای سلامتیش دعا کن
دوست عزیز درباره سابقه حساب شدن همین قدر بگم که اگه شما با تجربه باشید وقتی وارد کارگاه بشید وظایف خودتونو میتونید تشخیص بدید و این سوالا دیگه برات پیش نمیاد و توی کار یاد میگیری با کارفرما ، پیمانکار جزء ، کارگر و ... چطور رفتار کنی و اعتماد به نفس اولیه رو دارید
اگه برای شما بیمه رد نشه هیچ سابقه ی مفیدی براتون ثبت نشده وو فقط از تجربتون میتونید توو اداره کارگاه جدید استفاده کنید
حقوق سرپرست کارگاه از 500 هزارتومان بدون بیمه و ... شروع میشه و انتهاشو من در جریان نیستم ولی یکی از آشناهام 3 میلیون با ماشین برای رفت و آمدش به همراه تنخواه بنزین داره میگیره
همه اینا بستگی به وسعت کار ، کارفرما ، سابقه و ... داره
وظایف سرپرست کارگاه : http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/318491-سرپرست-کارگاه(-مسئولیت-ها-،-وظایف)/page3

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من به این نتیجه رسیدم این همکارای ما که خیلی از تخریب کردن با لگد لذت میبرن
همون نوجوانای 10-15 سال پیش هستن که عاشق بروسلی و جکی جان بودن!
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
امیدوارم همیشه موفق باشین
آفرین چه نتیجه گیری درستی
بازم این نتیجه گیری که کردین بسیار بهتر از نظرسنجی و بحث ازدواج عمرانی با معماره :d
شما هم موفق باشین

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خب شما هنرستان خوندین با رشته ریاضی؟
اگر هنرستانی باشین که مشخص نیس چون رو فیزیک و ریاضی سال اول دبیرستان نمیشه حساب باز کرد که شما قدرت تجزیه و تحلیل دارین یا نه
البته بنظر من!
من هنرستان بودم
یه دفعه بگو نیا دیگه راحتم کن:D

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصاحبه برای استخدام
مصاحبه کننده : در هواپیمائی 500 عدد آجر داریم، 1 عدد آنها را از هواپیما به بیرون پرتاب میکنیم. الان چند عدد آجر داریم ؟
متقاضی : 499 عدد !
مصاحبه کننده : سه مرحله قرار دادن یک فیل داخل یخچال را شرح دهید.
متقاضی : مرحله اول: در یخچالو باز میکنیم - مرحله دوم: فیلو میذاریم تو یخچال - مرحله سوم: در یخچالو میبندیم !!
... مصاحبه کننده : حالا چهار مرحله قرار دادن یک گوزن در یخچال را توضیح دهید !
متقاضی : مرحله اول: در یخچالو باز میکنیم - مرحله دوم: فیلو از تو یخچال در میاریم - مرحله سوم: گوزنو میذاریم تو یخچال - مرحله چهارم: در یخچالو میبندیم !!
مصاحبه کننده : شیر واسه تولدش مهمونی گرفته، همه حیوونا هستن جز یکی. اون کیه ؟
متقاضی : گوزنه که تو یخچاله !!
مصاحبه کننده : چگونه یک پیرزن از یک برکه پر از سوسمار رد میشود ؟
متقاضی : خیلی راحت، چون سوسمارا همشون رفتن تولد شیر !!
مصاحبه کننده : سوال آخر. اون پیرزن کشته شد، چرا ؟
متقاضی : امممممممم، نمیدونم، غرق شد ؟
مصاحبه کننده : نه، اون یه دونه آجری که از هواپیما انداختی پائین خورد تو سرش مرد !!! شما مردود شدین، نفر بعدی لطفا